صفحه 23 از 213 نخستنخست ... 13 19 20 21 22 23 24 25 26 27 33 73 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 221 تا 230 , از مجموع 2121
Like Tree1838تشکر

موضوع: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

كاربر همراه
    تشکر کرده
    6

پیش فرض پاسخ: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط Delbaz.tk نمایش پست ها
    آرمان عزیز همونجور که گفتم مارک شارژر من و باطری ها
    Fuji Film
    است نه
    fujitsu

این هم که گفتم بعد از یه دوره زمانی طولانی تعداد عکس های کمتری میشه گرفتم منظورم تعداد پنجاه شصت تا کمتر از حالت اولیه است یعنی مثلا بعد از یه هفته یا دو هفته به جای چهارصد و پنجاه تا فقط سیصد و هفتاد هشتاد تا عکس با فلاش میتونم بگیرم و با توجه به اینکه دوره نگه داری ولتاژ تو باتری های قابل شارژ خیلی کمتر از باتری های معمولیه فکر میکنم این طبیعی باشه
    حتی باتری های معمولی هم بعد از گذشت دو یا سه سال اون توان اولیه خودشونو نخواهند داشت

اما اینکه من اون پست رو زدم فقط به خاطر این بود که شارژر من از لحاظ شکل درست مطابق با شارژر آقای قدیری بود و فقط مارکش فرق میکرد و میخواستم بدونم کارایی اونها هم یکسانه یا نه
    والله به نظر من چون مارک ها متفاوتند نباید مانند هم باشند .البته اگر هردو شارژر تقلبی باشند ممکن است.زیرا احتمالا یک کارخانه شارژر های خود را با مارک های مختلف تقلبی وارد بازار می کند.الله اعلم !
    آرمان صمیمی

FujiFilm FinePix S6500fd | Yashica RangeFinder | national PE201a Flash | Slik Goodman Handy

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط Delbaz.tk نمایش پست ها
    ممنون
    راستش من خودم شارژر و باطری های
    Fuji Film
    گرفتم به قیمت سی تومن و درست مثل شارژر شما دو حالت معمولی و سریع داره
    و معمولا چهار تا باطری رو چهار ساعته شارژ میکنه

تو سریع ترین حالت ممکن یعنی درست بعد از شارژ کامل اگه مدام عکس بردارم به چهارصدو پنجاه تا عکس با فلاش هم رسیدم یعنی رکورد باتری ها بوده
    اما اگه یه مدت بگذره مثلا یه هفته بعد خوب مقدار عکس ها کمتر میشه که فکر کنم طبیعی باشه

از این جهت پرسیدم چون دقیقا مدلش شبیه مدل من بود و فقط مارکش فرق میکرد و فکر
    میکنم مدت شارژش و احتمالا اگه دقیق حساب کنی تعداد عکس هاش برابر باشند

تو این مدتی که داشتمش خیلی ازش راضی بودم
    البته اینم بگم که شارژر واضح روش نوشته شده
    Made in China
    ولی باطری ها ژاپنی هستند
    سلام

در مورد شارژر من, پشت بسته بندی نوشته شده:
    Batteries : Made in Japan
    Charger : Designed in Japan , Made in China
    که باتریها هم 4 عدد 2300mAh هستند.( که بنده علاوه بر اینها 4 باتری Energizer با ظرفیت 2500mAh برای زاپاس گرفتم).
    در ضمن فکر نمیکنم شارژر ساخت ژاپن در بازار موجود باشد ولی باتریها حتما" باید ژاپنی باشند که خوشبختانه به وفور وجود دارد.

اما یک چیز جالب که قبلا" به ذهن من رسیده بود و جناب دلباز هم به آن اشاره کردند اینه که شارژرهای زیادی دقیقا" با همین شکل و قالب ولی با مارکهای مختلف و احیانا" رنگ متفاوت وجود دارد ( انگار که همگی ساخت یک کارخانه ولی به سفارش شرکتهای گوناگون باشند , که البته با توجه به این که همه اینها باتری ساز و شارژر سازند به عقل جور در نمی آید!! :confused: و قطعا" تقلبی هم نیستند.)
    مثلا" با همین طرح شارژر بنده , شارژرهایی را با مارکهای فوجی فیلم , دوراسل و فکر میکنم انرجایزر را هم دیدم ( علاوه بر فوجیتسوی خودم) و اگر هم در ساین کانن به بخش لوازم جانبی اختیاری مراجعه کنید , شارژر کانن را با همین شکل ولی در رنگ سفید خواهید دید!!

نقل قول نوشته اصلی توسط darkangel85 نمایش پست ها
    این شارژرایی که فرمودید مثل سونی قابلیت Refresh رو دارن؟ و اینکه میتونن هر باطری رو جداگانه شارژ کنن و برای هر باطری یه چراغ جداگانه دارن؟

-------------

در مورد قیمتاشون (هم اینایی که فرمودید هم Sony BCG-HRD4 و Sony BCG-HRMD4 یا جدیدتر) یه توضیح بدین ممنون میشم

اگه کسی جای مطمئنی رو برای خرید (و شایدم تعمیر) این شارژرا (ترجیحا نزدیک بلوار کشاورز) میدونه بگه
    ممنون...
    تا جایی که اطلاع دارم خیر .( وقتی شما تا آخرین قدرت باتری را استفاده کنید که دوربین خاموش شود دیگر نیازی به رفرش ندارید) به نظر من اگر بنا به خرید شارژر سونی باشد شاید خرید مدل BCG-34HUE4 که باتریها را در مدت 15 دقیقه شارژ میکند عاقلانه تر باشد.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر همراه
    تشکر کرده
    6

مشهدی جان شما تا آخرین قدرت هم از باتری استفاده کنید باز هم باتری خالی نمی شود.این را می توانید با یک اهم متر تست کنید.
    البته دوربین من قابلیت دیسشارژ باتری داره که خیلی به دردم خورده تا حالا!
    البته دیسشارژ کامل هم دو سه ماه یک بار لازم است.
    آرمان صمیمی

FujiFilm FinePix S6500fd | Yashica RangeFinder | national PE201a Flash | Slik Goodman Handy

كاربر آشنا darkangel85 آواتار ها
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    تا جایی که اطلاع دارم خیر .( وقتی شما تا آخرین قدرت باتری را استفاده کنید که دوربین خاموش شود دیگر نیازی به رفرش ندارید) به نظر من اگر بنا به خرید شارژر سونی باشد شاید خرید مدل BCG-34HUE4 که باتریها را در مدت 15 دقیقه شارژ میکند عاقلانه تر باشد.

مگه refresh کردن همون دیسشارژه که باطریا رو خالی کنه؟

دوربین S3IS که قابلیت دیسشارژ نداره، نه؟
    این شارژر sony BCG-34HUE4 که فرمودین این کارو (دیسشارژ ) انجام میده؟
    اگه قیمتشم میدونید بگید
    ممنون...

تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط Arman-UV نمایش پست ها
    مشهدی جان شما تا آخرین قدرت هم از باتری استفاده کنید باز هم باتری خالی نمی شود.این را می توانید با یک اهم متر تست کنید.
    البته دوربین من قابلیت دیسشارژ باتری داره که خیلی به دردم خورده تا حالا!
    البته دیسشارژ کامل هم دو سه ماه یک بار لازم است.
    سلام
    حالا اون یک چیکه آخر اونقدر ارزشش رو نداره که خالی نشدنش بخواد روی حافظه باتری تاثیر بذاره.
    بنده تا حالا چیزی راجع به " دّشارژ باتری توسط 6500" نشنیده بودم , اگر ممکن است در موردش توضیح دهید.

مگه refresh کردن همون دیسشارژه که باطریا رو خالی کنه؟

دوربین S3IS که قابلیت دیسشارژ نداره، نه؟
    این شارژر sony BCG-34HUE4 که فرمودین این کارو (دیسشارژ ) انجام میده؟
    اگه قیمتشم میدونید بگید
    ممنون...
    - بله, همونه.
    - نه,نداره.
    - نه, این مدل فقط قابلیت شارژ در 15 دقیقه را دارد, از قیمت دقیقش اطلاعی ندارم ولی فکر کنم حدود 45 تومن باشد.جناب آقای حیرتی اطلاعات کاملی در مورد شارژرهای سونی دارند.
    وحيد قديري راد

تشکر کرده
    10

من حدودا یه شارزری میخواستم زیر 35تومن ، حالا اگه تو 15 دقیقه ام شارژ نکردم اشکال نداره ، فقط قابلیت ریفرش داشته باشه...
    در ضمن یه سوالی داشتم که البته به اینجا ربطی نداره (میبخشید) ... امروز یکی از دوستام که رفته بود تهران یه S3is واسم خرید 425 تومن!!!!!!!!!!! (از کانون 1 توی بلوار کشاورز) میخواستم بدونم قیمتش همینه؟ چون من که کرمان هستم حدود 1هفته پیش از نمایندگی کانون اینجا سوال کردم گفت S3is ژاپنی با گارانتی آفومار و بیمه سامان 390تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    اگه جواب بدید ممنون میشم...

تشکر کرده
    8302

......
    .
    .
    در ضمن یه سوالی داشتم که البته به اینجا ربطی نداره (میبخشید) ... امروز یکی از دوستام که رفته بود تهران یه S3is واسم خرید 425 تومن!!!!!!!!!!! (از کانون 1 توی بلوار کشاورز) میخواستم بدونم قیمتش همینه؟ چون من که کرمان هستم حدود 1هفته پیش از نمایندگی کانون اینجا سوال کردم گفت S3is ژاپنی با گارانتی آفومار و بیمه سامان 390تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    اگه جواب بدید ممنون میشم...
    سلام

425 تومان= یک عدد Canon-S3 IS + هزینه سفر از کرمان به تهران و بالعکس + یک عدد پیتزا با مخلفات !!! :biggrin: :biggrin:
    .
    .
    .
    خوب عزیز دل برادر!! مگه بده آدم از شهر خودش بخره اونهم با این قیمت خوب؟!! :confused: :(
    وحيد قديري راد

تشکر کرده
    10

Angry پاسخ: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

امروز رفتم نمایندگی کنون (کرمان) پرسیدم گفت آفومار کلا گرونه (اینجام همین قیمت بود)
    یه گارانتی دیگه داشت 370تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (البته بدون بیمه)
    حالا میخواستم بدونم مگه این آفومار چی داره که این قدر گرونه!!!!!!!!!!
    اگه به سوالم در مورد شارژرام جواب بدید ممنون میشم...
    ویرایش توسط darkangel85 : Tuesday 15 May 2007 در ساعت 18:46

كاربر همراه
    تشکر کرده
    6

1.در مورد اون یه چکه ! اتفاقا خیلی مهم است.البه منظور این نیست که اگه باتری رو refresh نکنید زود خراب میشه.ولی بلاخره دیسشارژ کردن می تونه طول عمر باتری رو افزایش بده.
    2.در مورد شارژر باید بگم همون bcg-34hre4 سونی را بگیرید و خودتان را راحت کنید.قیمتش 35 تومنه.اطلاعات بیشتر در صفحات قبل هست.
    3. و اما آفومار : اصلا قید این آفومار رو بزنید که دل همه از دستش خونه !
    4.قابلیت دیسشارژ در دوربین من بسیار ساده انجام می شه .هر وقت باتری داره تموم می شه می تونید از طریق منو این قابلیت رو فعال کنید تا باتری خالی شده.بدین صورت که lcd مینویسه discharging battry و بعد حدود 10 دقیقه دوربین اتوماتیک خاموش می شه.
    5.بلاخره من با تلاش شبانه روزی آقای حیرتی و دیگر دوستان یه شارژر 34hre4 از فروشگاه پرشیا گرفتم!!!.با مطابقت آن با تصویر دریافتی از سایت رسمی سونی فهمیدم که اصله و کلی سورپریز شدم.چون از بس جنس غیر اصل تو بازار ریخته که آدم تعجب می کنه !اینم عکسش: http://i4.*******.com/5zqbk45.jpg البته ببخشید کیفیتش پایینه.با هندی کم گرفتم.
    از همگی هم ممنونم.
    آرمان صمیمی

تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Arman-UV نمایش پست ها
    1بلاخره من با تلاش شبانه روزی آقای حیرتی و دیگر دوستان یه شارژر 34hre4 از فروشگاه پرشیا گرفتم!!!.با مطابقت آن با تصویر دریافتی از سایت رسمی سونی فهمیدم که اصله و کلی سورپریز شدم.چون از بس جنس غیر اصل تو بازار ریخته که آدم تعجب می کنه !اینم عکسش: http://i4.*******.com/5zqbk45.jpg .
    از توضیحاتتون ممنونم ، فقط میخواستم از یه چیزی مطمئن شم و اون اینکه شارژر چینیه ولی باطری ها باید ژاپنی باشند؟

...و اینکه جنس اصل مشخصه تقریبا واضحی داره که بشه از تقلبی تشخیصش داد؟

صفحه 23 از 213 نخستنخست ... 13 19 20 21 22 23 24 25 26 27 33 73 123 ... آخرینآخرین