صفحه 159 از 366 نخستنخست ... 59 109 149 155 156 157 158 159 160 161 162 163 169 209 259 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,581 تا 1,590 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط guard نمایش پست ها
    سلام
    من قصد خريد يك سه پايه براي دوربين D7000ولنز 105-18دارم مورد استفاده من بيشتر عكاسي در طبيعت و پرتره است .
    يكي از دوستان سه پايه بنرو مدل A1570Fبا هدB1به قيمت 210رو پيشنهاد دادند .
    لينك سه پايه و هد BENRO PRECISION MACHINERY(ZHONGSHAN) CO, .LTD--TRIPOD,BALLHEAD,CAMERA BAG,QUICK RELEASE PLATE,PROFESSIONAL VIDEO TRIPOD,PROFESSIONAL VIDEO HEAD,PROFEESSIONAL CAMERA BAG,TRIPOD KIT
    لطفا راهنمايي كنيد كه سه پايه مناسبي هست و با اين قيمت مي ارزه يا خير.

درود

گزینه مناسب برای شما سه پایه مانفروتو 190xProB هست
    هد هم بسته شکل غالب عکاسی شما اگر کادر بندی سریع براتون مهمه هد جوی استیکی بگیرید مثل 322 یا 327 (البته اینها مناسب برای عکاسی پانوراما نیستند!)
    اگر سرعت در کار براتون مهم نیست و در عوض دقت مهمه هد سه جهته تهیه کنید مثل 802RC2

قیمت روز اینها رو ندارم اما بنرو یا ونگارد رو اصلا نمیتونید با مانفروتو مقایسه کنید تنها توجیه نخریدن مانفروتو فقط باید
    محدودیت بودجه باشد آنهم در صورتی که اختلاف قیمت قابل توجهی در میان باشد با قیمتهای جدید نظری ندارم اما با قیمتهای قبلی
    سه پایه های ونگارد آنچنان ارزانتر هم نبودند ( اختلاف بین 180 هزار تومان با 200 هزار تومان بود ! ) در عین اینکه جنس پایین تری محسوب میشوند.

ونگارد را برای کیف مقبول و ارزان فقط مورد بررسی قرار دهید.

موفق باشید

انوش
    1986، M.Nouri، ahmad.abaee و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    4086

نقل قول نوشته اصلی توسط 1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من قصد تهیه یک سه پایه رو دارم،منتها چون خیلی سفر میرم کوچیک بودن و سبک بودن اون برام خیلی مهمه،مخصوصا اندازه اون،میخواستم ببینم بنظر شما کوچیک ترین سه پایه ای که تحمل یه بدنه دی90 بهمراه لنزی در حد حداکثر 18-105 رو داشته باشه چی هست؟

خودم چیزی که پیدا کردم سه پایه های ژوبی هست،که البته درمورد کیفیتش و قیمتش هیچ اطلاعی ندارم.

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

پ.ن: ارتفاع سه پایه در حالت باز چندان برام اهمیت نداره،فقط میخوام وسیله ای باشه که بتونم دوربین رو روش فیکس کنم.
    دوستان همچنان كسي نظري نداره؟ خيلي وقته دنبال همچين سه پايه اي هستم
    محسن مقصودی

كاربر فعال Javid آواتار ها
    تشکر کرده
    4245

بنظر شما کوچیک ترین سه پایه ای که تحمل یه بدنه دی90 بهمراه لنزی در حد حداکثر 18-105 رو داشته باشه چی هست؟
    بايد مشخص بفرماييد منظورتون از كوچكترين، سبك ترين هست يا از نظر اندازه كوچك؟
    بنده ژوبي دارم مدل گوريلا پاد فكوس، خيلي سه پايه خوبي هست تنها اشكالش كوتاه بودنه پس اگر گير آورديد و خواستيد بگيريد اين نكته را فراموش نكنيد. بر خلاف تصور به هر جايي هم نمي تونيد گيرش بديد.ضمن اينكه با اضافه شدن يك هد(بسته به نياز) وزنش خيلي كم نخواهد شد ولي از نظر اندازه براي حمل عالي هست.
    بهترين سه پايه براي سفر رفتن مدلهاي كربني هستند كه قيمت خيلي بالايي دارند مانفروتو در بين ماركهاي خوب به نسبت قيمت مناسب تري دارد. مدل 190 اگر اشتباه نكرده باشم 3 مدل كربني داشت و با توجه به اينكه اكثر كوله ها محلي براي 3 پايه دارند فكر ميكنم مدلهاي كربني 190 مانفرتو براي شما مناسب باشند.
    Anoosh-Em، jebrahim و 1986 تشکر می‌کنند.
    امير
    Instagram

كاربر فعال yasin-m آواتار ها
    تشکر کرده
    4861

بنده چند سال است که از این مدل استفاده میکنم ،سبک و جمع و جور و مقاوم و محکم. دی هفصد و 70-200 هم براحتی روش سوار میشه بدون مشکل.
    به راحتی می تونین حملش کنین چه روی کوله و چه توی دست.
    هدی که خودم استفاده میکنم مانفرتو 322 هست که -به سلیقه و استفاده من- راضی نیستم. به دلیل خطای تنظیم دقیق کادر در شات های پانوراما و نیز فیلم برداری با دوربین روی سه پایه. می تونین هد های سبک و جمع و جوری به این مدل ببنیدید و سبکبار سفر کنین.
    قصد خرید این مدل دا شتم که از شانس رفتم فروشگاه دو تا دونه داشت و هر دو در عین نو بودن ایراد داشتند و نتونستم بگیرم.
    ویرایش توسط yasin-m : Sunday 22 April 2012 در ساعت 19:47
    nmroshan، yaghoobi، Anoosh-Em و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    یاسین محمدی

Nikon D700 / 70-200 vr / 24-70 N / 85 f 1.8D / 14-24 N / ٍSB 800 /Manfrotto 190MF4 / CompuRover AW /MC-36 Remote

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

نقل قول نوشته اصلی توسط 1986 نمایش پست ها
    دوستان همچنان كسي نظري نداره؟ خيلي وقته دنبال همچين سه پايه اي هستم
    اگر دسترسی به سه پایه های ولبون داشته باشی, من مدل Velbon Ultra voxi L رو پیشنهاد میکنم. سایزش اونقدر کوچیکه که توی کیف حمل دوربین هم جا میشه (۳۶ سانتیمتر طول در حالت جمع شده) و بیشترین ارتفاعش هم ۱۵۴ سانتیمتره. وزنش ۱۱۰۰ گرمه و استحکام خیلی خوبی داره. دوربین های در حد دی ۳۰۰ و لنز های با وزن ی کیلوگرم رو هم به خوبی جواب میده. برای این مدل باید هد رو جداگونه تهیه کنی. بال هد های کوچیک مانفروتو به نظرم خیلی خوبن. یک گزینه خوب دیگه سه پایه های فیبر کربنی بنرو هست.
    1986 تشکر می‌کند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر همراه
    تشکر کرده
    4086

ممنون از تمام دوستان از اینکه جواب دادند.

حقیقتش من یه سه پایه منفروتو دارم که برای کارای عادیم جواب میده،ولی چون سفرهایی که میرم اکثرا پیاده روی و کوله کشی زیاد داره و بعضا مسیرهای سنگین هم باید پیاده روی کنم وزن سه پایه برام خیلی اهمیت داره،در ضمن باید جوری باشه که داخل کوله بتونم جاش بدم،بنابراین باید سایز خیلی کوچیکی هم داشته باشه،چیزی که من پیدا کردم سری SLR Zoom سه پایه ژوبی هست و دو مدل هم از ونگارد:
    نمیدونم کسی با این سه پایه ها کار کرده یا نظری داره راجع بهشون؟ اصلا تو ایران پیدا میشه و احیانا قیمتشون چنده؟

راستی سری فوکوس ژوبی هم خوبه ولی یکم با بودجه من ناسازگاره
    محسن مقصودی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    117

دوستان برای آتلیه میخوام سه پایه تهیه کنم
    حداکثر ارتفاع در حالت باز چند سانتی چقدر باشه ؟
    و چه برندی مناسب هست؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام خسته نباشید .... من یه نیکون D90 دارم با لنز 105-18 ، یه مدتی هست که هنرجوی عکاسی شدم و حالا در مسیر یادگیری شدیدا نیاز به سه پایه دارم ... میخواستم یه سه پایه بخرم که حداقل تا چند سال برام کار کنه ، ترجیحا میخوام مانفروتو باشه ولی نمیدونم کدوم مدل برام بهتره خصوصا نمیدونم کدوم هدش برام مناسب تره .. راجع به وزنش زیاد برام مهم نیست که خیلی سبک باشه ولی خب دیگه خیلی هم سنگین نباشه ، مورد عکاسیم هم بیشتر برای تمرینات عکاسی هست که خب فعلا بیشتر شامل پرتره و طبیعت و ... میشه ... دیگه عرضم به حضورتون که ماکسیمم بودجم هم درحد 400-450 تومان هست ...امروز میخواستم برم خرید ولی چون به نتیجه مشخصی نرسیده بودم منصرف شدم .... خواهش میکنم در این زمینه بهم کمک کنید تا بتونم حداکثر تا اخر این هفته بخرم .... راستی من چند جا تماس گرفتم هیچ کدوم سه پایه مانفروتو نداشتن میشه در این زمینه هم راهنماییم کنید که از کجا میتونم بخرم ؟؟؟؟؟؟ بسیار بسیار ممنون ....

كاربر جديد
    تشکر کرده
    26

با سلام..می خواستم بدونم بال هد و پن هد چه تفاوتی در کاربرد با هم دارند و برای عکاسی طبیعت و یا آسمان شب کدام را پیشنهاد میکنید. در ضمن میتوان دوربین دو چشمی را روی سه پایه عکاسی سوار کرد(در صورت امکان یک مدل از سه پایه و هد لازم برای شرایط گفته شده پیشنهاد دهید.ارتفاع مناسبی جهت دو چشمی داشته باشد. دوربین کنون 600d لنز 18-135) من از این مدل(بنرو A1682TB0) چون قابلیت تبدیل به تک پایه را دارد خوشم اومده لطفا نظرتون را به من بگید.
    می بخشید سوالاتم زیاد شد. با تشکر فراوان

كاربر جديد ali-r آواتار ها
    تشکر کرده
    56

سلام خسته نباشید .... من یه نیکون D90 دارم با لنز 105-18 ، یه مدتی هست که هنرجوی عکاسی شدم و حالا در مسیر یادگیری شدیدا نیاز به سه پایه دارم ... میخواستم یه سه پایه بخرم که حداقل تا چند سال برام کار کنه ، ترجیحا میخوام مانفروتو باشه ولی نمیدونم کدوم مدل برام بهتره خصوصا نمیدونم کدوم هدش برام مناسب تره .. راجع به وزنش زیاد برام مهم نیست که خیلی سبک باشه ولی خب دیگه خیلی هم سنگین نباشه ، مورد عکاسیم هم بیشتر برای تمرینات عکاسی هست که خب فعلا بیشتر شامل پرتره و طبیعت و ... میشه ... دیگه عرضم به حضورتون که ماکسیمم بودجم هم درحد 400-450 تومان هست ...امروز میخواستم برم خرید ولی چون به نتیجه مشخصی نرسیده بودم منصرف شدم .... خواهش میکنم در این زمینه بهم کمک کنید تا بتونم حداکثر تا اخر این هفته بخرم .... راستی من چند جا تماس گرفتم هیچ کدوم سه پایه مانفروتو نداشتن میشه در این زمینه هم راهنماییم کنید که از کجا میتونم بخرم ؟؟؟؟؟؟ بسیار بسیار ممنون ....
    دوستان برای آتلیه میخوام سه پایه تهیه کنم
    حداکثر ارتفاع در حالت باز چند سانتی چقدر باشه ؟
    و چه برندی مناسب هست؟
    سلام دوست عزیز .
    خودم هم تا چند هفته پیش داشتم تحقیق می کردم که چه پایه و هدی بخرم و روز گذشته خرید کردم.
    نتیجه تحقیق بنده برای کار استودیو و خارج از استودیو با توجه به سبک بودن ، قابلیت استفاده های مختلف ، دقت ، استحکام کافی و خدمات پس از فروش -
    پایه Manfrotto 190X PRO B و هد Manfrotto 804RC2 بود ( مجموع 410 هزار تومان) که امروز اولین تست ها رو باهاش انجام دادم عالی بود . تنش و لرزش نداشت ، نرم و دقیق
    تنظیم میشد و وزنش قابل قبول بود . البته من لنز تله سنگین نداشتم باهاش تست کنم . با لنز های 10-22 و 18-200 و 24-105 و 16-35 روی بادی های 50D و 5D MK II تست کردم
    سه پایه های مانفروتو رو شرکت سیگل وارد و 5 سال گارانتی می کنه .
    Ali Rahmati