صفحه 158 از 366 نخستنخست ... 58 108 148 154 155 156 157 158 159 160 161 162 168 208 258 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,571 تا 1,580 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر آشنا مازیار باقرپور آواتار ها
    تشکر کرده
    36

یعنی پست من رو کسی تو این یک هفته ندیده که جواب بده؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط مازیار باقرپور نمایش پست ها
    vangourd 234AP دوستان سه پایه مناسبی هست برای عکاسی؟
    سلام
    سوالتون کلی است و پاسخ به آن نمیتواند چندان دقیق باشد. در انتخاب سه پایه بایستی:
    - تعیین کنید میخواهید چه وزنی از تجهیزات را روی آن سوار کنید چون یکی از مشخصات اصلی سه پایه ها میزان تحمل وزن است.
    - ببینید کار بری خاصی از آن انتظار دارید یا خیر.مثلا برای ماکرو گرافی این سه پایه خیلی جوابگو نیست.این سه پایه بیشتر یک سه پایه عمومی است
    - حداکثر ارتفاع سه پایه در حالت بازشدگی را مدنظر قرار دهید.مثلا اگر آدم قد بلندی هستید کوتاه بودن سه پایه در طولانی مدت میتواند آزار دهنده باشد.
    -وزن خود سه پایه رو در نظر بگیرید که البته این سه پایه آلومینیومی و سبک است.اگر باز سنگین بود شاید نیاز باشد بروید به سمت سه پایه های کربنی و گرانتر.
    .
    .
    .
    و از این دست موارد.تمام مشخصات سه پایه های ونگارد در نت بصورت جداولی قابل دسترسی است ( مثلا سایت vanguardworld ) و میتونید بخونید و مقایسه کنید و موارد ابهامتون را اینجا مطرح کنید تا دوستان کمکتون کنند.
    موفق باشید.

-

كاربر آشنا Mehdi Ejtehadi آواتار ها
    تشکر کرده
    477

سلام
    لطفا اگر كسي تجربه استفاده و قيمت سه پایه BENRO C1570Tبا هد B1داره ممنون میشم بنده رو راهنمايي كنه .قصد خريد براي استفاده بادوربين D7000و لنزهاي تله فوتو دارم.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    104

سلام دوسات عزیز
    سه پایه خوبی هست اما برای حداکثر 2 کیلو بعد از اون لرزش ایجاد می کنه. در عکاسی شب این لرزش حتی با تجهیزات سبک کالملا قابل مشاهده است. اما خوب قیمت 140 هم هست . اگه تجهیزات سبک استفاد میکنید و در جای که خیلی پستی و بلندی نداره خوبه اما اگه در بیابان و جای ناهموار اصلا پیشنهاد نمی کنم.
    علت فروش من هم همین است که در کنار ساحل کمی ناهموار با باد با تجهیزات 7D و لنز 70-200 کله شد که خوشبختانه یکی از دوستان که نزدیک بود گرفت.
    اما از لحاظ راحتی و امکانات راضی می کنه.
    علی

نقل قول نوشته اصلی توسط مازیار باقرپور نمایش پست ها
    vangourd 234AP دوستان سه پایه مناسبی هست برای عکاسی؟
    مازیار باقرپور تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    477

درود
    دوستان در مورد كيفيت سه پايه و هد برند benroلطفا نظر شون رو بگن ممنون ميشم.
    ویرایش توسط Mehdi Ejtehadi : Thursday 12 April 2012 در ساعت 18:49

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

سلام به همه دوستان
    عزیزانی که مایل به خرید هد مانفروتو 454 ریلی برای کارهای ماکرو بودن.
    نمایندگی دوبی اعلام کرده که میتونه اونها رو از ایتالیا برامون سفارش بده. قیمتش هم تا رسیدن به بندرعباس حدودا 240 تا 250 در میاد.
    هر کدوم از عزیزان که تمایل داشت به بنده پیام بده تا ایشون رو به فروشنده در بندرعباس معرفی کنم تا نسبت به سفارش هد اقدام کنند.
    امیدوارم بد قولی منو ببخشید کمی جواب از دوبی دیر به دستم رسید.
    پی نوشت :
    هد بنده امروز به دستم رسید خیلی محکم و جون دار تر از اونی که تصور میکردم هستش و دقت خیلی بالایی هم داره.
    حتی نوع حرکت و کندی یا تندی اون رو میشه با پیچ کنترل کننده در اختیار داشت که ریل آروم حرکت کنه یا تند
    در خدمت دوستان هستم.
    ویرایش توسط omid mohebbi : Thursday 12 April 2012 در ساعت 18:50
    moayedi، Saadat، M.Meghdari و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

تشکر کرده
    477

سلام
    من قصد خريد يك سه پايه براي دوربين D7000ولنز 105-18دارم مورد استفاده من بيشتر عكاسي در طبيعت و پرتره است .
    يكي از دوستان سه پايه بنرو مدل A1570Fبا هدB1به قيمت 210رو پيشنهاد دادند .
    لينك سه پايه و هد BENRO PRECISION MACHINERY(ZHONGSHAN) CO, .LTD--TRIPOD,BALLHEAD,CAMERA BAG,QUICK RELEASE PLATE,PROFESSIONAL VIDEO TRIPOD,PROFESSIONAL VIDEO HEAD,PROFEESSIONAL CAMERA BAG,TRIPOD KIT
    لطفا راهنمايي كنيد كه سه پايه مناسبي هست و با اين قيمت مي ارزه يا خير.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    4086

نقل قول نوشته اصلی توسط guard نمایش پست ها
    سلام
    من قصد خريد يك سه پايه براي دوربين D7000ولنز 105-18دارم مورد استفاده من بيشتر عكاسي در طبيعت و پرتره است .
    يكي از دوستان سه پايه بنرو مدل A1570Fبا هدB1به قيمت 210رو پيشنهاد دادند .
    لينك سه پايه و هد BENRO PRECISION MACHINERY(ZHONGSHAN) CO, .LTD--TRIPOD,BALLHEAD,CAMERA BAG,QUICK RELEASE PLATE,PROFESSIONAL VIDEO TRIPOD,PROFESSIONAL VIDEO HEAD,PROFEESSIONAL CAMERA BAG,TRIPOD KIT
    لطفا راهنمايي كنيد كه سه پايه مناسبي هست و با اين قيمت مي ارزه يا خير.
    سلام دوست عزیز
    من از این مارک خیلی اطلاعاتی ندارم،منتها مشخصاتش رو که نگاه میکنم یه سه پایه معمولی بنظرم میاد که شاید با این مارک اینقدر هزینه کردن براش منطقی نباشه،بنظرم سه پایه ونگارد یا حتی مانفروتو با مشخصاتی نزدیک به این گیرتون بیاد.

راستی،چیزی که خیلی توی چشم میزنه توی مشخصاتش حداکثر ارتفاع 156سانتی اونه که بنظر من خیلی کوتاهه و اذیتتون خواهد کرد.
    kiavash و Mehdi Ejtehadi تشکر می‌کنند.
    محسن مقصودی

كاربر همراه mojtaba79 آواتار ها
    تشکر کرده
    606

سلام به اساتید خودم

یه سه پایه Cullmann CT200 با یه هد Cullmann که مدلش معلوم نیست بدستم رسیده
    بصورت دست دوم 240 قیمت داده شده
    میارزه؟
    http://www.computeruniverse.net/prod...200-stativ.asp
    کاملا سالمه و کیفیت ساخت خیلی خوبی داره. باید آلمانی باشه

برای آتلیه و پرتره می خوام

full.jpg

head 3.jpg

head2.jpg

ممنون می شم نظر بدین.

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

با سلام.
    مدتیه که عجیب افتادم به جون عکاسی ماکرو ! ( و این وسط تا تونستم از تجربیات دوستان خوبی مثل اقای گلزار و آقا سهیل سو استفاده کردم :دی)
    و این وسط برای کاری که میخوام و استک کردن عکسهای ماکرو روی هم به ریل فوکوس احتیاج داشتم که تونستم یه ریل مانفروتو 454 از ایتالیا به قیمت 160 تومن خریداری کنم.
    خوبی این ریل اینه که بدون هیچگونه اختلاف و خلاصی و انحرافی میتونه به شما کمک کنه که از سوژه عکسهایی بگیرید و در برنامه های ویژه این کار اونها رو خیلی راحت روی هم قرار بدید. و نیازی نیست که از ریلهای دست ساز که ممکنه خلاصی هم داشته باشند استفاده کرد. و دقت بسیار بالایی داره
    عکس :

1- با چرخوندن این پیچ شما میتونید نحوه و شدت حرکت ریل رو تنظیم کنید که اروم اروم حرکت کنه یا تند تر.( سفت کردن زیاد کمی حرکت ریل رو در جلو و عقب کردن سخت تر میکنه )
    2- با این کلید و کشیدن اون به سمت بالا میتونید ریل رو آزاد کرده و اون رو تنظیم کنید.
    3- با چرخوندن این پیچ ریل بسته به نوع چرخش به جلو یا عقب حرکت خواهد کرد.

یکی از چیزهایی که در عکاسی ماکرو خیلی لازمه و از دوستان اموختم. ثبت چند شات بدون اختلاف و انحراف هستش که این ریل به راحتی اینکار رو انجام میده.
    متاسفانه تو تهران نتونستم این ریل رو پیدا کنم. اما بعد از اینکه از خارج از کشور تهیه ش کردم دوستم در بندرعباس به من گفت که میتونه از دوبی سفارش بده و از ایتالیا بیاد دوبی. و از اونجا هم برسه بندرعباس.
    پس اگه عزیزانی هستند که نیاز دارند به این ریل با من تماس بگیرند تا ایشون رو به این دوست معرفی کنم.
    موفق و پیروز باشید.
    پی نوشت :
    این مطلب رو به توصیه سهیل جان نوشتم که اگه دوستان در مورد این هد اطلاعاتی خواستند بتونم و تونسته باشم در حد سوادم کمکی کرده باشم.
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    yasin-m، reza_Bahman، amirfox و 14 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/