صفحه 161 از 366 نخستنخست ... 61 111 151 157 158 159 160 161 162 163 164 165 171 211 261 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,601 تا 1,610 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط yaghini نمایش پست ها
    سه پایه مانفروتو 055 به همراه هد 804RC2 به قیمت 285+160 خریداری شد.
    (نمیدونم چرا این ایتالیایی ها اینقد مثل خودمونن، دقیقا فک میکنی محتویات جعبه ها و کاتالوگ راهنما و غیره رو یه کارمند ساده تو بعد از ظهر روز جمعه طراحی کرده، هر چی خود جنس معرکس، مخلفاتش سردستیه)

جهت حمل و نقل سه پایه دوستان چه توصیه ای دارن؟
    بدی مانفرتو اینه که همه اکسسوریاشو باید جدا جدا بخری! یه کاور خوب داره که من دو سال پیش حدود 80تومن خریدمش، خیلی محکم تر و بهتر از کاور های برند های دیگش که رو پایه خودشون می دن، کاورهای چینی و الکی دوزار نمی ارزن!
    fireboy و yaghini تشکر می‌کنند.

كاربر همراه alirezasabaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    903

نقل قول نوشته اصلی توسط yaghini نمایش پست ها
    سه پایه مانفروتو 055 به همراه هد 804RC2 به قیمت 285+160 خریداری شد.
    (نمیدونم چرا این ایتالیایی ها اینقد مثل خودمونن، دقیقا فک میکنی محتویات جعبه ها و کاتالوگ راهنما و غیره رو یه کارمند ساده تو بعد از ظهر روز جمعه طراحی کرده، هر چی خود جنس معرکس، مخلفاتش سردستیه)

جهت حمل و نقل سه پایه دوستان چه توصیه ای دارن؟
    سلام
    تهیه یک کیف که سه پایه همراه هد را در خودش جای دهد - در نگهداری سه پایه نقش بسزایی دارد . و البته کمک به حمل و نقل
    yaghoobi و yaghini تشکر می‌کنند.
    اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

یک سوال

هد 804RC2 مانفرتو ماکزیمم تحمل وزنش 4 کبلو هست

آیا برای کنون 7دی و کنون 105-24 مناسبه ؟

چون حدود 2.5 کیلو هستن و میترسم این هد ضعیف باشه

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط iman kh نمایش پست ها
    یک سوال

هد 804RC2 مانفرتو ماکزیمم تحمل وزنش 4 کبلو هست
    آیا برای کنون 7دی و کنون 105-24 مناسبه ؟
    چون حدود 2.5 کیلو هستن و میترسم این هد ضعیف باشه
    وزن EF24-105 معادل 670gr
    وزن EOS7D بدون باتری: 820gr
    وزن باتری + فیلتر احتمالی: 180gr

مجموعشان هنوز به 2Kg هم نمیرسد و جای نگرانی نیست.
    بنده 5DII+70-200vII را بر روی همین هد، با اطمینان استفاده میکنم.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    من تازه عکاسی رو شروع کردم با نیکون d5100. میخواستم یه سه پایه و هد پانورامیک مانفرتو بخرم. البته برام مهمه که بجز حالت چرخش افقی ، چرخش عمودی هم داشته باشه. یک نفر رو دیدم که روی سه پایه مانفرتو یک میله حالت اکستنژن داشت، میله در حالت افقی قرار میگیرفت و دوربین با هد مخصوص میتونست روی این میله 360 درجه بچرخه(عکسهای این شخص رو هم میتونید اینجا ببینید dp-photographic.com | Photography by David Parlevliet). ضمنا من هدفم پانورامیک از آسمان شب هستش و پایداری برام خیلی مهمه. اگه دوستان بتونن راهنمایی کنن ممنون میشم (تهیه سه پایه مشکلی نیست، من استرالیا زندگی مینکم)

تشکر کرده
    747

بین این 2 مدل کسی تجربه ای داره که کدوم میتونه برای استفاده بهتر باشه ؟

vanguard 263at + ball head sbh100
    manfrotto 055 xprob + 804 rc2

من تجربه ای با ball head ندارم اصلا اما sbh 100 حالت پانوراما هم داره
    804rc2 هم باهاش کار کردم احساس میکنم حرکتش نرم نیست و برای تغییر زاوایای کم زیاد راحت نیست اما فکر کنم خیلی دقیق تر از ball head باشه

متاسفانه تجربه استفاده از ونگارد رو هم ندارم و نمیدونم آیا امکانات اضافه و قیمت کمترش ارزش داره که از مانفروتو 055 که واقعا میدونم استحکامش زیاده ، صرف نظر کنم ؟

کسی تجربه ای داره ؟

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

درباره هدها نظر خاصی ندارم چون به کاربری شما برمیگرده.ولی اون مدل ونگارد قابل مقایسه با 055 نیست.در این رده قیمتی سه پایه ای محکمتر و ایستا تر 055 پیدا نمیکنید.به نظر من بهترین گزینه 055هست و بس.
    iman kh تشکر می‌کند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    67

100% مانفروتو055 بهتره ونسبت به قیمتش واقعا استحکامش عالیه فقط تو سفرهای پیاده یخورده پوست میکنه که من به همین دلیل فروختمش 190 خریدم ...و جدا از خصوصیات مکانیکیش شما یه روز به فکر تعویض تجهیزتون افتادین میتونید روش حساب کنید و کمک حالتون باشه تا بمونه رو دستتون بلای روحتون بشه... هد هم 804 خیله دقیقه ولی بال هدها تو سرعت تنظیم عالی هستند ولی دقت خوبی ندارن که بستگی به نیازتون داره... من خودم 496 رو دارم و از سرعت عملش خیلی راضی ام فقط یهو از دستتون در میره و از اول باید تنظیمش کنید که این مشگل رو 804نداشت ولی تو کوله جای دوتالنز رو میگیره یا اینکه 100 تومن پول کیفش بدین و تو سفرهاتون یه کیف گنده تر از کوله هم باخودتون بکشید....

بین این 2 مدل کسی تجربه ای داره که کدوم میتونه برای استفاده بهتر باشه ؟

vanguard 263at + ball head sbh100
    manfrotto 055 xprob + 804 rc2

من تجربه ای با ball head ندارم اصلا اما sbh 100 حالت پانوراما هم داره
    804rc2 هم باهاش کار کردم احساس میکنم حرکتش نرم نیست و برای تغییر زاوایای کم زیاد راحت نیست اما فکر کنم خیلی دقیق تر از ball head باشه

متاسفانه تجربه استفاده از ونگارد رو هم ندارم و نمیدونم آیا امکانات اضافه و قیمت کمترش ارزش داره که از مانفروتو 055 که واقعا میدونم استحکامش زیاده ، صرف نظر کنم ؟

کسی تجربه ای داره ؟
    yaghoobi، iman kh و Iman.sh تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    747

نقل قول نوشته اصلی توسط i love nikon نمایش پست ها
    100% مانفروتو055 بهتره ونسبت به قیمتش واقعا استحکامش عالیه فقط تو سفرهای پیاده یخورده پوست میکنه که من به همین دلیل فروختمش 190 خریدم ...و جدا از خصوصیات مکانیکیش شما یه روز به فکر تعویض تجهیزتون افتادین میتونید روش حساب کنید و کمک حالتون باشه تا بمونه رو دستتون بلای روحتون بشه... هد هم 804 خیله دقیقه ولی بال هدها تو سرعت تنظیم عالی هستند ولی دقت خوبی ندارن که بستگی به نیازتون داره... من خودم 496 رو دارم و از سرعت عملش خیلی راضی ام فقط یهو از دستتون در میره و از اول باید تنظیمش کنید که این مشگل رو 804نداشت ولی تو کوله جای دوتالنز رو میگیره یا اینکه 100 تومن پول کیفش بدین و تو سفرهاتون یه کیف گنده تر از کوله هم باخودتون بکشید....
    ممنون
    190 برای کنون 7دی و 105-24 لرزش زیادی نداره ؟ توی فروشگاه که امتحان کردم احساس کردم برای بادی های سبکتر مناسبه
    496 خیلی خوب بود اما خب برای پانوراما اصلا مناسب نیست و برای همین بیخیالش شدم چون فعلا لنز واید ندارم و برام زیاد پیش میاد که نیاز ضروری به پانوراما پیدا میکنم
    با توجه به نظر شما و نظر قبلی و همینطور ریویوهایی که خوندم فکر کنم دیگه به ونگارد فکر نکنم
    بیشتر جذب لوازم اضافی و قیمت کمتر و مشائل جانبیش شده یودم !

كاربر همراه
    تشکر کرده
    67

من به خاطر همین تفکر برای D700و گریپو70-200 یا300م.م+SB900 (حدود 4کیلو) پایه 055 رو خریده بودم که تو سفرها گردنمو داغون میکرد و بعدش 190 خریدم که به نظرم خیلی مناسبه
    هد هم 804 مناسبه فقط خیلی الکی گرون شده الکی ...
    تو بازار یکی هست که خودش مانفروتو وارد میکنه و قیمتاش نسبت به نمایندگی خیلی پایینتره اونجا هم یه سر بزنید بد نیست من مال خودمو از اون خریدم که 50 تومن کمتر از نمایندگی مانفروتو میداد...

ممنون
    190 برای کنون 7دی و 105-24 لرزش زیادی نداره ؟ توی فروشگاه که امتحان کردم احساس کردم برای بادی های سبکتر مناسبه
    496 خیلی خوب بود اما خب برای پانوراما اصلا مناسب نیست و برای همین بیخیالش شدم چون فعلا لنز واید ندارم و برام زیاد پیش میاد که نیاز ضروری به پانوراما پیدا میکنم
    با توجه به نظر شما و نظر قبلی و همینطور ریویوهایی که خوندم فکر کنم دیگه به ونگارد فکر نکنم
    بیشتر جذب لوازم اضافی و قیمت کمتر و مشائل جانبیش شده یودم !
    yaghoobi، iman kh، Rouzbeh_Fakuri و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.