صفحه 155 از 366 نخستنخست ... 55 105 145 151 152 153 154 155 156 157 158 159 165 205 255 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,541 تا 1,550 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام...........
    من 7d با لنز 135 دارم............سه پایه برام مهم نیست.........فقط می خواهم محکم باشه و کم وزن...........قیمتش هم زیر 100 تومن باشه..........اما هد خیلی خوب می خوام...........قیمتش زیر 200 تومن باشه............اگر امکان هست لطفا راهنمایی کنید......

كاربر همراه azari kei آواتار ها
    تشکر کرده
    691

دوستان ميتونند راهنمايي كنند صفحه هاي قبل را خوندم بيشتر گيج شدم ، ولي واقعا خوب بود برام
    يه سه پايه + هد مي خوام بگيرم ، قيمتش حول 300 تومن باشه ،حداقل وزن 3 كيلو را تحمل كنه ، حداكثر سبكي را ميخوام كه راحت بشه در پياده روي هاي طولاني مدت يا دوچرخه سواري ، حملش كرد ،كيف داشته باشه چه بهتر ، كوچيك باشه تا كوله جا بشه ، اصلا ماكروگرافي نميكنم ، براي آتوليه هم نمي خوام ، پانوراما هم به دردم نميخوره ، حمل راحت ، سرعت استفاده ، استحكام و كيفيت برام مهمه ، دوربين 550dهستش ولي مي خوام تا سالها برام كار كنه ، از اين نظر ميگم كه شايد روزي يه 5d با 135f2L يا به احتمال خيلي كم 70-200 خريدم ، استفاده هم پرتره و كمي هم منظرهاي طبيعي و شهري هستش .قدم هم 180 هستش
    نظرتون راجع به چيه؟ http://www.pixellmania.com/treppiedi...tory-3001.html
    ممنون از همه
    ویرایش توسط azari kei : Saturday 10 March 2012 در ساعت 15:25

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط babek205 نمایش پست ها
    دوستان ميتونند راهنمايي كنند صفحه هاي قبل را خوندم بيشتر گيج شدم ، ولي واقعا خوب بود برام
    يه سه پايه + هد مي خوام بگيرم ، قيمتش حول 300 تومن باشه ،حداقل وزن 3 كيلو را تحمل كنه ، حداكثر سبكي را ميخوام كه راحت بشه در پياده روي هاي طولاني مدت يا دوچرخه سواري ، حملش كرد ،كيف داشته باشه چه بهتر ، كوچيك باشه تا كوله جا بشه ، اصلا ماكروگرافي نميكنم ، براي آتوليه هم نمي خوام ، پانوراما هم به دردم نميخوره ، حمل راحت ، سرعت استفاده ، استحكام و كيفيت برام مهمه ، دوربين 550dهستش ولي مي خوام تا سالها برام كار كنه ، از اين نظر ميگم كه شايد روزي يه 5d با 135f2L يا به احتمال خيلي كم 70-200 خريدم ، استفاده هم پرتره و كمي هم منظرهاي طبيعي و شهري هستش .قدم هم 180 هستش
    نظرتون راجع به چيه؟ VICTORY Mod. 3001 - TREPPIEDE - PIXELLMANIA
    ممنون از همه
    اگر سه پارامتر سبکی، محکمی و طول عمر (دوام زیاد) مد نظرتونه، ظاهراً تنها گزینه، فیبر کربن است. اگر میخواهید ارتفاع جمع شده اش، کمتر باشد، هر بازو باید 4 تکه (هر پایه، سه قفل) داشته باشد.

كاربر همراه azari kei آواتار ها
    تشکر کرده
    691

ممنون از جوابتون ، ميتونيد نام ببريد + قيمت
    ویرایش توسط azari kei : Saturday 10 March 2012 در ساعت 19:58

كاربر همراه mh.noori آواتار ها
    تشکر کرده
    1422

من یک سه پایه 190 دارم و از هد 804 استفاده می کنم ...

می خواهم از یک لنز ( تلسکوپ ) ویلیام اپتیکس مگرز 90mm و یک ردیوسر به همراه 60 دی جهت عکاسی از غروب استفاده کنم . با توجه

به وزن مگرز 90

3.5 kg - ردیوسر 500 گرم 60d هم حدود 1 کیلو ! همینطور وزن خود هد ، سه پایه 190 توانایی تحمل این بار را دارد ؟ با

توجه به اینکه فوکوس هم دستی باید انجام بشه ، کلا این کار شدنیه ؟!
    hadhoo تشکر می‌کند.
    instagram
    محمدهادی نوری

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط babek205 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون ، ميتونيد نام ببريد + قيمت
    بعد از جهشهای بلند ارزی، از قیمتهای جدید دیگه بی خبرم.
    اما در برند Manfrotto و امثالهم، با قیمتهای قدیم میتونستید سه پایه کربنی از 350~400 تومن و از برند Gitzo نیز از 500 هزار تومن به بالا انتخاب داشته باشید.

كاربر همراه reza-ngg آواتار ها
    تشکر کرده
    2259

می خواهم از یک لنز ( تلسکوپ ) ویلیام اپتیکس مگرز 90mm و یک ردیوسر به همراه 60 دی جهت عکاسی از غروب استفاده کنم . با توجه

به وزن مگرز 90

3.5 kg - ردیوسر 500 گرم 60d هم حدود 1 کیلو ! همینطور وزن خود هد ، سه پایه 190 توانایی تحمل این بار را دارد ؟ با

سلام.وزن قابل تحمل 190 پنج کیلوگرم و وزن قابل تحمل 804rc2 چهار کیلوگرمه (804rc4 هشت کیلوگرم) . حالا اگه از 804rc2 استفاده می‌کنید یک کیلوگرم اضافه وزن دارید (نمی‌دونم یک کیلو قابل چشم پوشی هست یا نه؟)
    hadhoo، mh.noori و citizen6000 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه mh.noori آواتار ها
    تشکر کرده
    1422

reza-ngg گرامی ممنون از توجهتون ...

سوال من هم در همین رابطه هست که ، 1 یا 2 کیلو اضافه بار ممکنه مشکلی بوجود بیاره؟

با تشکر .
    hadhoo، citizen6000 و reza-ngg تشکر می‌کنند.
    instagram
    محمدهادی نوری

كاربر همراه reza-ngg آواتار ها
    تشکر کرده
    2259

سوال من هم در همین رابطه هست که ، 1 یا 2 کیلو اضافه بار ممکنه مشکلی بوجود بیاره؟
    در این مورد اساتید باید نظر بدن

نظر شخصی : فکر می‌کنم با توجه به ضریب اطمینانی که شرکت‌ها برای چنین لوازمی در نظر می‌گیرن احتمالا 1 کیلو اضافه وزن مشکلی نداشته باشه.البته در مورد شما باید طول تلسکوپ و فشاری که به هد وارد می‌کنه رو هم در نظر گرفت
    hadhoo، mh.noori و citizen6000 تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط mh.noori نمایش پست ها

به وزن مگرز 90

ممممم!

بستگی دارد...

اصولا به هیچ وجه سه پایه و هد های عکاسی را برای نصب کردن تلسکوپ ( حتی یک مگز کوچولو ) توصیه نکرده و نمی کنم.

بستگی دارد که بخواهید چکار بکنید؟

به نظمر با مجموعه فوق به موفقیت خوبی دست پیدا نخواهید کرد.

یک سه پایه نجومی می تواند بسیار بسیار بهتر باشد.چرا که وزنه های تعادل بکار رفته در آنها می تواند لرزش های خفیف را بگیرد.

اصولا 190 یکی از ضعیف ترین و سبک ترین سه پایه های حرفه ای مانفروتو است شاید اگر 055 بود نتیجه بهتر هم می شد اما باز هم لرزش ها وجود داشته و خواهد داشت.

و بعد اینکه همیشه Max Load همه لوازم ( سه پایه ؛ لنز ؛ هد و ... ) صرفا یک عدد است و در عمل همیشه با مشکلات و محدویت های بیشتری مواجه هستیم که باعث می شود همیشه 30% از حداکثر توان را برای این موارد کنار بگذاریم و اگر مجموعه ما نهایتا 10 کیلوگرم ساپورت می کند احتملا تجهیزات ما اگر زیر 7 کیلوگرم باشد نتایج مطلوب خواهد بود.

عواملی مثل وزش باد ، همواز نبودن زمین ، گرما و سرما ، تکان های یوز و ضربه آینه و ..... و خیلی چیز های دیگر می تواند تاثیر گذار باشد
    Akazemi، hadhoo، MAHosseini و 12 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson