صفحه 174 از 366 نخستنخست ... 74 124 164 170 171 172 173 174 175 176 177 178 184 224 274 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,731 تا 1,740 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

کیف منفُرتو انقدرم گرون نیست :

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1968

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad.abaee نمایش پست ها
    کیف منفُرتو انقدرم گرون نیست :
    این بدون ضربه گیر هست، یه کاور معمولی
    مدل کاور دارش MBAG 80PN به قیمت 115 بوده که الآن موجود نداره +
    yaghoobi، ahmad.abaee و viva_utopia تشکر می‌کنند.

كاربر فعال iman mehr آواتار ها
    تشکر کرده
    2893

روزبه جان
    بنده وقتي براي خريد كيف سه پايه رفتم و مدل ضربه گير دار را ديدم ، مدل ساده ان كلا از ذهنم رفت ! برج بهار را پيگير باشيد انجا ديدم ...
    اگر كيف را براي حمل سه پايه در سفر با وسيله نقليه يا سفرهاي هوايي ميخواهيد كه هيچ ولي بنظر من براي طبيعت گردي از بندهاي مخصوص حمل اگر استفاده كنيد مناسبتر خواهد بود و كمتر دست و پايتان را ميگيرد ( بخصوص كه در طبيعت گردي هميشه كوله عكاسي هم همراه است )
    yaghoobi، ahmad.abaee و Rouzbeh_Fakuri تشکر می‌کنند.
    If you want to find your prince , you will have to kiss a lot of frogs

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط Rouzbeh_Fakuri نمایش پست ها
    این بدون ضربه گیر هست، یه کاور معمولی
    مدل کاور دارش MBAG 80PN به قیمت 115 بوده که الآن موجود نداره +
    خُب ضربه‌گیر رو خودمون اسمبل می‌کنیم روش!
    یه بار که میخواستیم بریم عکاسی کویر،من پتو مسافرتیم رو پیچوندم دور سه‌پایه و بعد گذاشتمش تو کیف...هم کیف ضربه‌دار شد،هم پتوم یه جا و مکان مناسبی پیدا کرد
    از این ضربه گیرهای فومی و یا حبابی که هست،از اونها هم میشه داخلش تعبیه کرد! اینم از این

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1968

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad.abaee نمایش پست ها
    خُب ضربه‌گیر رو خودمون اسمبل می‌کنیم روش!
    یه بار که میخواستیم بریم عکاسی کویر،من پتو مسافرتیم رو پیچوندم دور سه‌پایه و بعد گذاشتمش تو کیف...هم کیف ضربه‌دار شد،هم پتوم یه جا و مکان مناسبی پیدا کرد
    از این ضربه گیرهای فومی و یا حبابی که هست،از اونها هم میشه داخلش تعبیه کرد! اینم از این
    البته واسه هر چیزی میشه آستین بالا زد دیگه، مثلاً ساخت کیف سه پایه
    احمد خان شما از نزدیک دو کیف رو ببینید اصلاً جذب بدون پدش نمیشید و احساس خوبی نسبت بهش ندارید
    yaghoobi، ahmad.abaee و viva_utopia تشکر می‌کنند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    6396

نقل قول نوشته اصلی توسط Rouzbeh_Fakuri نمایش پست ها
    سلام

امروز فرصتی پیش اومد که این دوتا سه پایه منفروتو 190XPROB و بنرو C1980F رو با هم مقایسه ای کنم و نتیجه رو خدمت دوستان اعلام کنم
    این سه پایه ها توی یه رده ساخت نیستن اما از نظر قیمت توی یه محدوده هستن که پیشنهاد میکنم دوستانی که قصد خرید سه پایه با بودجه حدوداً 300 هزار رو دارن و انتخابشون 190Xprob هست یه نیم نگاهی به بنرو C1980F هم داشته باشن

فایل پیوست 33796

مشخصات: سمت راست منفروتو و سمت چپ بنرو
    تعداد بخش های سه پایه: 3 بخشی - 4 بخشی
    جنس بدنه/اجزاء: آلومینیوم – فیبر کربن
    حداکثر ارتفاع با بالا بودن ستون میانی: 146 سانتی متر - 157 سانتی متر
    حداکثر ارتفاع: 122 سانتی متر – 129 سانتی متر
    طول (در حالت بسته): 57 سانتی متر – 39 سانتی متر
    وزن: 1.8 کیلوگرم – 1.47 کیلوگرم
    حداکثر تحمل وزن: 5 کیلوگرم – 8 کیلوگرم
    قابلیت افقی/عمودی شدن ستون میانی: دارد - دارد
    تراز: دارد – دار

سه پایه بنرو رو که از جعبه باز کردم (خودم منفروتو دارم) اولین چیزی که توجهم رو جلب کرد کیف اون بود، یه کیف با جنس خوب و مقاوم و خوش ساخت که یه دسته داره برای دست گرفتن و یه بند خوب با چفتهای فلزی که هم میشه به کیف نصب کرد و هم اینکه به خود سه پایه نصب کرد – اینجا دلم سوخت چون برای سه پایه خودم 120 باید یه کیف بخرم و 25 هم بدم یه بند – از توی کیف سه پایه رو در اوردم و داخل کیف رو نگاه کردم، یه جیب داشت که با باز کردنش یه ست میخ بود که به صورت پیچی جایگزین پلاستیک های زیر سه پایه میشد که فکر کنم کاربردش برای برف و یخ باشه – بازم دلم سوخت چون اگه این مورد برای منفروتو باشه (ندیدم) یه 35 تایی باید آب بخوره – و یه آچر آلن

رفتم سراغ سه پایه، بلندش که کردم اولین چیزی که به ذهنم رسید سنگینی 190 بود که نمیشد روی کوله ببندمش، این بنرو اینقدر سبک بود که اولش دلم رو زد و بعد از یه کم کارکردن باهاش فهمیدم این سبکی خیلی جاها به درد میخوره و وقتی که سنگینی نیاز باشه شما میتونید یه وزنه به قلاب زیرش اضافه کنید و خیالتون هم از این بابت راحت باشه، بعدش کوچیکتر بودنش در حالت جمع شده بود که بازم از یه طرف مزیته به خاطر جمع و جور بودن از طرف دیگه هم در حالت باز شده یه کوچولو ارتعاش میندازه

قفل های سه پایه کوچیکتر بودن و ضریف تر اما کار باهاشون راحت بود، از یه طرفم هی احساس میکردم الآن یکیشون میکنه چو مال منفروتو مقاومتر و کلفت تر هستن، سه پایه باز شده رو که کنار سه پایه خودم گذاشتم و دوربین رو روی هد بستم (هد PH60) بازم اولین چیزی که نظرم رو جلب کرد ارتفاع مناسب اون برای منه 170 سانتی بود، فقط نیازه 5 سانت بیام پایین و و نیاز به خم شدن کمر نبود، اما با سه پایه خودم و هد 804RC2 باید کمرم رو خم کنم که هنگام استفاده زیاد اذیت میکنه، از ضامن های پایه ها خوشم نیومد چون سرعت عمل رو پایین میارن، باید زبونه رو بیرون بکشی بعد پایه ها رو هرکجا که میخوای نگه داری بعدش دوباره زبونه رو جا بزنی، اما مال منفروتو با نگه داشتن ضامن میتونی پایه رو تغییر بدی

فایل پیوست 33798 فایل پیوست 33799

میرسیم به حالت ماکرو، اینجاست که بنرو به پای منفروتو نمیرسه، با شل کردن پیچ و کشیدن به بالا و رد کردن ضامن اون و چرخوندنش شما سه سوت سه پایه رو به حالت ماکرو در میاری، اما بنرو باید اول پیچ رو باز کنی، بعد میله رو کاملاً بیرون بکشی و بعد پیچ جای نصب پایه رو شل کنی و اون رو به حالت افقی دربیاری و بعدش میله رو جا بزنی و پیچ رو سفت کنی، تازه برای چرخش میله حول محور خودش باید از یه پیچ تنظیمی دیگه استفاده کنی که تسلط به این سه پیچ زمان بر هست، اما منفروتو کلاً یه پیچ برای تمام حالات داره. در مورد دقت و دقیق بودن هر دو توی یه سطح بودن و مشکلی از این بابت وجود نداره، از نظر ساخت هم بنرو چیزی کم نزاشته و سه پایه خوش ساختی هست

فایل پیوست 33800 فایل پیوست 33801

ادامه توی پست بعد
    روزبه جان میخام این 190XPROB بگیرم نظرت چیه
    داود معانی

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط dada_zebel نمایش پست ها
    تا روزبه جواب بده این رو من اضافه کنم که سه پایه کربنی بنرو رو با آلومینیومی مانفرتو مقایسه شده.همین سه پایه مانفرتو مدل فیبروکربنی قیمتش کلی گرونتر هست.

به نظر من اگه نمیخوای ماکرو گرافی کنی به سه پایه A1682tb0 بنرو یه نگاه بنداز قیمتش الان 310 شده که بال هد خالیش 140دلار تو اینترنت قیمت داره.8 کیلو تحمل بار و وزن خودش هم با بال هد 1750 هست.
    yaghoobi و davoud maani تشکر می‌کنند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر فعال
    تشکر کرده
    6396

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan+ نمایش پست ها
    تا روزبه جواب بده این رو من اضافه کنم که سه پایه کربنی بنرو رو با آلومینیومی مانفرتو مقایسه شده.همین سه پایه مانفرتو مدل فیبروکربنی قیمتش کلی گرونتر هست.

به نظر من اگه نمیخوای ماکرو گرافی کنی به سه پایه A1682tb0 بنرو یه نگاه بنداز قیمتش الان 310 شده که بال هد خالیش 140دلار تو اینترنت قیمت داره.8 کیلو تحمل بار و وزن خودش هم با بال هد 1750 هست.
    خیلی ممنون دوست عزیز
    من واسه طبیعت و منظره میخام
    هد رو 498RC2 یا RC4 در نظر داشتم
    ولی تو هیچ سایتی ندیدم اینو بفروشن

ضمنا ویژگی های مثبت این بنرو نسبت به مانفروتو چیه
    با تشکر
    داود معانی

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

خیلی ممنون دوست عزیز
    من واسه طبیعت و منظره میخام
    هد رو 498RC2 یا RC4 در نظر داشتم
    ولی تو هیچ سایتی ندیدم اینو بفروشن

ضمنا ویژگی های مثبت این بنرو نسبت به مانفروتو چیه
    با تشکر
    فکر کنم تنها مزیت مهمش قیمت خیلی کمتر اون هست و کیف خوبش هم بدرد میخوره.
    اگه به نورنگار یه سر بزنید یا سایتش مدلهای خوبی از بنرو هست البته مدلهایی که بال هد روشن هست انگار ارزونتر هستن.
    من همین a1982tb0 رو دارم که برای من خیلی خوبه.میتونید مدل a1980t یا c1980t یا c1980f با پن هد hd2 رو هم اگه بال هد نمیخوای نگاه کنی.کیفیت ساخت خوبه اما عالی نیست.
    davoud maani تشکر می‌کند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1968

والا از خرید هر دو پشیمون نمیشی
    دیگه بر میگرده به نیازت و مقدار پولت
    برای استفاده طبیعت هر دو جوابگو هستن، اما سه پایه بنرو مقاوم تر و سبک تره
    اگه امکان دیدن هر دوش رو داشته باشی خیلی بهتر میتونی تصمیم نهایی رو بگیری

در خدمتیم
    davoud maani و viva_utopia تشکر می‌کنند.