صفحه 184 از 366 نخستنخست ... 84 134 174 180 181 182 183 184 185 186 187 188 194 234 284 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,831 تا 1,840 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    170

من دیشب سه پایه مدل به همراه پن هد A350FHD1 از نور نگار با تخفیف 15 درصدیش گرفتم 161.500 تومن...
    می خواستم بدونم آیا به نظرتون ببرم هد رو تعویض کنم و یه چیز بهتر بردارم؟
    پیشنهادتون چیه؟
    اگه بهتره که عوضش کنم چه هدی بگیرم براش؟
    فعلا طبیعت کار می کنم...
    مرسی برای راهنماییتون

benro-a350fhd1-aluminium-flip-lock-camera-tripod-kit.jpgCAM20120315PHO039-T.jpg
    ویرایش توسط الهه ق : Monday 10 December 2012 در ساعت 09:09

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    170

نقل قول نوشته اصلی توسط الهه ق نمایش پست ها
    من دیشب سه پایه مدل به همراه پن هد A350FHD1 از نور نگار با تخفیف 15 درصدیش گرفتم 161.500 تومن...
    می خواستم بدونم آیا به نظرتون ببرم هد رو تعویض کنم و یه چیز بهتر بردارم؟
    پیشنهادتون چیه؟
    اگه بهتره که عوضش کنم چه هدی بگیرم براش؟
    فعلا طبیعت کار می کنم...
    مرسی برای راهنماییتون

benro-a350fhd1-aluminium-flip-lock-camera-tripod-kit.jpgCAM20120315PHO039-T.jpg

كاربر جديد
    تشکر کرده
    48

در خريد سه پايه چند فاكتور مهم است كه با توجه به نيازتان بايد بدان توجه فرمائيد:
    -وزن:برخي سه پايه ها از جنس آلومينيوم و برخي جديدا فيبر كربن هستند و قطعا متريال نوع دوم بسيار سبكتر است و البته تقريبا دو برابر گرانتر لذا بنا بر استفاده شما اگر در آتليه كار ميكنيد خب خاصيت پرتابل بودن و سبك بودن زياد مهم نيست چون قرار نيست خيلي جابجا شود.بعنوان مثال سه پايه ايكس 55 مانفروتو با بال هد 327 وزني بالغ بر 2.5 كيلو خواهد داشت كه در سفرهاي عكاسي كه از خودرو فاصله بگيريد بسيار آزاردهنده خواهد بود.
    -تحمل وزن:اگر از دوربين و لنزهاي سنگين استفاده ميفرمائيد بايد سه پايه هايي خريد كنيد كه لااقل تا هشت كيلو تحمل داشته باشند.در اين آيتم اتصالات و فلكسيبل بودن آن مهم است.
    -هد:به دو نوع پن هد و بال هد كه نوع اول دقت زيادتر و سرعت كمتر در تغيير زاويه و جهت دارند و بال هد ها براي مواردي كه سرعت تغيير مهمتر است كاربرد دارند .در انتخاب اين فاكتور بايد به داشتن تراز عمودي و افقي كه بسيار مهم است توجه كنيد كه ظاهرا هد انتخابي شما دارد!.شايان ذكر است بال هد ها تحمل وزن كمتر علي الخصوص در وضعيت عمودي دارند .
    و موارد ديگر مانند ارتفاع،گيره هاي مخصوص و و كه موارد مهم آن بود كه عرض شد.
    ولي بطور كل با مبلغي كه شما هزينه كرده ايد نبايد انتظار خيلي زيادي داشته باشيد !سه پايه هاي مارك و برند معروف مانند مانفروتو و يا گيتزو به همراه هد هاي معمولي در بازار كنون كمتر از 6000000 پيدا نميكنيد لذا به نظر ميرسد با اين مبلغ خريد شما گزينه مناسبي خريداري نموده ايد.در واقع انتخابي بهينه كاملا بستگي به شما دارد.
    شاد باشيد
    D.Daneshmand و الهه ق تشکر می‌کنند.

كاربر همراه milad2song آواتار ها
    تشکر کرده
    736

سلام
    میخواستم ببینم کسی قیمت این سه پایه رو داره؟
    takara tv-193w
    ممنون

كاربر جديد .mojtaba. آواتار ها
    تشکر کرده
    174

با سلام به دوستان . قصد خرید یک سه پایه خوب رو داشتم و ترجیحا محکم و قوی باشه. دوربین من canon Eos 550 D هست و فعلا لنز تله فوتو و سنگینی ندام ولی به زودی می خرم. اگر چند مورد خوب رو سراغ دارید معرفی کنید، قیمتش هم تا حداکثر 60 یا 70 تومان باشه.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

نقل قول نوشته اصلی توسط .mojtaba. نمایش پست ها
    با سلام به دوستان . قصد خرید یک سه پایه خوب رو داشتم و ترجیحا محکم و قوی باشه. دوربین من canon Eos 550 D هست و فعلا لنز تله فوتو و سنگینی ندام ولی به زودی می خرم. اگر چند مورد خوب رو سراغ دارید معرفی کنید، قیمتش هم تا حداکثر 60 یا 70 تومان باشه.
    درود

سه پایه خوب و محکم و قوی با آن 70 تومان سازگار نیست
    آن چیزی که مد نظر دارید بالای 300 هزار تومان میشود با 60 یا 70 تومان فقط یک سه پایه میشود تهیه کرد!
    وقتی که ولبون 640 رو که قبلا 40 هزار تومان بود قیمتش 110 هزار تومان شده است با 70 هزار تومان باید در همین ولبون و سومیتا به دنبال یک سه پایه گشت.
    توصیه میکنم اگر میخواهید یک بار هزینه سه پایه کنید( به دفعات بعدی نکشد ) بودجه خود را افزایش دهید

موفق باشید
    masoudrejae، M.Moghadam، Dariush Chegini و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    174

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

سه پایه خوب و محکم و قوی با آن 70 تومان سازگار نیست
    آن چیزی که مد نظر دارید بالای 300 هزار تومان میشود با 60 یا 70 تومان فقط یک سه پایه میشود تهیه کرد!
    وقتی که ولبون 640 رو که قبلا 40 هزار تومان بود قیمتش 110 هزار تومان شده است با 70 هزار تومان باید در همین ولبون و سومیتا به دنبال یک سه پایه گشت.
    توصیه میکنم اگر میخواهید یک بار هزینه سه پایه کنید( به دفعات بعدی نکشد ) بودجه خود را افزایش دهید
    موفق باشید
    خوب الان شما چه نمونه هایی را با رنج قیمت پائین پیشنهاد می دید؟؟ چون من اطلاعاتی در مورد سه پایه ندارم.

كاربر همراه Ahmad.Najari آواتار ها
    تشکر کرده
    3582

نقل قول نوشته اصلی توسط .mojtaba. نمایش پست ها
    سلام
    با این قیمتی که مد نظر شماست خیلی نمیتوان مانور داد. من خودم مدل somita st-660a (مشخصات) را برای دوربین s200 ام گرفتم به قیمت 70 هزار تومان. به خاطر وجود بستها و صفحه فلزی، نسبتا محکم است اما سنگین. در کل نسبت به قیمت پرداختی ام راضیم.

ST_660A_Professional_tripod_7806_1.JPG

عکس از سه پایه خودم
    tripod.jpg
    ویرایش توسط Ahmad.Najari : Friday 14 December 2012 در ساعت 17:49
    D.Daneshmand و .mojtaba. تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    174

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad.Najari نمایش پست ها
    سلام
    با این قیمتی که مد نظر شماست خیلی نمیتوان مانور داد. من خودم مدل somita st-660a (مشخصات) را برای دوربین s200 ام گرفتم به قیمت 70 هزار تومان. به خاطر وجود بستها و صفحه فلزی نسبتا محکم است اما سنگین. در کل نسبت به قیمت پرداختی ام راضیم.

ST_660A_Professional_tripod_7806_1.JPG

عکس از سه پایه خودم
    tripod.jpg
    راستش حالا که اینطور میگین من می تونم تا 150 یا 200 هم بالا برم. تو این رنج هم مدل هایی رو سراغ دارید؟
    بعد یعنی این مدل های کم قیمت تر نمی تونن لنز های سنگین رو تحمل کنن یا در برابر ضربه قوی نیستن؟؟؟؟
    در آخر جنس اکثر این سه پایه ها پلاستیکی هست یا فلزی؟ یا صرف اینکه سه پایه فلزی هست میشه از نمونه های غیر فلزی صرف نظر کرد؟؟

كاربر فعال hossein137 آواتار ها
    تشکر کرده
    8205

درود
    به نظرتون برای چرخیدن عدسی جلوی لنز حول محور مرکز سه پایه (برای پانوراما) کدام روش بهتر است؟
    من روی حالت اول (کج کردن میله ی وسط برای رسیدن به مرکز) تست نکردم اما حالت دوم راضی کننده بود
    البته اون تکه ای که اضافه کردم فعلا" برای تست هست.و تستش رو جواب هم داد.
    منتظر نظرات دوستان هستم
    پ.ن: خودم فکر میکنم روش دوم بهتر باشه.چون به هر حال استحکام سه پایه و جلوگیری از لرزش کمتر هست.

14122012006.jpg

14122012007.jpg
    M. Beyrami، D.Daneshmand و viva_utopia تشکر می‌کنند.
    CACTUS.HOSSEIN=INSTAGRAM

CANON M5 + 15-45 / 50MM F1.8 STM / Yongnuo 600ex-rt*2 / Yongnuo YN-E3-RT