صفحه 189 از 366 نخستنخست ... 89 139 179 185 186 187 188 189 190 191 192 193 199 239 289 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,881 تا 1,890 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر همراه Hamed Ziyaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1887

با سلام..

از دوستان خواهشمندم که یه سه پایه و هد قرص و محکم و درست حسابی رو در رنج قیمت 500 تا 600 هزار تومان به بنده معرفی بفرمایند.. الان یه سه پایه دارم که در نور دهیهای طولانی کاملا لرزشش محسوسه و واسه کارهای حرفه ای تر اصلا چنگی به دل نمیزنه...
    ضمنا آیا سه پایه های مخصوص ماکروگرافی مخصوص هستند؟؟؟ و احیانا سه پایه ای وجود داره که بشه باهاش هم کارهای منظره و ماه و ستاره گرافی اینها رو انجام داد و هم ماکروگرافی ؟؟

این رو هم اضافه کنم که نمیخوام خیلی خیلی سنگین باشه.. آخه هر از گاهی کوهنوردی هم مینماییم

با تشکر

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

نقل قول نوشته اصلی توسط papyruus نمایش پست ها
    با سلام..

از دوستان خواهشمندم که یه سه پایه و هد قرص و محکم و درست حسابی رو در رنج قیمت 500 تا 600 هزار تومان به بنده معرفی بفرمایند.. الان یه سه پایه دارم که در نور دهیهای طولانی کاملا لرزشش محسوسه و واسه کارهای حرفه ای تر اصلا چنگی به دل نمیزنه...
    ضمنا آیا سه پایه های مخصوص ماکروگرافی مخصوص هستند؟؟؟ و احیانا سه پایه ای وجود داره که بشه باهاش هم کارهای منظره و ماه و ستاره گرافی اینها رو انجام داد و هم ماکروگرافی ؟؟

این رو هم اضافه کنم که نمیخوام خیلی خیلی سنگین باشه.. آخه هر از گاهی کوهنوردی هم مینماییم

با تشکر

manfrotto 190 xprob limited edition داره که برای ماکرو هم مناسبه
    ولی برای ماکرو گرافی شما نیاز به هد مخصوص هم دارین
    Hamed Ziyaei تشکر می‌کند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط papyruus نمایش پست ها
    با سلام..

با تشکر
    خیلی ساده ازاینجا مدل، وزن ، ارتفاع ، امکانات وهر چیزدیگه ای که براتون مهم هست رو پالایش کنید و ماشاله دبی هم که دیگه برای پیداکردن هیچ مدلیش مشکلی ندارید.
    Tripods with Heads| B&H Photo Video
    برای ۱۵۰تا ۲۰۰ $ اینها خوبند:
    http://www.bhphotovideo.com/c/search...742+4293918150
    و این هم ۲۰۰ تا ۲۵۰ $ :
    http://www.bhphotovideo.com/c/search...742+4293918161
    همشون هم که اونجا هستند، مثل اینجا نیستش که الاماشاله فروشنده ها وعلی الخصوص واردکننده های محترم به دنبال مدلهای پرسودتر باشد. الان به جز معدودمدلهایی که باید دنبالشون بگردی اون هم فقط توی تهرون، ومعدودمغازه هایی دارن اونهارو، از برندهای غیرچینی شایدفقط manfrotto رو بشه راحتتر پیداکرد.

mehdi.rezazadeh و Hamed Ziyaei تشکر می‌کنند.

كاربر همراه saber.pix آواتار ها
    تشکر کرده
    736

سه پایه چینی نخرید 3 پابه جز اون مواردی هست که سعی کنید بهترین مدل رو بخرید چون نمیشه زود ز.ود عوضش کرد.
    M-ESMAILZADEH، kiavash و Hamed Ziyaei تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    16

دوستان سه پایه ی من در اون قسمتی که پیچ اتصال به دوربین هست یک میله ی کوچک منعطف دارد که دوربینم را خش انداخته .ایا همه ی سه پایه ها چنین چیزی دارند?و کاربردش چیست?
    پیشاپیش ممنون از پاسخگویی

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط eleven نمایش پست ها
    دوستان سه پایه ی من در اون قسمتی که پیچ اتصال به دوربین هست یک میله ی کوچک منعطف دارد که دوربینم را خش انداخته .ایا همه ی سه پایه ها چنین چیزی دارند?و کاربردش چیست?
    پیشاپیش ممنون از پاسخگویی
    همه سه‌پایه‌ها خیر ! سه‌پایه‌های با کیفیت فقط پیچ اتصال دارن و با وجود اینکه از فلز هستن،در محل تلاقی ِ دوربین یه جنس پلاستیک‌مانند سطحشون رو پوشونده که دوربین اوف نشه ! :)

كاربر همراه
    تشکر کرده
    69

دوستان کسی با تک پایه Manfrotto 682B آشنایی داره؟
    همینطور می خواستم بدونم بال هد های مانفروتو که تا 8 کیلو وزن رو تحمل کنن چی پیشنهاد میدید؟

راحتی و سرعت سوار شدن دوربین روی پایه برام مهمه
    ( ترجیحا بال هد هایی که کفشک جدا دارند و مستقیم روی دوربین بسته میشه )

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط mo.ghadimi نمایش پست ها
    دوستان کسی با تک پایه Manfrotto 682B آشنایی داره؟
    همینطور می خواستم بدونم بال هد های مانفروتو که تا 8 کیلو وزن رو تحمل کنن چی پیشنهاد میدید؟

راحتی و سرعت سوار شدن دوربین روی پایه برام مهمه
    ( ترجیحا بال هد هایی که کفشک جدا دارند و مستقیم روی دوربین بسته میشه )
    8 کیلو واقعا وزن زیادیه برای بال هد و مونوپاد...

مونوپاد مورد نظرتون یکی از بهتر و قوی ترین مونوپاد های مانفروتو است.اگر خاطرم باشد تا 12 کیلوگرم را پشتیبانی می کند که برای داشتن بالاترین پرفورمانس شما باید 30% از حداکثر لود را کمتر در نظر بگیرید ( چه در سه پایه چه در مونوپاد چه در هد های مختلف )

اما در موردبال هد...الان خاطرم نیست کدام بال هد مانفروتو لود اش از همه بیشتر است.اما در نظر داشته باشید که لود بسیار بالا بر روی بال هد ها از استقامت و استواری آنها به شدت می کاهد.در ثانی بال هد های جوی استیکی مثل 322 به نظرم برای کاربرد شما مناسب است اما متاسفانه لود اش حدود 5 کیلو است.اگر از کفشک های RC2 مانفرتو ( با هر بال هدی که از این کفشک پشتیبانی کند ) استفاده کنید سرعت لود شدن و نصب بسیار بسیار بالا خواهد بود و در کمترین زمان می توانید دوربین را بر روی هد سوار کنید.تنها مدلی که بنده در خاطرم هست که کفشک RC2 دارد و حدود 8 کیلوگرم لود می کند مدل 498RC2 است( در بال هد های کلاسیک مانفروتو عدد آخر مدل معرف ماکسیمم لود وزن بر روی آن است مثلا مدل 496 یعنی نهایتا 6 کیلوگرم لود را تحمل می کند )
    lamagra، Walkman، kiavash و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه
    تشکر کرده
    69

جناب قبادی عزیز بسیار ممنون از توضیح کافی و مفیدتون
    درمورد بال هد جهت استفاده از تله های بلند فکر میکنم حداکثر 8کیلو قالب اعتماد باشه برای همین پیشنهاد شما یعنی 498 بسیار گزینه خوبیه فقط می خواستم بدونم فرق بین RC2 و RC4 چیه؟ آیا 498RC2 و 498RC4 تفاوتشون در اندازه کفشکه؟ چون همه مشخصات گویا یکی هست و هر دو هم 8 کیلو رو ساپورت می کنن.
    فقط امیدوارم این یه روز آخر سال بتونم پیدا کنم!
    چیزی که برام جالب بود محبت برخی فروشندگان محترمه که مونوپاد مذکور که سیگل 350 میده برخی فروشندگان ( معتبر ! مثل ... ) خیلی راحت 100 تومان بالاتر داره قیمت میده!

كاربر همراه
    تشکر کرده
    69

جناب قبادی عزیز بسیار ممنون از توضیح کافی و مفیدتون
    درمورد بال هد جهت استفاده از تله های بلند فکر میکنم حداکثر 8کیلو قالب اعتماد باشه برای همین پیشنهاد شما یعنی 498 بسیار گزینه خوبیه فقط می خواستم بدونم فرق بین RC2 و RC4 چیه؟ آیا 498RC2 و 498RC4 تفاوتشون در اندازه کفشکه؟ چون همه مشخصات گویا یکی هست و هر دو هم 8 کیلو رو ساپورت می کنن.
    فقط امیدوارم این یه روز آخر سال بتونم پیدا کنم!
    چیزی که برام جالب بود محبت برخی فروشندگان محترمه که مونوپاد مذکور که سیگل 350 میده برخی فروشندگان ( معتبر ! مثل ... ) خیلی راحت 100 تومان بالاتر داره قیمت میده!