صفحه 192 از 366 نخستنخست ... 92 142 182 188 189 190 191 192 193 194 195 196 202 242 292 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,911 تا 1,920 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1968

نقل قول نوشته اصلی توسط شهاب سیّافی نمایش پست ها
    سلام دوستان!
    دنبال یه سه پایه ارزون میگردم. دوربینم d90 و اکثرا هم با لنز 50 عکاسی میکنم. بیشتر هم پرتره یا سلف پرتره. واسه همین زیاد نمیخوام خرج پایه کنم. تا 100 تومن. اما تو سایتا با این قیمت چیز بدرد بخور پیدا نکردم. جز این دوتا.

صوتی، تصویری و دوربین :: لوازم عکاسی و فیلم برداری :: سه پایه دوربین :: سه پایه VCT-R100 - چاره: فروشگاه اینترنتی
    صوتی، تصویری و دوربین :: لوازم عکاسی و فیلم برداری :: سه پایه دوربین :: سه پایه آلومینیومی عمومی به همراه بال هد A150FBR0 - چاره: فروشگاه اینترنتی

بنظرتون خوبن؟ کدومش؟
    البته اگه به خودم باشه سونی رو میخرم چون هم 400 گرم سبکتره و من معمولا کوه میرم و وزن برام مهمه! هم ارزونتر
    بعدش اینکه حداکثر وزن تجهیزاتم هم فعلا با 18-105 هم حساب کنیم میشه 1.5 کیلو. بزودی هم فلاش میخرم با اونم دیگه خیلی بشه 2 کیلو دیگه!
    از دو مدل نام برده نظر بنده به مدل بنرو هست که عملکردش مشابه سه پایه های حرفه ای هست و تفاوتش توی تحمل کمتر وزن هست

البته بنده و دیگر دوستان تجاربی توی این زمینه داریم، و اون اینه که اگه شما قرار هست به صورت حرفه ای به عکاسی نگاه کنید در آینده مجبور به فروش و خرید سه پایه ای با تحمل وزن بیشتر میشید که همین مورد باعث هزینه های اضافی میشه، و نتیجه اینکه اگر میتونید بودجه رو افزایش بدید یه بار اقدام به خرید سه پایه کنید (با آینده نگری)

موفق باشید
    R.Asgari و شهاب سیّافی تشکر می‌کنند.

كاربر همراه شهاب سیّافی آواتار ها
    تشکر کرده
    286

نقل قول نوشته اصلی توسط Rouzbeh_Fakuri نمایش پست ها
    از دو مدل نام برده نظر بنده به مدل بنرو هست که عملکردش مشابه سه پایه های حرفه ای هست و تفاوتش توی تحمل کمتر وزن هست

البته بنده و دیگر دوستان تجاربی توی این زمینه داریم، و اون اینه که اگه شما قرار هست به صورت حرفه ای به عکاسی نگاه کنید در آینده مجبور به فروش و خرید سه پایه ای با تحمل وزن بیشتر میشید که همین مورد باعث هزینه های اضافی میشه، و نتیجه اینکه اگر میتونید بودجه رو افزایش بدید یه بار اقدام به خرید سه پایه کنید (با آینده نگری)

موفق باشید
    خب من کلا عکاسی برام فقط جنبه تفریح داره نه بیشتر. به عنوای یه تفریح هم تا الان خیلی براش خرج کردم. حالا آدم بخواد 120 تومن بده 150 هم میده اما مساله اینجاست که این بنرو 400 گرم سنگینتره و وزن واسه من خیلی مهمه

خودم رو توی این لینک معرفی کردم
    http://forum.akkasee.com/f23/t275-40.html#post344715

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1968

خب من کلا عکاسی برام فقط جنبه تفریح داره نه بیشتر. به عنوای یه تفریح هم تا الان خیلی براش خرج کردم. حالا آدم بخواد 120 تومن بده 150 هم میده اما مساله اینجاست که این بنرو 400 گرم سنگینتره و وزن واسه من خیلی مهمه
    معمولاً وقتی آدم از بین چند مدل از هر کالایی بخواد یک انتخاب داشته باشه نقاط قوت و ضعف همه رو مینویسه و یه جمع بندی میکنه
    نتیجه به هیچ وجه بدون ایراد نمیتونه باشه، میتونه ایرادات کمتری داشته باشه و نقاط قوت بیشتر رو دارا باشه، و یا اینکه چند تا از المان هاش برای خود مصرف کننده حائز اهمیت باشه و بر اساس همون ها نتیجه گیری شده باشه

حالا بنده اگه باشم این یه کم سنگینی رو چشم پوشی میکنم و بجاش سه پایه ای انتخاب میکنم که به جز حالت ماکرو کمبود دیگه ای نداشته باشه

من مدل بنرو رو از نزدیک دیدم و یکی از دوستان هم داره، کالای خوبیه و کار شما رو لنگ نمیزاره
    kiavash، شهاب سیّافی و Majix تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    286

معمولاً وقتی آدم از بین چند مدل از هر کالایی بخواد یک انتخاب داشته باشه نقاط قوت و ضعف همه رو مینویسه و یه جمع بندی میکنه
    نتیجه به هیچ وجه بدون ایراد نمیتونه باشه، میتونه ایرادات کمتری داشته باشه و نقاط قوت بیشتر رو دارا باشه، و یا اینکه چند تا از المان هاش برای خود مصرف کننده حائز اهمیت باشه و بر اساس همون ها نتیجه گیری شده باشه

حالا بنده اگه باشم این یه کم سنگینی رو چشم پوشی میکنم و بجاش سه پایه ای انتخاب میکنم که به جز حالت ماکرو کمبود دیگه ای نداشته باشه

من مدل بنرو رو از نزدیک دیدم و یکی از دوستان هم داره، کالای خوبیه و کار شما رو لنگ نمیزاره
    خب این بنرو خودش هد داره دیگه؟ دوباره که نباید چیزی براش بخرم؟ بعد تو دوتا سایت نگاه کردم ننوشته بود چقدر وزن تحمل میکنه

تشکر کرده
    286

بعد یه سوال دیگه. کار کردن با این بال هد ها سخت نیست؟ حس میکنم چون کلا با یه پیچ شل و سفت میشن تنظیمشون سخت باشه

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1968

خب این بنرو خودش هد داره دیگه؟ دوباره که نباید چیزی براش بخرم؟ بعد تو دوتا سایت نگاه کردم ننوشته بود چقدر وزن تحمل میکنه
    بعد یه سوال دیگه. کار کردن با این بال هد ها سخت نیست؟ حس میکنم چون کلا با یه پیچ شل و سفت میشن تنظیمشون سخت باشه
    بله بال هد داره
    کار با بال هد بسیار راحت تره و سرعت عمل بالایی داره
    شهاب سیّافی تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    98

نوروز امسال این سه پایه را بقیمت 75000 تومان خریداری کردم. فکر میکنم در بین سه پایه های هم قیمت انتخاب معقولی باشد.(مدل سه پایه من دقیقا همین مدل لینک هست ولی به جای قلاب در انتحای محور محل نصب هد تعبیه شده جهت ماکرو گرافی که البته در بیابان نعمتی است بسیار بزرگ)
    البته حرفه ای های فروم باید تایید بفرمایند

تشکر کرده
    286

بله بال هد داره
    کار با بال هد بسیار راحت تره و سرعت عمل بالایی داره
    خب پس ببینم چی میشه. این هد ماکروگرافی قضیه اش چیه؟

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

خب پس ببینم چی میشه. این هد ماکروگرافی قضیه اش چیه؟
    براي ماكروگرافي لازم است سه پايه قادر باشد تا دوربين را در حد بسيار زيادي به زمين نزديك كند بدون آن كه صلابت و تعادل سه پايه دچار خدشه گردد. بعضي سه پايه ها ويژگي هاي خاصي دارند كه باعث مي شود بتوان دوربين را روي سه پايه تا حد چند سانتيمتري زمين نزديك كرد. lمثل نمونه زير:
    http://www.vanguardworld.com/index.p...1-4-15-88.html
    Rouzbeh_Fakuri و شهاب سیّافی تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    286

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    براي ماكروگرافي لازم است سه پايه قادر باشد تا دوربين را در حد بسيار زيادي به زمين نزديك كند بدون آن كه صلابت و تعادل سه پايه دچار خدشه گردد. بعضي سه پايه ها ويژگي هاي خاصي دارند كه باعث مي شود بتوان دوربين را روي سه پايه تا حد چند سانتيمتري زمين نزديك كرد. lمثل نمونه زير:
    Vanguard – Photo-Video - Tripods, Camera Bags, Cases, Optics, Binoculars
    مرسی. خبوب پس برای من به کار نمیاد میرم همون بنرو رو میخرم
    Dariush Chegini تشکر می‌کند.