صفحه 188 از 366 نخستنخست ... 88 138 178 184 185 186 187 188 189 190 191 192 198 238 288 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,871 تا 1,880 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    53

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Bayati نمایش پست ها
    برای جابجائی و حمل و نقل، بهیچ عنوان سمت 055 آلومینیومی و 804 نروید
    ترجیحاً یک سه پایه ی کربنی سبک مثل 190CXPro3 + یک بال هد سبک و محکم مثل Manfrotto 496RC2 بگیرید، به نفع اعصاب و ستون مهره هایتان است
    ممنون از پاسختون
    نظرتون درباره این مدل چیه ؟ تو این مدل هم بال و هم بدنه با هم هست و قیمتشون کمی بهتر شده
    Manfrotto 293 Carbon Fiber Tripod With 496RC2 Ball Head
    Manfrotto 293 Carbon Fiber Tripod With 496RC2 Ball MK293C4-A0RC2
    www.saghati.com
    Nikon D700 + 14-24 F/2.8G ED N + 24-70 F/2.8G ED N + Grip + Backpack Vanguard up-rise 48

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    53

با سلام
    دوستان سه پایه Manfrotto 190CXPRO3 3-Section Carbon Fiber Tripod Legs (Black) رو با هد 804RC2 میتونم استفاده بکنم ؟ به نظرتون ترکیب خوبی هست ؟

با تشکر
    www.saghati.com
    Nikon D700 + 14-24 F/2.8G ED N + 24-70 F/2.8G ED N + Grip + Backpack Vanguard up-rise 48

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

نقل قول نوشته اصلی توسط saghati نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان سه پایه Manfrotto 190CXPRO3 3-Section Carbon Fiber Tripod Legs (Black) رو با هد 804RC2 میتونم استفاده بکنم ؟ به نظرتون ترکیب خوبی هست ؟

با تشکر
    سه پایه سبک و خیلی خوبی هست اما هد 804 خیلی بزرگ و سنگینه و اگر نیاز خاصی به هد 3 جهته ندارین به نظرم بال هد 496 بهتر باشه
    هم سبکتر هست و هم جمع و جور تر
    saghati تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط saghati نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    نظرتون درباره این مدل چیه ؟ تو این مدل هم بال و هم بدنه با هم هست و قیمتشون کمی بهتر شده
    Manfrotto 293 Carbon Fiber Tripod With 496RC2 Ball Head
    Manfrotto 293 Carbon Fiber Tripod With 496RC2 Ball MK293C4-A0RC2
    هد های سه جهته، بهترین گزینه برای عکاسی Table top و گاهاً Macrography هستند. اما برای طبیعت و پرتره گزینه ی خوبی نیستند.
    293 را نمیشناسم متاسفانه.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    12

سلام
    دوستان یک لنز Tokina 400 RMC دارم،واسه این چه 3 پایه یا تک پایه با قیمت و کارایی مناسب پیشنهاد میکنین؟
    رو بدنه لنز پیچ اتصال وجود داره.Untitled.jpg

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

دنبال یک سه پایه محکم و سبک هستم .
    سه پایه ای که دارم فلزی و بسیار سنگین و قدیمی هست و چندان هم محکم نیست و حتی پس از بستن پیچ زیر دوربین هنوز دوربین کمی تکون میخوره اگه دست بزنیم بهش
    برای طبیعت میخوام و در جاهایی که لازمه برای سلف پرتره های خودم و پرتره هایی که با دیاف 1.8 میگیرم (لرزش دست ام خیلی زیاد هست و در جاهای کم نور به شدت به مشکل میخورم )و عکاسی در شب .باز و بسته کردن دوربین روش راحت باشه .و مدام نخواد برای هر عکس پیچ را بچرخونم تا باز بشود و باز دوباره برای عکس بعدی خواستم ببندم وقت بگیره.دنبال ماکرو گرافی هم نیستم
    اصلا در مورد مارک و برند و مزایا و معایب سه پایه های مختلف اطلاعات ندارم ولی یک چیزی میخوام که تا عمر دارم برام بمونه
    بودجه ام حدود 200 تومنه.اگه واقعا لازم باشه میتونم بیشتر هم بدم چون نمیخوام بعدا هر بار که دوربین را روش میبندم حرص بخورم

خلاصه مرا یاری کنید

كاربر همراه
    تشکر کرده
    67

مانفرتو 055 چون وزنش و پایداریش مانع از ارتعاشش میشه و انتخاب دیگه که 190 هست برای تله 400 اصلن مناسب نیست!
    هد هم804 مناسبه چون دقت و تحملش بیشتر از بال هد موجود هست496Rc2

نقل قول نوشته اصلی توسط Blindless نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یک لنز Tokina 400 RMC دارم،واسه این چه 3 پایه یا تک پایه با قیمت و کارایی مناسب پیشنهاد میکنین؟
    رو بدنه لنز پیچ اتصال وجود داره.Untitled.jpg

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

نقل قول نوشته اصلی توسط i love nikon نمایش پست ها
    مانفرتو 055 چون وزنش و پایداریش مانع از ارتعاشش میشه و انتخاب دیگه که 190 هست برای تله 400 اصلن مناسب نیست!
    هد هم804 مناسبه چون دقت و تحملش بیشتر از بال هد موجود هست496Rc2
    سلام؛

اين لنز فكر نمي كنم وزنش بيش از 1500 گرم باشد. بنابر اين با سه پايه هاي ساده تر هم نبايد مشكلي باشد.

من الان تجهيزاتم را كه مجموع وزنشان بيش از 7 كليوگرم است را بدون مشكل بر روي 055 (با تحمل وزن 7 كيلوگرم) استفاده مي كنم. البته از ساپورت 393 مانفروتو استفاده مي كنم كه خيلي تاثير دارد. بهينه نيست ولي جواب كار من را مي دهد. به نظر من مي توانيد براي كمتر كردن هزينه به سه پايه هاي اسليك هم فكر كنيد.
    Who knows, Who knows
    Who knows, which way the whirlwind blows
    Or where the trail of tomorrow goes
    For a man without a star

كاربر فعال Javid آواتار ها
    تشکر کرده
    4245

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooyan نمایش پست ها
    سلام؛

اين لنز فكر نمي كنم وزنش بيش از 1500 گرم باشد. بنابر اين با سه پايه هاي ساده تر هم نبايد مشكلي باشد.

من الان تجهيزاتم را كه مجموع وزنشان بيش از 7 كليوگرم است را بدون مشكل بر روي 055 (با تحمل وزن 7 كيلوگرم) استفاده مي كنم. البته از ساپورت 393 مانفروتو استفاده مي كنم كه خيلي تاثير دارد. بهينه نيست ولي جواب كار من را مي دهد. به نظر من مي توانيد براي كمتر كردن هزينه به سه پايه هاي اسليك هم فكر كنيد.
    جناب پویان در خصوص 393 کمی توضیح می فرمایید؟
    مواردی مثل نحوه استفاده ، آیا روی هد بسته میشه یا بدون هد مستقیم روی سه پایه قابل استفاده است؟ با توجه به اینکه وزن کمی نداره 1.6kg آیا حمل و نقل و استفاده اش مشکل نیست؟
    امير
    Instagram

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

نقل قول نوشته اصلی توسط Javid نمایش پست ها
    جناب پویان در خصوص 393 کمی توضیح می فرمایید؟
    مواردی مثل نحوه استفاده ، آیا روی هد بسته میشه یا بدون هد مستقیم روی سه پایه قابل استفاده است؟ با توجه به اینکه وزن کمی نداره 1.6kg آیا حمل و نقل و استفاده اش مشکل نیست؟
    سلام

مثل هد مستقيما روي سه پايه بسته مي شود. استفاده از آن هم بسيار راحت است و بسيار كارآ. از نظر كاراي به پاي ويمبرلي نمي رسد، اما قيمتش بسيار پايين تر از ويمبرلي است. در مورد وزن، عكاسي كه زحمات و مخاطرات عكاسي از حيات وحش را متقبل مي شود و كيلو كيلو تجهيزات و ساير وسايل كار را كيلومترها با خود حمل مي كند، برايش 1.5 كيلو كمتر يا بيشتر توفيري ندارد.
    Javid تشکر می‌کند.
    Who knows, Who knows
    Who knows, which way the whirlwind blows
    Or where the trail of tomorrow goes
    For a man without a star