صفحه 207 از 366 نخستنخست ... 107 157 197 203 204 205 206 207 208 209 210 211 217 257 307 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,061 تا 2,070 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط Silence نمایش پست ها
    یکی از دوستان یه دوربین D800 داره و می خواد یه سه پایه تهیه کنه برای عکاسی طبیعت و منظره و عکاسی long exposure...
    سنگین ترین لنزی هم که من توی لنز هاش دیدم یه 70-300 بود...
    رنج قیمتی هم که مد نظرش هست تا حدود 400 تومن هست...
    آیا با این قیمت گزینه مناسبی پیدا می شه؟...
    چی پیشنهاد می شه؟...

فقط یه موردی ترجیحاً براش اولویت داره که سر سه پایه به این صورت باشه...(متاسفانه اسم این مدل سر سه پایه رو بلد نیستم و عکس ش رو می ذارم...)...
    فایل پیوست 56450
    این هد ها موسوم به Three way head هستند که اتفاقا برای طبیعت و منظره (بعلت وزن و حجمی که دارند) چندان مناسب نیستند.
    برای منظورهایی که مد نظرشه، بهترین گزینه ها Ball Head های متناسب با وزن تجهیزاتشه (مثلا Manfrotto 488 RC4 که تا ۸ کیلو تحمل داره و کفشک بزرگه - 410PL )

هدهای سه جهته برای استودیو (غیر پرتره) مناسب ترند.
    اما اگر دسته دار دوست داره، برای اوزان کم، همین 804RC2 که عکسش رو گذاشتید و برای اوزان بیشتر 808RC4 که کفشک بزرگه

كاربر همراه M.smaelnedjad آواتار ها
    تشکر کرده
    928

می شه نام و آدرس واردکننده های برندها رو اینجا بگذارید تا مستقیم از خودشون تهیه کنیم؟
    مارک هایی مثل: ونگارد، مانفرتو و بنرو
    یا علی مدد

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad50 نمایش پست ها
    می شه نام و آدرس واردکننده های برندها رو اینجا بگذارید تا مستقیم از خودشون تهیه کنیم؟
    مارک هایی مثل: ونگارد، مانفرتو و بنرو
    یا علی مدد
    نمایندگی manfrotto شرکت سیگل است.
    برند ‌Benro رو تا جاییکه یادم میاد نورنگار میاورد.
    ونگارد رو اطلاعی ندارم. دوستان مطلع، بهتر اطلاعات میدهند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام...
    کسی میدونه این مدل سه پایه رو از کجا میتونم بگیرم؟؟ A1340Q1 benro

ممنون

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

سلام
    دوستان عزیز دنبال یک هد گیره ای هستم که بشود موبایل یا تبلت تا ۷ اینچ را روی سه پایه بست
    خاطرم هست قبلا عکسهایی از این هد دیده بودم که دارای یک گیره بزرگ بود که میتوانست گوشی یا تبلت را نگه دارد
    آیا در بازار چنین چیزی پیدا میشود؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2038

سلام
    چند سوال:
    1 - از دوستان کسی تجربه ی کار با هد ونگارد Gh100 یا Gh300,Gh200 را دارد؟
    آیا واقعا همانطور که جناب دانشمند در صفحات قبل فرمودند کار با این هد سخت است؟ (در ویدیوهایی که از این هد دیده بودم قضیه کاملا برعکس بود و راحتی کار با آن جلب توجه میکرد)
    2 - در صفحات قبل یکی از دوستان به خشک بودن اتصالات سه پایه 190 منفروتو اشاره کرده بود.آیا واقعا این سه پایه ی مشهور ، اتصالات خشک و سفتی دارد؟ (مثلا در مقایسه با ونگارد)
    3 - بین سه پایه های 190 منفروتو و 263 Alta+ ونگارد ، کفه ترازو به کدام سمت میچربد؟با توجه به اینکه این سه پایه ها اختلاف قیمت کمی دارند.
    منفروتو در حالت ماکرو ارتفاع کمتری تا زمین دارد - تغییر حالت میله وسط آسان تر انجام می شود و ...
    ونگارد ماکزیموم ارتفاع بیشتری دارد و همراه با آن یک کیف به فروش میرسد که تهیه آن برای مدل منفروتو هزینه ی اضافی در بر دارد و ...
    از دوستان صاحب نظر درخواست راهنمایی دارم.ممنون

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

من یک سال جی اچ 100 داشتم.کار کردن باهاش سخت نیست.منتها کمی بزرگ و دست و پا گیره.نسبت به هد های جوی استیکی مانفروتو بزرگه و گاهی اوقات توی بعضی حالتها اون دسته کلت مانندش توی دست و پا است.ولی سریعه و کار کردن باهاش راحته واقعا.فقط هد من خیلی زیاد و البته بدون اینکه بتونم دلیلش رو کشف بکنم توی روی سه پایه 055 مانفروتو سفت میشد که همیشه برای باز کردنش کار به آچار شلاقی و انبر قفلی میکشید.نفهمیدم چرا؟...اگر هد جوی استیکی دوست دارید هد بدی نیست.
    در مورد سفتی اتصالات مانفروتو هم همینطوره ولی به هیچ وجه آزار دهنده نیست.همینطور مقاومت مانفورتو ها به نظرم بیشتره.
    iman sabbaghian تشکر می‌کند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

نقل قول نوشته اصلی توسط iman536 نمایش پست ها
    سلام
    چند سوال:
    1 - از دوستان کسی تجربه ی کار با هد ونگارد Gh100 یا Gh300,Gh200 را دارد؟
    آیا واقعا همانطور که جناب دانشمند در صفحات قبل فرمودند کار با این هد سخت است؟ (در ویدیوهایی که از این هد دیده بودم قضیه کاملا برعکس بود و راحتی کار با آن جلب توجه میکرد)
    2 - در صفحات قبل یکی از دوستان به خشک بودن اتصالات سه پایه 190 منفروتو اشاره کرده بود.آیا واقعا این سه پایه ی مشهور ، اتصالات خشک و سفتی دارد؟ (مثلا در مقایسه با ونگارد)
    3 - بین سه پایه های 190 منفروتو و 263 Alta+ ونگارد ، کفه ترازو به کدام سمت میچربد؟با توجه به اینکه این سه پایه ها اختلاف قیمت کمی دارند.
    منفروتو در حالت ماکرو ارتفاع کمتری تا زمین دارد - تغییر حالت میله وسط آسان تر انجام می شود و ...
    ونگارد ماکزیموم ارتفاع بیشتری دارد و همراه با آن یک کیف به فروش میرسد که تهیه آن برای مدل منفروتو هزینه ی اضافی در بر دارد و ...
    از دوستان صاحب نظر درخواست راهنمایی دارم.ممنون
    سلام

کار با این هد در مقایسه با 324 مانفروتو یک تجربه ی نه چندان خوشایند بود که توضیح خواهم داد.
    دامنه ی کنترل Friction در هد مانفروتو بیشتر هست ، گریپ بهتری دارد(نظر شخصی) ، به دلیل نوع طراحی آزادی عمل برای هم چپ دستان و هم راست دستان ممکن و راحت هست (میتوانید سر آن را باز کنید و برعکس سوار کنید)
    همچنین بنظرم بهتر هست که دسته در قسمت راست قرار دارد تا در پایین (راحتتر به بدنه دسترسی دارید) و در کل زمانی که بنده گرفتم قیمت کمتری داشت.
    هد مانفروتو (324) رو با گارانتی سیگل 280 هزارتومان خریدم در صورتی که هد GH-100 که میشه گفت رقیب این هد و تنها هد موجود تفنگی ونگارد در ایران هست 350 هزارتومان بود.
    به شخصه برتری های بیشتری در هد مانفروتو دیدم ، تنها دلیلی که شاید اون موقع درنگ کردم طراحی جذاب هد ونگارد بود که بعد از هد مانفروتو کم کم محو شد.
    در حال حاضر هم از یک بال هد استفاده میکنم و بنظرم کار سریعتر ، دقیقتر و راحتتر هست در هر زمینه ای.

اتصالات 190 مانفروتو (سری قدیم) تفاوت چندانی با مدل 263 ونگارد ندارد ، در این مورد هم دلیل خرید 263 برای بنده این بود که قیمت خیلی مناسب بود
    350 هزارتومان با یک هد Pan and Tilt در صورتی که قیمت 190 ، 380 هزارتومان برای بدنه ی خالی سه پایه بود.
    حقیقتش تفاوتی در راحتتر سوار شدن حالت افقی 190 مانفروتو و 263 ونگارد ندیدم و هر دو بسیار شبیه اند (گرچه در مدل ونگارد یکسری زوایا درست بسته نمیشوند که در نتیجه ممکن هست به نتیجه ی مورد نظرتون نرسید)
    ولی ونگارد یک حالت معلق برای ستون وسطی دارد که بسیار مفید هست به خصوص برای فیلم برداری (مانند قفل Pan هست که افقی ستون وسطی را میچرخاند)

بعد از سری موفق 190 مانفروتو سری جدید آن نیز حرفی برای گفتن دارد ، طراحی زیبا ، کارایی سریعتر ، امکانات فراوانتر (به خصوص اضافه شدن اتصال بازوی مکانیکی) ، مقاومت بیشتر ، جنس بدنه ی بهتر.
    بنظر من مورد های قبلی در 190 کاملا اصلاح شده اند و این مدل جدید رو به یک سه پایه ی تمام عیار تبدیل کرده اند.
    فقط شاید پلاستیکی بودن بعضی قسمت ها یک ایراد وارده باشد که به شخصه دلیلی هم بر پلاستیکی نبودنشان چندان نمیبینم.
    قیمتش هم با توجه به جدید بودنش و امکانات مناسبش منطقی هست (در بندرعباس 420 هزارتومان)

t300_t300_man190300xfree.jpg
    rsz_1manfrotto-190-1.jpg
    Nima Sadigh، hkhaghani، fariborz.nz و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2038

بسیار ممنونم از توضیحات کامل جناب احمدی و جناب دانشمند.خیلی مفید بود
    کسی از دوستان این 190 جدید را در فروشگاههای اینترنتی سراغ دارد؟تا الان از وجود این سه پایه بی اطلاع بودم.در حال حاضر سایت افرنگ و ... همان 190 قدیمی را به قیمت 500 هزارتومان میفروشند.بنابراین فکر میکنم این سه پایه جدید با اصلاحاتی که بر رویش انجام شده گزینه ی بهتری است.آنهم با قیمت بندرعباس.البته فکر نمیکنم در جاهای دیگر با این قیمت به فروش برسد.
    lamagra تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    108

دوستان لطف کنند یک سه پایه ماکرو به همراه بال هد با سقف قیمت500 تومن پیشنهاد بدهند
    سوال دوم اینکه سه پایه هست که هم بدرد کار ماکرو بخوره و هم مثل بعضی مدلهای بنرو تبدیل به تکپایه هم بشه؟