صفحه 312 از 366 نخستنخست ... 212 262 302 308 309 310 311 312 313 314 315 316 322 362 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,111 تا 3,120 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر همراه AMinAM آواتار ها
    تشکر کرده
    335

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    تفاوتهایی در این هد و هدهای مانفرتو هست.
    اما جدای از تفاوت. این هد را اگر قرار باشه در ایران تحویل بگیرید بنظرتون چقدر قیمتش تمام خواهد شد؟
    از طرفی این هد را در سایتهای فروش چینی هم می توانید پیدا کنید. حتی مدلهای مشابه این مدل هم با همین قیمت زیاد هستند.
    اگر امکان تهیه از کشورهای دیگه را دارید گزینه بدی نیست!
    اما تفاوتهای این مدل با مدلهای دیگر مانفرتو
    1- سیستم کفشک این مدل به سبک سوئیسی هست و مانفرتو ساده. این قابلیت زمانی کاربرد بیشتری داره که شما رابط اتصال به دوربین را هم برای این مدل تهیه کنید که قیمت اون رابط حدودا باید نزدیک 40 الی 100 دلار باشه.

2- جنس بدنه این مدل با جنس بدنه مانفرتو ها خیلی متفاوته. مانفرتو جنسش منیزیم هست و این مدل آلومیمینم. به همین خاطر کیفیت ساخت و استقامت و سبکی مانفرتو مطمئنا قابل قیاس با این مدل نیست.

بعنوان هد دوم بر روی یک سه پایه گزینه مناسبیه. اما نه فقط بخاطر قیمتش! بخاطر وجود تراز در این مدل که اگر این دو تراز را مانفرتو در هد های 494 و 496 هم تعبیه کرده بود به مراتب از این هد کاربردی تر می شدند.
    در ضمن با توجه به نوع سیستم اتصال کفشک و در صورت تهیه تمام لوازمی که عرض کردم عملا در این نوع هد یک تراز برای تنظیم کافی خواهد بود.
    ارادتمند
    ممنون.
    تا اینجا برسه با هزینه ترخیصش 95 تمن تموم میشه.
    جنس 498 تا اونجایی که میدونم آلمینیوم هست.
    Aluminum Construction بر اساس Manfrotto 498RC2 Midi Ball Head with RC2 Quick Release 498RC2!
    و جدای از این حرفها به نظرتون این 8 کیلویی که تو دیسکریپشن ها نوشته تا چه حد صحت داره؟
    8 که پیشکل 5 کیلو هم ساپورت کنه بسته.
    و این که به نظرتون در هد های متفرقه ی از این دست به مرور زمان امکان هرز شدن پیچ ها و مشکلات از این قبیل هست؟؟
    بازم ممنون.
    یا علی.
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

به مطالب مفيدي كه آقا مصطفي فرمودند اضافه مي كنم:

اين يكي دو بررسي از dpreview را ببينيد. فاكتورهاي تاثير گذار روي يك بال هد خوب را كاملا متوجه خواهيد شد:

mediumhead_group1.jpeg

introgroup.jpeg

Battle of the titans: Top ball heads tested: Digital Photography Review

What goes around: 6 mid-sized ball heads put to the test: Digital Photography Review

فكر مي كنم باز هم مي توانيد بررسيهاي بيشتري در اينترنت پيدا كنيد.
    msh2200 و AMinAM تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط AMinAM نمایش پست ها
    ممنون.
    تا اینجا برسه با هزینه ترخیصش 95 تمن تموم میشه.
    قیمت دلار را چقدر حساب می کنید؟
    دلار برای خرید با پی پال اگر اشتباه نکنم تو 5 هست! (قیمت یکی از شرکتهای ترخیص کار)
    جنس 498 تا اونجایی که میدونم آلمینیوم هست.
    Aluminum Construction بر اساس Manfrotto 498RC2 Midi Ball Head with RC2 Quick Release 498RC2!
    احتمال داره بنده اشتباه کرده باشم! ولی همین آلومینیوم هم انواع آلیاژ تفاوت داره. اگر قرار باشه بشه آلیاژ ها را هر جایی در دنیا تولید کنند دیگه مشکلی نخواهد بود، خودمون هم می توانیم تولید کنید

و جدای از این حرفها به نظرتون این 8 کیلویی که تو دیسکریپشن ها نوشته تا چه حد صحت داره؟
    8 که پیشکل 5 کیلو هم ساپورت کنه بسته.
    اصولا ملاک این هست که درسته! یک تفاوت مهم وجود داره. مانفرتو Safe payload می ده و هد های دیگه Max Load ! بنابراین ممکنه مانفرتو بتونه تحمل بالاتری هم داشته باشه.

و این که به نظرتون در هد های متفرقه ی از این دست به مرور زمان امکان هرز شدن پیچ ها و مشکلات از این قبیل هست؟؟
    بازم ممنون.
    یا علی.
    این مورد واقعا قابل پیش بینی نیست! میزان و نوع عملکرد هد وابسته به جنس هد و ابزار بکار رفته است که خدا داند چقدر دوام خواهد داشت.
    ولی اصولا هیچ ارزانی بی دلیل نیست!
    ارادتمند
    AMinAM تشکر می‌کند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه AMinAM آواتار ها
    تشکر کرده
    335

قیمت دلار را چقدر حساب می کنید؟
    دلار برای خرید با پی پال اگر اشتباه نکنم تو 5 هست! (قیمت یکی از شرکتهای ترخیص کار)
    پرداخت رو که با ویزاکارت شخصی انجام میدم و قیمت تمام شده تقریبا برابر با نرخ روز دلار برام تموم میشه که کمتر از 3800-900 هست و از قیمت این شرکتها راستش خبر ندارم.

احتمال داره بنده اشتباه کرده باشم! ولی همین آلومینیوم هم انواع آلیاژ تفاوت داره. اگر قرار باشه بشه آلیاژ ها را هر جایی در دنیا تولید کنند دیگه مشکلی نخواهد بود، خودمون هم می توانیم تولید کنید
    این حرف هم کاملا درسته.
    و متاسفانه آلیاژ رو از فیدبک شرکت میشه متوجه شد که ما منیع خاصی نداریم

اصولا ملاک این هست که درسته! یک تفاوت مهم وجود داره. مانفرتو Safe payload می ده و هد های دیگه Max Load ! بنابراین ممکنه مانفرتو بتونه تحمل بالاتری هم داشته باشه.
    بله این رو هم تو منفروتو و هم تو ولبون فهمیدم که درسته تو مشخصات زیر 7-8 کیلو نوشته اما خیلی بیشتر از 10 کیلو هم ساپورت میکنند.

این مورد واقعا قابل پیش بینی نیست! میزان و نوع عملکرد هد وابسته به جنس هد و ابزار بکار رفته است که خدا داند چقدر دوام خواهد داشت.
    ولی اصولا هیچ ارزانی بی دلیل نیست!
    پس با این تفاسیر خریدش زیاد معقول نیست هرچند مورد اغواء کننده ای به نظر میرسه.
    مگر اینکه با ریسک بالا بخوام بخرمش که یا خوب در میاد یا نه.
    به خاطر قیمت و همچنین کارایی خوبش وسوسه شدم که دودلم هنوز.
    آخه با مابه التفاوتش با یه 498 میشه یه فلاش دیگه اضافه کنم که این رو بیشتر ترجیح میدم.که اگر در آینده دیدم جواب نمیده حالا یه فکری کنم.
    یا علی.
    msh2200 تشکر می‌کند.
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

كاربر آشنا 7Dmark II آواتار ها
    تشکر کرده
    37

سلام من یک سه پایه میخوام برای فیلمبرداری بیشتر هدفم هست. با دوربین 7d mark ii . و لطفا یک مدلی رو بگید که بعدا بتونم چرخ هم به اون اضافه کنم. تشکر. بودجه فعلا 500 تومن دارم

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط 7Dmark II نمایش پست ها
    سلام من یک سه پایه میخوام برای فیلمبرداری بیشتر هدفم هست. با دوربین 7d mark ii . و لطفا یک مدلی رو بگید که بعدا بتونم چرخ هم به اون اضافه کنم. تشکر. بودجه فعلا 500 تومن دارم
    درود
    شما باید دنبال مدلهای بنرو باشید با این رنج قیمت و استفاده.
    البته باتوجه به تخصصی بودن فعالیت، هد های فیلم برداری معمولا هدهای گرانی هستند. بنابراین اگر برنامه جدی فیلم برداری دارید، به فکر افزایش قیمت برای تهیه لوازم باشید.
    ارادتمند
    M-Yousefi تشکر می‌کند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    37

درود
    شما باید دنبال مدلهای بنرو باشید با این رنج قیمت و استفاده.
    البته باتوجه به تخصصی بودن فعالیت، هد های فیلم برداری معمولا هدهای گرانی هستند. بنابراین اگر برنامه جدی فیلم برداری دارید، به فکر افزایش قیمت برای تهیه لوازم باشید.
    ارادتمند
    میشه لینک بدید یا اسمش رو به انگلیسی بنویسید من جست و جو میکنم که اجناس گرانتری بخرم. بیشتر نیازم سه پایه چرخ دار هست که بتونم حرکت بدم دوربین رو

تشکر کرده
    4653

میشه لینک بدید یا اسمش رو به انگلیسی بنویسید من جست و جو میکنم که اجناس گرانتری بخرم. بیشتر نیازم سه پایه چرخ دار هست که بتونم حرکت بدم دوربین رو
    اصولا سه پایه های فیلم برداری کلا با عکاسی متفاوت اند. اما برای کار ترکیبی بنظرم این گزینه ها بد نیستند
    Benro A3573FS6

Benro A2573FS4 S4

با هزینه بالاتر هم که دستتون خیلی باز خواهد بود.
    در خصوص چرخ روی سه پایه بخصوص برای فیلم برداری هم بنده تا بحال ندیدم کسی بصورت فنی استفاده کنه! همه سعی می کنند سه پایه تا بیشتری حد ممکنه پایدار بشه.
    اما اگر نیاز مهمی دارید فکر می کنم تو بازار رابط هایی هستند که می توانید سه پایه را روی آنها قرار بدید و زیرشون هم چرخ دارند.
    کلا سه پایه فیلم برداری چرخ دار تا بحال ندیدم!
    ارادتمند
    7Dmark II تشکر می‌کند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    37

در این وبسایت
    سه پایه و تک پایه| فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

کدوم رو انتخاب کنم؟ برای فیلمبرداری از جاهای مختلف یک هتل میخوام و نیاز دارم دوربین روی پایه بچرخه تا حدودی (افقی) و به صورت عمودی هم خیلی برام مهمتره که چرخش داشته باشه و کم و زیاد شدن ارتفاع هم واسم مهمه. حالا بیخیال اون چرخا شدم فعلا دست شما درد نکنه واسه راهنمایی های خوبتون

تشکر کرده
    4653

در این وبسایت
    سه پایه و تک پایه| فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

کدوم رو انتخاب کنم؟ برای فیلمبرداری از جاهای مختلف یک هتل میخوام و نیاز دارم دوربین روی پایه بچرخه تا حدودی (افقی) و به صورت عمودی هم خیلی برام مهمتره که چرخش داشته باشه و کم و زیاد شدن ارتفاع هم واسم مهمه. حالا بیخیال اون چرخا شدم فعلا دست شما درد نکنه واسه راهنمایی های خوبتون
    مدلهای زیر را در بازار ایران می توانید پیدا کنید!
    این چرخش عمومی یعنی چی در فیلم برداری؟
    7Dmark II تشکر می‌کند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات