صفحه 309 از 366 نخستنخست ... 209 259 299 305 306 307 308 309 310 311 312 313 319 359 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,081 تا 3,090 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط AMinAM نمایش پست ها
    با عرض معذرت چون سوال خودم درباره ولبون بیجواب موند دارم اینو میپرسم.
    با توجه به گفته شما قاعدتا ولبون جزو برندهای متفرقه حساب میشه هزینه ی یک میلیونی و خورده ای برای سه پایه کربنش و یک هد منیزیومی از همین برند کار معقولانه ای به نظر نمیرسه؟
    درود
    خیر منظور بنده این مسئله نبود. بین دو مورد ولبون و برندهای متفرقه هم با "،" جدا کردم و از حرف "و" استفاده نکردم!
    ولبون جزو برندهای چینی هست. حالا اینکه امتیاز شرکت متعلق به کجاست بحث دیگه ای هست. اگر بنرو و ونگارد را متعلق به آمریکا فرض کنید، تولید محصولاتش بصورت تمام کمال در چین و معمولا تحت نظارت شرکت اصلی انجام می شه. به همین دلیل کیفیت این محصولات نسبت به مدلهای مشابه یا مارک متفرقه به مراتب بهتر خواهد بود. چون کنترل کیفیت شرکت اصلی روی آن زیاده.

در خصوص ولبون هم شرکت اصالاتا ژاپنی هست و کارخانه ها در چین و تایوان. بنده شک دارم در حال حاضر شرکت ژاپنی تولید داشته باشه مگر همان سری های تاپ یا کربنی.
    البته این شرایط آرمانی هست. در بازار ایران که هر دلالی ممکنه یه سفر به چین داشته باشه و در خواست تولید محصولات مشابه برند های اصلی را داشته باشه. کاری که با یکی از برندهای محبوب و پر فروش بازار هم اتفاق افتاد. بخصوص در کیف های این شرکت.
    ما یک مسئله در خصوص سه پایه کربی که گفتید برای بنده ایجاد شد!
    هدف از خرید یک سه پایه کربی چیه؟
    آیا صرفا کلاس کار هست یا امکانات خاص کربن نسبت به آلومینیم که مهمترینش تحمل وزن بالا و میرایی لرزش و وزن کمتره؟!
    سه پایه های کربنی ولبون در مقام مقایسه با برند های هم قیمت در بازار ایران تقریبا بدون استثنا ضعیف تر هستند، مضاف بر اینکه اگر قیمتی که می فرمایید صحت داشته باشه که بسیار گران هستند.
    بنرو فیبر کربن و مانفرتو را حتی ممکنه زیر این قیمت بشه تهیه کرد!
    ارادتمند
    Nima Sadigh، I.Givili، AMinAM و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    355

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    این سه پایه سه پایه خوبیه اما معمولا بدون هد عرضه می شه که با در نظر گرفتن هد حدود 800 باید قیمتش در بیاد.
    ارادتمند
    هد رو قبلا تهیه کردم فقط میخواستم بدونم سه پایه Benro A1980T کیفیتش و مقاومتش خوبه؟
    نظرتون در مورد سه پایه Vanguard Alta Pro 263AT چیه؟

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط Loft3 نمایش پست ها
    هد رو قبلا تهیه کردم فقط میخواستم بدونم سه پایه Benro A1980T کیفیتش و مقاومتش خوبه؟
    نظرتون در مورد سه پایه Vanguard Alta Pro 263AT چیه؟
    بنظر بنده ونگارد از نظر سبک ساخت و دکمه ها و تنظیمات حرفه ای تر از بنرو هست.
    البته ونگارد سنگین تر از بنرو هست و تحمل وزنش هم حدود 1 کیلو بیشتر!
    بنابراین انتخاب کاملا سلیقه ای هست.
    کمی کوچک تر بودن بنرو به همراه قفل پیچی پایه ها شاید یک پارامتر برای شما یا برخی افراد باشه و برای برخی دیگر نه!
    ارادتمند
    I.Givili، Loft3 و خزان تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه AMinAM آواتار ها
    تشکر کرده
    335

با سلام و تشکر.

درود
    خیر منظور بنده این مسئله نبود. بین دو مورد ولبون و برندهای متفرقه هم با "،" جدا کردم و از حرف "و" استفاده نکردم!
    بله حرف شما درسته و اشتباه از من بود.
    اما چون فرمودید جای سه پایه مناسب ولبون ، چینی استفاده کرد قاعتدتا اینجور یرداشت میشه که گزینه اول نیست

ولبون جزو برندهای چینی هست. حالا اینکه امتیاز شرکت متعلق به کجاست بحث دیگه ای هست. اگر بنرو و ونگارد را متعلق به آمریکا فرض کنید، تولید محصولاتش بصورت تمام کمال در چین و معمولا تحت نظارت شرکت اصلی انجام می شه. به همین دلیل کیفیت این محصولات نسبت به مدلهای مشابه یا مارک متفرقه به مراتب بهتر خواهد بود. چون کنترل کیفیت شرکت اصلی روی آن زیاده.

در خصوص ولبون هم شرکت اصالاتا ژاپنی هست و کارخانه ها در چین و تایوان. بنده شک دارم در حال حاضر شرکت ژاپنی تولید داشته باشه مگر همان سری های تاپ یا کربنی.
    البته این شرایط آرمانی هست. در بازار ایران که هر دلالی ممکنه یه سفر به چین داشته باشه و در خواست تولید محصولات مشابه برند های اصلی را داشته باشه. کاری که با یکی از برندهای محبوب و پر فروش بازار هم اتفاق افتاد. بخصوص در کیف های این شرکت.
    تو پست قیلم درباره این سه پایه بخصوص گفتم که این سه پایه رو یک دوست قدیمی تو سفری که یه ژاپن داشت اورد و از نمایندگی تولیدی ژاپنش از اونجا خرید و در تولید ژاپن بودنش شکی نیست(تاکید میکنم نمایندگی تولیدی ژاپنش و نه فقط نمایندگی فروش محصولات ولبون)

ما یک مسئله در خصوص سه پایه کربی که گفتید برای بنده ایجاد شد!
    هدف از خرید یک سه پایه کربی چیه؟
    آیا صرفا کلاس کار هست یا امکانات خاص کربن نسبت به آلومینیم که مهمترینش تحمل وزن بالا و میرایی لرزش و وزن کمتره؟!
    در این باره هم قبلا گفتم از اونجایی که اکثرا تجهیزات به همراه دارم اگه قراره هزینه کنم تحمل وزن بالا و در عوض سبکی سه پایه مهمترین مسئله روبرو هست.و حالا هم که میخوام خرج کنم کارو یه سره میکنم.

سه پایه های کربنی ولبون در مقام مقایسه با برند های هم قیمت در بازار ایران تقریبا بدون استثنا ضعیف تر هستند، مضاف بر اینکه اگر قیمتی که می فرمایید صحت داشته باشه که بسیار گران هستند.
    بنرو فیبر کربن و مانفرتو را حتی ممکنه زیر این قیمت بشه تهیه کرد!
    درباره این هم که کل سر در گمیم به همین خاطره.
    البته تو رویو های که ازش خوندم بیشتر با گیتزو مقایسش میکردن و کلاس این مدل رو بالاتر از سه پایه های مشابه و هم قیمت منفروتوش میدونستند.که بعضی از لینکاشون رو هم اینجا گذاشته بودم.
    اما مقداری مرددم برای خریدش هرچند تصمیم بیشتر بر خریدشه.
    درباره قیمت هم که با اندک سرچی میشه به قیمت این مجموعه( velbon carmange 630 III و بال هد PH-273 Velbon ) رسید که حدود 600 دلاره.و با فرض دلار 3500 که الان بیشتره و همچنین بدون هزینه شیپینگ قیمتش بیشتر از 2 تمن میشه که 1200 تقریبا نصف قیمت آکبندش میشه و بعید میدونم بشه یه سه پایه تقریبا آک رو الان از هر برندی نصف قیمت آکبندش پیدا کرد.
    ویرایش توسط AMinAM : Saturday 26 December 2015 در ساعت 19:52
    msh2200 تشکر می‌کند.
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

تشکر کرده
    4653

با سلام و تشکر.
    تو پست قیلم درباره این سه پایه بخصوص گفتم که این سه پایه رو یک دوست قدیمی تو سفری که یه ژاپن داشت اورد و از نمایندگی تولیدی ژاپنش از اونجا خرید و در تولید ژاپن بودنش شکی نیست(تاکید میکنم نمایندگی تولیدی ژاپنش و نه فقط نمایندگی فروش محصولات ولبون)
    درود
    این قضیه اصلا مهم نیست!
    عرض کردم قبلا! محصول تولیدی حتی در زیر پله فلان دهکده ایران هم اگر تحت لیسانس و نظارت شرکت اصلی باشه مشکلی نخواهد بود.
    در حال حاضر خیلی از شرکت های مطرح دنیا بدلیل ارزان بدون کارگر محصولاتشان را در چین، ویتنام و ... تولید می کنند. بازار فعلی که در ایران رایجه ناشی از سودجویی فروشنده هاست!
    اکثر محصولات اپل هم که در آمریکا عرضه می شوند در چین تولید شده اند! اما ابا کیفیت این محصولات پایین اند؟

در این باره هم قبلا گفتم از اونجایی که اکثرا تجهیزات به همراه دارم اگه قراره هزینه کنم تحمل وزن بالا و در عوض سبکی سه پایه مهمترین مسئله روبرو هست.و حالا هم که میخوام خرج کنم کارو یه سره میکنم.
    اگر صرفا سبکی براتون اهمیت داشت که خیلی محصولات با تراز بالاتر از این محصول در بازار یافت می شود که هم سبک هستند و هم فیبر کربن. از محصولات شرکتهایی مثل RedGet و مانفرتو گرفته تا Sirui که ما تو ایران به ندرت می بینیم! اما اینکه این محصول موجوده و دل شما را گرفته بحث دیگه ایه!

درباره این هم که کل سر در گمیم به همین خاطره.
    البته تو رویو های که ازش خوندم بیشتر با گیتزو مقایسش میکردن و کلاس این مدل رو بالاتر از سه پایه های مشابه و هم قیمت منفروتوش میدونستند.که بعضی از لینکاشون رو هم اینجا گذاشته بودم.
    بپبنده شخصا برندی مثل Gittos یا Gitzo را بیشتر برندهای لوکس می بینم دقیقا شبیه نشنال های بازار! البته کیفیت خوبی دارند اما در مقام مقایسه چه فرقی بین مثلا یک سه پایه فیبر کربن Sirui با این برند ها هست که اینقدر اختلاف قیمت لایقش باشه؟ فقط تولید آمریکا بودن؟ یا چیز دیگه!
    اگر قرار باشه یک برنده ژاپنی با Gitzo یا Gittos مقایسه بشه، Slik خیلی با سابقه تر و شناخته تر شده است!!!

اما مقداری مرددم برای خریدش هرچند تصمیم بیشتر بر خریدشه.
    درباره قیمت هم که با اندک سرچی میشه به قیمت این مجموعه( velbon carmange 630 III و بال هد PH-273 Velbon ) رسید که حدود 600 دلاره.و با فرض دلار 3500 که الان بیشتره و همچنین بدون هزینه شیپینگ قیمتش بیشتر از 2 تمن میشه که 1200 تقریبا نصف قیمت آکبندش میشه و بعید میدونم بشه یه سه پایه تقریبا آک رو الان از هر برندی نصف قیمت آکبندش پیدا کرد.
    این انتخاب خودتونه!
    مطمئنا این شما هستید که تصمیم می گیرید چه چیزی براتون کابردیه و به تمام دوستان هم عرض کردم، 50 درصد مسائل فنی و 50 درصد بقیش علاقه فرده!
    اما در مقام مقایسه، وزن این سه پایه با وزن یک سه پایه MT190Xpro4 برابره! در حالیکه وزن فیبر کربن همین سه پایه حدود 1.7 هست.
    از نظر هد هم بجرات عرض می کنم هدی که معرفی کردید اصلا قابل قیاس با هدهای مانفرتو مثل 054q نیست یا هد های جدیدتر نیست!
    حالا اینکه فردی بیاد این سه پایه را با Gittos یا هر برند دیگری مقایسه کرده خودش یک نکته جالبه! باید دید اون بنده خدا می خواسته این برند را مطرح کنه یا برند رقیب را تخریب!
    تازه اگر فرض کنیم هر دو گزینه مانفرتو و سه پایه مورد نظر شما در دو کفه ترازو برابر شوند، قابلیت تغییر زاویه ستون مرکزی در مانفرتو خودش به اندازه یک سه پایه Befree نسبت به مدل مورد نظر شما ارزش داره! بنابراین خودبه خود کفه ترازو به سمت مانفرتو سنگین خواهد شد.

نتیجه نهایی: با تمام این اوصاف پیشنهاد می کنم حتما از نزدیک یک سه پایه فیبر کربن را با یک هد مثل 054 مانفرتو از نزدیک ببینید و با این ولبن مقایسه کنید و بعد از روی مقایسه زنده انتخاب کنید. درسته که Review ها خیلی مفید هستند، اما هیچ چیز جای تجربه زنده را نمی گیره.
    ارادتمند
    yaghoobi، I.Givili، AMinAM و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    335

]چقدر کامل و عالــــــــــــــــــــــ ـی.
    واقعا ممنون.
    مطمئنا همین کارو میکنم.اول این مجموعه رو میگیرم و با مدل های مشابه از برندهای دیگه در کنار هم مقایسه میکنم و بعد دربارش اقدام میکنم.
    خیلی خوب بود.
    دستتون درد نکنه.
    msh2200 تشکر می‌کند.
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

تشکر کرده
    335

سلام مجدد.
    دوستان میشه درباره هد322RC2 یه اوور ویو عنایت بفرمایید؟
    با اینکه هد مناسبی به نظر میرسه اما فیدبک هاش اونقدر خوب نیستن.
    به عنوان هد اصلی میتونه کار راه بندازه؟
    و نکات منفی احتمالی که میتونه داشته باشه چیه؟

كاربر همراه mack1 آواتار ها
    تشکر کرده
    256

]چقدر کامل و عالــــــــــــــــــــــ ـی.
    واقعا ممنون.
    مطمئنا همین کارو میکنم.اول این مجموعه رو میگیرم و با مدل های مشابه از برندهای دیگه در کنار هم مقایسه میکنم و بعد دربارش اقدام میکنم.
    خیلی خوب بود.
    دستتون درد نکنه.
    سه پایه شما رو دیدم تو سایتش سه پایه خوبی به نظر میرسه تقریباً سبک هم هست و 6 کیلو ظرفیت اون هست البته مدلش قدیمی فکر کنم 2004 باشه بهترین مدل ولبون velbon sherpa 640 هست که سه پایه حرفه ای و قوی و مستحکم و باز و بستن پایه ها راحت و نرم و روان است. البته سه پایه شما هم برای همه نوع عکاسی براحتی جواب کار را می دهد بغیر از حالت ماکرو که در این نوع سه پایه وجود نداره کلا سه پایه های ژاپنی قیمت مناسب و همچنین دوام بالایی دارند.
    AMinAM تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    4653

سلام مجدد.
    دوستان میشه درباره هد322RC2 یه اوور ویو عنایت بفرمایید؟
    با اینکه هد مناسبی به نظر میرسه اما فیدبک هاش اونقدر خوب نیستن.
    به عنوان هد اصلی میتونه کار راه بندازه؟
    و نکات منفی احتمالی که میتونه داشته باشه چیه؟
    درود
    هد های تفنگی برای کارهای فنی عکاسی مناسب نیستند.
    پیشنهاد می کنم به فکر بال هد ها باشید.
    اگر هزینه کرد براتون مشکل 496 و 498 و اگر هزینه بالاتر می توانید انجام دهید، 054Q2 گزینه خوبیه
    ارادتمند
    AMinAM تشکر می‌کند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    335

درود
    هد های تفنگی برای کارهای فنی عکاسی مناسب نیستند.
    پیشنهاد می کنم به فکر بال هد ها باشید.
    اگر هزینه کرد براتون مشکل 496 و 498 و اگر هزینه بالاتر می توانید انجام دهید، 054Q2 گزینه خوبیه
    ارادتمند
    برا خودم نمیخواستم.
    فقط برام سئوال بود که چرا فیدبک خوبی ندارند.
    پس اگر مناسب کارهای فنی نیست چه مزیتی داره کاربر هزینه به نسبت بالایی رو براش میکنه؟دلیل خاصی داره؟
    054 رو که دیروز هم بهم پیشنهاد دادید و الان قصد خرید همین مدل رو دارم.
    2 تمن میخواه هزینه کنم.1 تمنش رو که پول لگ دادم و الان تا 1 تمن هم میتونم برا هد بدم.
    ویرایش توسط AMinAM : Monday 28 December 2015 در ساعت 21:41