صفحه 308 از 366 نخستنخست ... 208 258 298 304 305 306 307 308 309 310 311 312 318 358 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,071 تا 3,080 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.baroji نمایش پست ها
    درود
    مرسی از راهنمایی هاتون دوست عزیز
    500 هزار تومان هزینه برای 3پایه مقداری برام سنگین هستش
    تفاوت به حدی چشمگیر هستش که کلا بیخیال 0350 شم و آخر سال 1350 رو بگیرم؟(خیلی گرونه)
    درود
    هزینه برای سه پایه بهتره یک بار برای همیشه باشه!
    بنده سابقه استفاده از انواع متنوعی از سه پایه ها را از اسلیک های قدیمی تا مانفرتو جدید (5 مورد شخصی و چدین مورد برای دوستان) دارم!
    ولی نتیجه نهایی این شده که مبلغی از دستم رفته!
    بهتره باتوجه به اینکه این ابزار جزو ابزار استراتژیک در عکاسی هست یک چیز مناسب و کامل تهیه کنید.
    ارادتمند
    yaghoobi، obsidiyan، mohammad.baruji و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه I.Givili آواتار ها
    تشکر کرده
    1572

به عنوان یک 3 پایه سبک بالاخره hahnel C5 تهیه شد (به فیمت 320 از برج بهار)که فکر میکینم در کنارmanfrotto 055xprob دیگر دغدغه 3پایه نداشته باشم .
    مصطفی جان بابت راهنماییت بسیار ممنون ، از خریدم شدیدا راضی هستم ، نکته ای که برام جالب بود مقایسه hahnel c5 با mefoto A0350aQ0 بود ، بیشنه تحمل هنل 3 کیلو ذکر شده در صورتی که mefoto حدودا 5 کیلو مکس لودش در سایتش درج شده ، اما در مقاسیه حضوری که نسبت به دو سه پایه داشتم تفاوتی از لحاظ هد و یا قطر پایه ها حس نکردم ! از لحاظ وزن و ارتفاع هم که همانند هم هسنتد.
    مصطفی عزیز تو این رنج قیمت هم شما میتونستید mefoto رو هم خریداری کنید ، میخواستم بدونم در شرایطی که این دو سه پایه همانند هم هستند(حتی در روی ورق mefoto بیشنه تحمل بیشتری دارد) ، دلیل انتخاب هنل چه بود ؟
    یعنی از لحاظ فنی و ساختار، بنا به تجربه ای که دارید تفاوتی حس کردید ؟
    msh2200 و yaghoobi تشکر می‌کنند.
    "آیدین گیویلی"
    www.idingivili.ir
    Canon 70D + 100mm macro L , 50mm F1.4 , 10-18mm , Speedlite 600ex-rt

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط I.Givili نمایش پست ها
    مصطفی جان تو این رنج قیمت هم شما میتونستید mefoto رو هم خریداری کنید ، میخواستم بدونم در شرایطی که این دو سه پایه همانند هم هستند(حتی در روی ورق mefoto بیشنه تحمل بیشتری دارد) ، دلیل انتخاب هنل چه بود ؟
    یعنی از لحاظ فنی و ساختار، بنا به تجربه ای که دارید تفاوتی حس کردید ؟
    درود
    مبارکتون باشه! انشااله پایه هاش همیشه استوار باشند
    در مورد دلیل خرید بنده در برابر سه پایه می فوتو در روز خرید نکته فقط قیمت بود.
    بنده هم مثل شما مانفرتو داشتم و نیاز به سه پایه سبک همراه داشتم!
    سراغ A150 رفتم و وقتی کیفیت پایینش رو دیدم ازش زده شدم! قصدم هم هزینه نهایتا تا 250 بود. در فروشگاه مذکور وقتی با فروشنده محترم صحبت کردم، گفت تعداد محدودی هنل برای تست وارد کردیم و چون تو شرایط تخفیفه براتون حدود 250 در میاد!
    می فوتو در تخفیف قیمتش حدود 330 بود و این یعنی کلی صرف جویی برای بنده در ان زمان.
    اوایلش هم کمی مردد بودم مثل شما تا اینکه یکی از کابران فروم به نام کاربری Yusef پیامی به بنده داد در خصوص این سه پایه سوال کرد و مهمترین سوالش این بود که آیا قابلیت باز کردن ستون مرکزی و بستن هد مستقیم روی سه پایه را داره یا نه؟!
    در نگاه اول پاسخشون را منفی دادم.
    تا یک ماه پیش که یکی از دوستان یک مدل دیگه از هنل را گرفته بود و با مطرح کردن مسئله ای جرقه ای به ذهنم زد!
    حدسم درست بود. سه پایه این قابلیت را داشت و داره.
    بنابراین شما با خرید هنل در کنار یک سه پایه بسیار عالی واقعا لوازمتون را تکمیل کردید.
    شاید روزی برای ماکرو گرافی با می فوتو در طبیعت و پیاده روی های بلند مدت با مشکل ارتفاع بالای سه پایه برخورد کنید.
    اما هنل با این قضیه مشکلی نداره و با یک ترفند ساده که بنظرم اساسا توسط خود شرکت طراحی شده این قابلیت را خواهید داشت که تا فاصله بسیار زیاد به زمین نزدیک شوید.
    بنابراین بدون شک بین می فوتو با تحمل وزن بالاتر و احتمالا ستون مرکزی ثابت و هنل با تحمل وزن کمتر ولی قابلیت باز کردن ستون مرکزی برتری با هنل خواهد بود. البته به شرطی که مثل بنده و شما قصد استفاده از سه پایه مطرح باشه و یا اینکه فردی که قصد خرید تک سه پایه داره بخواهد این سه پایه خوش ساخت را با دوربین های سه رقمی و لنز سبک و یا دوربین های نهایتا بریج استفاده کنه.
    ارادتمند
    nicebluesky و I.Givili تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه I.Givili آواتار ها
    تشکر کرده
    1572

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    مبارکتون باشه! انشااله پایه هاش همیشه استوار باشند
    سه پایه این قابلیت را داشت و داره.
    بنابراین شما با خرید هنل در کنار یک سه پایه بسیار عالی واقعا لوازمتون را تکمیل کردید.
    شاید روزی برای ماکرو گرافی با می فوتو در طبیعت و پیاده روی های بلند مدت با مشکل ارتفاع بالای سه پایه برخورد کنید.
    اما هنل با این قضیه مشکلی نداره و با یک ترفند ساده که بنظرم اساسا توسط خود شرکت طراحی شده این قابلیت را خواهید داشت که تا فاصله بسیار زیاد به زمین نزدیک شوید.
    بنابراین بدون شک بین می فوتو با تحمل وزن بالاتر و احتمالا ستون مرکزی ثابت و هنل با تحمل وزن کمتر ولی قابلیت باز کردن ستون مرکزی برتری با هنل خواهد بود. البته به شرطی که مثل بنده و شما قصد استفاده از سه پایه مطرح باشه و یا اینکه فردی که قصد خرید تک سه پایه داره بخواهد این سه پایه خوش ساخت را با دوربین های سه رقمی و لنز سبک و یا دوربین های نهایتا بریج استفاده کنه.
    ارادتمند
    ممنون مصطفی جان ، البته من تست کوتاهی در باز ترین حالت ممکن (بیشترین ارتفاع) با 3پایه انجام دادم یا یک بادی 70D و 24-105 (مجموعاحدود 1.5k) برای بنده که
    سه پایه خوشایندی بود ، یعنی فکر میکنم براحتی بتوان با 1 کیلو گرم وزت بالاتر هم تا حد قابل قبولی رو این 3 پایه حساب باز کرد ، و اون قابلیت بازکردن ستون مرکزیم برای بنده که بزودی قصد خرید لنز ماکرو دارم بسیار قابل توجه هستش .
    در کل از کمکی که به بنده کردین و وقتی که گذاشتین مجددا تشکر میکنم .
    msh2200 و nicebluesky تشکر می‌کنند.
    "آیدین گیویلی"
    www.idingivili.ir
    Canon 70D + 100mm macro L , 50mm F1.4 , 10-18mm , Speedlite 600ex-rt

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    355

سلام خدمت دوستان
    بنده قصد خرید سه پایه Benro A1980T رو داشتم
    نظر دوستان در مورد این سه پایه چیست؟
    آیا سه پایه بهتر از این مدل اما با عملکردی مشابه اگر میدانید ممنون می شم پیشنهاد بدهید.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

سلام یه سه پایه مناسب برای دوربین نیکون ۵۳۰۰ با لنز ۱۸-۱۴۰ میخاستم,میخوام برای عکاسی قایق تو ساحل شنی استفاده کنم ممنون میشم معرفی کنید

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط yamaha نمایش پست ها
    سلام یه سه پایه مناسب برای دوربین نیکون ۵۳۰۰ با لنز ۱۸-۱۴۰ میخاستم,میخوام برای عکاسی قایق تو ساحل شنی استفاده کنم ممنون میشم معرفی کنید
    درود
    سقف هزینتون چقدره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Loft3 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    بنده قصد خرید سه پایه Benro A1980T رو داشتم
    نظر دوستان در مورد این سه پایه چیست؟
    آیا سه پایه بهتر از این مدل اما با عملکردی مشابه اگر میدانید ممنون می شم پیشنهاد بدهید.
    این سه پایه سه پایه خوبیه اما معمولا بدون هد عرضه می شه که با در نظر گرفتن هد حدود 800 باید قیمتش در بیاد.
    ارادتمند
    I.Givili تشکر می‌کند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

درود
    سقف هزینتون چقدره؟

این سه پایه سه پایه خوبیه اما معمولا بدون هد عرضه می شه که با در نظر گرفتن هد حدود 800 باید قیمتش در بیاد.
    ارادتمند
    دوست عزیز ,ممنون بابت پاسختون
    والا در حدی که جواب بده کافیه,زیاد بلد نیستم,فقط کارمو را بندازه

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط yamaha نمایش پست ها
    دوست عزیز ,ممنون بابت پاسختون
    والا در حدی که جواب بده کافیه,زیاد بلد نیستم,فقط کارمو را بندازه
    یعنی چی؟
    باید یه حداقل قیمتی مد نظرتون باشه؟!
    مثلا هنل Traid40 حدود 260 هست که گزینه خوبیه
    اگر کم حجم بودن براتون همه، هنل C5 و می فوتو 0350(حدود قیمت ، 350)
    اگر استقامت بیشتر نیاز دارید می فوتو 1350 (قیمت 500 به بالا)
    و در نهایت هم مانفرتو با رنج قیمت 700 به بالا
    فرای بحث نیاز و استفاده، قیمت یک مقوله مهم در انتخابه.
    حالا اگر براتون کلا قیمت زیر این رنج 250 اهمیت داره، فقط باید بروید دنبال سه پایه پای چینی تو بازار، شامل ولبون، برند های متفرقه. و تعداد محدودی از سه پایه های بنرو خیلی ساده و ضعیف.
    ارادتمند
    Nima Sadigh و I.Givili تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه AMinAM آواتار ها
    تشکر کرده
    335

فقط باید بروید دنبال سه پایه پای چینی تو بازار، شامل ولبون، برند های متفرقه. و تعداد محدودی از سه پایه های بنرو خیلی ساده و ضعیف.
    ارادتمند
    با عرض معذرت چون سوال خودم درباره ولبون بیجواب موند دارم اینو میپرسم.
    با توجه به گفته شما قاعدتا ولبون جزو برندهای متفرقه حساب میشه هزینه ی یک میلیونی و خورده ای برای سه پایه کربنش و یک هد منیزیومی از همین برند کار معقولانه ای به نظر نمیرسه؟
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید