صفحه 317 از 366 نخستنخست ... 217 267 307 313 314 315 316 317 318 319 320 321 327 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,161 تا 3,170 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر فعال ehsan1 آواتار ها
    تشکر کرده
    1182

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinhmj نمایش پست ها
    مبارک باشه احسان جان، بال هد بسیار خوبیست ، نگران نباشید ، برای نصب ابتدا باید کفی متصل شونده به دوربین را از بال هد جدا کنید سپس یک قطعه لاستیکی کف همان قطعه وجود دارد که میتوانید آن را به آرامی از جایش خارج نموده و بعد از خارج نمودن از دو عدد پیچ موجود ، پیچ ضخیم تر را بیرون آورده و لاستیک را در سر جایش مثل اول محکم کنید، حال میتوانید براحتی این قطعه را با همان پیچ نازکتر که رویش مانده به کف دوربین متصل کنید و دوربین را بوصیله آن روی بال هد مستقر کنید، الان اون دوتا پیچ توی همین تصویر شما مشخصه ( در قسمت فوقانی بال هد) همونی که ضخیم تره باید بیرون بیاد
    ممنون
    بله درست میفرمایید همین کارو کردم اما پیچ کمی کوتا هست باید پیچ تبدیل تهیه کنم
    hosseinhmj و siosha تشکر می‌کنند.
    Canon EOS 6D / Canon 16-35mm F4 / Canon 70-200mm F4 IS / Sigma 150mm F/2.8 / Jupiter-37A 135mm F3.5 / Zenit 58mm F2- Instagram

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedco نمایش پست ها
    با عرض سلام
    در مورد سه پایه هنل سیc5 دوستانی که این سه پایه را دارند راهنمایی کنند برای دوربین 5300 با لنز 18-140 و سبک عکاسی در شب با لانگ اکپوزر و لنداسکیپ مناسب هست؟
    من بخاطر سبک و جمع و جور بودنش قصد تهیه این سه پایه رو دارم .
    درود
    کلا سه پایه خوبیه! ولی مهمه این Long Expose شما چقدر و در چه ارتفاعی از سه پایه است!
    اگر ارتفاع خیلی زیاد نخواد بالا بره خوبه! ولی اگر ارتفاع زیاد سه پایه را استفاده می کنید برای بالای 30 ثانیه پیشنهاد نمی کنم.

سوال دیگه اینکه باز و بسته کردن سه پایه ای که قفل های پیچشی داره زمان بره و دردسر داره؟ و خیلی احتمال این هست که کامل قفل نشه و یکی از پایه ها یدفعه جمع بشه؟
    اصولا باز و بسته کردن سه پایه های پیچی به شرط استفاده صحیح از گیره ای راحت تره!
    این سری سه پایه ها با یک نیم دور چرخواندن باز می شود و به راحتی با همان چرخواندن نیم دور بسته می شود.
    yaghoobi، siosha، saeedco و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1 نمایش پست ها
    ممنون
    از فروشگاه معتبر گرفته باشید براحتی عوض میکنند
    msh2200 و ehsan1 تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1 نمایش پست ها
    درسته هدش کمی بزرگه اگر زود تر این تایپیکو دیده بوین RC2 را انتخاب میکردم
    دیگه برای تعویض دیره
    ممنون
    درود
    مبارکتون باشه!
    در انتخاب اشتباه نکردید!
    اتفاقا کار درستی کردید که RC4 تهیه کردید! چون RC2 این مدل هد فاقد ترازه ولی این هد دارای تراز هست و اتفاقا استقرار دوربین روی آن بیشتره!
    ولی اگر از سری 054 تهیه کرده بودید وضعیت متفاوت بود و همان RC2 بهتر بود.

تا جایی که بنده اطلاع دارم پیچ تبدیل نیاز نیست!
    اگر هم با مشکل کم بودن طول پیچ روبرو هستید می توانید پیچ جایگزین تهیه کنید و کلا پیچ را با پیچ جدید جایگزین کنید.
    برای این کار هم اگر امکانش براتون هست مراجعه کنید پاساژ ایران پگاه و یا با سیگل و یا آقای قاسمی تعمیرگاه مرکزی تماس داشته باشید.
    هرچند بوده مدلهای مشابهی از این هد را دیدم که چنین مشکلی نداشته اند.
    ارادتمند
    hosseinhmj و siosha تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه hosseinhmj آواتار ها
    تشکر کرده
    4122

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    مبارکتون باشه!
    در انتخاب اشتباه نکردید!
    اتفاقا کار درستی کردید که RC4 تهیه کردید! چون RC2 این مدل هد فاقد ترازه ولی این هد دارای تراز هست و اتفاقا استقرار دوربین روی آن بیشتره!
    ولی اگر از سری 054 تهیه کرده بودید وضعیت متفاوت بود و همان RC2 بهتر بود.

تا جایی که بنده اطلاع دارم پیچ تبدیل نیاز نیست!
    اگر هم با مشکل کم بودن طول پیچ روبرو هستید می توانید پیچ جایگزین تهیه کنید و کلا پیچ را با پیچ جدید جایگزین کنید.
    برای این کار هم اگر امکانش براتون هست مراجعه کنید پاساژ ایران پگاه و یا با سیگل و یا آقای قاسمی تعمیرگاه مرکزی تماس داشته باشید.
    هرچند بوده مدلهای مشابهی از این هد را دیدم که چنین مشکلی نداشته اند.
    ارادتمند
    ضمن عرض سلام
    آقا مصطفی عزیز هد 054 Q5 که یه بال هد بی نظیره چرا گفتید RC2 بهتر از اونه؟ مگه 054 ایراد خاصی داشته؟
    عکاسی می تواند وسیله ای برای بیان آیات خداوند باشد، این آیات می تواند در چشم زنبور عسل و یا نمایش کل جهان هستی به مخاطب باشد.

كاربر آشنا saeedco آواتار ها
    تشکر کرده
    81

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    ببینید تمام 3 پایه ها تازمانی که مشکلی ایجاد نکنند و لرزش نداشته باشند قابل استفاده هستند
    تنها مشکل 3 پایه های معمولی این است که اگر قفل خراب شود ممکن است دوربین آسیب ببیند
    iهنل مارک شناخته شدهای است اما قیمت خیلی مهم است قیمت چند است؟
    خوب منم سوالم همین هست ، لرزش داره این سه پایه و قفل هاش قابل اعتماد هست؟
    350 هست قیمتش ولی بچه های همین انجمن 250 هم خریده اند.

تشکر کرده
    4653

ضمن عرض سلام
    آقا مصطفی عزیز هد 054 Q5 که یه بال هد بی نظیره چرا گفتید RC2 بهتر از اونه؟ مگه 054 ایراد خاصی داشته؟
    درود
    دوست بنده نگفتم RC2 بهتر از 054 هست!
    کفشک 054 از سری مشابه RC2 هست با این تفاوت که دارای ترازهای بسیار خوبی هست. در حالی که در کلگی هد های 496 , 498 با استاندارد RC2 هیچ ترازی برای هد طراحی نشده.
    بنابراین اتفاقا بنده نظرم با شما یکیه و تاکید دارم 054Q2 بال هد بسیار خوش قیمت و کاملیه!
    بال هد هایی مثل 055 و 057 با کفشک های RC4 و حتی کفشک های دیگه هم تولید شده اند!
    در حال حاضر اگر در بازار یافت شود شاید بهترین سری کلگی سری سوئیسی باشه که سیستمش کلا با سیستم مورد استفاده ما متفاوته. اکثر بال هد های حرفه ای هم به شکلی ساخته می شود که با این استاندارد Compatible باشند.
    ارادتمند
    Kane، hosseinhmj، siosha و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

بله لرزش دارد
    ضمن اینکه قفل ها مثلما مانند مدل های پیشرفته تر نیست ولی خود من 3 سال از 1 سه پایه چینی بی نام بدون مشکل استفاده کردم ولی بعد از 3 سال خراب شد و قطعاتی پیدا نشد هنل چندان ناشناس هم نیست
    ضمن عرض سلام
    چنین چیزی نگفتن
    ویرایش توسط siosha : Tuesday 19 January 2016 در ساعت 21:27
    msh2200 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    4653

دورد
    در یک پیام کلی پاسختون را داده بودم. ظاهرا مطالعه نکردید!

درود
    کلا سه پایه خوبیه! ولی مهمه این Long Expose شما چقدر و در چه ارتفاعی از سه پایه است!
    اگر ارتفاع خیلی زیاد نخواد بالا بره خوبه! ولی اگر ارتفاع زیاد سه پایه را استفاده می کنید برای بالای 30 ثانیه پیشنهاد نمی کنم. مگر اینکه برای استفاده در حالت نوردهی بالای 30 ثانیه ارتفاع سه پایه کم شده و به زمین نزدیک شود.
    بنده این سه پایه را یک سه پایه سفری به تمام معنا می دانم و بسیار هم ازش راضی هستم. اما در مقام تهیه یک سه پایه اصلی بنظرم گزینه هایی مثل 1350 می فوتو انتخابهای مطمئن تری هستند.

شما روی همان 350 حساب کنید!
    بنده اعلام کردم 250 تهیه کردم که هم توی آف شرکت وارد کننده بود و هم تک نمونه باقی مانده بود و قبل از واردات گسترده کالا بود. یعنی در واقع آخرین موجودی سری اول واردات را بنده خریداری کردم.
    ارادتمند
    siosha و saeedco تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه mack1 آواتار ها
    تشکر کرده
    256

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    شما اگر پیدا کردید به بنده هم معرفی کنید!
    بنده کل تهران و اصفهان را گشتم نبود!
    این هد علی رغم کوچکی ای تحمل وزن بالایی داره که از هم رده خودش تو مانفرتو برتره! همچنین وجود تراز در این هد یک مزیت بسیار بزرگ برای این هده که در مانفرتو در ارزان ترین مدل شامل 498 نوع RC4 می شود.
    ارادتمند
    قول 100 نمی دم آقا مصطفی ولی میخوام بهش بگم 2 تا بیاره قبلاً ها نیتم این بود یکیش رو بدم به شما*** طرف مقیم آمریکا هست تا عید میاد همدان قیمت این هد رو زده 79 دلار BBH 200 که از همه بالاتره زده 199 دلار که کفشک اون دو پیچه هست BBH-200 =(20kg)(530g
    (450g) BBH-100) =(10kg)و (BBH-300 ) = (30kg) (660g)ولی من TBH40 میپسندم هم تراز اون خوب جایی هست و از همه مهمتر وزن 360 گرمی اون هست که برای من سبک بودن از همه آیتم ها مهمترهست هر چند BBH100 هم گزینه خوبیست با توجه به تحمل وزن 10 کیلوگرم! هد های BBH 200 , TBH 250 موجوده در بازار داخلی TBH 250 تحمل وزن 20 کیلو و وزن 450 گرم داره قیمت BBH 200 540 تومانه! نظر:؟
    ویرایش توسط mack1 : Tuesday 19 January 2016 در ساعت 21:50
    msh2200 تشکر می‌کند.