صفحه 267 از 366 نخستنخست ... 167 217 257 263 264 265 266 267 268 269 270 271 277 317 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,661 تا 2,670 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

بله همین سبکی اندک در حمل های طولانی کاملا محسوس است
    با توجه به قد شما تنها مدل های جدید منفراتو برایتان مناسب است البته اگر بخواهید خم نشوید که فکر میکنم غیر ممکن است
    مدل مسافرتی befree است
    بله 1.8+ 0.5 کیلو هد برای مدت طولانی سنگین محسوب میشود و باز هم بله بهترین سه پایه ممکنه مدل 055CXPRO خواهد بود(رو دست نداره) قیمت هم حدود 1200 باید باشه
    با توجه به بودجه و سبکی مد نظر شما هد 498RC2
    در نهایت اگر طبیعت گردی مد نظر شماست مدل A1350Q1 بشدت به کار شما می آید

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali M.Rezaei نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزيزم
    صرفا براي پرتره گرافي در استوديوي خانگي يه سه پايه ارزان قيمت ميخوام. به هر حال در محيط منزل شرايط جوي و اقليمي تاثيرگذار نيست و بنظرم ميشه به سه پايه هاي ارزانتر هم تاحدي اعتماد كرد (براي 60D + 18-135 STM / 85 1.8)
    1- اين مدل منفروتو چطوره؟
    Compact Action Black MKCOMPACTACN-BK - Compact Series New | Manfrotto (قيمت : 235 تومن)
    Compact Series Tripod With Built-in Photo/movie Head - Black MKC3-H01 - Compact Series | Manfrotto (قيمت 240 تومن)
    با توجه به اين كه ماگزيمم لود قابل تحملشون 1.5 كيلوگرم بيشتر نيست و توي توضيحات خودشون هم نوشته براي DSLR هاي سطح مبتدي كاملا مناسبن. به نظرتون احتمال كله پا شدن دوربين بخصوص وقتي به صورت عمودي مستقرش مي كنيم وجود داره؟ (البته بخاطر برند معتبرش اينو توي گزينه ها جا دادم، وگرنه ميدونم لود قابل تحملش جاي شك داره).

2- سري EX ولبون با توجه به قيمت مناسبشون چطورن؟ (EX 530- 540- 630- 640) قيمت: 170 تا 215 تومن
    دوستان بزرگوار اگه بنده رو هم راهنمايي كنيد ممنون ميشم.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

دوستان بزرگوار اگه بنده رو هم راهنمايي كنيد ممنون ميشم.
    درود
    چقدر می خواهید هزینه کنید؟
    بنظر من اگر از نظر بودجه محدودیت ندارید برای تهیه یک سه پایه خوب برای تمام کارها سرمایه گذاری کنید بهتره!
    تو رنج قیمت خودتون هم بنظرم مدهایی از بنرو و ونگارد هستند که تحمل بار مناسبتری نسبت به مدلهای معرفی شده خودتون را دارند.
    Vanguard ALTA CA 203AP
    Ali M.Rezaei تشکر می‌کند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط civil202 نمایش پست ها
    درود
    با سپاس از جناب مصطفی و siosha

دوستان دیروز یه ریویو از مدل MeFoto GlobeTrotter دیدم کلا مسیر زندگیم عوض شد...!! . خیلی ازش خوب گفته و به نقل از dpreview که تو مسافرتی ها بهترین شده! لینکشو پایین میدم
    و هم چنین مدل A1350Q1 که جناب siosha پیشنهاد دادن هم گزینه خیلی خوبیه و این که هردوشون ظاهرا مدل های قابلین؛

1- میخاستم تفاوت این دو تا در عمل چقدره؟ ( مشخصاتشونو دیدم) و اینکه کدوم بهتره؟
    2- من جایی قیمت فروش و فروشگاهی برای خرید MeFoto GlobeTrotter ندیدم دوستان اگه راهنمایی کنن...
    3- وضعیت هد شون چطوره خوب هستن عالی هستن؟
    4- اینا بهمراهشون کیف یا ملزومات دیگه ای هم هست؟
    5- و اینکه بین قفل دکمه ای و پیچشی میشه گفت که کدوم بهتره؟
    6- من نتونستم دقیق متوجه بشم که آیا MeFoto کلا کربنی هست؟

فقط در مورد MeFoto یه ضعفی که اشاره کرده محدود بودن تغییر زاویه باز شدن پایه ها به دو زاویه 24 یا 64 درجه است . این یعنی چی و چقدر مهمه؟

(تجهیزات خودمم دوربین 6d با لنز 24-105 L یا احتمالا 70-200 f4)

اگه زیاد شد میخاستم سوالام یه جورایی یه abstract در مورد این دو مدل ارائه بده.

اینم لینکش:
    درود
    بنده اطلاعی از این برند ندارم و دوستان هم کسی تا کنون نداشته که بخواهم نظر بدم
    3- مطمئنا این هد ها تحمل بیشینه وزن اعلام شده توسط شرکت را دارند و تا این مقدار مطمئن هستند.
    - در خصوص هد، فقط نکته مهم این هست که حتما سه پایه ای تهیه کنید که قابلیت تعویض هد داشته باشه. اگر قصد دارید سه پایه صرفا برای عکاسی باشه و احیانا دوربین دوچشمی یا اسکوپ برای رصد روی آن بسته نمی شه انتخاب بال هد یا 3way اختیاری هست! اما در غیر این صورت بهتره هد 3way تهیه کنید.
    4- معمولا کیف جزو موارد Optional هست و قیمت مجزا داره! در خصوص مانفرتو قیمت کیفهاش بین 150 تا 300 متغیره! من خودم ترجیح دادم بدم کیف برای سه پایه درست کنند تا بخرم
    5- ای بخش تا حدودی اختیاریه و بستگی به سیستم قفل داره! مثلا در نوع پیچی ممکنه با نیم دور باز و بسته بشه یا با یک دور!(من شخصا با سیستم دکمه ای راحت تر هستم و البته سریعتره)
    6- خیر مدلهایی دارای مواد الومینیوم و برخی کربن هستند که البته نوع کربنی همچنان قیمت های بالایی داره (بین 300 تا 400 دلار)
    ضعف باز شدن محدود پایه یعنی اینکه شما تا یه حد محدودی بیشتر نمی توانید سه پایه را به زمین نزدیک کنید.
    این قابلیت برای زمانی کاربردیه که قصد عکاسی ماکرو داشته باشید. البته یک مکته مهم دیگه هم هست!
    این سه پایه ها کلا قابلیت ماکرو گرافی بالایی مثل ونگارد و یا مانفرتو ندارند و برای نزدیک کردن دوربین به زمین نیاز به تغییر وضعیت ستون مرکزی خواهید داشت. بنابراین اگر ماکرو گرافی براتون مهمه باید با دید باز و اگاهی کافی برای خرید این سه پایه اقدام کنید.

مقایسه دو برند Mefoto و Manfretto قیاس خوبی نیست. برند مانفرتو خیلی تخصصی در این حوزه کار کرده!
    در ضمن محصولات این شرکت در کشور ما با نام بنرو عرضه می شوند! (لینکش را براتون پیام خصوصی کردم)
    ارادتمند
    a.g g.a و civil202 تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    چقدر می خواهید هزینه کنید؟
    بنظر من اگر از نظر بودجه محدودیت ندارید برای تهیه یک سه پایه خوب برای تمام کارها سرمایه گذاری کنید بهتره!
    تو رنج قیمت خودتون هم بنظرم مدهایی از بنرو و ونگارد هستند که تحمل بار مناسبتری نسبت به مدلهای معرفی شده خودتون را دارند.
    Vanguard ALTA CA 203AP
    سه پايه رو صرفا واسه استفاده در استوديوي خانگي نياز دارم. در واقع اين تمام كار منه. به همين خاطر اگه يه سه پايه ارزون هم جوابگو باشه كافيه.

كاربر همراه .:Soheil:. آواتار ها
    تشکر کرده
    96

از دوستان کسی با سه پایه صلیبی تو آتلیه کار کرده ؟ معایبش چیه ؟

كاربر آشنا sam32 آواتار ها
    تشکر کرده
    203

دوستان گرامی سلام فکر میکنم هیچ کدوم از 3پایه هایی که قابلیت تغییر زاویه محور عمود را دارند امکان تبدیل به تکپایه رو ندارن
    با توجه به این مساله و ارجحیت حرکت محور میانی سه پایه و اب و هوای جیب بنده این مدل رو کمی مساعد یافتم از دوستان کمک میخوام اگر مدل بهتری میشناسن که برای حملش مشکل کمتری باشه و همچنین بال هد مناسب بنده رو شرمنده کنن و راهنمایی کنن من رو نوع عکاسی هم منظره و ابنیه شاید

كاربر آشنا sam32 آواتار ها
    تشکر کرده
    203

دوستان گرامی سلام فکر میکنم هیچ کدوم از 3پایه هایی که قابلیت تغییر زاویه محور عمود را دارند امکان تبدیل به تکپایه رو ندارن
    با توجه به این مساله و ارجحیت حرکت محور میانی سه پایه و اب و هوای جیب بنده این مدل رو کمی مساعد یافتم از دوستان کمک میخوام اگر مدل بهتری میشناسن که برای حملش مشکل کمتری باشه و همچنین بال هد مناسب بنده رو شرمنده کنن و راهنمایی کنن من رو نوع عکاسی هم منظره و ابنیه شاید
    Benro A1980T

تشکر کرده
    4653

سه پايه رو صرفا واسه استفاده در استوديوي خانگي نياز دارم. در واقع اين تمام كار منه. به همين خاطر اگه يه سه پايه ارزون هم جوابگو باشه كافيه.
    درود
    استحکام، کیفیت ساخت و نوع قفل ها تاثیر مستقیم بر قیمت سه پایه دارند! از طرفی این موارد در استقرار سه پایه هم بسیار تاثیرگذار خواهند بود.
    از این پایین تر انکاناتتون کم می شه وگرنه برخی مدلهای Velbon هم هستند و حتی خیلی از مدلهای ارزان چینی مثل Somita یا Takara
    ارادتمند
    ata_m3 و Ali M.Rezaei تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    استحکام، کیفیت ساخت و نوع قفل ها تاثیر مستقیم بر قیمت سه پایه دارند! از طرفی این موارد در استقرار سه پایه هم بسیار تاثیرگذار خواهند بود.
    از این پایین تر انکاناتتون کم می شه وگرنه برخی مدلهای Velbon هم هستند و حتی خیلی از مدلهای ارزان چینی مثل Somita یا Takara
    ارادتمند
    تعريف من از استقرار سه پايه اينه كه بتونه دوربين رو ثابت و بدون ريسك افتادن نگه داره. امكان خاص ديگه اي لازم ندارم. البته پيش از اين قصد تهيه MT190 يا Befree منفروتو رو داشتم كه بعد از سبك سنگين كردن كليه جوانب پشيمون شدم.
    دست آخر دوستان نفرمودند اون دو موردي كه ذكر كردم ميتونن دوربين رو به طريقه ايمن نگهدارن يا خير. ممنون ميشم نظرتون رو بگين.