صفحه 318 از 366 نخستنخست ... 218 268 308 314 315 316 317 318 319 320 321 322 328 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,171 تا 3,180 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر همراه hosseinhmj آواتار ها
    تشکر کرده
    4122

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    دوست بنده نگفتم RC2 بهتر از 054 هست!
    کفشک 054 از سری مشابه RC2 هست با این تفاوت که دارای ترازهای بسیار خوبی هست. در حالی که در کلگی هد های 496 , 498 با استاندارد RC2 هیچ ترازی برای هد طراحی نشده.
    بنابراین اتفاقا بنده نظرم با شما یکیه و تاکید دارم 054Q2 بال هد بسیار خوش قیمت و کاملیه!
    بال هد هایی مثل 055 و 057 با کفشک های RC4 و حتی کفشک های دیگه هم تولید شده اند!
    در حال حاضر اگر در بازار یافت شود شاید بهترین سری کلگی سری سوئیسی باشه که سیستمش کلا با سیستم مورد استفاده ما متفاوته. اکثر بال هد های حرفه ای هم به شکلی ساخته می شود که با این استاندارد Compatible باشند.
    ارادتمند
    خیلی هم عالی،
    بله درمورد 054 Q2 کفشک مشابه هست ولی سری 054 Q5 واقعا بینظیره، فکر کردم این مدلها مشکلی داشتند که فرمودید، من خودم همین مدلو دارم و میگم واقعا بینظیر کفشکش که واقعا عالیه ، اگه بخوام از خوبیاش واستون بگم 3 تا طراز داره ، کفشک بزرگ و مذیت کلی سری 054 اینه که سیستم حرکتش بر پایه لایه ای از لاستیک فشرده هست و از گریس برای روان شدنش استفاده نمیشه ، مورد دیگری که این بال هدو بسیار متمایز کرده بیرون بودن بیشتر فضای توپی اصلی از خود هد هست که امکان تغییر زاویه بیشتر و راحت تری را برای شما فراهم می کنه و مثل سری های دیگه که این توپی داخلتر هست حرکت را محدود نمیکنه و گمانم طبق همان فرمایش شما باشد که فرمودید (استاندارد Compatible) دارند، من این هدو یه شاهکار میدونم، درمورد هدهای ونگارد من قبلا ph-32 داشتم متاسفانه از قسمت مدرج پانینگ بعد از یه مدت استفاده یک نوع گریس بیرون میاد که از نوع نسوز چسبنده هست و دقیقا مانند شیره درخت کاج هست و به هرجا اتفاقی مالیده بشه کلی دردسر ساز میشه و این قضیه منو بکلی از ونگارد مایوس کرد، ضمن اینکه این هدهای ونگارد چالی زیادی هم دارند ولی درمورد سه پایه ها باید بگم سری Alta 263 At واقعا شاهکار هستند ، من با مدل مانفورتو Mt 198 CXpro 4 کربنی هم کار کرده ام ولی با اون مدل ونگارد اصلا قابل مقایسه نیست و باید بگم ونگارد در این زمینه بسیار حرفه ای تر عمل کرده
    ممنون از توجه شما
    msh2200 و Kane تشکر می‌کنند.
    عکاسی می تواند وسیله ای برای بیان آیات خداوند باشد، این آیات می تواند در چشم زنبور عسل و یا نمایش کل جهان هستی به مخاطب باشد.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط mack1 نمایش پست ها
    قول 100 نمی دم آقا مصطفی ولی میخوام بهش بگم 2 تا بیاره قبلاً ها نیتم این بود یکیش رو بدم به شما*** طرف مقیم آمریکا هست تا عید میاد همدان قیمت این هد رو زده 79 دلار BBH 200 که از همه بالاتره زده 199 دلار که کفشک اون دو پیچه هست BBH-200 =(20kg)(530g
    (450g) BBH-100) =(10kg)و (BBH-300 ) = (30kg) (660g)ولی من TBH40 میپسندم هم تراز اون خوب جایی هست و از همه مهمتر وزن 360 گرمی اون هست که برای من سبک بودن از همه آیتم ها مهمترهست هر چند BBH100 هم گزینه خوبیست با توجه به تحمل وزن 10 کیلوگرم! هد های BBH 200 , TBH 250 موجوده در بازار داخلی TBH 250 تحمل وزن 20 کیلو و وزن 450 گرم داره قیمت BBH 200 540 تومانه! نظر:؟
    درود
    بنده شخصا بخاطر تحمل وزن، سبکی و داشتن تراز و از همه مهمتر داشتن تنظیمات حرفه ای و کم حجم بودن به شدت دنبال tbh40 هستم!
    متاسفانه در این رنج و رده مانفرتو چیز دندان گیری نداره که بشه بهش اتکا کرد. یعنی هدی سبک، دارنده تراز در دو جهت
    اگر جدا براتون مقدور بود و تهیه کردید بنده را در جریان قرار بدید.
    اما در مورد موارد کلی، بنظر بنده در مقایسه با هد های سری 054 و 055 مانفرتو بنده بین سری های tbh250 و bbh200 و ... شخصا مانفرتو را به دلایلی بیشتر می پسندم
    1- سهولت در فروش
    2- خدمات پس از فروش
    3- شناخته شده بود
    4- کیفیت غیر قابل شبه که شاید در مورد ونگارد ها کمتر مشاهده شده باشه!
    البته این عمومیت نداره و چون در ایران تمایل به مانفرتو بیشتر بوده به یان شکله.
    ارادتمند
    Kane و mack1 تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر آشنا aekrami آواتار ها
    تشکر کرده
    80

با سلام . من تازه عکاسی را شروع کرده ام و میخواستم به همراه دوربین نیکون 7100 یک سه پایه و بال هد خریداری نمایم . خواهشمند است یک مدل مناسب که هم سبک باشد و هم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه معرفی نمایید . با تشکر

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinhmj نمایش پست ها
    خیلی هم عالی،
    بله درمورد 054 Q2 کفشک مشابه هست ولی سری 054 Q5 واقعا بینظیره، فکر کردم این مدلها مشکلی داشتند که فرمودید، من خودم همین مدلو دارم و میگم واقعا بینظیر کفشکش که واقعا عالیه ، اگه بخوام از خوبیاش واستون بگم 3 تا طراز داره ، کفشک بزرگ و مذیت کلی سری 054 اینه که سیستم حرکتش بر پایه لایه ای از لاستیک فشرده هست و از گریس برای روان شدنش استفاده نمیشه ، مورد دیگری که این بال هدو بسیار متمایز کرده بیرون بودن بیشتر فضای توپی اصلی از خود هد هست که امکان تغییر زاویه بیشتر و راحت تری را برای شما فراهم می کنه و مثل سری های دیگه که این توپی داخلتر هست حرکت را محدود نمیکنه و گمانم طبق همان فرمایش شما باشد که فرمودید (استاندارد Compatible) دارند، من این هدو یه شاهکار میدونم، درمورد هدهای ونگارد من قبلا ph-32 داشتم متاسفانه از قسمت مدرج پانینگ بعد از یه مدت استفاده یک نوع گریس بیرون میاد که از نوع نسوز چسبنده هست و دقیقا مانند شیره درخت کاج هست و به هرجا اتفاقی مالیده بشه کلی دردسر ساز میشه و این قضیه منو بکلی از ونگارد مایوس کرد، ضمن اینکه این هدهای ونگارد چالی زیادی هم دارند ولی درمورد سه پایه ها باید بگم سری Alta 263 At واقعا شاهکار هستند ، من با مدل مانفورتو Mt 198 CXpro 4 کربنی هم کار کرده ام ولی با اون مدل ونگارد اصلا قابل مقایسه نیست و باید بگم ونگارد در این زمینه بسیار حرفه ای تر عمل کرده
    ممنون از توجه شما
    در مورد کفشک Q5 دقیقا داستان همان سیستم سوئیسی هست که قبلا عرض کردم.
    اما در مورد سه پایه ونگارد و مانفرتو، این قصیه فرای بحث کاغذ تا حدود زیادی شخصیه!
    50 درصد دلیل انتخاب ابزار برای هر فردی مسائل فنی هست و 50 درصد دومش علاقه شخصی!
    بنده سه پایه های زیادی را یا شخصا امتحان کردم و یا از نزدیک دیدم و کار کردم و برخلاف نظر شما سه پایه 190Xpro4 را بسیار با ثبات تر از سه پایه های هم رده خودش دیدم!
    این مدل Alta 263 هم دقیقا همین طوره!
    کلا در اطلاعات فنی سه پایه های مانفرتو نکته ای که وجود داره این هست که بر خلاف سه پایه های دیگه چیزی به نام Max Load وجود نداره و بجای آن Safety Payload نوشته می شه!
    در این حالت وزن مورد تایید شرکت مانفرتو اعلام شده و ممکنه بسیار بیشتر از این وزن هم قابل تحمل برای سه پایه باشه!
    البته این مدل ونگارد که فرمودید مدل بسیار قابلیه بخصوص که قابلیت ماکرو بسیار انعطاف پذیر تری از مانفرتو داره و یکی از گزینه های خود بنده هم بود. اما به شخصه 4 تکه بودن و جمع و جور بودن مانفرتو را بیشتر می پسندم که صد البته یک امر شخصیه.
    ارادتمند
    yaghoobi، Kane و hosseinhmj تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط aekrami نمایش پست ها
    با سلام . من تازه عکاسی را شروع کرده ام و میخواستم به همراه دوربین نیکون 7100 یک سه پایه و بال هد خریداری نمایم . خواهشمند است یک مدل مناسب که هم سبک باشد و هم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه معرفی نمایید . با تشکر
    درود
    رنج قیمت و کاربرد سه پایه را لطفا ذکر کنید!
    بطور کلی با قیمت زیر 300 هزار تومان تنها گزینه در این حد هنل Traid 40 خواهد بود.
    اما تا رنج 500 دست شما خیلی بازتره!
    ارادتمند
    yaghoobi و aekrami تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر آشنا aekrami آواتار ها
    تشکر کرده
    80

درود
    رنج قیمت و کاربرد سه پایه را لطفا ذکر کنید!
    بطور کلی با قیمت زیر 300 هزار تومان تنها گزینه در این حد هنل Traid 40 خواهد بود.
    اما تا رنج 500 دست شما خیلی بازتره!
    ارادتمند
    با سلام خدمت آقا مصطفی عزیز و تشکر بی پایان بابت پاسخگویی سریعتان . حقیقتا که من با سایت بسیار خوبی آشنا شدم که کاربران و اساتید و مدیران آن اطلاعاتشان را با سخاوت زیاد در اختیار بقیه قرار میدهند .
    در خصوص رنج قیمت تا 500 تومن هم باشد اشکالی ندارد و کاربرد آن هم برای عکاسی پرتره و طبیعت . ضمنا من در چندین سایت و کتاب خواندم که جنس کربن بهتر از سایر جنس ها میباشد آیا این حقیقت دارد . با تشکر
    siosha تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط aekrami نمایش پست ها
    با سلام خدمت آقا مصطفی عزیز و تشکر بی پایان بابت پاسخگویی سریعتان . حقیقتا که من با سایت بسیار خوبی آشنا شدم که کاربران و اساتید و مدیران آن اطلاعاتشان را با سخاوت زیاد در اختیار بقیه قرار میدهند .
    در خصوص رنج قیمت تا 500 تومن هم باشد اشکالی ندارد و کاربرد آن هم برای عکاسی پرتره و طبیعت . ضمنا من در چندین سایت و کتاب خواندم که جنس کربن بهتر از سایر جنس ها میباشد آیا این حقیقت دارد . با تشکر
    درود
    اینجانب هم افتخار می کنم در محضر اساتید فروم درس یاد می گیرم و از اطلاعات دوستان در افزایش مهارت بهره مند هستم.
    در خصوص اظهاراتی که فرمودید برای جنس کربن، درسته حرف شما کاملا صحیحه! ولی در حال حاضر در ایران سه پایه کربنی زیر قیمت 1 میلیون تومان (بدون هد) حداقل بنده سراغ ندارم.
    یک مدل Redget بود که در حال حاضر موجود نیست!
    اما در خصوص سه پایه تا 500 تومان، بنظر بنده به فکر تهیه Mefoto 1350 باشید که تقریبا کامل ترین سه پایه برای کاربرد شماست!
    ارادتمند
    yaghoobi، I.Givili و aekrami تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر فعال ehsan1 آواتار ها
    تشکر کرده
    1182

درود
    مبارکتون باشه!
    در انتخاب اشتباه نکردید!
    اتفاقا کار درستی کردید که RC4 تهیه کردید! چون RC2 این مدل هد فاقد ترازه ولی این هد دارای تراز هست و اتفاقا استقرار دوربین روی آن بیشتره!
    ولی اگر از سری 054 تهیه کرده بودید وضعیت متفاوت بود و همان RC2 بهتر بود.

تا جایی که بنده اطلاع دارم پیچ تبدیل نیاز نیست!
    اگر هم با مشکل کم بودن طول پیچ روبرو هستید می توانید پیچ جایگزین تهیه کنید و کلا پیچ را با پیچ جدید جایگزین کنید.
    برای این کار هم اگر امکانش براتون هست مراجعه کنید پاساژ ایران پگاه و یا با سیگل و یا آقای قاسمی تعمیرگاه مرکزی تماس داشته باشید.
    هرچند بوده مدلهای مشابهی از این هد را دیدم که چنین مشکلی نداشته اند.
    ارادتمند
    درود
    ممنون بله به پیچ بلند تری نیاز بود تهیه کردم از یکی از دوستان
    msh2200 و siosha تشکر می‌کنند.
    Canon EOS 6D / Canon 16-35mm F4 / Canon 70-200mm F4 IS / Sigma 150mm F/2.8 / Jupiter-37A 135mm F3.5 / Zenit 58mm F2- Instagram

كاربر همراه abehrooz آواتار ها
    تشکر کرده
    610

سلام
    دوستان نظرتون در خصوص سه پایه بنرو Benro 1682TB0 چیه ؟ خصوصا در خصوص لرزش در بیشینه ارتفاعش ؟
    مزایاش هم قیمت مناسبشه + بال هد + قابلیت تک پایه شدن
    معایبش برروی کاغذ ظاهرا فقط عدم صلیبی شدن البته تا استفاده نشه معایبش مشخص نمیشه
    ممنون میشم نظرتون رو بگید
    siosha تشکر می‌کند.

كاربر همراه mack1 آواتار ها
    تشکر کرده
    256

نقل قول نوشته اصلی توسط abehrooz نمایش پست ها
    سلام
    دوستان نظرتون در خصوص سه پایه بنرو Benro 1682TB0 چیه ؟ خصوصا در خصوص لرزش در بیشینه ارتفاعش ؟
    مزایاش هم قیمت مناسبشه + بال هد + قابلیت تک پایه شدن
    معایبش برروی کاغذ ظاهرا فقط عدم صلیبی شدن البته تا استفاده نشه معایبش مشخص نمیشه
    ممنون میشم نظرتون رو بگید
    قیمت این نوع سه پایه 545 تومن زده بنده از نزدیک توی این رنج سه پایه های بنرو دیدم جثه کوچک و قطر پایه های اونها اطمینان رو ازم صلب کرد فکر نکنم پایداری زیادی برای عکاسی مخصوصا طبیعت اونم در روزهای که باد هست این طور که باید داشته باشه، نداشته باشه واقعاً/ باز مونده به استفاده شما که بیشتر چه استفاده ای میخوایین ازش داشته باشید و وزن تجهزیزات شما چقدر هست (لنز و دوربین) و با توجه به اون واستفادتون و مشخصات انتخابی سه پایه شما آیا جوابگوی استفادتون هست؟ مدل بالاتر بنرو هم بخواهید که 700 به بالاست. والبته سنگین تر بالای 2 کیلو /برندهای دیگر و بسیار حرفه ای هم هست:مانفرتو 190 قدیمی هست که 460 پایه و یک بال هد 240 تومن هد اون هست که جدا فروخته میشه و یک سه پایه با اطمینان بالا و تقریباً عمری! که ارزش خرید داره این انتخاب خوب نزدیک ترین قیمت به قیمت 545 سه پایه مورد انتخاب شماست
    ویرایش توسط mack1 : Wednesday 20 January 2016 در ساعت 13:02
    yaghoobi و abehrooz تشکر می‌کنند.