صفحه 321 از 366 نخستنخست ... 221 271 311 317 318 319 320 321 322 323 324 325 331 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,201 تا 3,210 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر آشنا aekrami آواتار ها
    تشکر کرده
    80

با سلام .من میخواستم سه پایه بخرم و دو سوال داشتم . در بررسی هایی که انجام دادم برخی کاربران گفته بودند که بال هد لرزش داشته است در صورتی که با تعویض بال هد این عیب برطرف میشود آیا امکان تعویض بال هد وجود دارد منظور یدکی آن هم موجود است که بشود تعویض نمود . سوال دوم این است که به نظر میآید که قفل های پیچی بهتر از گیره ای باشد حال اگر سه پایه گیره ای باشد در صورت آسیب دیدن گیره ها آیا یدکی گیره هم هست یا باید سه پایه را کنار گذاشت . با تشکر.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط aekrami نمایش پست ها
    با سلام .من میخواستم سه پایه بخرم و دو سوال داشتم . در بررسی هایی که انجام دادم برخی کاربران گفته بودند که بال هد لرزش داشته است در صورتی که با تعویض بال هد این عیب برطرف میشود آیا امکان تعویض بال هد وجود دارد منظور یدکی آن هم موجود است که بشود تعویض نمود . .
    درود
    کسی نگفته بال هد لرزش داره!
    لرزش مربوط به سه پایه است. بال هد اگر جنس مرغوب باشه نه لرزش داره و نه مشکل خاص! مطمئنا قیمتش هم قابل توجه خواهد بود.
    در خصوص امکان تعمیر و یا به اصطلاح لوازم یدکی هم باید عرض کنم، این بستگی داره چه محصولی توسط شما خریداری بشه! اگر قراره یک بال هد متفرقه 100 هزار تومانی بخرید مطمئنا برای خدمات پس از فروش مشکل خواهید داشت. ولی محصولات مطمئن و مطرح شرکت های معروف وضعیت متفاوتی دارند.

سوال دوم این است که به نظر میآید که قفل های پیچی بهتر از گیره ای باشد حال اگر سه پایه گیره ای باشد در صورت آسیب دیدن گیره ها آیا یدکی گیره هم هست یا باید سه پایه را کنار گذاشت . با تشکر
    انتخاب نوع سیستم قفل هم مثل هد اختیاری و انتخابیه!
    سیستم پیچ دردسر های کمتری در نگهداری داره و سهولت بیشتر در استفاده. اما سیستم های قفل گیره ای هم خواص خاص خودش را داره و صد البته در برند های مطرح هر دو مدل دارای لوازم یدکی هستند.
    ارادتمند
    yaghoobi، amir.komeily، خزان و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

دوستان کسی تجربه استفاده از سه پایه در دریای شور خلیج را داره؟
    خاطرم هست جایی گفته بودن این آبها میتونه باعث فرسایش سریع در قسمتهای سه پایه بشه آیا لازم هستش که نگران چنین موضوعی باشم؟

كاربر همراه Kane آواتار ها
    تشکر کرده
    3887

نقل قول نوشته اصلی توسط shahbazi نمایش پست ها
    خاطرم هست جایی گفته بودن این آبها میتونه باعث فرسایش سریع در قسمتهای سه پایه بشه آیا لازم هستش که نگران چنین موضوعی باشم؟
    به نظرم آب شور نمی تونه در زمان کوتاه (مگر قراره سه پایه چند دقیقه یا چند ساعت در آب باشه؟!) مستقیما باعث فرسایش سه پایه های آلومینیومی بشه و مطمئنا حریف سه پایه های کربنی نمیشه. ولی مشکل نمک و املاح موجود در آب دریا هست که بعد از خشک شدن ممکنه روی سه پایه یا داخل قطعات اون باقی بمونه ، این میتونه باعث سایش بین قطعات بشه و سه پایه رو از حالت روانی خارج کنه. اگر بعد از هر جلسه عکاسی خیلی خوب سه پایه با آب شیرین شسته بشه قاعدتا نباید مشکلی پیش بیاد. ولی گفتن آن از انجام آن راحت تر است چون پاک کردن نمک و املاحی که داخل قطعه نفوذ کرده اند با پاشیدن ساده آب امکان پذیر نیست ، این رو گفتم چون قبلا که از یک سه پایه ارزان قیمت و بی کیفیت استفاده می کردم زیاد در خلیج فارس عکاسی کردم عموما بعد از عکاسی نیز با شلنگ سه پایه رو میشستم ولی الان وقتی لگ های سه پایه رو باز میکنم صدای ناخوشاندی میده و دیگه روانی سابق رو نداره ، البته همان طور که گفتم سه پایه مورد بحث از نوع ارزان و بی کیفیت هست و انتظار زیادی نباید از آن داشت ، هنوز فرصت تست سه پایه جدیدم رو در آب دریا نداشتم ،البته یکم هم اکراه دارم در این کار
    + اضافه کنم آن سه پایه بعد از دو سه سال استفاده در چنین شرایطی هنوز کاملا سالم هست فقط همان طور که گفتم مثل قبل دیگر نرم باز و بسته نمی شود شاید همین هم با روغن کاری حل شود .
    yaghoobi، Nima Sadigh و خزان تشکر می‌کنند.
    شاهین بوذرجمهری

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

100% همینطور است بخش های فنری داخل پایه ها عموما آهنی است و فقط پایه هایی که برای این شرایط ساخته شده اند از فلزات مقاوم ساخته شده اند
    رسوب هم در فرسایش موثر است پیشنهاد من خرید سه پایه چینی با بست های پلاستیکی است
    Nima Sadigh تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

سه پست پایین تر سهیل جان، مصطفی نکته های به جایی گفتن:

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    منظورتون از آب دقیقا چیه؟
    آب ساحل دریا با آب روان داخل یک رود یا جوی آرام متفاوته!

در سواحل شنی (چه رودخانه و چه دریا) برای سه پایه ها و اتصالات پلاستیکی مشکل ساز هستند.
    خاطرم هست اولین سه پایه ای که داشتم در شرایط مشابهی دچار مشکلاتی از قبلی فرو رفتن شن در قطعات پلاستیکی و در نتیجه خط انداخت و ایجاد صدای ناخوشایند در هنگام باز و بسته کردن پایه ها شده بود که مجبور شدم روی پلاستیک هایی را که شن داخلشان فرو رفته بود لایه برداری کنم.
    در مجموع بعد از استفاده سه پایه در آب، بهتره حتما بخش های بیرونی را کاملا خشک کنید و ترجیحا با آب تمیز فاقد شن سه پایه شستشو داده شود. در نهایت هم اگر ممکنه از جمع کردن آن خودداری کنید تا خشک شود و بعد با دست و یا دستمال ذرات احتمالی شن را ریخته و در نهایت سه پایه را جمع کنید.
    بهتره بعد از بازگشت از عکاسی و در منزل نیز قطعات باز شود و محل های احتمالی هم چک شود و هم شسته شود.
    ارادتمند
    msh2200، Nima Sadigh و nicebluesky تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا amir_dre آواتار ها
    تشکر کرده
    135

سلام دوستان بنده میخوام تا مبلغ 150 تا 170 تومن سه پایه تهیه کنم
    چندی قبل جناب چگینی ونگارد ESPOD CX 203AP رو به من پیشنهاد کردند که ظاهرا حدود 130 40 تومن در فروشگاه اینترنتی قیمت دارد
    امشب یک مدل ESPOD CX 203AP دست دوم پیدا کردم با همین رنج بودجه . متاسفانه هیچ سررشته و اگاهی در 3 پایه ندارم
    تفاوت این مدل دوم در چیست ؟ تحمل وزن بیشتر و ارتفاع رو در سایت متوجه شدم
    با توجه به اینکه یک 650D و لنز 18-135 stm دارم و یک فلش اکسترنال نیز تجهیزاتم هست آیا مدل دوم مناسب من هست ؟ مدل های دیگری هم دیدم ازونگارد که دسته هد آنها مانند تپانچه بود
    نیازمند یاری سبزتان هستیم .
    D5100 was left but still in my heart
    Canon 650D +18-135 STM

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    45

سلام دوستان
    میخوام یه سه پایه دورور 300 400 تومن بخرم...
    از دوستانی که با سه پایه هایی در این حد قیمت کار کردن و یا اطلاعات دارن تقاضا دارم چندتا مدل معرفی کنن..
    وزن سه پایه مهم نیست..ولی استحکام و ثبات سه پایه به شدت مهمه..با بنرو t660 کا کردم و راضی نبودم
    دوربینم nikon d7000
    با تشکر

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط iman ebrahimi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخوام یه سه پایه دورور 300 400 تومن بخرم...
    از دوستانی که با سه پایه هایی در این حد قیمت کار کردن و یا اطلاعات دارن تقاضا دارم چندتا مدل معرفی کنن..
    وزن سه پایه مهم نیست..ولی استحکام و ثبات سه پایه به شدت مهمه..با بنرو t660 کا کردم و راضی نبودم
    دوربینم nikon d7000
    با تشکر
    درود
    بهترین گزینه برای شما اگر کارتون عکاسیه، می فوتو 1350 هست.
    این سه پایه هم کم حجمه و هم مقاوم و همه جوره عالیه در این رنج قیمت.
    بخصوص برای دوربین شما که یک بادی با ارزش می باشد.
    اما در مقام مقایسه با t660 هم باید عرض کنم خیلی تفاوت زیاده!
    ارادتمند
    iman ebrahimi تشکر می‌کند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    45

با تشکر
    نظر دوستان در مورد این چند تا چیه؟
    سه پایه مانفروتو - Manfrotto MT293A4 - Negah Shop - تجهیزات حرفه ای عکاسی

Benro A1680T-BH0 | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا
    http://www.negahshop.com/product/113...-Benro-A0350Q0

و این نمونه که ارزونترم هست...در مورد دوربینم بیشتر از d7000 با sony nex 3n و لنزهای آنالوگ کار میکنم..
    Benro A150 FBR0 | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا
    http://www.negahshop.com/product/120...Espod-CX-204AP