صفحه 349 از 366 نخستنخست ... 249 299 339 345 346 347 348 349 350 351 352 353 359 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,481 تا 3,490 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima Sadigh نمایش پست ها
    یک نکته در بحثهای چند ماه اخیر این تاپیک می بینم که برای خودم جالب بود. اینکه بعضی از مدلها در ایران موجود نیستند. مثل 1350 بنرو که در بازار پیدا نمی شود و یا برندی مثل
    Sirui که کلا در ایران یافت نمی شود.
    واقعا چرا باید بحثها و پیشنهاد ها روی این مدلها باشد؟
    شاید هم من این سه پایه ها را در بازار پیدا نمی کنم. بازار عجیبی داریم یک سه پایه+هد سبک و کوچک مناسب در بازار یافت نمی شود.
    یافت می شد متاسفانه اخیرا یافت می شه!
    ظاهرا تو وارداتش مشکلاتی پیش آمد.
    پستی هم که تو فروم قرار داده شده ربطی به برند نداشت!
    بنده از دوستمون طی مکاتبه ای پیگیر معرفی سه پایه های مطرح و بخصوص در سری کربن در کانادا شدم و ایشان هم جواب را برای بنده ارسال کردند.
    همانطور که قبلا هم عرض کردم ارزش این پست بیشتر به این بود که مانفرتو هایی در بازار یافت می شه در بالای لیست قرار داشتند!
    ما نیمه پرش رو نگاه کردیم
    قبلا هم که در مورد Sirui زدم، نتیجش شد خرید یکی دو مدل که باقی مانده بود توسط دوستان فروم که خدارا شکر همه هم راضی بودند.
    اما در خصوص اینکه چرا در مورد بنرو صحبت نمی شه، شما اگر در رنکینگ سایتهای فروش مطرح چک بفرمایید بنرو خیلی جایگاهی نداره!
    الان تنها مدلی که خبر دارم از Sirui در ایران باقی مانده یک w-1004 هست که شخصا قصد خرید داشته باشم بجای 1680 این مدل را بخاطر ضد آب بودن پیچ ها ترجیح می دم.
    از طرفی چرا ما باید همیشه تابع بازار باشیم و وارد کننده هر جنس خوب یا بدی را خواست به زور به ما بفروشه؟
    این کار ما شاید باعث بشه واردکنندگان به فکر تامین بیشتر کالا و جبران کمبود بازار بخصوص در رده های Travel باشند.
    ارادتمند
    Nima Sadigh، ladbon1988، esfandiyar2002 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها
    دوستان مشکلی برام پیش اومد من یه سه پایه مانفروتو 055 گرفتم یک ماهی هست گرفتم بعد چند روز پیش یکی از کلیپس ها رو باز کردم که قد رو افزایش بدم ناگهان یک از پایه ها از جاش کلا در اومد !!!!!!!!!!!! به هر صورتی بود با دست جا زدم سر جاش این مشکل به خاصر چیه چرا سه پایه نو باید اینطوری بشه !!! اونم سه پایه با این قیمت
    تصویرش رو برام می فرستید؟
    تو تلگرام
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر آشنا ladbon1988 آواتار ها
    تشکر کرده
    716

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    یافت می شد متاسفانه اخیرا یافت می شه!
    ظاهرا تو وارداتش مشکلاتی پیش آمد.
    پستی هم که تو فروم قرار داده شده ربطی به برند نداشت!
    بنده از دوستمون طی مکاتبه ای پیگیر معرفی سه پایه های مطرح و بخصوص در سری کربن در کانادا شدم و ایشان هم جواب را برای بنده ارسال کردند.
    همانطور که قبلا هم عرض کردم ارزش این پست بیشتر به این بود که مانفرتو هایی در بازار یافت می شه در بالای لیست قرار داشتند!
    ما نیمه پرش رو نگاه کردیم
    قبلا هم که در مورد Sirui زدم، نتیجش شد خرید یکی دو مدل که باقی مانده بود توسط دوستان فروم که خدارا شکر همه هم راضی بودند.
    اما در خصوص اینکه چرا در مورد بنرو صحبت نمی شه، شما اگر در رنکینگ سایتهای فروش مطرح چک بفرمایید بنرو خیلی جایگاهی نداره!
    الان تنها مدلی که خبر دارم از Sirui در ایران باقی مانده یک w-1004 هست که شخصا قصد خرید داشته باشم بجای 1680 این مدل را بخاطر ضد آب بودن پیچ ها ترجیح می دم.
    از طرفی چرا ما باید همیشه تابع بازار باشیم و وارد کننده هر جنس خوب یا بدی را خواست به زور به ما بفروشه؟
    این کار ما شاید باعث بشه واردکنندگان به فکر تامین بیشتر کالا و جبران کمبود بازار بخصوص در رده های Travel باشند.
    ارادتمند
    قبل از عید سه پایه سیرویی خریدم، متاسفانه سرسه پایه از این برند موجود نیست. کیفیت خوبی داره و من ریویو های خوبی ازش خوندم. اینکه بحثها و پیشنهادها روی چه مدل هایی باشه، تابعی از نیاز کاربران هست. من از مشورت دوستان استفاده کردم و راضی هستم.
    msh2200 و esfandiyar2002 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه esfandiyar2002 آواتار ها
    تشکر کرده
    194

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima Sadigh نمایش پست ها
    واقعا چرا باید بحثها و پیشنهاد ها روی این مدلها باشد؟
    شاید هم من این سه پایه ها را در بازار پیدا نمی کنم. بازار عجیبی داریم یک سه پایه+هد سبک و کوچک مناسب در بازار یافت نمی شود.
    نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    ارادتمند
    درود...

در تایید فرمایش msh2200 باید نکاتی کوچک را بر اساس تجارب خودم از خرید در بازار ایران(تهران)یادآور شوم:

-فروشنده ای هست که اصلا هیچ اطلاعاتی درباب کیفیت و کمیت سه پایه ندارد..به بازار دوبی می رود و چندین سه پایه بی کیفیت همچون لوبیا نخود می خرد و در ویترین مغازه خود می گذارد..

-فروشنده ای هست که اندک اطلاعاتی در مورد کیفیت و کمیت کالا دارد..چندین مدل سه پایه از برندهای گوناگون در بازار دوبی می خرد و در ویترین مغازه اش می گذارد..مابین آنها چند مدل از مانفروتو و میفوتو و برنو هم شاید بتوانید پیدا کنید..حالا نه حتما بهترین و با کیفیت ترین مدلها را..

-فروشنده ای هست که اطلاعات خوبی راجع به سه پایه ها دارد و احتمالا خودش را نمایندگی یکی از آنها معرفی می کند و مانور خرید خود را بر روی یک برند مثل مانفروتو می گذارد..

حال استراتژی من بعنوان خریدار چه بود؟همان کاری که هم اینک بهنگام لزوم ،در مکان محل اقامتم انجام می دهم..

من همواره به فروشندگان گوناگون برای کالایی که نیاز داشتم و امکان دوبی رفتن هم برایم فراهم نبود و آشنایی هم نداشتم که از آنجا بصورت مسافری خرید نماید،سر می زدم..این سرزدن حتی اگر حضوری نبود،به تلفن کردن های پیاپی و بصورت منظم هم می رسید..در هربار مراجعه حضوری به فروشندگان گوناگون و بویژه در تماس تلفنی،همان کالای مورد نظرم را یاداور می شدم..فروشندگان معمولا حافظه ثبت قیافه مشتری را ندارند و مراجعه هر سه هفته تا یک ماه و تماس دو هفته یک بار نیز این حس را القا می کند که انگار چندین نفر بدنبال کالای مورد نیاز هستند..

از آن طرف،قدرت این انجمن را دست کم نگیرید..با معرفی این انجمن به فروشندگان و همچنین تاکید بر اینکه کاربران زیادی هم اینک در مورد این مدلها بحث می کنند و در صورت واردات آن امکان خرید تعداد بیشتری در صورت مناسب بودن قیمت فراهم است،فروشندگان را ترغیب می کند تا با وسوسه گرفتن نبض بازار کالای موجود و یا امکان فروش بیشتر،نسبت به واردات کالای مورد نظر اقدام کنند..

این استراتژی برای من در هنگام اقامت در ایران و یا در مکان فعلی جواب داده است..منتها بایستی یک اختلاف زمانی مشخص در برآورده شدن حاجت خویش گرفت..

شاید بگویید این روش و روشهای نظایر آن اثری ندارد..ولی به هرحال از منفعل نشستن و نگاه کردن و نبض بازار را به چند دسته از فروشندگان فوق سپردن که بهتر است..

فراموش نکنید که این شما هستید که می توانید سمت و سوی حضور کالا را تغییر دهید..پس خریدار مطلع با وسوسه نشدن در مغازه فروشندگان توسط گفتار آنان،می تواند اراده خود را بتدریج تحمیل کند..همچنین فراموش نکنید که برخی از فروشندگان محترم نیز پست های انجمن را می خوانند..

بدرود تا درودی دیگربار
    msh2200، Afshin.Prt، ladbon1988 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    37

برای خرید سه پایه کمی قیمت کردم. سه پایه های مانفرتو 055 و 190xpro4 با هد 3w رو حدود 1020 تا 1070 قیمت میدادن. مانفرتو مدل 290xtra با هد 3w (غیر هیدرولیک) رو هم 570 قیمت دادن. یک سری سه پایه مارک BEIKE هم بود که حدود 250 تا 370 قیمت دادن.

من اگر نخوام برای سه پایه زیاد هزینه کنم آیا همین سه سایه های ارزون قیمت برای استفاده مشکل ایجاد میکنه؟

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط amjad2 نمایش پست ها
    برای خرید سه پایه کمی قیمت کردم. سه پایه های مانفرتو 055 و 190xpro4 با هد 3w رو حدود 1020 تا 1070 قیمت میدادن. مانفرتو مدل 290xtra با هد 3w (غیر هیدرولیک) رو هم 570 قیمت دادن. یک سری سه پایه مارک BEIKE هم بود که حدود 250 تا 370 قیمت دادن.

من اگر نخوام برای سه پایه زیاد هزینه کنم آیا همین سه سایه های ارزون قیمت برای استفاده مشکل ایجاد میکنه؟
    درود
    برای سه پایه دنبال برندهایی مثل Beiko که معلوم نیست اصالتش چیه نباشید!
    مانفرتو سری Xtra نسبت به تحمل وزنش سنگینه
    از بین مانفرتو ها برای شما سری 190 مناسبه
    اگر قیمت مناسبتر بخواهید، بنروهای سری 1682 و یا می فتو 1350 با حدود 500 گزینه های مناسبی هستند.
    باز هم اگر دنبال برند دیگه ای قرار باشه بروید، ونگارد اگر موجود باشه مناسبه
    برندهایی مثل اسلیک هم اگر اصل باشند خوب هستند ولی در بازار کم پیدا می شود.
    ارادتمند
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد biodread آواتار ها
    تشکر کرده
    80

سلام
    رو سه پایه دوربین میشه فلش نصب کرد؟ منظورم با تبدیل هست - آیا همچین تبدیلی هست؟
    كاربر همراه
    تشکر کرده
    243

نقل قول نوشته اصلی توسط biodread نمایش پست ها
    سلام
    اگر منظور شما اسپید لایت است پایه جداگانه ای که در اسپید لایتهای نیکون هست محل اتصال پیچ مشابه با دوربین دارد که میتواند روی سه پایه سوار شود احتمالا در سایر برندها هم همین جای پیچ وجود دارد
    msh2200 و biodread تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط biodread نمایش پست ها
    سلام
    کنون پایه های زمینی فلاش هاش فکر کنم محل اتصال به پیچ سه پایه دارند.
    ارادتمند
    enybody و biodread تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    37

سلام

امروز رفتم یک سری وسایل گرفتم و دنبال سه پایه می فتو 1350 هم بودم که نتونستم از نزدیک ببینمش ولی مدل 1340 رو دیدم که اصلا خوشم نیومد. فروشنده میگفت مدل 1350 نازکتر هم هست!
    اما یک سه پایه دیدم مارک jmary که تا حالا نشنیده بودم ولی مدل TH324 و TH284 رو دیدم با بال هدهای y20 و y40 که من از اینا خوشم اومد ولی خواستم قبلش یک مشورتی بکنم ببینم اینجا کسی شناختی رو اینها داره یا نه؟