صفحه 35 از 366 نخستنخست ... 25 31 32 33 34 35 36 37 38 39 45 85 135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 341 تا 350 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر آشنا kamipix آواتار ها
    تشکر کرده
    95

پیش فرض پاسخ: سه پايه ها و هدهاي آنها...

نقل قول نوشته اصلی توسط FARID نمایش پست ها
    سلام بنده امروز ادرس اشتباه رفتم ناصر خسرو خبری از 3 پایه درست حسابی نبود بنده نیاز به یه 3 پایه با هد معمولی دارم تا قیمت 120 تومن 70 .200 با 40 دی با این سه پایه چینی که دارم اصلا جواب نمیده اگه دوستان گذینه ای سراغ دارن بنده رو بی نصیب نزارن
    سلام دوست عزیز
    من یک SLIK pro 400 دارم و دقیقا 40D و 70-200 . قیمتش هم مناسبه در حال حاضر دقیق نمیدونم ولی حدود 80 تا 90 باید باشه.
    ویرایش توسط kamipix : Monday 30 March 2009 در ساعت 03:18
    FARID و Afshin.Prt تشکر می‌کنند.
    کامبیز رحمانی
    My Photoblog

كاربر فعال FARID آواتار ها
    تشکر کرده
    6635

ممنون دوستان عزیز که راهنمایی کردن مخصوصا وحید عزیز به نظرم مدل 190PRO جان دار تر از مدل ایکس هستش گرچه 20 تومنی گرانتر هست مدلهای اسلیک هم گران شده اند مدل 500 105000 مدل 400 97000 مدل 300 70000 و 700 135000 تا 140000

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

سيگل سه پايه هاي گيتزو GITZO را به صورت محدود وارد كرده است.قول اينكه مدل هاي حرفه اي تر را هم تا اول ارديبهشت وارد كند داده اند.دوستان حرفه اي اگر قصد خريد داشتند مي توانند به اين برند كه فكر كنند ( البته اگر تفاوت قيمت با ساير برند ها برايشان قابل فبول باشد )
    Amin Zarif، Navid Sadat و Afshin.Prt تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

تست گروهی 5 سه پایه کربنی از برندهای Velbon ، Slik ، Giottos ؛ Vanguard و Manfrotto

کد:
    http://www.ephotozine.com/article/Carbon-Fibre-tripod-group-test-11207
    و اینهم بررسی یک 3پایه سفری به نام Trek-Tech Optera 460 Pro

کد:
    http://www.ephotozine.com/article/TrekTech-Optera-460-10954
    Behin Nazem، Amir Tavakoli، rezafh و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر فعال NASSIRI4080 آواتار ها
    تشکر کرده
    7010

جهت اطلاع دوستان
    من 055XPROBگرفتم 130
    يك هد 488RC4 هم گرفتم 80
    Persian، ghz و Afshin.Prt تشکر می‌کنند.

محمدرضا نصیری
    Instagram: nassiri4080

كاربر آشنا hamid_kh آواتار ها
    تشکر کرده
    1590

سلام
    امروز قیمت 2 تا سه پایه و 2 تا هد که اینجا زیاد راجع بهش بحث شده رو از سیگل گرفتم که از این قرارند :

190xprob : 125
    055xprob : 135
    و هدها :
    486rc2 : 60
    488rc2 : 80

میخواستم بپرسم جایی پیدا میشه که قیمتهاش کمتر از سیگل باشه؟!! :cool:

و یه مطلب دیگه، کسی از دوستان تا حالا با 190 مشکلی داشته؟! مثل لرزش در عکاسی شب یا موارد مشابه! (یکی از دوستان گفته بودن که در باد شدید افتاده این سه پایه که خب اون قابل صرفنظر کردنه)

و در مورد عکاسی ماکرو با این سه پایه، نمیشه یه چیز سنگین مثل کیف دوربین رو به سه پایه آویزون کرد که پایدار بمونه و نیفته؟! (چون دوستان گفته بودن به خاطر وزن کمش در حالت ماکرو مشکل ساز میشه)

ممنون
    ghz و Afshin.Prt تشکر می‌کنند.
    حمید خرمی
    www.photonarenji.com

كاربر جديد
    تشکر کرده
    36

سلام
    بین SLIK 700 و 055XPROB و 190XPROB کدوم مناسب تر بیشتر برای عکاسی صنعتی نیمه حرفه ای و گه گاهی
    از برج ها (5D II+24-105 L)
    اگه هدش رو هم پیشنهاد بدین ممنون می شم . وزن برام مهمه اما می ترسم 190XPROB نتونه این دوریین رو تحمل کنه!

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_kh نمایش پست ها
    .... و در مورد عکاسی ماکرو با این سه پایه، نمیشه یه چیز سنگین مثل کیف دوربین رو به سه پایه آویزون کرد که پایدار بمونه و نیفته؟! (چون دوستان گفته بودن به خاطر وزن کمش در حالت ماکرو مشکل ساز میشه)

ممنون
    اگر 3پایه سبک باشد؛ میشود در صورت لزوم سنگینترش کرد، ولی برعکسش که امکان ندارد.
    این 3 پایه ها را درست مثل موم میتوان شکل داد،فقط باید با کوتاه و بلند کردن پایه ها و تغییر زاویه آنها حالت تعادل پایدارشان را فراهم کرد.
    برای عکاسی ماکرو هم بسیار ایده آل هستند، هم به این دلیل که پایه ها کاملا" افقی میشوند و هم اینکه محور وسط را میتوان بیرون آورد و افقی نصب کرد و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط ALII نمایش پست ها
    سلام
    بین SLIK 700 و 055XPROB و 190XPROB کدوم مناسب تر بیشتر برای عکاسی صنعتی نیمه حرفه ای و گه گاهی
    از برج ها (5D II+24-105 L)
    اگه هدش رو هم پیشنهاد بدین ممنون می شم . وزن برام مهمه اما می ترسم 190XPROB نتونه این دوریین رو تحمل کنه!
    هر 3 مدل این 3پایه ها به راحتی تحمل وزن بدنه و لنز شما را دارند (و حتی بیشتر)
    در همین چند صفحه آخر بسیار در مورد این 3 مدل صحبت شده است.
    پیشنهاد میکنم این تاپیک را از اول یک نگاهی بیاندازید، من که بسیار استفاده برده بودم.
    ALII، ghz و Afshin.Prt تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    سلام

هر 3 مدل این 3پایه ها به راحتی تحمل وزن بدنه و لنز شما را دارند (و حتی بیشتر)
    در همین چند صفحه آخر بسیار در مورد این 3 مدل صحبت شده است.
    پیشنهاد میکنم این تاپیک را از اول یک نگاهی بیاندازید، من که بسیار استفاده برده بودم.
    با وحید موافقم این تاپیک را از اول یک نگاهی بیاندازید پاسخ بسیاری از سوالاهایتان را خواهید گرفت از آن تاپیک هایست که واقعا ارزش یکبار خواند بطور کامل را دارد.

وحید بنظرم باید یکم دقت بیشتری روی این وزن ها داشت این سوال را من قبلا همینجا پرسیده بودم

نقل قول نوشته اصلی توسط QashQai نمایش پست ها
    سلام: ظاهرا Manfrotto برای سه پایه هاش Maximum Load Capacity تعریف کرده که معیار آن بر اساس مرکز سه پایه است. حالا سوال من اینه اگر برداشت من درست باشه این وضعیت در کدام حالت است؟ زمانی که پایه ها( حالت تلسکوپی) کاملا باز باشه یا بسته؟
    کاوه نظرش این بود که در حالت متعارف خواهد بود به این روال فرض کنیم وزن هد رو اضافه کنیم یک فلش هم احیانا همیشه لحاظ شود بهتر خواهد بود وزن باطری های فلش هم جداگانه. در حالتهایی که از مرکز 3 پایه دور میشیم امکان واژگون شدن هست. من خیلی گشتم که بتونم ایده ای علمی پیدا کنم ولی ظاهرا فقط تجربی میتوان به این موضوع رسید شاید Maximum Load Capacity را در 0.5 ضرب کنیم در همه حالت ها بتوانیم از واژگون شدن 3 پایه جلوگیری کرد

خلاصه من دقیقا نتونستم بفهمم این Maximum Load Capacity مربوط به وزنی است که تحمل میکند یا وزن کاربردی روی این 3 پایه خواهد بود ( ظاهرا بیشتر وزنی است که 3 پایه تحمل میکند با این اوصاف وزن کاربردی میتوان کمتر باشد. برای همین من فکر میکنم برای انتخاب 3 پایه با دقت به نوع عکاسی نباید نزدیک به رنج Maximum Load Capacity حرکت کرد )
    ALII، ghz و Afshin.Prt تشکر می‌کنند.

ghz
    ghz آنلاین نیست
    كاربر همراه ghz آواتار ها
    تشکر کرده
    1403

سلام دوستان

من کلیه ی پست های این تاپیک رو به دقت خوندم

چون تازه دوربین(Canon EOS 50D) خریده نه اینکه تازه دوربین دست گرفته باشم از بین مطالبی که دوستان گفتند و فهمیدم که سه پایه های Manfrotto 055 همه مدل های متنوعی داره با جستجوهایی که در وب (در تالار گفتگوی سایت عکاسی و سایت Manfrotto) انجام دادم برای سه پایه این مدل را پسند کردم
    Manfrotto 055XB Classic Tripod Legs Black ولی از هدها نتونستم چیزی خاصی بفهمم ...

خدمت دوستان بگم که سه پایه رو برای کارهای ماکروگرافی و طبیعت می خوام وزن هم خیلی برام مهم نیست البته جسته برزگی ندارم (ولی به قول معرف در ره منزل لیلی که خطرهاست در آن شرط اول قدم آن است که مجنون باشی)

بگذریم دوستان راهنمایی کنند آیا سه پایه ی فوق خوب و قابل هست و اگه هم قیمت رو بنونند برای ما شهرستانی ها پیدا کنند ممنون می شویم

بازم ممنونم
    غلام حسین زارع -(Instagram + Telgeram)

صفحه 35 از 366 نخستنخست ... 25 31 32 33 34 35 36 37 38 39 45 85 135 ... آخرینآخرین