صفحه 85 از 366 نخستنخست ... 35 75 81 82 83 84 85 86 87 88 89 95 135 185 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 841 تا 850 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

درود

دوست عزیز سوال شما حاوی طنز تلخی بود ، که فکر کنم منباب کنایه اینچنین فرمودید...

بهر روی میتوانید تشریف ببرید باب همایون پاساژ ایران پگاه طبقه زیر همکف ، و دنبال سه پایه با مارک سومیتا بگردید یک مدل 14 هزار تومانی دارد که خاکستری رنگ هست یک مدل قدری قرص تر دارد 18 هزار تومان مشکی هست من برای شخصی همین 18 هزار تومانی آن را گرفتم کیف هم داشت. به عنون سه پایه فعلا کارتان را راه میاندازد تا بعد...

موفق باشید

انوش
    barca007، mamyu و nadersharp تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Babak Borhani آواتار ها
    تشکر کرده
    1253

سه پاله های گران قیمت برای دوربین های سنگین و چند کیلویی هستند .برای دوربین های کوچک سه پایه های ارزانتر چندان مشکلی ندارد. فقط باید کمی بیشتر هوای سه پایه را داشته باشید بخصوص در جا هایی که باد میوزد یا تعادل ندارد یک وقت سقوط نکند.
    بابک برهانیhttp://sibsabz.persiangig.com

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooyan نمایش پست ها
    سلام؛
    منظور از 055 در بازار معمولا 055XPROB است.
    با تشکر از پویان عزیز
    درسته. مدلهای غیر پرو از کمر نمیشکند و این قابلیت تنها در مدلهای پرو وجود دارد.
    با این قابلیت امکان افقی کردن میله اصلی نگهدارنده هد وجود دارد که برای ورود به محوطه ای جلوتر از سه پایه این امکان را فراهم میسازد و یا حتی در زمانی که ارتفاع پایه را کم میکنید تا کمتر از حدود 50 سانتی این میله وسط از جایگاه خود خارج و افقی شده و امکان تقلیل ارتفاع تا تقریبا 10 سانتی زمین را فراهم میکند.
    لازم به ذکر است تجهیزات دوست عزیزمان به دلیل سنگینی زیاد 055 رو با هد 808 میطلبد.
    اگر سبکتر بود همین 190 و هد 804 برایش مناسبتر بود.
    پ.ن: دو عدد ابر روی دو پایه مانفرتو وجود دارد و این دو تنها به دلیل محافظت دست عکاس از سرما بکار میرود.-- مانند دستگیره --- که روی پایه سوم وجود ندارد.
    برای کیف هم بهترین راه خرید کیفهای پایه های دیگر ارزان و قرار دادن این پایه در آن است. که البته برای هد من روکشی مجزا درست کرده ام که از بالا کشیده میشود.
    نکته بعدی اینکه کیفهای اصلی مانفرتو چون کفی ابری دارند -- ضخیمتر هستند--- خیلی گران هستند. یکبار به نظرم رسید بدهم با چرم طبیعی برایش بدوزند. ظاهرا ارزانتر از کیف فابریک میشود.
    Pooyan و M.R.Mir تشکر می‌کنند.
    نادر مسلمی

كاربر همراه saed_violin آواتار ها
    تشکر کرده
    903

نقل قول نوشته اصلی توسط nadersharp نمایش پست ها
    با تشکر از پویان عزیز
    با این قابلیت امکان افقی کردن میله اصلی نگهدارنده هد وجود دارد که برای ورود به محوطه ای جلوتر از سه پایه این امکان را فراهم میسازد و یا حتی در زمانی که ارتفاع پایه را کم میکنید تا کمتر از حدود 50 سانتی این میله وسط از جایگاه خود خارج و افقی شده و امکان تقلیل ارتفاع تا تقریبا 10 سانتی زمین را فراهم میکند.
    لازم به ذکر است تجهیزات دوست عزیزمان به دلیل سنگینی زیاد 055 رو با هد 808 میطلبد.
    پ.ن: دو عدد ابر روی دو پایه مانفرتو وجود دارد و این دو تنها به دلیل محافظت دست عکاس از سرما بکار میرود.-- مانند دستگیره --- که روی پایه سوم وجود ندارد.
    برای کیف هم بهترین راه خرید کیفهای پایه های دیگر ارزان و قرار دادن این پایه در آن است. که البته برای هد من روکشی مجزا درست کرده ام که از بالا کشیده میشود.
    نکته بعدی اینکه کیفهای اصلی مانفرتو چون کفی ابری دارند -- ضخیمتر هستند--- خیلی گران هستند. یکبار به نظرم رسید بدهم با چرم طبیعی برایش بدوزند. ظاهرا ارزانتر از کیف فابریک میشود.
    بنده با راهنمایی های جناب مسلمی پایه 190 مانفرتو و هد 804 خریداری کردم و به شدت خیلی زیادی هم ازش راضی هستم

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

سلام به همه

من بین 2 مدل 808+055pro و 804+ 190pro گیر کردم ! دوستان میتونن یه راهنمایی بکنن و مقایسهای بین این دو تا سه پایه و هد داشته باشند.....ممنون

كاربر همراه djmehdi_67 آواتار ها
    تشکر کرده
    1433

[QUOTE=Anoosh-Pro;188776]درود

دوست عزیز سوال شما حاوی طنز تلخی بود ، که فکر کنم منباب کنایه اینچنین فرمودید...

ممنون همسفر
    زیبا راهنمایی فرمودید
    به نظرم 18 تومنیه باید چیز بدی نباشه به خصوص که تو این رنج قیمت معمولا کیف نداره و باید کیف رو جدا بخری
    باز هم تشکر فراوان
    سعی کن عظمت در نگاه تو باشد نه در آنچه به آن مینگری(همون عکس رو عکاس میگیره نه دوربین)
    Anoosh-Em و mamyu تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا Ali_Reza آواتار ها
    تشکر کرده
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط nadersharp نمایش پست ها
    با تشکر از پویان عزیز
    سپاس فراوان
    ما که به خاطر یک سری خرج های غیرقابل پیش بینی به کمبود بودجه خوردیم و به هد 804 رضایت دادیم. (هد 804 طبق اطلاعات سایت اش تا 4 کیلو رو ساپورت میکنه. لنز و بدنه من هم نزدیک 4 کیلو میشه) انشالله که مشکلی پیش نمیاد. ولی سه پایه همان که فرمودید خریداری شد.
    nadersharp تشکر می‌کند.
    علیرضا اکرمی
    5D II|24-105L|70-200 f/2.8L IS II|100 Macro f/2.8L IS
    Canon F1|50mm f/1.4 FD|Flash Hanimex TZ2500 | Vanguard Arlen 58 Backpack|055PROXB+804RC2

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    سلام به همه

من بین 2 مدل 808+055pro و 804+ 190pro گیر کردم ! دوستان میتونن یه راهنمایی بکنن و مقایسهای بین این دو تا سه پایه و هد داشته باشند.....ممنون
    جناب ساسان خان
    تفاوت اصلی اینها در تحمل وزن میباشد و تفاوت دیگری ندارند.
    البته 055 به دلیل سطح ارتفاع بیشتر برای عکاسی از افراد قد بلند که دوربین در سطح چشمها باید باشد اولویت دارد.
    ولی در عین حال باید تحمل وزن زیادی را که این سه پایه و هدش که فکر میکنم --- در جدول در چند پست قبل نوشته ام و جدول گذاشته شده --- 1.5 کیلویی به علاوه قد بلندترش مزاحمت درست میکند را باید داشته باشید.
    وقتی این دو سه پایه کنار هم گذاشته میشود فکر میکنید مثلا 30 درصد -- به اشل من -- 190 کوچکتر از 055 است . ولی دقیقا به همان شکل.
    در رابطه با هد هم این مسئله مصداق دارد و وقتی هد 804 را روی 055 بگذارید ناجور به نظر می آید..باز به چشم من .
    بهترین توصیه برای هدهای سه جهته روی پایه در زیرنویس خود سایت مانفرتو همین ها هستند که قید شد.
    قربان شما نادر
    nejadi تشکر می‌کند.
    نادر مسلمی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2901

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    سلام به همه

خیلی ساده ست، اول دوتا چیزو معلوم کنید:

1.وزن قابل تحمل خودتون برای حمل سه پایه و هد
    2.وزن تجهیزاتتون

این دوتا گزینه رو که کنار مشخصات فنی سه پایه و هد ها بذارید بهتون قول میدم براحتی میتونید تصمیم بگیرید.

چون اینایی که نام بردین تفاوت در کیفیت ساخت و جنس ندارن و کیفیتشون در یک حده، تنها وجه تمایز، وزنه.
    ویرایش توسط M.R.Mir : Tuesday 9 November 2010 در ساعت 15:40 دلیل: انگار با آقا نادر خط رو خط شدیم
    nejadi تشکر می‌کند.

كاربر همراه saed_violin آواتار ها
    تشکر کرده
    903

نقل قول نوشته اصلی توسط M.R.Mir نمایش پست ها
    خیلی ساده ست، اول دوتا چیزو معلوم کنید:

1.وزن قابل تحمل خودتون برای حمل سه پایه و هد
    2.وزن تجهیزاتتون

این دوتا گزینه رو که کنار مشخصات فنی سه پایه و هد ها بذارید بهتون قول میدم براحتی میتونید تصمیم بگیرید.

چون اینایی که نام بردین تفاوت در کیفیت ساخت و جنس ندارن و کیفیتشون در یک حده، تنها وجه تمایز، وزنه.

من ست 055 و 808 خیلی بزررگ هست و قصد خرید داشتم که با دیدنش و سوال از نادر مسلمی از خریدش پشیمان شدم و صد البته بسیار راضی هستم

صفحه 85 از 366 نخستنخست ... 35 75 81 82 83 84 85 86 87 88 89 95 135 185 ... آخرینآخرین