صفحه 79 از 366 نخستنخست ... 29 69 75 76 77 78 79 80 81 82 83 89 129 179 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 781 تا 790 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر همراه kindlinessangel آواتار ها
    تشکر کرده
    509

پیش فرض پاسخ : سه پايه ها و هدهاي آنها...

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

خبری از عرضه هد جوی استیکی جدید مانفروتو در ایران نشده مثل 327RC2
    قرار بود شهریور بیاد

با سپاس

انوش
    من امروز از سیگل ناصرخسرو پرسیدم گفت دو هفته دیگه میاد

قیمت سه پایه ها و هد مانفرتو رو اینجوری گفت
    190xprob ----------------------- 130
    055xprob ----------------------- 145
    322RC2 -------------------------115

یه کم گرون نیست؟

آخه دیروز قیمت سه پایه های vanguard رو گرفتم به نظرم مناسب تر بود
    مثلا Alta+ 263AP که هدش جدا نمیشه و یه هد 3way مدل ph-32 روش هست رو میگفت 140
    البته این مدل به درد من نمیخوره ولی گفت شرکت Alta Pro 263AT رو هم داره که حتما باید با هدی که خود شرکت روش گذاشته بخرید به قیمت 160 .... البته مدل هد رو نمی دونست ولی گفت که از PH-32 حرفه ای تره که احتمالا باید PH-42 باشه. گارانتی رو هم گفت برای آفومار هستش

به نظر شما 160 بابت یه سه پایه مثل 263AT به همراه یه هد 3way (حداقل مثل Ph-32 ) بهتر از 145 برای055Xprob نیست؟
    دوستانی که این سه پایه ها رو دیدن نظرشون چیه؟
    mreza1001، Anoosh-Em و Mehdi Rojaie تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    509

با سلام مجدد بخشید که سوالم رو تکرار می کنم
    چون خودم هیچ تخصصی ندارم
    از دوستان کسی سه پایه vanguard Alta PRO 263AT رو داره؟
    می خوام ببینم بین 263AT و 055xprob مانفرتو کدوم بهتره؟ با توجه به اینکه سه پایه vanguard قیمت مناسب تری داره کدوم رو پیشنهاد میدن
    قیمت برای سه پایه 263AT و هد 3Way مدل ph-32 حدود 170
    قیمت دلاری هم فکر کنم حدودا 200-210 باشه!!
    وزن سه پایه 2 کیلوگرم
    وزن هد 500 گرم
    حداکثر ارتفاع سه پایه 165 سانتی متر
    اتدازه سه پایه در حالت بسته 63 سانتی متر
    ارتفاع هد 12 سانتی متر
    وزن قابل تحمل سه پایه 7 کیلوگرم
    وزن قابل تحمل هد 5 کیلوگرم
    اینم چندتا عکس

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2083

سلام جناب HAM!D
    راجع به فرمایشتون در مورد سه پایه های ونگارد و قیمت مناسبشون باید عرض شود که اساسا یکی از دلایل کسب جایزه بهترین در کلاس خود (TIPA) برای چند مدل از ونگارد دقیقا همین کیفیت قابل مقایسه با سه پایه های حرفه ای و شناخته شده ای مانند مانفروتو است. من نمیدونم این دو سه پایه ای که شما میفرمایید چه کیفیت ساختی دارند و آیا در یک کلاس هستند یا خیر اما مدتی قبل یک ریویو راجع به مدل ALTA PRO 284CT خونده بودم که به کیفیت ساخت و ارگونومی مناسب این سه پایه اشاره میکرد که در حد سه پایه گیتزو خودش اون رو برشمرده بود. (البته این مدل ریویو شده از سری حرفه ای ونگارد با جنس فیبر کربن و قیمت بالای 250 دلار بود)
    در مورد مدل های ونگارد دقت بفرمایید که مدل های ساخته شده در دو رده ALTA PRO و + ALTA تولید میشوند که اولی ها گرونترند مثلا:

http://www.vanguardgb.com/product/Va...%20Pro%20263AT
    و

http://www.vanguardgb.com/product/Va...inium%20Tripod

تفاوت ها هم که در ستون وسط کاملا مشهوده.
    با توجه به کاربری مورد نیاز شما و اینکه خودتون هم فرمودید نیاز به افقی شدن ستون دارید قطعا انتخاب گزینه دوم انتخاب صحیحی است اما پیشنهاد میکنم که علیرغم بسیار خوب بودن هدهای سه جهته ونگارد، سراغ یک هد توپی بروید. (هیچ اجباری هم برای خرید هد ونگارد وجود ندارد و در واقع اون چیزی که شما دیدید کیت سه پایه و هد بود و همونطور که در سایت شرکت هم این آپشن با اعمال تخفیف برای خرید همزمان وجود داره و هم خرید مجزا در ایران هم شما در صورت تمایل میتوانید سه پایه را جدا بخرید و هد را جدا)

قیمت هاتون هم که خیلی بالاست از کجا قیمت گرفتید مگه؟ از کی تا حالا سه پایه ها گارانتی میشن؟

محض اطلاع شما و سایر دوستان این قیمت ها رو امروز صبح گرفتم:
    263AP به قیمت 95 (اگه به پست قبلیم در همین تاپیک که حدود 40 روز پیش زدم دقت کنید اون موقع هم 100 بودش در دو فروشگاه)
    263AT PRO به همراه هد سه جهته 150 و بدون هد 105 که فکر کنم تا 95 هم راه میاد (بدون اجبار برای خرید همزمان هد و سه پایه) (دقت کنید که هدش رو به تنهایی 65 میفروشند و سه پایه هم 105 که میشه 170 اما اگه مدل کیت رو بردارید با تخفیف 20 تومانی خوشحال خواهید بود به شرطی که مشکلی با هد سه جهته نداشته باشید)
    آدرس هم خواستید در پیام خصوصی خدمتتان هستم

پیشنهاد من اینه که اگه سه پایه ونگارد رو با یک هد خوب میخواین که سهولت و سرعت عمل زیادی در کار داشته باشید به سراغ یک هد توپی خوب، از مانفروتو باشید.
    موفق باشید
    kindlinessangel، Navid7h و hite_alireza تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Viper آواتار ها
    تشکر کرده
    1607

سلام
    یک review درست و حسابی از بال هد 322rc2
    http://www.biofos.com/cornucop/322rc2.html
    hite_alireza تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    509

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Kazemi نمایش پست ها
    سلام جناب HAM!D
    راجع به فرمایشتون در مورد سه پایه های ونگارد و قیمت مناسبشون باید عرض شود که اساسا یکی از دلایل کسب جایزه بهترین در کلاس خود (TIPA) برای چند مدل از ونگارد دقیقا همین کیفیت قابل مقایسه با سه پایه های حرفه ای و شناخته شده ای مانند مانفروتو است. من نمیدونم این دو سه پایه ای که شما میفرمایید چه کیفیت ساختی دارند و آیا در یک کلاس هستند یا خیر اما مدتی قبل یک ریویو راجع به مدل ALTA PRO 284CT خونده بودم که به کیفیت ساخت و ارگونومی مناسب این سه پایه اشاره میکرد که در حد سه پایه گیتزو خودش اون رو برشمرده بود. (البته این مدل ریویو شده از سری حرفه ای ونگارد با جنس فیبر کربن و قیمت بالای 250 دلار بود)
    در مورد مدل های ونگارد دقت بفرمایید که مدل های ساخته شده در دو رده ALTA PRO و + ALTA تولید میشوند که اولی ها گرونترند مثلا:

http://www.vanguardgb.com/product/Va...%20Pro%20263AT
    و

http://www.vanguardgb.com/product/Va...inium%20Tripod

تفاوت ها هم که در ستون وسط کاملا مشهوده.
    با توجه به کاربری مورد نیاز شما و اینکه خودتون هم فرمودید نیاز به افقی شدن ستون دارید قطعا انتخاب گزینه دوم انتخاب صحیحی است اما پیشنهاد میکنم که علیرغم بسیار خوب بودن هدهای سه جهته ونگارد، سراغ یک هد توپی بروید. (هیچ اجباری هم برای خرید هد ونگارد وجود ندارد و در واقع اون چیزی که شما دیدید کیت سه پایه و هد بود و همونطور که در سایت شرکت هم این آپشن با اعمال تخفیف برای خرید همزمان وجود داره و هم خرید مجزا در ایران هم شما در صورت تمایل میتوانید سه پایه را جدا بخرید و هد را جدا)

قیمت هاتون هم که خیلی بالاست از کجا قیمت گرفتید مگه؟ از کی تا حالا سه پایه ها گارانتی میشن؟

محض اطلاع شما و سایر دوستان این قیمت ها رو امروز صبح گرفتم:
    263AP به قیمت 95 (اگه به پست قبلیم در همین تاپیک که حدود 40 روز پیش زدم دقت کنید اون موقع هم 100 بودش در دو فروشگاه)
    263AT PRO به همراه هد سه جهته 150 و بدون هد 105 که فکر کنم تا 95 هم راه میاد (بدون اجبار برای خرید همزمان هد و سه پایه) (دقت کنید که هدش رو به تنهایی 65 میفروشند و سه پایه هم 105 که میشه 170 اما اگه مدل کیت رو بردارید با تخفیف 20 تومانی خوشحال خواهید بود به شرطی که مشکلی با هد سه جهته نداشته باشید)
    آدرس هم خواستید در پیام خصوصی خدمتتان هستم

پیشنهاد من اینه که اگه سه پایه ونگارد رو با یک هد خوب میخواین که سهولت و سرعت عمل زیادی در کار داشته باشید به سراغ یک هد توپی خوب، از مانفروتو باشید.
    موفق باشید
    جناب کاظمی بسیار ممنون هستم از راهنمایی شما
    والله جریان گارانتی سه پایه رو من هم متوجه نشدم
    مدل مورد نظر من هم ALTA PRO 263at بود
    قیمت ها رو هم از نیکون مرکزی و فروشگاه شایان-واقع در پاساژ پایتخت (اگه اسم بردن اشکال داره ببخشید) گرفتم که جالبه 20 تومان اختلاف قیمت داشتند
    البته احتمالا قیمت مناسب تر هم بتوان خرید
    اگر زحمتی برای شما نباشد و جایی را معرفی کنید ممنون میشوم.

در مورد هد به نکته خوبی اشاره کردید. البته احتمالا از کم تجربگی من هستش
    اما برداشت من از صحبت های دوستان این بود که هد های مانفرتو بر روی سه پایه ونگارد نمی نشیند که البته اگر بنشیند هد 322RC2 انتخاب بسیار دلچسب تری است
    ویرایش توسط kindlinessangel : Sunday 12 September 2010 در ساعت 16:55

كاربر جديد kishlowski آواتار ها
    تشکر کرده
    12

سلام دوستان !
    من يه سوال در مورد سه پايه دارم و ممنون ميشم راهنمايي كنيد :
    من با بدجه ي 80 الي 90 تومن امروز رفتم يه سه پايه بخرم . مغزه دار بهم يه نوع معرفي كرد به نام : slik 300 من از همه چيز اين سه پايه خوشم اومد . اما كيف نداشت ....يعني چند جا رفتم . اون مدل انگار اصلا كيف همراش نيست .
    حالا من موندم ....اگه بدون كيف بخرم موندم كه براي حمل و نقل چه كار كنم ؟
    اگر با اين بودجه ( 80تومن ) مدل ديگه اي ميشناسيد بهم بگيد ! و يا در مورد همون مدل كه من خوشم اومد پيشنهادتون چيه ؟
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد ...مرسي
    I'm going to space

D90 | 50 f 1.4 |
    Mamiya RB 67 | 18 | 80 |

كاربر همراه saadi126 آواتار ها
    تشکر کرده
    4145

نقل قول نوشته اصلی توسط kishlowski نمایش پست ها
    سلام دوستان !
    من با بدجه ي 80 الي 90 تومن امروز رفتم يه سه پايه بخرم . مغزه دار بهم يه نوع معرفي كرد به نام : slik 300 من از همه چيز اين سه پايه خوشم اومد . اما كيف نداشت ....يعني چند جا رفتم . اون مدل انگار اصلا كيف همراش نيست .
    اگر با اين بودجه ( 80تومن ) مدل ديگه اي ميشناسيد بهم بگيد ! و يا در مورد همون مدل كه من خوشم اومد پيشنهادتون چيه ؟
    سلام
    به اين مدل از ونگارد 233+ هم نگاهي بيندازيد كه من 90 گرفتم و به نظرم به نسبت قيمتش خيلي كيفيت خوبي داره كيف هم همراهشه.
    http://www.vanguardgb.com/details.php?id=759

كاربر همراه
    تشکر کرده
    68

اگه بودجه ات را برسونی به 120 تومان می تونی یک مانفرتو تهیه کنی که یک عمر سه پایه است یک سری به شرکت سی گل بزن یک کیف هم روش داره البته آنچنان کیفی نیست ولی فروشنده می گفت قیمت فروش تکش 20000 تومانه من 7302 گرفتم
    kishlowski تشکر می‌کند.
    وقتي چيزي نداري ببازي ، پس پيروزي!

كاربر آشنا MMontazer آواتار ها
    تشکر کرده
    191

نقل قول نوشته اصلی توسط kishlowski نمایش پست ها
    سلام دوستان !
    دوست عزيز، وزن Slik يكمي زياده. مطمئن باش مي توني با وزن و ابعادش كنار بياي. تو انتخاب هاي ارزون قيمت، رو مانفروتو هزينه كني به نفعته. مدلي از سه پايه كه تو امضاي من هست رو من دو ساليه دارم و كاملا ازش راضيم. تجهيزاتتون تو امضاء نيست. وزن كل تجهيزات واسه اين مدل محدوديت ايجاد مي كنه. حواستون باشه.
    5D_85 1.8_700D_40 2.8

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

یک عمر سه پایه است
    بنده الان از 3پایه پدرم استفاده می کنم که حدود سال های 1340-1338خریداری شده مارکش هم Slik است. تقریباً از تمام 3پایه ها میشه انتظار داشت که یک عمر کار کنند.
    Farid-Gh و Amir Abdolpanah تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

صفحه 79 از 366 نخستنخست ... 29 69 75 76 77 78 79 80 81 82 83 89 129 179 ... آخرینآخرین