صفحه 83 از 366 نخستنخست ... 33 73 79 80 81 82 83 84 85 86 87 93 133 183 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 821 تا 830 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2083

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_f نمایش پست ها
    انتخاب خوبی کردی گفته هارو انوش عزیز گفت ولی من هم برای خرید هد با تجهیزات حرفه ای تماس گرفتم متاسفانه نداشت و با سیگل تماس گرفتم تمام مدلها رو داره و قیمتهاش هم به نظرم بهتر بود
    موفق باشی/
    سلام
    لازم دونستم در تکمیل فرمایش این دوستمون این رو اضافه کنم که مرکز تجهیزات نمایندگی giottos و lowpro هستش و سه پایه های مانفروتو و گیتزو رو خودش از سیگل میگیره و معمولا (نه همیشه) این دو برند رو نسبت به سیگل گرون تر میفروشه
    Pedram Veisi تشکر می‌کند.

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

این سایت به تفاوتهای بال هد ها پرداخته .

http://www.websiteoptimization.com/s...weak/ballhead/

ضمنا خرید کیف مانفرتو با قیمت تقریبی 70 تومان بطور مجزا هم در مقابل ونگاردی که هم مناسب تر و هم کیف سرخود دارد مخصوصا مدل 263 عرصه را برای مانفرتو تنگتر هم کرده و انتخاب رو هم سخت تر میکند.
    تفاوت قیمت نسبتا زیادی هم دارند. مدل 55 مانفرتو از 145 در مقابل 345 با فیبرکربن این سه پایه جالب توجه است. بدون کیف . بدون هد و بدون هیچ وسیله اضافی.
    در مقابل مدل 263 ونگارد با کیف و هد سرخود به همراه جای دوربین زیر سه پایه کامل در حدود 200 تومان و یا پایینتر در روز پنجشنبه و باب همایون انتخاب رو سخت میکرد.
    اضافه کردن هد 808 مانفرتو با رقم حدود 125 تومان به پایه و کیف 70 تومانی کمیران باعث شد بیشتر به طرف ونگارد متمایل بشم.
    نادر مسلمی

كاربر همراه Amin Zarif آواتار ها
    تشکر کرده
    6314

سلام

اضافه کردن هد 808 مانفرتو با رقم حدود 125 تومان به پایه و کیف 70 تومانی کمیران باعث شد بیشتر به طرف ونگارد متمایل بشم....
    به نظر من دوام بیشتر سه پایه های مانفروتو تا حدودی می تواند جبران این اختلاف قیمت را انجام دهد.کافیست کیفیت قسمت اصلی سه پایه که هر کدام از پایه های تلسکوپی سه پایه داخل آن نصب می شوند را در دو برند مقایسه کنید...
    nadersharp تشکر می‌کند.
    امین ظریف مهدیزاده

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2901

نقل قول نوشته اصلی توسط nadersharp نمایش پست ها
    ضمنا خرید کیف مانفرتو با قیمت تقریبی 70 تومان بطور مجزا هم در مقابل ونگاردی که هم مناسب تر و هم کیف سرخود دارد مخصوصا مدل 263 عرصه را برای مانفرتو تنگتر هم کرده و انتخاب رو هم سخت تر میکند.
    تفاوت قیمت نسبتا زیادی هم دارند. مدل 55 مانفرتو از 145 در مقابل 345 با فیبرکربن این سه پایه جالب توجه است. بدون کیف . بدون هد و بدون هیچ وسیله اضافی.
    در مقابل مدل 263 ونگارد با کیف و هد سرخود به همراه جای دوربین زیر سه پایه کامل در حدود 200 تومان و یا پایینتر در روز پنجشنبه و باب همایون انتخاب رو سخت میکرد.
    اضافه کردن هد 808 مانفرتو با رقم حدود 125 تومان به پایه و کیف 70 تومانی کمیران باعث شد بیشتر به طرف ونگارد متمایل بشم.

دوست عزیز مقایسه ی شما از بن اشتباهه

اگر اینطوره که شما میگین پس ملت به جای اینکه اینهمه پول وسایل صوتی و تصویری عکاسی و اینجور چیزا بدن، خوب میرن یه دونه ازین چراغ اضطراری های چینی میخرن که علاوه بر اینکه تمام موارد ذکر شده رو داره قیمتش هم یک دهم فقط یکی ازوناست و یحتمل فقط نقصش اینه آبمیوه گیری نداره

هر چیزی کاربرد و کاربر خاص خودشو داره.

تشکر کرده
    2187

نقل قول نوشته اصلی توسط M.R.Mir نمایش پست ها
    دوست عزیز مقایسه ی شما از بن اشتباهه

اگر اینطوره که شما میگین پس ملت به جای اینکه اینهمه پول وسایل صوتی و تصویری عکاسی و اینجور چیزا بدن، خوب میرن یه دونه ازین چراغ اضطراری های چینی میخرن که علاوه بر اینکه تمام موارد ذکر شده رو داره قیمتش هم یک دهم فقط یکی ازوناست و یحتمل فقط نقصش اینه آبمیوه گیری نداره

هر چیزی کاربرد و کاربر خاص خودشو داره.
    جناب میر من از پاسخ شما تعجب میکنم زیرا آیا مقایسه دو کالای با کیفیت اینقدر به شباهت دو کالای چینی بی کیفیت - با مثال شما - و جنس مثلا سونی یکسانه؟
    من از نزدیک هر دو پایه را به همراه جناب برنجی و صبحدل نگاه کردم. کیفیت ساخت ونگارد رو در حد چراغ اضطراری !!!! و مانفرتو را در حد اون مثال شما ندیدم.
    اگر دقت نمایید بنده منکر کیفیت بهتر مانفرتو نیستم ولی این بهتر بودن - که خیلی از دوستان همین پایه ونگارد را هم دارند و راضی -- شایسته این ادبیات و مثال شما نیست.
    با تشکر
    barca007، ssobhdel، M.R.Mir و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نادر مسلمی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2901

نقل قول نوشته اصلی توسط nadersharp نمایش پست ها
    جناب میر من از پاسخ شما تعجب میکنم

داره تبدیل به آف تاپیک میشه

جناب مسلمی بنده قصد یا زیر سوال بردن نظر دوستانی که ونگارد خریدن رو نداشتم،

منظورم روشنه، شاید اگه مانفرودتو تو تجهیزات عکاسی مث فراری باشه ونگارد تویوتاست، با هم بکلی متفاوتن، وقتی مانفرودتو سه پایه رو بدون هد میفروشه معنیش اینه که خریدارش
    باید نیاز خودشو شناخته باشه تا هدی رو متناسب با نیازش تهیه کنه، یا فرضا کسی که کوله داره و سه پایه اش رو به کوله میبنده مجبور نباشه پول کیفی رو پرداخت کنه که شاید به ندرت به کارش بیاد، به عبارتی کمی تخصصی تر و آگاهانه تر میکنه خرید رو.

بذارید یه مثال از دنیای ملموس اتوموبیل بزنم
    اینو میدونستید که پورشه ی 911GT2 کولر نداره؟! حالا آیا کسی هست که بگه فرضا پرادو که ایرکاندیشن اتوماتیک داره بهتره یا پورشه؟
    روشنه که این مقایسه از ریشه اشتباهه

حرف من اینه:
    هر چیزی کاربرد و کاربر خاص خودشو داره
    واسه همینه که میگم مقایسه ی شما اشتباهه چون تصمیم گیری بر اساس نیازیه که خریدار داره و تولید کننده هم بر اساس نیاز مشتری تولید میکنه تا بتونه فروش داشته باشه.

پ.ن: قصدم به هیچ عنوان اون چیزی نبود که شما برداشت کردین، با این حال از هرگونه سوتفاهم احتمالی پوزش میخوام.
    Anoosh-Em و nadersharp تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

درود

یادم هست وقتی هیچ شناختی از هیچ سه پایه ای نداشتم بجز فقط یک اسلیک قدیمی لق که مالی 30 سال پیش بود ( هنوزم دارمش ;) ) با دیدن ولبون 650 که با کیفش فقط 40 هزار تومان بود کلی ذوق زده شدم در اون لحظه کلی هم تو دلم به ریش کسانی که حتی هزار تومان بیشتر هزینه میکنن برای سه پایه ای که فکر میکنند میتونه از این ولبون بهتر باشه ، خندیدم. انصافا این ولبون طوری درست شده که آدم فکر میکنه اینها رو اختصاصی برای ناسا درست کردن اما بعد از گذشت یکسال و کارکردن با آن و لق شدن و در اومدن مدام پایه هاش و دیدن مانفروتوی دوستان تازه فهمیدم ای بابا فرق بین 40 هزار تومان با 140 هزار تومان در این بازار آشفته فکر کنم اصلا اهمیتی ندارد. اما قبلا چنین دیدی نداشتم.

موفق باشید

انوش
    M.R.Mir و nadersharp تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    2187

من هنوز با یه اسلیک 630 کار میکنم و ناراضی نیستم ولی الان موقع این شده تا نسبت به تعویض پایه اقدام کنم.
    پایه های مانفرتو مدل 55 رو پسندیدم ولی متاسفانه وقتی هد رو هم روش گذاشتم وزنی پیدا کرد که حس کردم برای انتقال و کوه پیمایی به مشکل بر میخورم.
    پایه های 190 هم خیلی کم یاب شده اند. مسئله دیگر اینه که چون هم ماکرو عکس میگیرم و هم از طبیعت مجبورم هدهای اضافی رو بگیرم که هزینه بالایی رو در مانفرتو میطلبد. هزینه فیبرکربن کردن هم که خیلی بالاست. پیشنهاد دقیق شما چیست؟
    ناگفته نماند ونگارد هم -- با عذرخواهی از جناب میر عزیز -- هدها رو هم به طور مجزا ارائه میکنه و پایه هایی رو هم به طور تک داره که مکمل هد بشن.
    یه مدلش که خیلی خوشم اومد نوعی بود که برای ماکروگرافی عالی بود و میله وسط میتونست بیرون بیاد و به شکلی به زمین نزدیک بشه و پایه ها رو باز کنه که امکان عکاسی از کف زمین هم مقدور باشه. قیمش هم 135 تومن با تمام ملحقاتش بود. هد مجزای خوب هم براش میشه با 60-70 تومن گرفت و تقریبا با 200 تومان هر دو منظور را تامین نمود.
    منتظر پیشنهادات شما عزیزان هستم.
    نادر مسلمی

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

درود

پیشنهاد من 190x Pro B هست با هد 804RC2 زیر 200 هزار تومان تمام میشود این هد همه جوره جوابتون رو میده اما برای ماکرو گرافی و پانوراما خیلی عالی جواب میده. ( ضمنا جناب فراهاد حسینی عزیز هم از همین هد دارند و خواندن نظر ایشان باعث شد تا این هد را تهیه کنم و واقعا هم حق داشتند) اما اینکه کم شده درسته اما ربطی به جریانات فعلی نداره از یکماه قبلش کم شده بود قبل از فتوکنیا کم شده بود. دلیلش هم درگیری خود مانفروتو برای شرکت را فتوکنیا و عدم پاسخ گویی به موقع به نیاز ها بود. بهر صورت ممکنه که فروشگاها های معروف تمام کرده باشند اما خیلی جاها ممکنه هنوز پیدا بشه. نمونه اش از کوچه کنار پاساژ ایران پگاه آقای روجایی یکی برای من تهیه کردند. سیگل هم تمام کرده بود. اگر هم پیدا نشد دیگر باید منتظر ماند تا اجناس جدید سیگل ترخیص شود.

البته خرید سری C مانفروتو هم خیلی عالیه قیمتش 2 برابر هست ، اما نشون میده که آدم چقدر حاظره خودش رو تحویل بگیره. مثلا من اگر بنا بود به کسی که دوستش دارم کادو بدم حتما کربن فیبر براش میگرفتم 190CxProB اما برای خودم نوع معمولی اون رو گرفتم. من فکر میکنم خیلی از ماها گرون ترین ادکلونمون رو نگه میداریم وقتی بناست مهمونی بریم میزنیم در حالی که میتونیم خودمون ازش لذت ببریم.

باید اعتراف کنم ممکنه خودم این ها رو بگم اما لازم دارم یکی به خودم اینها رو بگه! ;)

موفق باشید

انوش
    Amir Abdolpanah، AmirS، Mehdi Rojaie و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    2187

با تشکر
    عقل میگه من هم به جمع شما و فرهاد عزیز بپیوندم. همینو میگیرم. ممنون انوش جان
    Anoosh-Em و ssobhdel تشکر می‌کنند.
    نادر مسلمی

صفحه 83 از 366 نخستنخست ... 33 73 79 80 81 82 83 84 85 86 87 93 133 183 ... آخرینآخرین