صفحه 55 از 366 نخستنخست ... 5 45 51 52 53 54 55 56 57 58 59 65 105 155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 541 تا 550 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: سه پايه ها و هدهاي آنها...

سلام

SLIK يك برند شناخته شده ي جهاني است ولي سوميتا يك برند چيني و كمتر شناخته شده است (لا اقل به عنوان سه پايه).

البته من سوميتارا از نزديك نديده ام.
    omid_f_200 تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

جدیدا سه پایه های Benro ( ساخت چین اما بسیار با کیفیت ) به صورت عمده در ناصرخسرو و ... پیدا می شود ( مثل اینکه یکی دو تا از بازرگان ! ها انها را وارد کرده اند )

نسبت به قیمت و کیفیت و مشخصات محصولات بسیار خوبی هستند.بسیاری از مدل ها با کپی برداری از نمونه های گیتزو تولید می شوند ( البته یقینا نه به کیفیت و کارایی گیتزو ) و فقط ظاهری شبیه به گیتزو دارند.بنده مدت ها است یکی از این سه پایه ها را دارم و از کیفیت اش ( نسبت به قیمت ) راضی هستم.

مدل های گران و کربنی هم که اصولا موجود نیست !

منظور اطلاع رسانی بود برای دوستان که بدانند انتخاب هایی در رده ارزان وجود دارد مثل همین برند و یا ولبون و ....

http://www.benro.com/main/
    tanhatanha تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط vector نمایش پست ها
    با سلام دوستان هد 229 3d super pro head MANFROTTO برای 5d mark II و لنز 24-105 و استفاده در استودیو مناسبه ؟ قیمتش چنده؟

ممنون
    سلام

چون براي استوديو مي خواهيد و خيال حمل و نقل نداريد ترجيحا به جاي 190، مدل 055 را بخريد. ضمنا چون در استوديو نياز به تنظيمات خيلي دقيق ( مثل مكرو گرافي) نداريد به نظر من خريد هد 3Way نيازي نيست و مي توانيد يك بال هد بخريد.
    vector تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    14101

کن راکول هم در نمایشگاه PMA 2006 این شرکت و محصولاتش رو دیده...

http://www.kenrockwell.com/tech/pma06.htm

و کاتالوگ محصولات این کمپانی.....

کد:
    http://www.benro.de/downloads/benro-2008-engl.pdf
    SBadri و tanhatanha تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    35

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    جدیدا سه پایه های Benro ( ساخت چین اما بسیار با کیفیت ) به صورت عمده در ناصرخسرو و ... پیدا می شود ( مثل اینکه یکی دو تا از بازرگان ! ها انها را وارد کرده اند )

نسبت به قیمت و کیفیت و مشخصات محصولات بسیار خوبی هستند.بسیاری از مدل ها با کپی برداری از نمونه های گیتزو تولید می شوند ( البته یقینا نه به کیفیت و کارایی گیتزو ) و فقط ظاهری شبیه به گیتزو دارند.بنده مدت ها است یکی از این سه پایه ها را دارم و از کیفیت اش ( نسبت به قیمت ) راضی هستم.

مدل های گران و کربنی هم که اصولا موجود نیست !

منظور اطلاع رسانی بود برای دوستان که بدانند انتخاب هایی در رده ارزان وجود دارد مثل همین برند و یا ولبون و ....

http://www.benro.com/main/
    شما کدوم مدل از این سه پایه ها رو دارید و کدوم رو پیشنهاد می کنید ؟

تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_f_200 نمایش پست ها
    شما کدوم مدل از این سه پایه ها رو دارید و کدوم رو پیشنهاد می کنید ؟
    بنده یک A-058M8 داشتم ! یکی از دوستان از این سه پایه خوشش آمد و بنده تقدیمشان کردم.در اولین برخورد با این سه پایه دلیل ام برای خرید اش شباهت بی نظیر آن با گیتزو 1228 بود که به هیچ وجه نمی شود فرقی بین آنها ( از نظر قیافه ) دید.مگر اینکه با گیتزو کار کرده باشید و وزن و قابلیت ها و استحکام آن را دیده باشید.بنده آن سه پایه را 140 هزار تومان خریدم.البته نقاط ضعفی مثل وزن زیاد و خشک بودن مفاصل داشت ( که اگر مدل های کربنی وارد شود آن مورد هم برطرف می شود ) اما به قول فدیمی ها هرچقدر پول می دهی آش می خوری.نمونه گیتزو فکر کنم 450 هزار تومان باشد.مثلا مدل C228 که تمام کربنی است و بسیار با کیفیت در بازار وجود ندارد.آگر هم باشد فکر نکنم کمتر از 300 هزار تومان باشد.در این حالت یقینا گیتزو ترجیح دارد.

یکی از مشکلات دیگر اش شل شدن مفاصل بود که با یک آچارکشی کاملا برطرف می شد و تا مدت ها مشکلی نبود.مشکل دیگر هم وارد شدن شن و ماسه ( اکر کویر بروید ) به درون مفاصل بود که کافی است مقداری ضربه به کله سه پایه بزنید. این مورد در مانفروتو هم دیده می شود ولی گیتزو ها بسیار مقاوم تر هستند.

البته این عکس متعلق به مدل کربنی است که بنده تا به حال از نزدیک ندیده ام.اما از نظر قبافه بسیار شبیه هستند.عکس مدل آلومینومی را پیدا نکردم.

nmroshan، SBadri، farsad و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر جديد
    تشکر کرده
    79

سلام به دوستان من می خوام یه سه پایه منفرتو بخرم که بتونه 50d &70-200 f2.8 به خوبی نگه داره وزن سه پایه خیلی برام مهمه چون جای ثابتی نیستم خودم به ترکیب 190xprob & 486rc2 رسیدم به نظر شما ترکیب خوبی میشه
    2- از این هد برای عکاسی معماری میشه استفاده کرد. ممنون

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    35

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    بنده یک A-058M8 داشتم ! یکی از دوستان از این سه پایه خوشش آمد و بنده تقدیمشان کردم.در اولین برخورد با این سه پایه دلیل ام برای خرید اش شباهت بی نظیر آن با گیتزو 1228 بود که به هیچ وجه نمی شود فرقی بین آنها ( از نظر قیافه ) دید.مگر اینکه با گیتزو کار کرده باشید و وزن و قابلیت ها و استحکام آن را دیده باشید.بنده آن سه پایه را 140 هزار تومان خریدم.البته نقاط ضعفی مثل وزن زیاد و خشک بودن مفاصل داشت ( که اگر مدل های کربنی وارد شود آن مورد هم برطرف می شود ) اما به قول فدیمی ها هرچقدر پول می دهی آش می خوری.نمونه گیتزو فکر کنم 450 هزار تومان باشد.مثلا مدل C228 که تمام کربنی است و بسیار با کیفیت در بازار وجود ندارد.آگر هم باشد فکر نکنم کمتر از 300 هزار تومان باشد.در این حالت یقینا گیتزو ترجیح دارد.

یکی از مشکلات دیگر اش شل شدن مفاصل بود که با یک آچارکشی کاملا برطرف می شد و تا مدت ها مشکلی نبود.مشکل دیگر هم وارد شدن شن و ماسه ( اکر کویر بروید ) به درون مفاصل بود که کافی است مقداری ضربه به کله سه پایه بزنید. این مورد در مانفروتو هم دیده می شود ولی گیتزو ها بسیار مقاوم تر هستند.

البته این عکس متعلق به مدل کربنی است که بنده تا به حال از نزدیک ندیده ام.اما از نظر قبافه بسیار شبیه هستند.عکس مدل آلومینومی را پیدا نکردم.
    یک سئوال خیلی مبتدی دیگه ازتون داشتم .
    فرق بین این هد هایی که مثل گوی و مفصل هستند ( تخم مرغی شکلند ) با هدهای معمولی که 2 تا دسته بلندتر دارند ، چیه ؟ ( مثلا تفاوت همین سری BH و HD برند benro )

ممنون
    ویرایش توسط Amir Mohebi : Tuesday 5 January 2010 در ساعت 18:52 دلیل: حذف عکس‌ها از نقل قول

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_f_200 نمایش پست ها
    یک سئوال خیلی مبتدی دیگه ازتون داشتم .
    فرق بین این هد هایی که مثل گوی و مفصل هستند ( تخم مرغی شکلند ) با هدهای معمولی که 2 تا دسته بلندتر دارند ، چیه ؟ ( مثلا تفاوت همین سری BH و HD برند benro )

ممنون

هدهای Ball Head یا گوی و مفصل به دلیل اینکه اکثرا با یک پیچ باز شده و مفصل آزاد می شود سرعت بیشتری در چرخاندن و انتخاب زاویه جدید دارند.

هدهایی که چند دسته دارند هد های دقیق تری هستند وشما می توانید حرکت هد در هر سه محور به صورت دقیق تنظیم نمایید.

Ball Head
    سرعت عمل بیشتر، دقت کمتر

هد های چند جهته (2 یا سه جهته )
    سرعت عمل کمتر، دقت بیشتر
    Kaveh Ghobadi، farhad44، barca007 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر همراه nDman آواتار ها
    تشکر کرده
    69

با سلام
    میخواستم بدونم از کجا سه پایه Velbon Sherpa 600r رو تهیه کنم؟
    اگه اینجا نمیشه لطفا PM بدید، فردا قصد خرید دارم.

صفحه 55 از 366 نخستنخست ... 5 45 51 52 53 54 55 56 57 58 59 65 105 155 ... آخرینآخرین