صفحه 65 از 366 نخستنخست ... 15 55 61 62 63 64 65 66 67 68 69 75 115 165 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 641 تا 650 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: سه پايه ها و هدهاي آنها...

نقل قول نوشته اصلی توسط naser_2200 نمایش پست ها
    با سلام

در مورد کیف باید بگم که دو مدل داشتن که یکی 40 تومان و دیگری 60 تومان بود.

این کیف به نظر میاد داخل جعبه یک 3 پایه دیگه بوده که سه پایش رو فروخته بودند و کیفش مونده بود.

در مورد هد اگر تنظیم دقیق براتون مهم نیست گزینه بسیار خوبی هست.

چون کلا شما رو درگیر اهرم های زیادی نمیکند و با یک اهرم دستی تمام تنظیمات صورت میگیرد.

ضمنا قابلیت customize بسیار بالایی دارد.(بستن هد در چهار چای دسته و نیز چپ دست نمودن کل هد)

موفق باشید
    این کیف ارزان ترین کیف مانفروتو است و به صورت جداگانه عرضه می شود و نه با سه پایه ای چیزی.ساده ترین کیف که قیمت اش هم حدود 15 تا 20 تومان است.
    Anoosh-Em و Amir Abdolpanah تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه Maisam.H آواتار ها
    تشکر کرده
    2471

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    این کیف ارزان ترین کیف مانفروتو است و به صورت جداگانه عرضه می شود و نه با سه پایه ای چیزی.ساده ترین کیف که قیمت اش هم حدود 15 تا 20 تومان است.
    البته من يه 7302 از سيگل گرفتم كه همين كيف داخل جعبه اش بود
    Kaveh Ghobadi و Christ Melikian تشکر می‌کنند.
    ...

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

برای خرید سه پایه های مانفروتو کجا باید مراجعه کنم؟ نماینگی چیزی هست؟ فروشگاه پیکسل به نظر می آد داشته باشه!؟
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر همراه Maisam.H آواتار ها
    تشکر کرده
    2471

نقل قول نوشته اصلی توسط nima13195 نمایش پست ها
    برای خرید سه پایه های مانفروتو کجا باید مراجعه کنم؟ نماینگی چیزی هست؟ فروشگاه پیکسل به نظر می آد داشته باشه!؟
    نماینه سه پایه های مانفرتو سیگل هست که هم توی خ جردن دفتر داره(دفتر اصلی) هم توی باب همایون
    Navid7h و Chik تشکر می‌کنند.
    ...

كاربر همراه ARA-RF آواتار ها
    تشکر کرده
    496

سلام دوستان
    پدر من چندین سال ( 5-6 سال) پیش از یک شخصی یک سه پایه به قیمت 2 یا 5 هزار تومن خرید، اون زمان که من نمی دونستم دوربین چیه ولی خوب الان شاید بدونم!! من با ددیدن این مبحث تازه یاد اون سه پایه افتادم و رفتم بالاخره پیداش کردم!
    این که داستان بود حالا از شما دوستان میخوام که یک نگاهی به این سه پایه بیاندازید و بگید برای سوار کردن یک دوریین مثل همین که تو امضام هست چی لازم داره! ایا هد روش سوار میشه؟! اصلا برای دوربین عکاسی هست یا فیلم برداری، خلاصه یک راهنمایی بکنید ممنون میشم! راستی الا قیمت چنین سه پایه ای چنده؟!
    قیمت هد های فوق اماتوری چنده؟! یعنی ار چند تومان شروع میشه چون اگر هم بخوام هد بخرم نمیخوام زیاد خرج کنم تا بشه مثل دوربین که از زیر 400 رسید به یک میلیون!
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg 01.jpg‏ (35.9 کیلو بایت, 47 بازدید)
    • نوع فایل: jpg 02.jpg‏ (49.1 کیلو بایت, 43 بازدید)
    • نوع فایل: jpg 03.jpg‏ (92.9 کیلو بایت, 58 بازدید)
    Canon 500D + 18-55 + 55-250

كاربر همراه SIAMAK™ آواتار ها
    تشکر کرده
    1340

نقل قول نوشته اصلی توسط ARA-RF نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پدر من چندین سال ( 5-6 سال) پیش از یک شخصی یک سه پایه به قیمت 2 یا 5 هزار تومن خرید، اون زمان که من نمی دونستم دوربین چیه ولی خوب الان شاید بدونم!! من با ددیدن این مبحث تازه یاد اون سه پایه افتادم و رفتم بالاخره پیداش کردم!
    این که داستان بود حالا از شما دوستان میخوام که یک نگاهی به این سه پایه بیاندازید و بگید برای سوار کردن یک دوریین مثل همین که تو امضام هست چی لازم داره! ایا هد روش سوار میشه؟! اصلا برای دوربین عکاسی هست یا فیلم برداری، خلاصه یک راهنمایی بکنید ممنون میشم! راستی الا قیمت چنین سه پایه ای چنده؟!
    قیمت هد های فوق اماتوری چنده؟! یعنی ار چند تومان شروع میشه چون اگر هم بخوام هد بخرم نمیخوام زیاد خرج کنم تا بشه مثل دوربین که از زیر 400 رسید به یک میلیون!
    دوست عزیز اینی که من دیدم شبیه پایه های نگه دارنده رفلکتور و چتر دیفیوز و این چیزاست یعنی فکر کنم همونا باشه از اون moonlight هم مشخصه که مربوط به وسایل نورپردازی هستش :biggrin:
    حالا این که هد روش سوار بشه یا نه رو خبر ندارم ولی فکر کنم یه سه پایه معمولی بگیری بهتر بهت جواب بده
    تا نظر دوستان چی باشه ;)
    سیامک حاجی محمودی
    My Photo Blog

تشکر کرده
    496

نقل قول نوشته اصلی توسط SIAMAK™ نمایش پست ها
    دوست عزیز اینی که من دیدم شبیه پایه های نگه دارنده رفلکتور و چتر دیفیوز و این چیزاست یعنی فکر کنم همونا باشه از اون moonlight هم مشخصه که مربوط به وسایل نورپردازی هستش :biggrin:
    حالا این که هد روش سوار بشه یا نه رو خبر ندارم ولی فکر کنم یه سه پایه معمولی بگیری بهتر بهت جواب بده
    تا نظر دوستان چی باشه ;)
    جدا ولی فکر نمی کنم، منتظر نظر دیگر دوستان هستم

كاربر همراه BERLANO آواتار ها
    تشکر کرده
    2760

500D دوربین سنگینی نیست، ولی با این حال این سه پایه ظریف تر از اون بنظر میرسه که بتونین با این دوربین روش راحت کار کنین

یه سه پایه معمولی بگیری بهتر بهت جواب بده
    تا حدودی موافقم

ولی تو خرید سه پایه خیلی اهل صرفه جویی نباشید تا مثل من سه پایه ای بخرید که دوربین رو بعد از یه مدت رها کنه (امروز دوربین از رو سه پایه افتاد رو زمین :biggrin:، البته چون ارتفاع سه پایه زیاد نبود اتفاقی نیفتاد ولی همیشه ممکنه اینطوری نباشه)
    میلاد مطهری

Instagram
    Gears

تشکر کرده
    496

نقل قول نوشته اصلی توسط BERLANO نمایش پست ها
    500D دوربین سنگینی نیست، ولی با این حال این سه پایه ظریف تر از اون بنظر میرسه که بتونین با این دوربین روش راحت کار کنین

تا حدودی موافقم

ولی تو خرید سه پایه خیلی اهل صرفه جویی نباشید تا مثل من سه پایه ای بخرید که دوربین رو بعد از یه مدت رها کنه (امروز دوربین از رو سه پایه افتاد رو زمین :biggrin:، البته چون ارتفاع سه پایه زیاد نبود اتفاقی نیفتاد ولی همیشه ممکنه اینطوری نباشه)
    سلام
    اخه میدونید چیه! من هنوز احساس نیاز برای خرید یک سه پایه پیدا نکرده ام! من فقط یادم فتاد که همچین چیزی در خانه دارم گفتم شاید بشه ازش استفاده کرد! امیداوارم برای دوربین شما هم اتفاق خاصی نیافتاده باشه!
    راستی این سه پایه به نظرم اتفاقا خیلی محکم میاد!

كاربر همراه BERLANO آواتار ها
    تشکر کرده
    2760

راستی این سه پایه به نظرم اتفاقا خیلی محکم میاد!
    البته منظورم این نبود که اگه این دوربین رو روی این سه پایه بذارید سه پایه میشکنه :) بیشتر منظورم با توجه به وزنی که یه اس ال آر داره تعادل بود، قبلا از این سه پایه ها داشتم حتی باد هم می تونه باعث بشه چنین سه پایه ای نقش سه پایه رو دیگه ایفا نکنه، ولی خوب از اونجایی که میگید خیلی بطور جدی قصد خرید ندارید، می تونید از همین به هر نحوی شده استفاده کنید، فقط مراقب باشید:biggrin:
    میلاد مطهری

Instagram
    Gears

صفحه 65 از 366 نخستنخست ... 15 55 61 62 63 64 65 66 67 68 69 75 115 165 ... آخرینآخرین