صفحه 19 از 30 نخستنخست ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 181 تا 190 , از مجموع 294
Like Tree740تشکر

موضوع: تجهيزات جانبي عكاسي (Photography Gadgets)

كاربر همراه eallymehr آواتار ها
    تشکر کرده
    267

یک سوالی داشتم از دوستان حالا شاید زیاد به این تاپیک ربطی نداشته باشه ولی در هر حال، تو اینهمه لوازم جانبی برای دوربین حتی یک مورد جنس ایرانی هست؟ درسته که حالا فیلتر و لنز و اینها کار شرکتهای ایرانی نیس ولی خب چرا کیف و سه پایه و اینهای ایرانی تولید نمیشه؟ ببخشید اگه سوال سطح پایینی هستش

كاربر همراه pedram555 آواتار ها
    تشکر کرده
    54

نقل قول نوشته اصلی توسط eallymehr نمایش پست ها
    یک سوالی داشتم از دوستان حالا شاید زیاد به این تاپیک ربطی نداشته باشه ولی در هر حال، تو اینهمه لوازم جانبی برای دوربین حتی یک مورد جنس ایرانی هست؟ درسته که حالا فیلتر و لنز و اینها کار شرکتهای ایرانی نیس ولی خب چرا کیف و سه پایه و اینهای ایرانی تولید نمیشه؟ ببخشید اگه سوال سطح پایینی هستش
    جواب سوال بسیار ساده هست چون هزینه تولید = کارگر + مواد اولیه در ایران بالاتر ز چین در میاد و تولید کالای مشابه در ایران گرانتر در میاد و بازار داخلی هم کشش تولید انبوه این لوازم را نداره

تشکر کرده
    267

آخه شما در نظر بگیرید یه همچین شرایطی دقیقا برای وسایل کوهنوردی هست ولی مارکهای ایرانی موجود هستند.
    Shafy تشکر می‌کند.

كاربر همراه Digital Lover آواتار ها
    تشکر کرده
    3072

شاید به این دلیل کسی وارد این وادی (تولید کیفو کفش و ....برای عکاس) نشده که از حجم تبادلات در این بازار اطلاعی ندارند یا حجم بازار به اوون اندازه نیست که بخوان ریسک ورود و تولید رو قبول کنند....معمولا تاجر و تولید کننده دنبال ریسک کمتر و سود بیشتر هستند.....احتمالا امیدی به موفقیت در رقابت با برندها نمیبینند بخصوص که دوستان برندباز علاقه ای به خرید غیر از نشنال جئوگرافیک و......... از خود نشون نمیدهند..........
    .mojtaba. و eallymehr تشکر می‌کنند.
    حمید هستم
    عکسهام
    Goldtag.net
    Instagram: Hamid_nia_1987

تشکر کرده
    267

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran Fani نمایش پست ها
    ممنونم امید جان بابت زحمتی که کشیدین.
    یکی از دوستان پارسال از امریکا تهیه کرده بود با مارک Cotton که واقعا عالی بود.ولی پارسال 300 دلار واسش تموم شده که با نرخ دلار امروزی خریدش زیاد منطقی نیست.
    احتمالا بشه توسط یکی از تولیدکننده های کوله پشتی داخلی یکی مشابهش رو تهیه کرد.البته نه با اون کیفیت.
    به هر حال ممنون
    این هم عکس وسیله ای که من دیدم :
    از این تیپ جلیقه (یا هر چی که بهش میگن) ارزونتر موجود نیست؟ خیلی گرونه حدود 600 تومن بدی براش. از طرفی من هر جایی مسافرت میرم این درآوردن دوربین از کیف برام عذابه. Black Rapid ها رو هم دیدم به نظرم نمیاد اندازه این جلیقه ها کاربردی باشه.

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

از این تیپ جلیقه (یا هر چی که بهش میگن) ارزونتر موجود نیست؟ خیلی گرونه حدود 600 تومن بدی براش. از طرفی من هر جایی مسافرت میرم این درآوردن دوربین از کیف برام عذابه. Black Rapid ها رو هم دیدم به نظرم نمیاد اندازه این جلیقه ها کاربردی باشه.
    در مورد این جلیقه ها قبلا تو فروم بحث شده تا جایی که من میدونم و یادم میاد قیمتش هم ارزون تر از این نیست. خیلی از دوستان ایرادی که از این جلیقه ها گرفتن این بود :
    تو ایران با دوربین ( رو گردن ) در حال پیاده روی نگاه مردم اطرافتون به شما یک جورایی جالب نیست چه برسه بخواین این جلیقه رو هم بندازین و تو عموم ظاهر بشین.
    دوستان نظر به این داشتن هنوز یک دوربین حرفه ای واسه اکثر مردم جا نیفتاده چه برسه به این جلیقه.
    ولی خوب شما میفرمایین تو مسافرت قصد استفاده دارین باز جای تعمل داره.
    در کل به خودتون نگاه میکنه که براتون مهم است دور و برتون چی میگذره یا بی تفاوت به اطراف به عکاسیتون میرسین.
    امیدوارم به کارتون اومده باشه نظرم.
    یا حق
    Digital Lover و masoudrejae تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    267

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    در مورد این جلیقه ها قبلا تو فروم بحث شده تا جایی که من میدونم و یادم میاد قیمتش هم ارزون تر از این نیست. خیلی از دوستان ایرادی که از این جلیقه ها گرفتن این بود :
    تو ایران با دوربین ( رو گردن ) در حال پیاده روی نگاه مردم اطرافتون به شما یک جورایی جالب نیست چه برسه بخواین این جلیقه رو هم بندازین و تو عموم ظاهر بشین.
    دوستان نظر به این داشتن هنوز یک دوربین حرفه ای واسه اکثر مردم جا نیفتاده چه برسه به این جلیقه.
    ولی خوب شما میفرمایین تو مسافرت قصد استفاده دارین باز جای تعمل داره.
    در کل به خودتون نگاه میکنه که براتون مهم است دور و برتون چی میگذره یا بی تفاوت به اطراف به عکاسیتون میرسین.
    امیدوارم به کارتون اومده باشه نظرم.
    یا حق
    البته، درسته.
    من توی کویر به این مشکل بدجور برخوردم که به خاطر همین هم کلی عکس از دست رفت. حالا اونجا زیاد مهم نبود این مشکلی که شما میفرمایید ولی باز هم توی شهر به کار میاد.
    به نظرتون برای بلک رپید ها هم همین مشکل هست؟

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

البته، درسته.
    من توی کویر به این مشکل بدجور برخوردم که به خاطر همین هم کلی عکس از دست رفت. حالا اونجا زیاد مهم نبود این مشکلی که شما میفرمایید ولی باز هم توی شهر به کار میاد.
    به نظرتون برای بلک رپید ها هم همین مشکل هست؟
    نه باز بلک رپید ها یک آب پاکترن. به نظرم میتونین راحتتر تو عموم استفاده کنین ولی سوال اینه که کارتونو راه میندازه یا نه؟ مسلما امنیت و استحکام کیف های کوله ای بالاتره ولی خوب کار کردن با بلک رپیدها یا جلیقه ها ( خصوصا اگه نیاز به دسترسی سریع به دوربین باشه ) باز بهتره.
    یا حق
    eallymehr تشکر می‌کند.

كاربر همراه pedram555 آواتار ها
    تشکر کرده
    54

کسی نگهدارنده ای شبیه به این که دو سرش گیره باشه سراغ داره

Wimberley Professional Photo Gear - The Plamp

كاربر جديد sae13 آواتار ها
    تشکر کرده
    8

سلام اقا من یه سوال اماتوری دارم
    این پورت hdmi لپ تاپ فقط خروجیه یا ورودی هم هست؟مثلا اگه وصلش کنی به دروبین فیلم برداری میشه فیلم رو کپچر کرد؟
    دوم کسی تبدیل ای لینک به یو اس بی 3 دیده؟قیمتش چنده؟

صفحه 19 از 30 نخستنخست ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 ... آخرینآخرین