صفحه 15 از 181 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 65 115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1801
Like Tree2221تشکر

موضوع: کارت حافظه (Memory Card)

كاربر همراه
    تشکر کرده
    21

پیش فرض پاسخ: بحثي در مورد كارتها

نقل قول نوشته اصلی توسط عکاسباشی نمایش پست ها
    سلام
    من Toshibaیک گیگ گرفتم 18تومن سرعتش عالیه! هوگرامش هم به نظر نمیادتقلبی یاشه ولی گارانتی نداره!تا انجای کار که خوب بوده !
    خب پس توشیبا رو تایی کردی ،ببینم روش بالا سمت راست عدد 4 نوشته چون معنیش می شه کلاس 4 که سرعت رایتش حداکثر 5مگ هست. ریدش فکر کنم همین حدود باشه.

دوربینت چیه.چون دوربینم A540 هست.

در ضمن از کجا گرفتی یه آدرسی چیزی هم به من بده چون حسش نیست دیگه تو بازار برای یک رم بگردم.

شکلش این ریختیه؟
    http://www.toshiba.co.jp/p-media/sd/...img-hs1000.jpg
    مرسی
    ویرایش توسط aria irani : Friday 16 March 2007 در ساعت 21:38

كاربر همراه
    تشکر کرده
    211

نقل قول نوشته اصلی توسط aria irani نمایش پست ها
    خب پس توشیبا رو تایی کردی ،ببینم روش بالا سمت راست عدد 4 نوشته چون معنیش می شه کلاس 4 که سرعت رایتش حداکثر 5مگ هست. ریدش فکر کنم همین حدود باشه.

دوربینت چیه.چون دوربینم A540 هست.

در ضمن از کجا گرفتی یه آدرسی چیزی هم به من بده چون حسش نیست دیگه تو بازار برای یک رم بگردم.

شکلش این ریختیه؟
    http://www.toshiba.co.jp/p-media/sd/...img-hs1000.jpg
    مرسی
    سلام
    همن ریختیه!دوربینم اون زیر هست . میدانم با کمپکت های کنن هم خوب کار میکند.
    تو جمهوری ریخته(یعنی ریخته است)
    18 تومن میشه به عبارت 3 دست چلوکباب اونهم غیر نایب اش پس ارزش این همه تحقیق . مداقه رو نداره!یا حق
    فرزام

كاربر همراه
    تشکر کرده
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط عکاسباشی نمایش پست ها
    سلام
    همن ریختیه!دوربینم اون زیر هست . میدانم با کمپکت های کنن هم خوب کار میکند.
    تو جمهوری ریخته(یعنی ریخته است)
    18 تومن میشه به عبارت 3 دست چلوکباب اونهم غیر نایب اش پس ارزش این همه تحقیق . مداقه رو نداره!یا حق
    سلام عکاسباشی دست گلت درد نکنه

آخه من هیچی از مموری دوربین نمی دونستم ولی الان باز خیل بیشتر فهمیدم اول اینکه کینگستونهای تو بازار سرعت رایتشون 1.5 مگ بر ثانیه است که قیمت بالا براشون میدن 20 تومن

ولی توشیبا 5 مگ رید ورایت داره قیمت 18

و ترانسند هم که تایوانیه 1 گیگ سرعت 80 ایکس و رید ورایتش 10 مگ می شه اونم 30 تومنه فکر کنم.

:biggrin: چلو کباب رو نمیدونم ولی با چیزای دیگه هم میشه مقایسه کرد کش لقمه چطوره:biggrin:

كاربر همراه
    تشکر کرده
    21

سلام عکاسباشی دست گلت درد نکنه

آخه من هیچی از مموری دوربین نمی دونستم ولی الان باز خیل بیشتر فهمیدم اول اینکه کینگستونهای تو بازار سرعت رایتشون 1.5 مگ بر ثانیه است که قیمت بالا براشون میدن 20 تومن

ولی توشیبا 5 مگ رید ورایت داره قیمت 18

و ترانسند هم که تایوانیه 1 گیگ سرعت 80 ایکس و رید ورایتش 10 مگ می شه اونم 30 تومنه فکر کنم.

:biggrin: چلو کباب رو نمیدونم ولی با چیزای دیگه هم میشه مقایسه کرد کش لقمه چطوره:biggrin:
    سلام
    من دیروز ولیعصر – بازار رضا رفتم و به مغازه مرات نمایندگی ترانسند سر زدم،قبل از اینکه برم اونجا تلفنی بهم گفت که ترانسند یک گیگ سرعت 80 ایکس ندارن بعد از عید میارن ولی من رفتم دیدم که یدونه ترانسند یک گیگ با سرعت 80 ایکس تو ویترین مغازه داره که خود فروشنده گفت خودمم نمی دونستم که این و دارم -20 تومن می گفت من 19 تومن خریدم. با گارانتی ITR که شرکت ایرانیه و رو برگه ضمانت نامه هم اسم مغازه مرات زده و هو لوگرام ضامن داره.

همین رم خوبیه، من عکاسی پشت سرهم رو با A540 بلد نیستم چطوریه باید دکمه عکاسی رو یه بند نگه دارم میخام سرعت مموری ترانسند رو تست کنم-خب چی کار بیاد بکنم. فقط یه چیزی سرعت انتقال یه فیلم کیفیت بالا از دوربینم به کامپیوتر طول کشید حجم فیلمه 245 مگ بود یو اس بی کامپوترم ورژن 1 هست.
    البته یه مغازه دیگه هم ،همین رم رو می داد 16 تومن تو بازار رضا ولی من گفتم بهتره برم از همین مغازه که نمایندگیش هست بخرم خیالم راحت شه فقط یه چیزی میگم جنسش تو ویترین بوده و ازش خریدم کار درستی بود یا نه چون زیر نور ویترین قرار داره و از این جور چیزا رو کیفیت مموری که اثر منفی نداره.

مرسی

كاربر فعال asa_59a آواتار ها
    تشکر کرده
    23

دیدم که یدونه ترانسند یک گیگ با سرعت 80 ایکس تو ویترین مغازه داره که خود فروشنده گفت خودمم نمی دونستم که این و دارم -20 تومن می گفت من 19 تومن خریدم.
    جالبه سایت نورنگار همینو 35 تومن قیمت زده!!! نمی دونم سایتشونو به روز نکردند یا اینکه تقریبا به دو برابر قیمت دارند می فروشند!!!!
    افشين ساسانيان
    Panasonic Lumix DMC FZ5

كاربر همراه
    تشکر کرده
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط asa_59a نمایش پست ها
    جالبه سایت نورنگار همینو 35 تومن قیمت زده!!! نمی دونم سایتشونو به روز نکردند یا اینکه تقریبا به دو برابر قیمت دارند می فروشند!!!!
    قیمت رو دیدین ،خب همینه دیگه باید قیمت رو از بازر گرفت به سایت شرکتا نمیشه اطمینان کرد تو همین سایت هم بچه ها قیمت یک گیگ ترانسند رو زدن 30 تومن ولی من که 19 خریدم. تازه از اینا گذشته از 16 تا 34 قیمت گرفتم ولی آخر سر از نمایندگیش گرفتم .

خیلی مموری با حالیه.تایوانی هم هست برعکس اون چیزی که دوستان نوشتن آمریکایی است.

:biggrin:
    ویرایش توسط aria irani : Sunday 18 March 2007 در ساعت 22:38

كاربر همراه
    تشکر کرده
    6

یه سوال :
    آیا بین sd و SDHC غیر از حجم (sd max = 1 gig sd hc = 4 gig - i think )
    محدودیت سرعت هم می باشد؟مثلا حداکثر سرعت بالا تر برای sdhc ؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    547

اريا جان ترنسند يك برند امريكايي هست ولي الان در تايوان توليد ميشه مثل خيلي از دوربينهاي كنون كه در چين و

مالزي توليد ميشه دليل اين هم كه در ايران قبلا وجود نداشت اين بود كه بدليل توليد در امريكا قيمتش بالا بود و در

صورت ورود به ايران فروش نميرفت

همين الان قيمت Ram هاي كامپيوتر ترنسند 50 در صد گرونتر از بهترين رم موجود در ايرانه

mpk
    mpk آنلاین نیست
    كاربر جديد mpk آواتار ها
    تشکر کرده
    0

پیش فرض سوال:sd

با سلام خدمت اساتید عزیز
    میخواستم بدونم آیا با کارتهای سرعت بالای کینگستون میتوان فیلم گرفت(باکنون710)
    من کینگ یک گیگ رو18و2گیگ رو22قیمت گرفتم.
    اگر باهمین حدود قیمت کارت بهتری سراغ دارید لطفا راهنمایی کنید.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    6

پیش فرض پاسخ: سوال:sd

نقل قول نوشته اصلی توسط mpk نمایش پست ها
    با سلام خدمت اساتید عزیز
    میخواستم بدونم آیا با کارتهای سرعت بالای کینگستون میتوان فیلم گرفت(باکنون710)
    من کینگ یک گیگ رو18و2گیگ رو22قیمت گرفتم.
    اگر باهمین حدود قیمت کارت بهتری سراغ دارید لطفا راهنمایی کنید.
    دوست عزیز
    بهتز است مارک کینگستون نخرید چون 95 درصد ریمارک شده است
    آرمان صمیمی

FujiFilm FinePix S6500fd | Yashica RangeFinder | national PE201a Flash | Slik Goodman Handy

صفحه 15 از 181 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 65 115 ... آخرینآخرین