صفحه 48 از 181 نخستنخست ... 38 44 45 46 47 48 49 50 51 52 58 98 148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 471 تا 480 , از مجموع 1801
Like Tree2221تشکر

موضوع: کارت حافظه (Memory Card)

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    66

پیش فرض پاسخ: کارت حافظه (Memory Card )

سلام به همه دوستان
    این هفته دارم میام واسه خرید d90 تهران می خواستم بدونم چه کارت حافظه ای پیشنهاد می کنید با چه حجمی و
    اگه محل مطمئنی هست که بتونم راحت و سریع و مطمئن تهیه کنم لطف کنید بگید. ممنون میشم آخه یک روز بیشتر زمان واسه خرید ندارم!!!!

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط artan نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    این هفته دارم میام واسه خرید d90 تهران می خواستم بدونم چه کارت حافظه ای پیشنهاد می کنید با چه حجمی و
    اگه محل مطمئنی هست که بتونم راحت و سریع و مطمئن تهیه کنم لطف کنید بگید. ممنون میشم آخه یک روز بیشتر زمان واسه خرید ندارم!!!!
    بسته به هزينه اي كه مي خواهيد بپردازيد و ارزش عكسهايي كه مي گيريد دارد!

اگر مي توانيد براي يك كارت 8 گيگ كلاس 10 حدود 150.000 تومان بپردازيد، پاسخ شما قطعا سن ديسك است. اگر نمي خواهيد اينقدر هزينه كنيد پيشنهاد مي كنم يك كارت ترنسند 16 گيگ كلاس 6 را به قيمت 40.000 تومان بخريد.

براي قيمت ها به تاپيك زير مراجعه كنيد:

http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=739
    A_Maddah، A. Mohammadi، majid-ms و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام

من ديروز از پاساژ حافظ براي دوربين كنون sx120 يه كارت حافظه با برند نيكون، گارانتي مادام العمر و ظرفيت 4GB كه از مدل SDHC و Class 6 هست رو خريدم به قيمت 25000 تومن.
    طرف اول قيمت مي داد 32000 تومن.
    نمي دونم خوب خريدم يا نه؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    898

نقل قول نوشته اصلی توسط javad 54 نمایش پست ها
    سلام

من ديروز از پاساژ حافظ براي دوربين كنون sx120 يه كارت حافظه با برند نيكون، گارانتي مادام العمر و ظرفيت 4GB كه از مدل SDHC و Class 6 هست رو خريدم به قيمت 25000 تومن.
    طرف اول قيمت مي داد 32000 تومن.
    نمي دونم خوب خريدم يا نه؟
    با سلام

ترکیب جالبی هست.دوربین کنون با کارت حافظه نیکون :biggrin:

تا آنجا که بنده اطلاع دارم نیکون اصلا کارت حافظه تولید نمیکند

مارک transcend با همین مشخصات رو میتوانید بین 10 تا 15 تومان خرید کنید.

موفق باشید
    ناصر شعبانی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط naser_2200 نمایش پست ها
    با سلام

ترکیب جالبی هست.دوربین کنون با کارت حافظه نیکون :biggrin:

تا آنجا که بنده اطلاع دارم نیکون اصلا کارت حافظه تولید نمیکند

مارک transcend با همین مشخصات رو میتوانید بین 10 تا 15 تومان خرید کنید.

موفق باشید
    با سلام
    يعني ميگي طرف جنس تقلبي بهم داده ؟!
    آيا دوستان ديگه هم اين موضوع رو تاييد مي كنن؟
    در اين صورت پيشنهادتون چيه؟ برم سراغش براي پس دادن مموري؟

كاربر همراه SIAMAK™ آواتار ها
    تشکر کرده
    1340

نقل قول نوشته اصلی توسط javad 54 نمایش پست ها
    با سلام
    يعني ميگي طرف جنس تقلبي بهم داده ؟!
    آيا دوستان ديگه هم اين موضوع رو تاييد مي كنن؟
    در اين صورت پيشنهادتون چيه؟ برم سراغش براي پس دادن مموري؟
    والا در اینکه تقلبی باشه یا نه نمیتونم به قطعیت بگم , من هم مموری نیکون جایی ندیدم !
    اما در مورد قیمت میتونم بگم خیلی گرون داده چون من خودم یه 8 گیگ PNY خریدم 22 تومن که ترنسندش هم همین قیمت بود , چند وقت پیش هم قیمت گرفتم گفتن مموری گرون شده 8 گیگ TDK رو 27 قیمت گرفتم و چون مجبور بودم و برای سفر نیاز داشتم تهیه کردم ( هر دو مموری هم با گارانتی مادام العمر هستن ) , با این تفاسیر اگه مموری تقلبی نباشه باز هم از لحاظ قیمت به شما گرون داده , با این قیمت میتونی لااقل یه 8 گیگ بخری !
    سیامک حاجی محمودی
    My Photo Blog

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

سلام
    هفته پیش من یک 550D خریدم. فروشنده اصرار داشت که رم توشیبا 8G ژاپنی اصل کلاس 4 رو بده بهم 35 تومن ولی من نخواستم بعد تا 29 هم راضی شد (البته خودش قیمت رو میاورد پایین) ولی توی مشخصات دوربین زده برای فیلم برداری حداقل کلاس 6 باید باشد. برای همین نگرفتم فروشنده میکفت این رمهای تایوانی و چینی روی این جواب نمیده و عکست رونصفه میندازه فیلمت رو با پرش و یا تیکه تیکه میگیره و از این حرفا.من رفتم یک مغازه دیگه یک silicon power SDHC 16G class 10 خریدم 46 تومن تا الان بد نبوده و مشکلی باهاش نداشتم.میخواستم نظرتون رو درمورد این رم بدونم و آیا این کلاس 10 که روش زده واقعیه یا نه ؟ و آیا این مشکل که فروشنده میگفت درباره این رم صحت داره؟
    راستی یادم رفت توی فروشگاه دوربین طرف یک رم توشیبا دیگه با یک بسته بندی دیگه آورد و نشونم داد که مثلا اعتماد منو جلب کنه و گفت که این رم هم که میبینی توشیبا هست و روش هم زده ژاپن ولی اصل نیست من اینو 20 تومن هم میدم و من هم گفتم خوب 2 تا از همین بده :biggrin: که طرف دبه در اورد که تموم کردم واین هم که میبینی سوخته.
    majid-ms تشکر می‌کند.

كاربر همراه rostamiani آواتار ها
    تشکر کرده
    380

نقل قول نوشته اصلی توسط aap110 نمایش پست ها
    سلام
    هفته پیش من یک 550D خریدم. فروشنده اصرار داشت که رم توشیبا 8G ژاپنی اصل کلاس 4 رو بده بهم 35 تومن ولی من نخواستم بعد تا 29 هم راضی شد (البته خودش قیمت رو میاورد پایین) ولی توی مشخصات دوربین زده برای فیلم برداری حداقل کلاس 6 باید باشد. برای همین نگرفتم فروشنده میکفت این رمهای تایوانی و چینی روی این جواب نمیده و عکست رونصفه میندازه فیلمت رو با پرش و یا تیکه تیکه میگیره و از این حرفا.من رفتم یک مغازه دیگه یک silicon power SDHC 16G class 10 خریدم 46 تومن تا الان بد نبوده و مشکلی باهاش نداشتم.میخواستم نظرتون رو درمورد این رم بدونم و آیا این کلاس 10 که روش زده واقعیه یا نه ؟ و آیا این مشکل که فروشنده میگفت درباره این رم صحت داره؟
    راستی یادم رفت توی فروشگاه دوربین طرف یک رم توشیبا دیگه با یک بسته بندی دیگه آورد و نشونم داد که مثلا اعتماد منو جلب کنه و گفت که این رم هم که میبینی توشیبا هست و روش هم زده ژاپن ولی اصل نیست من اینو 20 تومن هم میدم و من هم گفتم خوب 2 تا از همین بده :biggrin: که طرف دبه در اورد که تموم کردم واین هم که میبینی سوخته.
    رم کلاس ۱۰ یعنی سرعت رایتش دور و بر ۱۰ مگابایت بر ثانیه هست .می تونی با HDTune در قسمت File Benchmark سرعتشو اندازه بگیری
    ولی حتی اگه کلاس ۱۰ هم نباشه بعیده مشکلی داشته باشی :)
    مبارک باشه

كاربر فعال MehdiM آواتار ها
    تشکر کرده
    2211

نقل قول نوشته اصلی توسط rostamiani نمایش پست ها
    رم کلاس ۱۰ یعنی سرعت رایتش دور و بر ۱۰ مگابایت بر ثانیه هست .می تونی با HDTune در قسمت File Benchmark سرعتشو اندازه بگیری
    ولی حتی اگه کلاس ۱۰ هم نباشه بعیده مشکلی داشته باشی :)
    مبارک باشه
    يعني حداقل 10 مگابايت بر ثانيه هست:

We measured read performance between 18.3 and 19.7 MB/s and sequential writes between 10.2 and 18.7 MB/s
    کد:
    http://www.tomshardware.com/reviews/compactflash-sdhc-class-10,2574-5.html
    rostamiani تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط SIAMAK™ نمایش پست ها
    والا در اینکه تقلبی باشه یا نه نمیتونم به قطعیت بگم , من هم مموری نیکون جایی ندیدم !
    اما در مورد قیمت میتونم بگم خیلی گرون داده چون من خودم یه 8 گیگ PNY خریدم 22 تومن که ترنسندش هم همین قیمت بود , چند وقت پیش هم قیمت گرفتم گفتن مموری گرون شده 8 گیگ TDK رو 27 قیمت گرفتم و چون مجبور بودم و برای سفر نیاز داشتم تهیه کردم ( هر دو مموری هم با گارانتی مادام العمر هستن ) , با این تفاسیر اگه مموری تقلبی نباشه باز هم از لحاظ قیمت به شما گرون داده , با این قیمت میتونی لااقل یه 8 گیگ بخری !
    با سلام
    ضمن تشكر از تمامي دوستان چند تا عكس از اين كارت حافظه براتون ميذارم تا شايد راحت تر بشه روش قضاوت كرد.
    ضمنا در وهله اول سالم بودن، اصل بودن و كار كردن صحيح كارت حافظه برام مهمه و قيمت بالاتر در وهله بعدي هستش.

در نهايت خوشحال ميشم پيشنهادتون رو در خصوص استفاده و يا پس دادن اين كارت حافظه بدونم.

ممنون

کد:
    http://www.upload4files.tk/download.php?file=78d664c75631027b1e85279276122505
    کد:
    http://www.upload4files.tk/download.php?file=0676e6f6ee6e937ed7006de9ffe78267
    کد:
    http://www.upload4files.tk/download.php?file=afd38d4f00b25c538b26820ac8fa078a

صفحه 48 از 181 نخستنخست ... 38 44 45 46 47 48 49 50 51 52 58 98 148 ... آخرینآخرین