صفحه 50 از 181 نخستنخست ... 40 46 47 48 49 50 51 52 53 54 60 100 150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 491 تا 500 , از مجموع 1801
Like Tree2221تشکر

موضوع: کارت حافظه (Memory Card)

كاربر همراه rostamiani آواتار ها
    تشکر کرده
    380

پیش فرض پاسخ : پاسخ: کارت حافظه (Memory Card )

نقل قول نوشته اصلی توسط Sayrex نمایش پست ها
    سلام

من یه رم Silicon Power SDHC 32 gig class 4 دارم . چطوری بفهمم سرعت نوشتن بر روی چند مگابایت در ثانیه هست ؟
    اگه Memory Reader قابل اعتمادی داشته باشید ،می تونید با برنامه HDTune تستش کنید :

http://www.hdtune.com

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    12

سلام دوستان
    من یه مموری 8 گیگ می خوام بخرم برای دوربین عکاسی دیجیتال fujifilm s100fs
    الان یه 4 گیگ ترنسند کلاس 6 دارم اما الان یه 8 گیگ دیگه هم می خوام بخرم فعلا امروز تو بازار (شهرستانم) گشتم کلاس 6 گیرم نیومد فقط کلاس 4 توشیبا و سیلیکن پاور
    به نظرتون حتما کلاس 6 بخرم یا تفاوت انچنانی نداره با کلاس 4
    توشیبا بخرم خوبه؟ پشت جعبه نوشته ساخت ژاپن اصل هستش یا نه؟ بسته بندیش به صورت کارتن هستش البته روش پلاستیک و سیلیکن پاور پلاستیک و نوشته تایوانی
    هر دو گارانتی تعویض دارن
    ترنسند یا سن دیسک چه جوریه اخه پس فردا دارم میرم دوباره بازار بگردم شاید کلاس 6 پیدا کردم
    قیمت هم توشیبا 25 و سیلیکن 23

كاربر فعال MehdiM آواتار ها
    تشکر کرده
    2211

نقل قول نوشته اصلی توسط AloneBoy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه مموری 8 گیگ می خوام بخرم برای دوربین عکاسی دیجیتال fujifilm s100fs
    الان یه 4 گیگ ترنسند کلاس 6 دارم اما الان یه 8 گیگ دیگه هم می خوام بخرم فعلا امروز تو بازار (شهرستانم) گشتم کلاس 6 گیرم نیومد فقط کلاس 4 توشیبا و سیلیکن پاور
    به نظرتون حتما کلاس 6 بخرم یا تفاوت انچنانی نداره با کلاس 4
    توشیبا بخرم خوبه؟ پشت جعبه نوشته ساخت ژاپن اصل هستش یا نه؟ بسته بندیش به صورت کارتن هستش البته روش پلاستیک و سیلیکن پاور پلاستیک و نوشته تایوانی
    هر دو گارانتی تعویض دارن
    ترنسند یا سن دیسک چه جوریه اخه پس فردا دارم میرم دوباره بازار بگردم شاید کلاس 6 پیدا کردم
    قیمت هم توشیبا 25 و سیلیکن 23
    توشيباها تقلبي زياد دارن فكر كنم تو همين تاپيك در موردش خوندم (يعني نميدونم چه جوري بايد تشخيص داد) سيليكون مطمئن تره حالا اگر مي تونيد كلاس 6 پيدا كنيد كه خيلي بهتره.

كاربر آشنا rasoul_cold آواتار ها
    تشکر کرده
    31

پیش فرض پاسخ : کارت حافظه (Memory Card )

سلام به دوستان عزيز

من ميخواستم يه مموري واسه s200 بخرم

فروشنده بهم
    SD Card ADATA 16GB
    کلاس 6
    به قيمت 40000 پيشنهاد داد ... به نظرتون قيمتش و ماركش خوبه ؟؟؟؟
    يا مارك بهتري با اين قيمت ميشه پيدا كرد ...

ممنون

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul_cold نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزيز

من ميخواستم يه مموري واسه s200 بخرم

فروشنده بهم
    SD Card ADATA 16GB
    به قيمت 40000 پيشنهاد داد ... به نظرتون قيمتش و ماركش خوبه ؟؟؟؟
    يا مارك بهتري با اين قيمت ميشه پيدا كرد ...

ممنون
    البته براي قيمت مموري ها بايد به تاپيك قيمت كارت حافظه رجوع كنيد ولي همه ي كارت هاي معمول SDHC (كلاس 4 و 6) با ظرفيت 16 گيگ در همين حول و حوش قيمت هستند (مگر بخواهيد سن ديسك بخريد كه خيلي گران تر است) بنابر اين بهتر است برند بهتري بخريد. خواندن صفحات قبلي اين تاپيك راهگشا خواهد بود.
    rasoul_cold تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

fazel graphic
    Guest

پیش فرض پاسخ : پاسخ: همين 2 روز پيش رم توشيبا خريدم حالا ارور ميده مشكل از كجاست؟(سوال تصويري

سلام
    برای دوربین 550d چه نوع رمی با چه کلاسی بگیرم که تو فیلمبرداری فول اچ دی جوابگوی نیازم باشه. لطف کنید برند رو هم ذکر کنید.
    با تشکر

alk
    alk آنلاین نیست
    كاربر آشنا alk آواتار ها
    تشکر کرده
    48

سلام.با اجازه میخواهم تجربه اخیرم را برای دوستان عزیز بگویم.من یک مموری 16 گیگ ترانسند کلاس 6 با گارانتی مرآت (هولوگرام مرآت داره)را 11 ماه پیش خریدم.متاسفانه به دلیل نا معلوم سوخت.با توجه به گارانتی دار بودن مموری خواستم .عوضش کنم.اول که گفتند نمیشه.بعد از اصرار من گفتند اگر جلد بیرونی مموری کارت رو داری بیار...خلاصه بعد از یک ماه ازتحویل مموری کارت و فاکتور و جلد مموری به فروشنده دیدم خبری نشد.با نمایندگی مرآت تماس گرفتم گفت عوض نمیکنیم چون باید برگه گارانتی هم داشته باشی (در صورتی که کارت من هم هولوگرام داره وهم شماره سریال داره وبراحتی میتونند گارانتیش رو اثبات بکنند).خلاصه فکر کنم فاکتور گارانتی دار بودن را (حداقل برای مموری ترانسند شرکت مرآت) نباید خیلی جدی گرفت.البته 40-50 تومان توی این دوره زمانه خیلی ارزش حرص خوردن و پیگیری نداره!!!

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط alk نمایش پست ها
    سلام.با اجازه میخواهم تجربه اخیرم را برای دوستان عزیز بگویم.من یک مموری 16 گیگ ترانسند کلاس 6 با گارانتی مرآت (هولوگرام مرآت داره)را 11 ماه پیش خریدم.متاسفانه به دلیل نا معلوم سوخت.با توجه به گارانتی دار بودن مموری خواستم .عوضش کنم.اول که گفتند نمیشه.بعد از اصرار من گفتند اگر جلد بیرونی مموری کارت رو داری بیار...خلاصه بعد از یک ماه ازتحویل مموری کارت و فاکتور و جلد مموری به فروشنده دیدم خبری نشد.با نمایندگی مرآت تماس گرفتم گفت عوض نمیکنیم چون باید برگه گارانتی هم داشته باشی (در صورتی که کارت من هم هولوگرام داره وهم شماره سریال داره وبراحتی میتونند گارانتیش رو اثبات بکنند).خلاصه فکر کنم فاکتور گارانتی دار بودن را (حداقل برای مموری ترانسند شرکت مرآت) نباید خیلی جدی گرفت.البته 40-50 تومان توی این دوره زمانه خیلی ارزش حرص خوردن و پیگیری نداره!!!

دوست عزيز اشكال از شما و آن فروشنده ي نامحترم بوده است كه به شما كارت مقوايي گارانتي را نداده است. همه مي دانند كه گارانتي مرآت فقط آن برگه را قبول دارد و هولوگرام كافي نيست. علتش هم واضح است چون برگه ي گارانتي مرآت براي 3 بار تعويض است و 3 تا كوپن دارد كه بعد از هر بار تعويض يكي را مي كنند حالا اگر كسي برگه نداشته باشد از ديد آنها مي تواند اين معني را بدهد كه هر سه كوپن قبلا استفاده شده.
    من نسبتي با مرآت ندارم ولي خودم تا به حال 2 بار از خدمات تعويض مموري شان استفاده كرده ام. حتا يك بار مموري مورد نظر در بازار موجود نبود و مموري سرعت پايين تر را قبول نكردم و بعد از يك ماه برايم از آنور آب آوردند.
    A_Maddah، yasin-m، Kourosh Kahal و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

fazel graphic
    Guest

با سلام
    اگه اساتید و دوستان محترم لطف کنن و جواب سئوال پست 471 رو بدن خیلی ممنون میشم .
    یا علی

كاربر آشنا piromoplus آواتار ها
    تشکر کرده
    0

یک کلاس 6 بگیرین کفایت می کند.

نقل قول نوشته اصلی توسط fazel graphic نمایش پست ها
    با سلام
    اگه اساتید و دوستان محترم لطف کنن و جواب سئوال پست 471 رو بدن خیلی ممنون میشم .
    یا علی
    fazel graphic تشکر می‌کند.
    من یک ایرانی هستم...
    Canon 550D , 18-55 IS

صفحه 50 از 181 نخستنخست ... 40 46 47 48 49 50 51 52 53 54 60 100 150 ... آخرینآخرین