صفحه 110 از 181 نخستنخست ... 10 60 100 106 107 108 109 110 111 112 113 114 120 160 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 1801
Like Tree2221تشکر

موضوع: کارت حافظه (Memory Card)

كاربر همراه rostamiani آواتار ها
    تشکر کرده
    380

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Mobin نمایش پست ها
    سلام
    مموری به دستم رسید و در کپی کردن یک فایل ویدئو 400 مگابایتی با رم ریدر خود نوت بوک بر روی کارت،سرعت نوشتن اطلاعات از 25 مگابایت بر ثانیه پایینتر نیامد.
    البته این رمریدرها با USB2 به مادربرد متصل هستند و با USB3 هم تست و نتیجه را اعلام خواهم کرد.
    خیلی عالیه !
    ممکنه قیمتش رو هم بگید ؟

متشکرم...

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

نقل قول نوشته اصلی توسط rostamiani نمایش پست ها
    خیلی عالیه !
    ممکنه قیمتش رو هم بگید ؟

متشکرم...
    قیمت اینجا رو ندارم ولی برای من 41 دلار خریدن.اینجا احتمالا 200 تا 300 تومان باید باشه.
    yaghoobi، Anoosh-Em، rostamiani و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر همراه mohamad.k آواتار ها
    تشکر کرده
    592

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

سوال مهم اینه که چرا میکرو؟ اصولا این کار اشتباهیه که در دوربین از خشاب استفاده کنید. برای اطمینان از یک خشاب دیگر استفاده کنید و هر چه سریعتر یک کارت SDHC مناسب تهیه کنید.
    فرهاد جان از اين كه راهنمايي ام كردي بسيار ممنون هستم من همين امروز رفتم يك رم كلاس 10 ترنسد 16 گيگ خريدم دو تا سوال داشتم
    1- رمي كه گرفتم رم مناسبي هست ؟
    2- ميشه در مورد دليل اينكه نبايد از رم ميكرو براي دوربين استفاده كرد رو برام بهتر توضيح بدي تاهم براي خودم روشن بشه هم به توانم دوستانم را هم كه دوربين دارند راهنمايي كنم
    سپاس گذارم
    farhad44 تشکر می‌کند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

1- بله فکر می کنم در بین مموری های در این رده ی قیمت هنوز ترنسند از بهترینهاست.
    2- در واقع اون خشاب های تبدیل برای استفاده ی دایم طراحی نشده اند. اون خشابها بیشتر برای این است که شما موقع تخلیه ی اطلاعات روی میکرو اس دی مثلا گوشی موبایلتون ازش در SD Reader لپ تاپتون استفاده کنید یا در مواقع ضروری میکرو رو تبدیل به SD کنید ولی توجه داشته باشید برای استفاده دایم در دراز مدت احتمال اینکه اتصال پین های مموری و خشاب شل شوند و اتصال کوتاه بدهند و مموری و عکسها را خراب کنند زیاد است همچنین جای دیگر هم عرض کرده بودم که با این کار Weak Point های سیستم را بی مورد اضافه می کنید که به صلاح نیست.
    yaghoobi، Fereidoon، R.Asgari و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر همراه vahidmoghadam آواتار ها
    تشکر کرده
    145

سلام ... نمیدونم سوالم رو جای درستی دارم مطرح می کنم یا نه ...
    یکی از رم های بنده CF Transcend 133x 4GB هست و مشکل عجیبی باهاش پیدا کردم ، رم در کامپیوتر و دوربین های دیگر شناسایی میشه و کاملا عملیاتی هست ولی در دوربین خودم به کل شناسایی نمیشه ... اول گفتم شاید دوربین مشکلی پیدا کرده ... ولی یک رم دیگه مشابه همین (دقیقا از همین نوع) دارم که اون رو روی دوربینم تست میکنم شناسایی میشه و کاملا عملیاتی هست و رم های دیگه رو هم که رو دوربینم تست میکنم مشکلی نیست

فقط این یه دونه رم فقط روی دوربین من کار نمیکنه ... به نظر شما مشکل چی میتونه باشه ؟ خودم که خیلی تعجب میکنم از این مشکل ... چه جوری همچین چیزی امکان داره ؟؟؟!!!!

تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmoghadam نمایش پست ها
    سلام ... نمیدونم سوالم رو جای درستی دارم مطرح می کنم یا نه ...
    یکی از رم های بنده CF Transcend 133x 4GB هست و مشکل عجیبی باهاش پیدا کردم ، رم در کامپیوتر و دوربین های دیگر شناسایی میشه و کاملا عملیاتی هست ولی در دوربین خودم به کل شناسایی نمیشه ... اول گفتم شاید دوربین مشکلی پیدا کرده ... ولی یک رم دیگه مشابه همین (دقیقا از همین نوع) دارم که اون رو روی دوربینم تست میکنم شناسایی میشه و کاملا عملیاتی هست و رم های دیگه رو هم که رو دوربینم تست میکنم مشکلی نیست

فقط این یه دونه رم فقط روی دوربین من کار نمیکنه ... به نظر شما مشکل چی میتونه باشه ؟ خودم که خیلی تعجب میکنم از این مشکل ... چه جوری همچین چیزی امکان داره ؟؟؟!!!!
    احتمالا با كامپيوتر يا با دوربين ديگري فرمت شده است. يك بار با دوربين خودتان فرمتش كنيد انشا الله درست بشه. اگر هم درست نشد ببريد گارانتي براتون تعويض مي كنند.

دوستان هم حواسشون باشه هيچ وقت مموري كارت هاشون رو با كامپيوتر نه فرمت كنند نه فايلها رو با كامپيوتر كات يا حذف كنند. فقط حذف يا فرمت توسط دوربين.
    A_Maddah، amirmw، S E Y Y E D و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر جديد
    تشکر کرده
    25

درود بر دوستان ...
    بعد از خریدن یه مموری patriot 8gb class 10 و مشکل در فیلم برداری فول HD با 550D و در نهایت شکسته شدن اون ، با تحقیق دوباره در همین جا تصمیم گرفتم که یه
    toshiba SDHC 16GB class 10 بخرم ...
    لینک سایت http://www.toshiba-memory.com/img/ro...16GB-large.jpg
    سوال :
    این مموری برای فیلم برداری فول HD مشکلی نداره ؟؟
    اگه ممکنه بفرمایین چطور می تونم از اصل بودن مطمئن شم ، نشونه ی خاصی نداره ؟؟
    این جا (شیراز) یه مغازه داشت و قیمتش 45 بود و گفت به شرط تست می دم ، که اروری در کار نباشه و در ضمن 5 سال هم گارانتی داشت

از دوستان خواهشمندم کمک کنید تا بر سر من کلاه نگذارند ツ ツ ツ

ممنونم از توجهتون ...
    farshad_XFX تشکر می‌کند.

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

سلام
    دیشب کلی وقت صرف گرفتن عکس از یک سری تابلوی نقاشی کردم که بسیار وقتگیر بود .
    بعد از اینکه خواستم کارت SD رو در لپ تاپم تخلیه کنم،خطا میداد و میگفت کارت قابل خوندن نیست و باید فرمت بشه
    از اونجایی که تا حالا همچین مشکلی با مموری کارتم (توشیبا کلاس 10) نداشتم،برام عجیب بود .
    دلیل این اتفاق نمیدونم چی بود!
    قبل از شروع کار و بطور تصادفی این پست اخیر جناب حسینی
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    دوستان هم حواسشون باشه هيچ وقت مموري كارت هاشون رو با كامپيوتر نه فرمت كنند نه فايلها رو با كامپيوتر كات يا حذف كنند. فقط حذف يا فرمت توسط دوربين.
    رو خوندم و قبل از کار، مموری رو با دوربین فرمت کردم (کاری که قبلاً کمتر انجام میدادم)
    من همیشه کارت رو با کامپوتر فرمت میکردم و عکسها رو هم مستقیماً از روی کارت برمیداشتم و جای دیگه قرار میدادم و تا حالا هم همچین مشکلی نداشتم .

اتفاقاً همون موقع که پست جناب حسینی رو خوندم چرایی مسئله برام جلب توجه کرده بود،اما فرصت نشد بپرسم.الان که این اتفاق افتاد گفتم چرایی اش رو بپرسم .

پ.ن : هرچند فکر عکاسی از 30 تا تابلو که بیشترین زمان صرف تنظیمشون جلوی دوربین میشد،اعصابم رو خراب کرده بود،اما با کمک اتصال دوربین به کامپیوتر با کابل یو.اس.بی قضیه ختم به خیر شد .

تشکر کرده
    13937

سلام

قبل از گرفتن عكسها مموري رو با دوربين فرمت كرديد؟

در واقع شاهد از غيب رسيد ولي اينبار براي شما برعكس اين پديده پيش آمد. دليلش اين است كه هر دوربيني و احتمالا هر سيستم عاملي مموري را با يك روش فرمت مي كند و به عبارتي با File Allocation Table هاي متفاوتي فرمت مي كنند. ممكن است بگوييد همه ي اينها با مثلا Fat32 فرمت مي كنند ولي بايد عرض كنم كه در عمل اندكي متفاوتند و براي همين هميشه بايد از يك سيستم براي فرمت استفاده كرد و مطمئن ترين سيستم كه همواره مي تواند ثابت و در دسترس باشد خود دوربين است. حالا در مورد شما برعكس بوده يعني هميشه با لپ تاپ فرمت مي كرده ايد و اينبار سيستم فرمت را تغيير داده ايد و مشكل ايجاد شده است. من دانش IT زيادي ندارم و اين را از روي تجربه مي گويم و بهتر است دوستان IT Expert مان مثل نويد حسينيان و هادي هژير آذر پاسخ علمي تري به اين چرايي بدهند.
    yaghoobi، Anoosh-Em و ahmad.abaee تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر جديد
    تشکر کرده
    25

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen shot نمایش پست ها
    درود بر دوستان ...
    بعد از خریدن یه مموری patriot 8gb class 10 و مشکل در فیلم برداری فول HD با 550D و در نهایت شکسته شدن اون ، با تحقیق دوباره در همین جا تصمیم گرفتم که یه
    toshiba SDHC 16GB class 10 بخرم ...
    لینک سایت http://www.toshiba-memory.com/img/ro...16GB-large.jpg
    سوال :
    این مموری برای فیلم برداری فول HD مشکلی نداره ؟؟
    اگه ممکنه بفرمایین چطور می تونم از اصل بودن مطمئن شم ، نشونه ی خاصی نداره ؟؟
    این جا (شیراز) یه مغازه داشت و قیمتش 45 بود و گفت به شرط تست می دم ، که اروری در کار نباشه و در ضمن 5 سال هم گارانتی داشت

از دوستان خواهشمندم کمک کنید تا بر سر من کلاه نگذارند ツ ツ ツ

ممنونم از توجهتون ...

دوستان و اساتید محترم لطفا راهنمایی کنید

فردا می خوام بخرم ، دوست ندارم کلاه سرم بره

...