صفحه 22 از 36 نخستنخست ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 32 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 211 تا 220 , از مجموع 353
Like Tree387تشکر

موضوع: چاپ عكس ديجيتال

كاربر فعال Elend آواتار ها
    تشکر کرده
    1406

نقل قول نوشته اصلی توسط A_Maddah نمایش پست ها
    بنده با پرینتر کانن و کاغذ اصل کانن این تست را انجام دادم و این اتفاق افتاد.اما یادم هست که کاغذ های ضد آب هم تو بازار موجود بود که برای تبلیغات یک عکس رو روی کاغذ یاد شده چاپ کرده بودند و در یک لیوان آب قرار داده بودند.
    امسال در نمایشاه عکاسی در تهران نمایندگی اپسون ادعا می کرد که چاپ های پرینترهای اپسون دیگر این مشکل را نخواهند داشت!
    من جعبه کاغذی که استفاده میکنم رو نگاه کردم ضد آب بود
    ولی کسی که میخواهد با دست خیس عکس را لمس کند یا احتمالش را میدهد که عکس خیس شود! بهتر است ضد آب بخرد
    و این ار مشکلات پرینتر های مصرفی نخواهد بود ، عدم آگاهی یوزر است .
    A_Maddah تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

نقل قول نوشته اصلی توسط Elend نمایش پست ها
    من جعبه کاغذی که استفاده میکنم رو نگاه کردم ضد آب بود
    ولی کسی که میخواهد با دست خیس عکس را لمس کند یا احتمالش را میدهد که عکس خیس شود! بهتر است ضد آب بخرد
    و این ار مشکلات پرینتر های مصرفی نخواهد بود ، عدم آگاهی یوزر است .
    بنده منظورم این نبود که این مشکل ،مشکل پرینترهای محسوب میشود.
    ما از پرینتر برای چاپ مجدد عکس های 3*4 فوری و عجله ای مشتری استفاده می کنیم.اما زیاد اتفاق افتاده است که مشتری بنا به دلایلی دستش کمی مرطوب یا خیس بوده است و عکس خراب شده است وبعدا پیش ما امده از این مسئله شاکی بوده است.
    با توجه به اینکه که همه نمونه کاغذ ، با کیفیت های مختلف خوب وتقلبی تو بازار ریخته است و تشخیص تقلبی وبد از نوع مرغوب سخت شده است صلاح می بینم که تا جای ممکن از پرینتر استفاده نکنم و بیشتر چاپ را لابراتوار بفرستم.
    یادمه از کاغذ های کانن اصل استفاده می کردم که از نمایندگی کانن ........در تهران هم خریداری کرده بودم ولی عکس های مشتری که توی بایگانی یک هفته ای مانده بود زرد شده بودند!!!!
    yaghoobi و Ali Bayati تشکر می‌کنند.
    اسدالله مداح

كاربر فعال Elend آواتار ها
    تشکر کرده
    1406

نقل قول نوشته اصلی توسط A_Maddah نمایش پست ها
    بنده منظورم این نبود که این مشکل ،مشکل پرینترهای محسوب میشود.
    ما از پرینتر برای چاپ مجدد عکس های 3*4 فوری و عجله ای مشتری استفاده می کنیم.اما زیاد اتفاق افتاده است که مشتری بنا به دلایلی دستش کمی مرطوب یا خیس بوده است و عکس خراب شده است وبعدا پیش ما امده از این مسئله شاکی بوده است.
    با توجه به اینکه که همه نمونه کاغذ ، با کیفیت های مختلف خوب وتقلبی تو بازار ریخته است و تشخیص تقلبی وبد از نوع مرغوب سخت شده است صلاح می بینم که تا جای ممکن از پرینتر استفاده نکنم و بیشتر چاپ را لابراتوار بفرستم.
    یادمه از کاغذ های کانن اصل استفاده می کردم که از نمایندگی کانن ........در تهران هم خریداری کرده بودم ولی عکس های مشتری که توی بایگانی یک هفته ای مانده بود زرد شده بودند!!!!
    برای عکس های 3X4 بهترین گزینه پرینترهای حرارتی هستند
    masoodzargar تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    13944

نقل قول نوشته اصلی توسط Elend نمایش پست ها
    برای عکس های 3X4 بهترین گزینه پرینترهای حرارتی هستند
    سلام
    به نظر شما پرینترهای حرارتی برای چاپ عکس 3*4 برای اتلیه عکاسی از نظر هزینه به صرفه است؟در همین نمایشگاه امسال یک بسته کاغذ مخصوص این پرینترها 25 هزار تومن بود.
    دوستان کسی از پرینتر اپسون P50استفاده می کند؟قیمت کاتریج های اصلی این پرینتر رو می خواستم.قیمت کاتریجهای این پرینتر که مادایران میاره رو نمی خواهم.
    ویرایش توسط A_Maddah : Saturday 9 June 2012 در ساعت 18:52
    اسدالله مداح

كاربر فعال behzad_milad آواتار ها
    تشکر کرده
    2201

به نظر شما پرینترهای حرارتی برای چاپ عکس 3*4 برای اتلیه عکاسی از نظر هزینه به صرفه است؟
    به نسبت دیگرپرینترها از کیفیت مطلوبتری برخوردار هستند .

دوستان کسی از پرینتر اپسون P50استفاده می کند؟قیمت کاتریج های اصلی این پرینتر رو می خواستم.قیمت کاتریجهای این پرینتر که مادایران میاره رو نمی خواهم.
    جناب مداح کاتریج اصلی این پرینتها زیاد باصرفه نیست .

من از همین پرینتر P50 استفاده میکنم وتاحدودی جوابگوی کارهست . کیفیت مناسبی رو هم داره ولی تنظیماتش تا حدودی مشکل هست مخصوصا به نوع کاغذخیلی حساس هست .

کاتریجهایی که من استفاده میکنم کارتریج قابل شارژ هست و قیمتشون تاحدودی مناسب هست .

توجه کنید که میتونید از تانکر هم برروی این پرینترها استفاده کنید .
    ولی نوع کارتریج قابل شارژ خیلی راحتره و آسیبی به پرینتر نمیرسونه .
    A_Maddah تشکر می‌کند.
    Nikon D600

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

از همه اساتیدی که جواب دادن واقعا ممنون
    فقط چند مورد هست که باید تو جواب بگم
    یکی اینکه همون طور که گفتم تعداد عکسا خیلی زیاد شدن ، شاید بیشتر از 500 تا
    اگه بخوام بدم چاپ کنن با هزینه ای که آخرین نوبت دادم (5000 تومن برای یه عکس در ابعاد 24 در 19) 2 و نیم میلیون تومن میشه که فکر نمی کنم بصرفه
    و اینکه نمی دونم جایی که من رفتم چه دستگاهی داشت ، فقط در همین حد می دونم که 30 ثانیه نشده عکس رو چاپ کرد ، کاغذش هم اگه بخوام خیلی عامیانه بگم از این دون دونا بود که مخصوص چاپ عکسه! اسم دیگه ای بلد نیستم براش! دست هم که کشدم روش هیچ رنگی نداد ، خود طرف هم مدعی بود که اصلا رنگ نمی ده
    منظورم خلاصه اینه که به قیافه دستگاش نمیخورد خیلی قیمتش بالا باشه ولی در عین حال کیفیت خیلی خوبی داشت ، بیشتر شبیه یه دستگاه خونگی میخورد
    حالا با این اوصاف به نظر شما دستگاهی که من دیدم چی میتونه باشه و اینکه برای چاپ این تعداد عکس به نظرتون چه کاری بهتر و بصرفه تره

تشکر کرده
    13944

سلام
    منظور من در خصوص پرینتر های حرارتی کلی بود چون در نمایشگاه تهران هم من با نمایندگی اپسون صحبت کردم ان ها هم اعتراف به نصرفه بودن داشتن.برای همین می خواستم بدانم دوستان که پرینترهای حرارتی استفاده کرده اند آیا بصرفه بوده نسبت به استفاده از پرینترهای جوهر افشان.همانطور که گفتم ما چاپ مجددها را هم به لابراتوار می فرستیم ولی بعضی مشتریها که بسیار عجله دارند و فوری عکس را می خواهند با چاپگر کانن عکسشان را چاپ می زنیم.
    کلا از اپسون خاطره خوبی ندارم بخصوص با کاتریجهای ارزان مادایران.ان موقع که چاپگر های حرارتی هم که تازه امده بودن بررسی که کردم اصلا به صرفه نبود.گفتم شاید جدیدا بصرفه شده اند.

بله P50 را با کاتریج های قابل شارژ بیشتر استفاده می کننددر نمایشگاه هم کلی رو P50با چیپست های جدید مانور می دادندوقتی از ان ها می پرسیدم که اغلب استفاده کنندگان با تانکر با مشکل ارور مواجه می شوندانها می گفتند که نه این کاتریج ها کمتر شما ارور خواهید دید والبته P50 با تانکر ها ی جدید اصلا شما اروری نخواهید دید.البته چاپگرهای جدیدP50 راقول بیست روز بعد از نمایشگاه می دادند.
    من قیمت کاتریج های اصلی P50 را می خواستم.قیمت کاتریج های (تانکر قابل شارژ )را نمی خواهم.می خواستم بدانم از نظر قیمتی چقدر با کاتریج های سری 8 کانن فرق دارند.همانطور که می دانید کانن چند سالی است که دیگر چاپگرهای فتو شش کاتریج تولید نمی کند.من هنوز از 6700 کانن استفاده می کنم.البته قبلا یک هد یدک خریده بودم والان روی دستگاه است .برای همین تا الان این دستگاه را دارم.ولی باید بفکر چاپگر جدید بود.برای همین می خواهم بدانم کاتریجهای اپسون نسبت به کانن بصرفه است یا خیر.تجربه خوبی با اپسون نداشتم.
    yaghoobi و Ali Bayati تشکر می‌کنند.
    اسدالله مداح

كاربر همراه
    تشکر کرده
    451

سلام
    آقا مرتضی به فروم خوش آمدید.
    پرسیدین 500 تا عکس رو چیکار کنم؟
    این کار خیلی به سلیقه و بودجه بستگی داره
    معمولا لازم نیست همه عکس ها چاپ بشه اونم در این سایز.
    اگه برای دیدن هست با این پول میشه یک مانیتور 700 تومنی IPS خرید و اونو روی اسلاید شو بزارین و مرتب عکسارو با کیفیت عالی ببینین!
    میشه عکس های مشابه رو حذف کرد فرمولش این طوریه:
    "دیدن یک عکس خوب بهتر از 10 عکس متوسط است که همان عکس خوب هم در میانشان باشد"
    میشه اندازه کوچکتری برای عکس های معمولی سفارش داد.
    امروزه این قدر عکس بد چاپ میکنن که "اگه در یک جائی عکس چاپ کردین و از کیفیت هم راضی بودین بازم فقط همون جا سفارش بدید ."
    yaghoobi و morteza_mzh تشکر می‌کنند.
    آذري

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط azarigh نمایش پست ها
    سلام
    آقا مرتضی به فروم خوش آمدید.
    پرسیدین 500 تا عکس رو چیکار کنم؟
    این کار خیلی به سلیقه و بودجه بستگی داره
    معمولا لازم نیست همه عکس ها چاپ بشه اونم در این سایز.
    اگه برای دیدن هست با این پول میشه یک مانیتور 700 تومنی IPS خرید و اونو روی اسلاید شو بزارین و مرتب عکسارو با کیفیت عالی ببینین!
    میشه عکس های مشابه رو حذف کرد فرمولش این طوریه:
    "دیدن یک عکس خوب بهتر از 10 عکس متوسط است که همان عکس خوب هم در میانشان باشد"
    میشه اندازه کوچکتری برای عکس های معمولی سفارش داد.
    امروزه این قدر عکس بد چاپ میکنن که "اگه در یک جائی عکس چاپ کردین و از کیفیت هم راضی بودین بازم فقط همون جا سفارش بدید ."
    سلام
    ممنونم ازت
    راستش به نظر من عکسی که تو آلبوم فیزیکی باشه و لمسش کنی ، دیدنش لذت بیشتری داره تا اینکه اون رو باز هم روی مانیتور نگاه کنی
    به غیر از این ، این عکسا رو ییشتر برای خانواده میخواستم چاپ کنم ، که زیاد با این موارد آشنایی ندارن و راحت نیستن
    در مورد تعداد هم این عدد خیلی تخمینی بود و خودم هم هنوز نمی دونم چند تا میشه ، ولی تعداد کل فایلای شخصی رو که نگاه کردم ، بیشتر از 16 هزار تا عکس میشه که احتمال میدم گلچین شدش حداقل 500 تایی بشه
    اندازه رو هم آره ، بعدش که فکر کردم به نظرم برای آلبوم ، کوچک ترش بهتره ولی باز هم هزینش زیاده (نصفش هم که حساب کنیم میشه دونه ای 2500)
    به هر حال بازم ممنون بابت راهنمایی ، حالا پس شاید به یه بهانه ای رفتم همونجا و مدل دستگاه و کاغذش رو گیر اوردم
    مابقیش رو هم میام همینجا تا از راهنمایی اساتید کمک بگیرم

پ.ن : ایشالله که این سری نوشتم زودتر از 3 روز به تایید مدیران برسه!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Post باسلام....سوالی در رابطه باچاپ عکس داشتم

من مدتی هست پرینتر اپسون 1410 خریدم وهرروز با آن تعداد 20تا30 عکس A4چاپ میکنم ضمنآ تانکر جوهر نیز نصب کردم که خیلی اذیتم میکنه .تازگیها جوهر روی عکس خشک نمیشه .وخطهای خیلی ریزی روی عکس مشخص میشه ...تو تنظیمات قبل از چاپ نمیدونم کدوم گزینه که نوع کاغذ رو مشخص میکنه انتخاب کنم چون هر گزینه رو انتخاب میکنم تو چاپ هیچ تعغییری انجام نمیشه ...اگر مرا یاری کنید ممنون میشم

صفحه 22 از 36 نخستنخست ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 32 ... آخرینآخرین