صفحه 27 از 36 نخستنخست ... 17 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 261 تا 270 , از مجموع 353
Like Tree387تشکر

موضوع: چاپ عكس ديجيتال

كاربر همراه Ahmad.Najari آواتار ها
    تشکر کرده
    3582

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran1a نمایش پست ها
    نمیدونم شاید سوالم رو بد پرسیدم منظور من نسبت 3به 4 بود نه اندازش بعد وقتی که لابراتور اندازه میده 13*18 نسبت عرض به طول یه چیز دیگس وقتی که عکی رو میدم از ارتفاع عکس خودش کراپ برمیداره یا ارتفاع رو فشرده میکنه
    در کل برای چاپ عکس مهمه شما چه نسبت عرض و طول رو میدید
    سلام

چندباری که بنده عکس برای چاپ به لابراتوار دادم و خواستم عکس مثلا با نسیت 3 به 4 را در ابعاد 13*18 چاپ کند، یا عکس را کراپ کرده یا از دوطرف حاشیه سفید داده بود. در هر صورت نسبت عکس را بهم نزده بود حالا نمیدانم همه لابراتوارها همین کار را میکنند یا نه؟ البته منطقی اش همین است که نسبت ابعاد عکس را بهم نزنند.
    اما بهترین کار این است که خودتان با توجه به ابعاد مد نظرتان (+ کمی حاشیه اضافه به خاطر کمی کراپ نا خواسته در مسائل مربوط به چاپ) عکس را کراپ یا ریسایز کنید و بعد برای چاپ بفرستید.
    mehran1a تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    144

یه پرینتر اپسون پی 50 دارم.زمانی که عکس رو در برگ های کوتد چاپ میکنم مشکلی نداره و ماندگاری بالایی داره ولی عکی رو در برگ های ابریشم که میزنم ماندگاری نداره و بعد یه 3 ماهی رنگها کم رنگ و بی جون میشند.علت چیه؟راه حلی داره؟

كاربر آشنا 2105 آواتار ها
    تشکر کرده
    3461

سلام
    دوستان عکسهای سیاه و سفید چاپ لابراتوار اون سیاه و سفیدی که باید باشه نیست رنگهای دیگه هم قاطی داره ( سیاه خالص نیست)
    جای خاصی برای چاپ عکس سیاه سفید داریم یا مشکل جای دیگه س؟
    Christ Melikian تشکر می‌کند.
    علی اسدی

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

نقل قول نوشته اصلی توسط 2105 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عکسهای سیاه و سفید چاپ لابراتوار اون سیاه و سفیدی که باید باشه نیست رنگهای دیگه هم قاطی داره ( سیاه خالص نیست)
    جای خاصی برای چاپ عکس سیاه سفید داریم یا مشکل جای دیگه س؟
    در لابراتوارهایی که دستگاه چاپ مبتنی بر دارو دارند، ممکنه به خاطر تازه نبودن دارو، بور شدن رنگ مشکی پیش بیاد و نیز به خاطر تنظیمات دستگاه
    بهتره با اپراتور صحبت کنید و حتی الامکان نمونه بهش نشون بدید.
    در روشهای چاپ جوهر افشان هم که کنترل دقیق تری روی چاپ وجود داره و میشه تعین کرد دستگاه فقط از جوهر مشکی استفاده کنه.
    yaghoobi، S_Neyshaburi و 2105 تشکر می‌کنند.

كاربر فعال S_Mahdi آواتار ها
    تشکر کرده
    3466

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Meghdari نمایش پست ها
    در لابراتوارهایی که دستگاه چاپ مبتنی بر دارو دارند، ...
    در روشهای چاپ جوهر افشان ....
    سلام
    سوالی برام پیش آمد، آیا دستگاه های چاپ دیجیتال جدید که در لابراتوارها استفاده میشود مبتنی بر همان جوهر افشان است؟
    سپاس

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

نقل قول نوشته اصلی توسط S_Mahdi نمایش پست ها
    سلام
    سوالی برام پیش آمد، آیا دستگاه های چاپ دیجیتال جدید که در لابراتوارها استفاده میشود مبتنی بر همان جوهر افشان است؟
    سپاس
    سلام علیکم
    هم بله و هم خیر!
    می تونید ازشون بپرسید که دستگاهشون چیه
    لابراتوار های بسیاری رو میشناسم که از دستگاههای دارو به سمت پلاتر های با کیفیت کوچ کردن و یا هر دو رو در کنار هم دارند.
    S_Neyshaburi، S_Mahdi و farshidbaharloo تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Silence آواتار ها
    تشکر کرده
    1196

می خوام یه تعدادی عکس چاپ کنم، در اندازه های 50*70 و 30*60 و 40*60...
    ابعاد عکس من چه اندازه ای باید باشه(بر اساس پیکسل...) که توی این اندازه ها چاپ بشه؟.. منظورم کیفیتش نیست، منظور اینه که چه ابعادی باید داشته باشه که عکس کشیده یا فشرده نشه وقتی در ابعاد بالا چاپ می شه؟...
    سایز عکس های دوربین 3872*2592 (D60)هست...با حفظ نسبت (توسط خود فتوشاپ) کراپ کردم یا کوچیک کردم...که بعد از تغییر می شه 3000*2008 px که با نسبت های 50*70 یا 40*60 نمی خونه به نظرم...
    آیا توی چاپ به اون مشکل کشیدگی و فشردگی می خورن این عکس ها؟...اگر آره باید چی کار کنم؟...
    نيست نقطه اي براي آغاز...
    ...

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

نقل قول نوشته اصلی توسط Silence نمایش پست ها
    می خوام یه تعدادی عکس چاپ کنم، در اندازه های 50*70 و 30*60 و 40*60...
    ابعاد عکس من چه اندازه ای باید باشه(بر اساس پیکسل...) که توی این اندازه ها چاپ بشه؟.. منظورم کیفیتش نیست، منظور اینه که چه ابعادی باید داشته باشه که عکس کشیده یا فشرده نشه وقتی در ابعاد بالا چاپ می شه؟...
    سایز عکس های دوربین 3872*2592 (D60)هست...با حفظ نسبت (توسط خود فتوشاپ) کراپ کردم یا کوچیک کردم...که بعد از تغییر می شه 3000*2008 px که با نسبت های 50*70 یا 40*60 نمی خونه به نظرم...
    آیا توی چاپ به اون مشکل کشیدگی و فشردگی می خورن این عکس ها؟...اگر آره باید چی کار کنم؟...
    نسبت ابعاد تصویر در دوربین شما 3 به 2 است. پس برای چاپ 60*40 مشکلی نیست. برای چاپ 50*70 و 60*30 کمی باید کراپ کنید.
    yaghoobi، Silence، kiavash و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    72

از دوستانی که تجربه دارن سوالم اینه که چاپ با جوهر افشان با شرایط ایده آل چقدر ماندگاری دارد؟
    از این جهت که عکس های مشتری رو می خوام چاپ کنم اولین و مهمترین فاکتور برای من ماندگاری بالاست (ترجیح میدهم سود بسیار کمتری داشته باشم تا جنس نا مرغوب دست مشتری بدم و از یک جهت هم هزینه ارسال و دریافت فایل برای چاپ و کمبود وقت و دیر تحویل دادن لابراتوار و ... باعث شد که به فکر چاپ با جوهر افشان باشیم)
    مثلا در سایت کداک زده عکسهایی که با جوهر پیگمن کداک روی کاغذ کداک چاپ میشه تا 20 سال هیچ تغیری نمیکنه. یا استفاده از جوهر های اورجینال اپسون تا 200 سال ماندگاری داره

* شرایط ایده آل برای بالاترین ماندگاری در چاپ جوهرافشان چیه؟بهترین جوهر و کاغذی که میشه تو بازار گیر آورد؟

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط Saman-rock نمایش پست ها
    از دوستانی که تجربه دارن سوالم اینه که چاپ با جوهر افشان با شرایط ایده آل چقدر ماندگاری دارد؟
    از این جهت که عکس های مشتری رو می خوام چاپ کنم اولین و مهمترین فاکتور برای من ماندگاری بالاست (ترجیح میدهم سود بسیار کمتری داشته باشم تا جنس نا مرغوب دست مشتری بدم و از یک جهت هم هزینه ارسال و دریافت فایل برای چاپ و کمبود وقت و دیر تحویل دادن لابراتوار و ... باعث شد که به فکر چاپ با جوهر افشان باشیم)
    مثلا در سایت کداک زده عکسهایی که با جوهر پیگمن کداک روی کاغذ کداک چاپ میشه تا 20 سال هیچ تغیری نمیکنه. یا استفاده از جوهر های اورجینال اپسون تا 200 سال ماندگاری داره
    * شرایط ایده آل برای بالاترین ماندگاری در چاپ جوهرافشان چیه؟بهترین جوهر و کاغذی که میشه تو بازار گیر آورد؟
    درود
    مهمترین عامل تغییر رنگ در تصاویر اشعه UV هست که اگر دستگاه پرینتر قابلیت ایجادلایه UV protection را داشته باشد و یا جوهرهای مورد استفاده دارای این خاصیت باشند، مشکل زیادی در نگهداری عکس پیش نخواهد آمد!
    البته باید دقت داشته باشید هیچ چیزی مثل نور خورشید منجر به آسیب دیدگی تصاویر نمی شود!
    یک زمانی برخی از پرینترها این قابلیت را با ایجاد لایه UV داشتند ولی الان در جریان دقیق نیستم
    ارادتمند.
    ata_m3 و hossein137 تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

صفحه 27 از 36 نخستنخست ... 17 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... آخرینآخرین