صفحه 17 از 36 نخستنخست ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 27 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 161 تا 170 , از مجموع 353
Like Tree387تشکر

موضوع: چاپ عكس ديجيتال

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria arshadi نمایش پست ها
    سلام .
    نپرسیدین با چه دستگاهی چاپ میکنن ؟ چاپ شیمیایی بوده ؟
    تا اونجایی که من دیدم مراکز معتبر که چاپ حرفه ای انجام میدن حتما یه نفر مسئول این کار دارن که عکسها رو بازبینی میکنن و یه تغییراتی هم از لحاظ رنگ و هم از لحاظ روشنایی انجام میدن تا چاپ به فایلی که شما دادید نزدیک بشه..
    شاید ایراد از مانیتور شما بوده.مانیتورتون کالیبره هست ؟
    خیر در مورد دستگاه چاپشون اطلاعی ندارم
    بله مانیتور کالیبره ست و تا بحال عکس ها رو پرینت میگرفتم و دقیقا همین عکسها رو هم پرینت گرفتم هم جای دیگه برای چاپ دادم که نمیدونم بازبینی قبل چاپ داشتند یاخیر و روند کاری و چاپشون چطور بوده ولی مشکلی نداشتند

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط knownmtc نمایش پست ها
    سلام
    بنده مشکلی داشتم با چاپ عکس هام که به یکی از سایت های انلاین چاپ عکس دادم (لابراتور آریا رو امتحان نکردم) و عکس ها حتی با پرینتهایی که گرفته بودم خیلی متفاوت بود رنگ ها کدر رنگ صورتی توی عکسها کاملا از بین رفته بود رو به خاکستری میزد و نارنجی bright و سبز چمنی رو به قهوه ای, سایه ها حالت چرک و سیاه .....
    جوابشون این بود که مسئول اصلاحیه تنظیمات چاپ ندارن و سیستم همه عکسها با هر مشخصات و شرایط رو کاملا اتوماتیک چاپ میکنه!!
    برای حل مشکل یک فایل و عکس چاپ شده اش رو برای من فرستادند که اونها هم چاپشون کیفیت خوبی نداره غیر از تیره بودن که رو به سیاهی میره و جاهایی که عکس سایه داشته تماما سیاه و دیتیل تصویر از بین رفته, رنگ ها هم بیش از حد متفاوته , بدون دیدن فایل اصلی روی کامپیوتر هم عکسهای چاپ شده خودشون بطور غیرعادی تیره و بد رنگ هست
    ممنون میشم بدونم که آیا روند کاری اتوماتیک!این مجموعه منطقی و درسته و باید همینطور باشه کار چاپ؟
    جایی هست که عکس چاپ شده رو مشابه! با عکسی که گرفته شده قبل از چاپ اصلاح رنگ و بازبینی کنن و ارائه بدن؟

ممنون فراوان
    اگر کالبیبراسیون مانیتور شما با اونی که باید باشه، تفاوت فاحشی نداشته باشه، اون چاپ خونه ی آنلاین رو کلاً فراموش کنید ... در بهترین لابراتوارها نیز، شخصی قبل و بعد از چاپ را نظارت میکند، هم اونائی که دور میادین تهران واقع شده اند، هم اونائی که با کلی اهن و تلپ، کاغذ تا متری 300 هزار تومن دارند، یکنفر بعنوان چاپچی دارند ... تجربه و وجدان این آقای چاپچی است که تعیین کننده است ... در برخی موارد هم مشتری باید برای چاپچی، در نقش توپچی ظاهر بشه تا بتونه حقش رو بگیره و نتیجه ی دلخواه رو ...

اون که گفته "سیستم همه عکسها با هر مشخصات و شرایط رو کاملا اتوماتیک چاپ میکنه!!" واقعا ازون حرفا بوده !!
    در اکثر موارد در پس خدمات آنلاین ( چاپ و فروش و ... ) نه تعهد هست و نه تخصص ...

كاربر جديد refa آواتار ها
    تشکر کرده
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط knownmtc نمایش پست ها
    سلام
    بنده مشکلی داشتم با چاپ عکس هام که به یکی از سایت های انلاین چاپ عکس دادم (لابراتور آریا رو امتحان نکردم) و عکس ها حتی با پرینتهایی که گرفته بودم خیلی متفاوت بود رنگ ها کدر رنگ صورتی توی عکسها کاملا از بین رفته بود رو به خاکستری میزد و نارنجی bright و سبز چمنی رو به قهوه ای, سایه ها حالت چرک و سیاه .....
    جوابشون این بود که مسئول اصلاحیه تنظیمات چاپ ندارن و سیستم همه عکسها با هر مشخصات و شرایط رو کاملا اتوماتیک چاپ میکنه!!
    برای حل مشکل یک فایل و عکس چاپ شده اش رو برای من فرستادند که اونها هم چاپشون کیفیت خوبی نداره غیر از تیره بودن که رو به سیاهی میره و جاهایی که عکس سایه داشته تماما سیاه و دیتیل تصویر از بین رفته, رنگ ها هم بیش از حد متفاوته , بدون دیدن فایل اصلی روی کامپیوتر هم عکسهای چاپ شده خودشون بطور غیرعادی تیره و بد رنگ هست
    ممنون میشم بدونم که آیا روند کاری اتوماتیک!این مجموعه منطقی و درسته و باید همینطور باشه کار چاپ؟
    جایی هست که عکس چاپ شده رو مشابه! با عکسی که گرفته شده قبل از چاپ اصلاح رنگ و بازبینی کنن و ارائه بدن؟

ممنون فراوان
    روند کاری اتوماتیک یعنی بی مسئولیتی در قبال چاپ عکسهای مشتریان. این درسته که حتما بار اولی که عکسی رو برای چاپ به لابراتواری میبرید شاید نتیجه دلخواهی نخواهید داشت چرا که مانیتور شما کالیبره و با خروجی دستگاه چاپ نیز باید تا حدودی یکسان شود . اما عکسها قبل چاپ حتما باید بازبینی شوند.
    مواردی رو هم که در مورد رنگهای غیرطبیعی چاپ فرمودید تقریبا مربوط به گامای دستگاه چاپ اون لابراتوار مربوط میشه یعنی درست تنظیم نشده. (و از این بحث خارج هست).
    knownmtc و darkness_land تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

بله بنده هم چون چاپ عکس بصورت آنلاین برام اهمیت داره پیگیر شدم که عکسهای من رو باید درست چاپ کنید و بعد از مدت طولانی معطلی و یک عالمه پیگیری این فایل و چاپ شده اش رو برای من فرستادند
    قبلشم جواب دادند که بله ما ضمانت 110 درصد و چاپ مجدد کار خراب و ... داریم ولی هیچ جوره زیر بار نمیرن که مشکل از این روند کاری اتوماتیکشون هست
    اینم عین جوابشون بوده:
    "در مورد مسئله ی رنگ عکس ها، همان طور که خودتان ذکر کردید، یک دلیل تفاوت در کالیبراسیون مانیتور شما و دستگاه چاپ ماست. مسئله ی دیگر به این علت است که در (اسم مجموعه شون) به دلیل خودکار بودن فرآیند تولید و عدم دسترسی افراد به فایل عکس ها، عملیاتی مانند اصلاح رنگ و ... نرم افزاری انجام می شوند و مانند عکاسی های معمولی شخصی مسئول تنظیم و اصلاح رنگ تک تک عکس ها و ویرایش آن ها نیست. در مورد سفارش خود، به دلیل ضمانت رضایت از کیفیت 110% ای در ...، لطفا شماره سفارش خود را اعلام کنید تا عکس ها مجدد چاپ و خدمتتان ارسال شوند. فقط لطفا مدنظر داشته باشید به علت توضیحات داده شده در بالا، نتیجه یکسان خواهد بود" !!

بنده بهشون گفتم که این سیستم کاری اتوماتیک شما درست نیست و باعث اتلاف وقت شما و مشتری میشه!

اینم جوابشون: "در مورد شیوه ی کار .... و محدودیت های فنی برای شما به حد کافی توضیح داده شده است. .... تمامی تلاش خود را جهت کسب رضایت مشتریان خود می کند و می توانید مطمئن باشید ما توضیحات موجود در لینک مربوط به ضمانت رضایت از کیفیت را خوانده ایم و تا به حال به آن عمل نموده ایم. ولی این بدین معنی نیست که خط تولید و تمامی شیوه ی کاری خود را بر اساس درخواست یک مشتری تغییر دهیم. این شیوه ی تولید که بیش از 5 سال با موفقیت افتخار خدمت رسانی به هزاران هزار مشتری ..... را داشته است، بر اساس جمیع امکانات و توانمندی ها و اصول امنیتی و مهندسی پایه گذاری شده است و بیش از این دلیلی برای بحث بر سر آن وجود ندارد.
    نمونه های چاپ شده ی برای شما ارسال شده است. امید است با برطرف کردن مشکل کالیبراسیون، زمینه ی همکاری شما با .... بیش از پیش مهیا شود."

حالا مشکل اینه که عکس نمونه و چاپ شده خودشون هم همین مشکل تیرگی کدری و رنگ مردگی و از بین رفتن جزئیات رو داره و بنده نمیدونم با این 1 فایلی که ارسال کردن و نمونه چاپ شده اش "بر طرف کردن مشکل کالیبراسیون" باید به چه شیوه از طرف بنده باشه یا اینها خودشون هم باید یک ناظر چاپ داشته باشن

كاربر همراه sherlockHolmes آواتار ها
    تشکر کرده
    104

احتمالا ناشی و تازه کار هستند و البته خودشون لابراتوار نیستند و احتمالا دلال هستند . چون خود دستگاه های چاپ هم بنا بر کیفیت دارو اشون و کالیبراسیون دستگاه و حتی جنس کاغذ نیاز به اصلاح دارند . هر لابراتواری عیب های دستگاه خودش رو میدونه و معکوس اون رنگ دهی میکنه که رنگ به کار تحویل داده شده نزدیک باشه .و اینکه اصولا هزینه یه عکس 50 در 60 تا جایی که من از دوست لابراتوار دارم پرسیدم زیر هزار تومن در میاد . پس اصولا عوض کردن یه عکس و بهتر چاپ کردنش کار بی هزینه ای هست و خود لابراتوار ها به راحتی و برای حفظ مشتری بدون اینکه شما بدونید اگه چاپ عکسی بد باشه خودشون عوضش میکنند .
    darkness_land تشکر می‌کند.
    بهنام

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط sherlockHolmes نمایش پست ها
    احتمالا ناشی و تازه کار هستند و البته خودشون لابراتوار نیستند و احتمالا دلال هستند...

من فکر می کنم ایشون با چنین جایی مواجه نبوده اند بلکه با یکی از وب سایت هایی که در یکی دوسال گذشته خیلی بیشتر از قبل فعالیت دارند درگیر هستند

کافی است عبارت "چاپ عکس آنلاین" را در گوگل جستجو کنید. اولین لینک هماه است که منظورم است.
    darkness_land تشکر می‌کند.
    نوید حسینیان | پیوسته

Forum Administrator Kholeno آواتار ها
    تشکر کرده
    4056

محل مورد اشاره یکی از قدیمی ترین مراکز چاپ دیجیتال است و کارش هم انصافا بد نیست اما به درد چاپ عکس نمی خورد مگر اینکه آشنا باشید و بخواهید که درخواست مورد نظر شما را اجرا کنند
    M. Beyrami تشکر می‌کند.
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

كاربر همراه F.KamranNia آواتار ها
    تشکر کرده
    5191

یکی از قدیمی ترین مراکز چاپ دیجیتال است و کارش هم انصافا بد نیست اما به درد چاپ عکس نمی خورد

این جمله ها متناقض هستند که ، جایی که عکس چاپ می کنن ولی به درد چاپ عکس نمی خورن؟!

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط F.KamranNia نمایش پست ها

این جمله ها متناقض هستند که ، جایی که عکس چاپ می کنن ولی به درد چاپ عکس نمی خورن؟!
    آخه بین لابراتوآر چاپ عکس که از مینی لب برای چاپ استفاده می کند با مراکز چاپ دیجیتال که از دستگاه هایی که از پودر استفاده می کنند تفاوت از زمین تا کائنات است و هیچ گاه کیفیت یک مرکز چاپ دیجیتال به اندازه بدترین مینی لب هم نمی رسد.به همین دلیل ایشان فرمودند که به درد چاپ عکس نمی خورد و اگر نه جز مراکز چاپ دیجیتال بسیار خوب تهران هستند
    Kholeno، F.KamranNia، M. Beyrami و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه
    تشکر کرده
    326

نقل قول نوشته اصلی توسط sherlockHolmes نمایش پست ها
    احتمالا ناشی و تازه کار هستند و البته خودشون لابراتوار نیستند و احتمالا دلال هستند . چون خود دستگاه های چاپ هم بنا بر کیفیت دارو اشون و کالیبراسیون دستگاه و حتی جنس کاغذ نیاز به اصلاح دارند . هر لابراتواری عیب های دستگاه خودش رو میدونه و معکوس اون رنگ دهی میکنه که رنگ به کار تحویل داده شده نزدیک باشه .و اینکه اصولا هزینه یه عکس 50 در 60 تا جایی که من از دوست لابراتوار دارم پرسیدم زیر هزار تومن در میاد . پس اصولا عوض کردن یه عکس و بهتر چاپ کردنش کار بی هزینه ای هست و خود لابراتوار ها به راحتی و برای حفظ مشتری بدون اینکه شما بدونید اگه چاپ عکسی بد باشه خودشون عوضش میکنند
    .
    اینطور هم نیست الان ما رول 50 سانت متالیک را 600000 تومان ناقابل از بازار میخریم، هزینه های دیگر جای خود .....
    M. Beyrami تشکر می‌کند.

صفحه 17 از 36 نخستنخست ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 27 ... آخرینآخرین