صفحه 113 از 141 نخستنخست ... 13 63 103 109 110 111 112 113 114 115 116 117 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 1407
Like Tree585تشکر

موضوع: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

كاربر همراه behrang 2 آواتار ها
    تشکر کرده
    34

با سلام

برای پیدا کردن شیلنگ تخلبه epson rx680 به این لینک برید.
    KB / FAQ :: Epson RX680-RX690
    behrang 2

كاربر همراه
    تشکر کرده
    144

نقل قول نوشته اصلی توسط masood.s نمایش پست ها
    سلام من 1پرینتر epson RX690 دارم اما متاسفانه شلنگ تخلیه جوهرش رو پیدا نمیکنم. از دوستان کسی هست بتونه راهنمایی کنه؟؟

ممنون
    سلام توی مغازه ای ولیعصر و ایرانشهر است.من خودم از پاساژ کامپیوتر پایین تر میدان ولی عصر طبق دوم گرفتم این پاساژ رو که میگم دقیقا روبروی سینمای قدیم است و پله برقی رو میرید بالا دست چپ انتهاش و دوباره سمت چپ انتهاش دو سه تا مغازه هستند که کارشون وصل کردن تانکر اینگونه پرینترهاست و اینگونه وسایلها رو دارند

تشکر کرده
    34

با سلام
    البته کار راحتیه ها....
    من خودم برای پرینتر r290 و s22 خودم نصب کردم.کافیه به داروخانه مراجعه کنید و شیلنگ سرم تهیه کنید.(حدود 1000 تومان!!)البته لوله سرم خیلی بلند هست و باید کوتاه یشه.اندازه نیم متر کافیه..دریچه پشت پرینتر رو باز کرده.بلا فاصله بعد از باز کردن لوله تخلیه پرینتر رو میبینید که یه جایی وصله و اون رو باز کرده و به لوله سرم وصل کرده و سر دیگر لوله سرم رو میتونید در یک ظرف ،قوطی و یا بطری جوهر لیتری بذارید.این که لوله سرم و بطری باید هم سطح با پرینتر باشه و یا مثل پرینتر های من حدود 40 سانت پایین رفته باشه و به بطری جو هر لیتری که به پایه میز چسب شده ،رفته باشه نمیدونم.ولی من تا به حال مشکلی نداشتم.
    البته از جا بطری که قرارمی دین و یا لوله مطمئن بشین که خدایی نرده بطری یا لوله ول نشه یه هو قیامت شه...
    نقل قول نوشته اصلی توسط bijan_darvishi نمایش پست ها
    سلام توی مغازه ای ولیعصر و ایرانشهر است.من خودم از پاساژ کامپیوتر پایین تر میدان ولی عصر طبق دوم گرفتم این پاساژ رو که میگم دقیقا روبروی سینمای قدیم است و پله برقی رو میرید بالا دست چپ انتهاش و دوباره سمت چپ انتهاش دو سه تا مغازه هستند که کارشون وصل کردن تانکر اینگونه پرینترهاست و اینگونه وسایلها رو دارند
    behrang 2

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    12

با سلام
    قصد خرید یک پرینتر با کیفیت چاپ عالی دارم برای چاپ کردن عکس های گرفته شده با دوربین دیجیتال.
    یه مدل خودم انتخاب کردم Canon PIXMA MG5340 با قیمت 590 تومان نظر شما دوستان چیه؟
    برای من فقط کیفیت چاپ مهم هست و کپی و اسکن و ... برای من کاربردی نداره و اینکه رو کاغذ عکس نیز بتونه چاپ کنه و اگه بتونه رو سی دی هم چاپ کنه که چه بهتر
    ضمناً چند تا سوال دارم:
    1-دستگاه نو همراه با کارتریج هست یا باید جدا خریداری بشه؟
    2- جهت خرید کاغذ عکس و کاغذ های معمولی حتما باید جنس کنون باشه یا خیر و کدوم برند کاغذ بهتر هست؟
    3- جهت چاپ یه عکس در اندازه A5 و 13*15 چقدر هزینه داره؟

تشکر کرده
    34

با سلام
    دستگاه های تک کاره بهترند.دستگاههای کنن خروجی عکس با کیفیت بالا رادارا می باشند.
    بله دستگاه نو همراه با کارتریج است .در مورد کاغذ ،خیر می تونه سایر برند ها هم باشه .اگه هم کنن بخواین فکر نکنم پیدا بشه....
    کاغذ هر چقدر گرون تر باشه کیفیت بالاتر است .
    هزینه بستگی به نوع کاغذ و کارترج داره.در صورت استفاده از کارتریج شارژی و یا تانک،هزینه خیلی پایین میاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط AloneBoy نمایش پست ها
    با سلام
    قصد خرید یک پرینتر با کیفیت چاپ عالی دارم برای چاپ کردن عکس های گرفته شده با دوربین دیجیتال.
    یه مدل خودم انتخاب کردم Canon PIXMA MG5340 با قیمت 590 تومان نظر شما دوستان چیه؟
    برای من فقط کیفیت چاپ مهم هست و کپی و اسکن و ... برای من کاربردی نداره و اینکه رو کاغذ عکس نیز بتونه چاپ کنه و اگه بتونه رو سی دی هم چاپ کنه که چه بهتر
    ضمناً چند تا سوال دارم:
    1-دستگاه نو همراه با کارتریج هست یا باید جدا خریداری بشه؟
    2- جهت خرید کاغذ عکس و کاغذ های معمولی حتما باید جنس کنون باشه یا خیر و کدوم برند کاغذ بهتر هست؟
    3- جهت چاپ یه عکس در اندازه A5 و 13*15 چقدر هزینه داره؟
    AloneBoy تشکر می‌کند.
    behrang 2

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط behrang 2 نمایش پست ها
    با سلام
    دستگاه های تک کاره بهترند.دستگاههای کنن خروجی عکس با کیفیت بالا رادارا می باشند.
    بله دستگاه نو همراه با کارتریج است .در مورد کاغذ ،خیر می تونه سایر برند ها هم باشه .اگه هم کنن بخواین فکر نکنم پیدا بشه....
    کاغذ هر چقدر گرون تر باشه کیفیت بالاتر است .
    هزینه بستگی به نوع کاغذ و کارترج داره.در صورت استفاده از کارتریج شارژی و یا تانک،هزینه خیلی پایین میاد.
    ممنون از پاسخ
    لطفا یک مدل کنون تک کاره که از نظر شما خروجی بهتری داره معرفی کنید؟
    مدل Canon PIXMA iP4940 تک کاره با 5 رنگ و EPSON - Stylus Photo P50 نیز قیمتی در حدود 750 که 6 رنگ داره؟لطفا راهنمایی کنید
    ویرایش توسط AloneBoy : Monday 25 March 2013 در ساعت 22:27

تشکر کرده
    34

با سلام
    بله دو مدل خوبند.هر دو رو سی دی میزنن.من خودم با این که طرفدار اپسون هستم ولی معتقدم که کیفیت چاپ کنن در زمینه رنگ ها از اپسون بالاتر است.البته نمیدونم می خواین از تانک استفاده کنید یا نه؟ کنن نیز سرعت بالاتری داره.
    من خودم اپسون 6 رنگ دارم 3/5 سال هست که دارمش و هنوز کار میکونه اون هم با تانک و مشکلی نداره.من با اون عکس 3در 4 ،خانوادگی حتی پایان نامه و کتا ب چند صد صفحه ای و...چاپ کردم .هد اون در سلامت کامل است ولی مطمئن هستم اگه کنن داشتم این قدر عمر نداشت .در دراز مدت کنن ارور های عجیب و غریبی داره و هد اون زود مرخص می شه.قیمت هد هم بالاست و ارزش تعویض نداره.اگه حجم پرینت شما پایین است و کیفیت چاپ بسیار بالا مد نظر شما است ،کنن خوبه ولی اگه حجم پرینت بالا ،سرمایه گذاری مطمئن و دردسر کم مد نظر شما است اپسون بهتره.البته این تجربیاتی که گفتم در صورت استفاده از تانک جوهر با حجو پرینت بالا است .البته این هم در پایان بگم که فکر نکنید که کیفیت چاپ اپسون خیلی پایین هست .اگه نمره کنن 20 هست ،نمره اپسون 19.5 است ولی خروجی هر دو هیچ فرقی با چاپ عکس در عکاسی ها ندارد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط AloneBoy نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ
    لطفا یک مدل کنون تک کاره که از نظر شما خروجی بهتری داره معرفی کنید؟
    مدل Canon PIXMA iP4940 تک کاره با 5 رنگ و EPSON - Stylus Photo P50 نیز قیمتی در حدود 750 که 6 رنگ داره؟لطفا راهنمایی کنید
    AloneBoy و Ali M.Rezaei تشکر می‌کنند.
    behrang 2

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

با سلام به همه دوستان میخواستم بدونم اگر دو تا پرینتر پی 50 و تی 50 رو بخواین مقایسه کنید و یکی رو انتخاب کنید کدوم رو انتخاب میکنید و دو تا هم آک باشن ؟ یکی از دوستان بنده یه تی 50 داره از سه سال پیش کارتیج روش نذاشته تا به حال میخواستم بدونم تی 50 رو بهتره بگیرم یا پی 50 از نظر کیفیت و کارایی

كاربر همراه obsidiyan آواتار ها
    تشکر کرده
    6350

سلام دوستان عزیزی که در مورد نصب CISS (مخزن جوهر ) رو پرینتر سوال می پرسن این نکته رو مد نظر داشته باشن که این مخزن روی خیلی از پرینتر ها نصب میشه ولی مشکلات بعدی نصب رو هم باید در نظر گرفت . سیستم انتقال جوهر در کنون طوری هست که آخرین قسمت کارتریج ( منظورم انتهای بخش اسفنجی هست ) که جوهر رو به هد منتقل میکنه معمولا در این نوع کارتریجها کاملا لب به لب نمیشه و معمولا مقداری جوهر از کناره کارتریج به بیرون نشت میکنه . این تجربه ای هست که خودم داشتم (ip4700) باتبع مقداری هوا هم وارد کارتریج و ورودی هد میشه که گرفتگی مکرر رو به دنبال داره . اگه از تعمیر کارهای کاربلد بپرسین کمتر این نوع مخزن رو برای کنون پیشنهاد میدن. اما در مورد اپسون سیستم طوری هست که روی هد زائده هایی به شکل لوله کوچک وجود داره که در درون کارتریج فرو میره و از ورود هوا و نشت جوهر جلوگیری میکنه . یه مساله دیگه هم هست کارتریجهای کنون جدا از هم هستن که موقع نصب با مشکل مواجه میشید تازه موقع نصب چند قطره جوهر هم میریزه رو اجزا داخلی پرینتر ....... اگه تعداد کارتریج زیاد بشه که ..... ولی در اپسون کارتریجها درون یه مخزن قرار دارن که حتی یک قطره جوهرم ریزش نداره . و همه کارتریج ها به هم متصل هستن . من خودم برا کنون مخزن گرفتم ولی عطائش رو به لقایش بخشیدم . حدود 90 تومن ضرر کردم تازه درون پرینترم پر جوهره !!! بعد مساله هواگیری مخزن هست که در کنون مصیبته کامله . ولی خود اپسون رو هدش کلید مخصوص داره برا این کار و نیازی به جدا کردن کارتریج ها نداره
    در کل میشه گفت اپسون ساخته شده برا تانک (CISS ) بازم میگم اینا تجربه منه باز نظر دوستان چی باشه.
    behrang 2 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

دوستان من یه پرینتر Epson R280 داشتم که الان تقریبا دو سال هست که استفاده نشده. میخواستم بدونم میشه درستش کرد؟؟
    دلیل اینکه میخوام درستش کنم اینه که این پرینتر قابلیت چاپ روی سی دی رو داشت و کیفیت بدی هم نداشت و با وصل کردن تانک رنگ مقرون به صرفه هم بود.

کاربردی که از پرینتر میخوام اینه که میخوام از قابلیت چاپ روی سی دی برای چاپ روی آیدی کارت استفاده کنم.

اگه دوستان متخصص راهنمایی کنن در مورد درست شدن این پرینتر یا یه پرینتر مشابه برای خرید ممنون میشم.