صفحه 114 از 141 نخستنخست ... 14 64 104 110 111 112 113 114 115 116 117 118 124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 1407
Like Tree585تشکر

موضوع: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

كاربر همراه behrang 2 آواتار ها
    تشکر کرده
    34

با سلام
    ایا پرینتر نقص خاصی داره؟یا به علت این که 2 سال بلا استفاده قرار گرفته هد اون گرفته؟
    در صورت گرفتی فکر کنم بشه درستش کرد.به من نقصو بگین شاید بتونم راهنمایی کنم.برای مدل نو هم فکر کنم باید 800 تومان بذاری کنار.....
    نقل قول نوشته اصلی توسط r3zjay نمایش پست ها
    دوستان من یه پرینتر Epson R280 داشتم که الان تقریبا دو سال هست که استفاده نشده. میخواستم بدونم میشه درستش کرد؟؟
    دلیل اینکه میخوام درستش کنم اینه که این پرینتر قابلیت چاپ روی سی دی رو داشت و کیفیت بدی هم نداشت و با وصل کردن تانک رنگ مقرون به صرفه هم بود.

کاربردی که از پرینتر میخوام اینه که میخوام از قابلیت چاپ روی سی دی برای چاپ روی آیدی کارت استفاده کنم.

اگه دوستان متخصص راهنمایی کنن در مورد درست شدن این پرینتر یا یه پرینتر مشابه برای خرید ممنون میشم.
    r3zjay تشکر می‌کند.
    behrang 2

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط behrang 2 نمایش پست ها
    با سلام
    ایا پرینتر نقص خاصی داره؟یا به علت این که 2 سال بلا استفاده قرار گرفته هد اون گرفته؟
    در صورت گرفتی فکر کنم بشه درستش کرد.به من نقصو بگین شاید بتونم راهنمایی کنم.برای مدل نو هم فکر کنم باید 800 تومان بذاری کنار.....
    نه خوب هیچ نقص خاصی نداشت. تنها به دلیل اینکه دو ساله استفاده نشده میگم. خوب این مشکل با محلول هدبازکن برطرف میشه یا باید هد عوض بشه؟ اصلا موجود هست؟ یا اگه عوض بشه کار میکنه و کیفیت اولیه رو خواهد داشت؟
    میشه راهنمایی کنید تا درست بشه؟؟؟
    راستی رو پرینتر از این مخزن ها هم وصل بوده.
    ممنون.

كاربر همراه behrang 2 آواتار ها
    تشکر کرده
    34

با سلام
    امید وارم با محلول درست بشه.ایا استفاده از محلول برای هد اپسون رو بلد هستید؟اگه نه بگید که راهنمایی کنم.
    در صورتی که درست نشه،با ید هد عوض بشه..
    نمی دونم موجود هست یا نه ولی در صورت تعویض کیفیت اون مثل اول میشه..
    نقل قول نوشته اصلی توسط r3zjay نمایش پست ها
    نه خوب هیچ نقص خاصی نداشت. تنها به دلیل اینکه دو ساله استفاده نشده میگم. خوب این مشکل با محلول هدبازکن برطرف میشه یا باید هد عوض بشه؟ اصلا موجود هست؟ یا اگه عوض بشه کار میکنه و کیفیت اولیه رو خواهد داشت؟
    میشه راهنمایی کنید تا درست بشه؟؟؟
    راستی رو پرینتر از این مخزن ها هم وصل بوده.
    ممنون.
    r3zjay تشکر می‌کند.
    behrang 2

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    12

من هنوز تو خرید بین کنون مدل 4940 و اپسون مدل p50 موندم،هر کی یه چیزی میگه.
    بالاخره کیفیت کدوم بهتره؟اپسون 250 تومان گرونتره ازکنون در صورتی که کنون وضوح بیشتری نسبت به اپون داره و یه فرق دیگه اینه که اپسون 6 رنگه هست ولی کنون 5 رنگ.....................

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

سلام
    آیا روشی هست برای محاسبه حدودی مصرف جوهر پرینتر ؟ با فرض پرینت عکس رنگی
    با توجه به قیمت پرینتر و کارتریجها و میزان مصرف میشه حدودا هزینه هر پرینت رو حساب کرد و این برام اهمیت داره .

پرینتر مورد نظر : EPSON STYLUS pro 3880

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

نقل قول نوشته اصلی توسط AloneBoy نمایش پست ها
    من هنوز تو خرید بین کنون مدل 4940 و اپسون مدل p50 موندم،هر کی یه چیزی میگه.
    بالاخره کیفیت کدوم بهتره؟اپسون 250 تومان گرونتره ازکنون در صورتی که کنون وضوح بیشتری نسبت به اپون داره و یه فرق دیگه اینه که اپسون 6 رنگه هست ولی کنون 5 رنگ.....................
    هد کنون ضعیف تر و برای استفاده خانگی و تعداد پرینت کم مناسب هست با جوهر متفرقه سازگاری کمتری داره ..
    اپسون این موارد رو نداره کیفیتش هم خوب هست ..
    AloneBoy و behrang 2 تشکر می‌کنند.
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط M. Beyrami نمایش پست ها
    هد کنون ضعیف تر و برای استفاده خانگی و تعداد پرینت کم مناسب هست با جوهر متفرقه سازگاری کمتری داره ..
    اپسون این موارد رو نداره کیفیتش هم خوب هست ..
    با این وجود فکر نمی کنم کیفیت کنون پایین باشه یا حتی اگه پایین تر از اپسون پی 50 باشه این تفاوت زیاد نیست ولی در قیمت تفاوت زیاد بود.من دیروز رفتم کنون گرفتم چون قیمتش خوب بود 420 تومان قیمت قبل میداد ولی پی 50 چیزی در حدود 330 تومان گرونتر بود و خیلی ها میگفتن کنون کیفیتش بهتره و دلیل دیگش کارتریج های اپسون با توجه به گارانتی مادیران رنگ های با کیفیت کم و ارزانتری نسبت به کنون داره.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    12

سلام،بنده پس از خرید پرینتر کنون 4940 اقدام به پربنت کردم که عکس ها به صورت رنگ بنفش میزد و با تماس با فروشنده گفت با کلینینگ انجام بشه و پس از انجام این کارها که البته رنگ pgbk با چندین بار کلین کردن باز هم کاملا درست نشد اما کیفیت عکس ها خوبه ولی نمیدونم چرا راه راه داره البته یه مقدار.ضمنا یه چیزی که منو تعجب زده کرده که الان رنگ بعضی از کارتریج ها نصف شده شاید در کل 4 تا عکس a4 هم پرینت نگرفتم و بیشتر کلین بوده و تست. باز هم با تماس با فروشنده گفت معمولا کارتریج اصلی تا 40 تا a4 پرینت میگیره خوب این که خیلی هزینش از چاپ در بیرون در عکاسی میشه یعنی نه دو برابر بلکه 5 برابر. می خواستم بدونم واقعا سیستمش اینجوریه یا مال من مشکل داره؟
    ضمنا بعد از اتمام جوهر میشه شارژ کرد یا خیر؟ و ایا شارژ کردن بهتره یا خرید کارتریج اصلی؟

كاربر همراه AliHamze آواتار ها
    تشکر کرده
    97

سلام،بنده پس از خرید پرینتر کنون 4940 اقدام به پربنت کردم که عکس ها به صورت رنگ بنفش میزد و با تماس با فروشنده گفت با کلینینگ انجام بشه و پس از انجام این کارها که البته رنگ pgbk با چندین بار کلین کردن باز هم کاملا درست نشد اما کیفیت عکس ها خوبه ولی نمیدونم چرا راه راه داره البته یه مقدار.ضمنا یه چیزی که منو تعجب زده کرده که الان رنگ بعضی از کارتریج ها نصف شده شاید در کل 4 تا عکس a4 هم پرینت نگرفتم و بیشتر کلین بوده و تست. باز هم با تماس با فروشنده گفت معمولا کارتریج اصلی تا 40 تا a4 پرینت میگیره خوب این که خیلی هزینش از چاپ در بیرون در عکاسی میشه یعنی نه دو برابر بلکه 5 برابر. می خواستم بدونم واقعا سیستمش اینجوریه یا مال من مشکل داره؟
    ضمنا بعد از اتمام جوهر میشه شارژ کرد یا خیر؟ و ایا شارژ کردن بهتره یا خرید کارتریج اصلی؟
    سلام دوست عزیز مشکل خط های راه راه با هد کلین برطرف میشه چون دستگاهت نو هست نمیتونه هدش مشکل داشته باشه اما بهتر بود موقع خرید تست ازش بگیری حالا هم اگه نتونسی برو همونجایی که خریدی شاید مشکل کارخانه ای باشه و دسگاهو برات عوض کنن.
    برای رنگ هاهم آره استفاده از کارتریج به صرفه نیست باید تانک بگیری و وصل کنی و رنگهای لیتری بخری و استفاده کنی.البته اگه دسگاهت تانک بخوره.
    موفق باشی.
    AloneBoy تشکر می‌کند.
    همه چیز عالیه.

ارادتمند-علی حمزه

كاربر همراه AliHamze آواتار ها
    تشکر کرده
    97

با این وجود فکر نمی کنم کیفیت کنون پایین باشه یا حتی اگه پایین تر از اپسون پی 50 باشه این تفاوت زیاد نیست ولی در قیمت تفاوت زیاد بود.من دیروز رفتم کنون گرفتم چون قیمتش خوب بود 420 تومان قیمت قبل میداد ولی پی 50 چیزی در حدود 330 تومان گرونتر بود و خیلی ها میگفتن کنون کیفیتش بهتره و دلیل دیگش کارتریج های اپسون با توجه به گارانتی مادیران رنگ های با کیفیت کم و ارزانتری نسبت به کنون داره.
    سلام دوست عزیز
    من P50 دارم.اگه هنوز نخریدی چنتا سوال ازت داشتم.
    همه چیز عالیه.

ارادتمند-علی حمزه