صفحه 34 از 141 نخستنخست ... 24 30 31 32 33 34 35 36 37 38 44 84 134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 331 تا 340 , از مجموع 1407
Like Tree585تشکر

موضوع: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: راهنمای خرید پرینتر جوهرافشان

در مورد كیت های اكسترنال اگر از جوهر مرغوب استفاده كنید مشكلی پیش نمی آید.متاسفانه كاربران پلاتر همیشه به فكر هزینه كمتر هستند و با پرداخت ناچیز پول جوهر دردسر برای خود ایجاد می كنند.در صورتی كه همین پرداخت بعدا باید بابت هد انجام شود.

اما اگر از جوهر های خوب و مرغوب استفاده شود مشكل چندانی نخواهید داشت.

ولی!

كلا هد های پلاتر ها عمر محدود دارند و بعد از آن باید تعویض گردد...

بنده كلا با پلاتر های اچ پی بسیار راحت هستم.سرعت متوسط و كیفیت خوب...

كانن هم با مواد مصرفی ارازن همیشه جز پیشنهاداتم بوده است...

موتو هم كه برای افراد خاص با بودجه خاص...فكر كنم ارازن ترین موتو حدود 18 تومان باشد.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد M.irani آواتار ها
    تشکر کرده
    18

بالاخره مشکل من هم حل شد .

با تشکر صمیمانه از اقای سجاد عبدالهی و آقای کاوه قبادی

مشکل من :

پرنیتر R290 داشتم که به علت نصب تانک جوهر های مخصوص و نقص برد ش که تو حمل شکسته بود هنگ کرده بود .

راه حل :

ده هزار تومان برد جدید برای تانک و پمپ جوهر گرفتم و پرینتر هم به صورت رایگان در نمایندگی مادیران سرویس شد با یک رسیت مشکلش حل شد با عوض کردن برد پمپ راحت نصب شد و راه افتاد .

.....

یه سوال :

آیا تانک جوهر باید دقیقا هم سطح خود چاپگر باشد و سوپاپ هوای آن به حالت باز ؟

ممنونم.
    Kaveh Ghobadi و ajjadesa تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    14101

خدا را شکر که مشکل شما هم حل شد....

و اما مکان تانکها...

در بعضی از مدل ها که دارای دو مخزن هستند ( و احتمالا پمپ شما هم از این مدل باشد ) نیازی نیست مخازن در جایی بالاتر از خود پرینتر باشد و اگر بالاتر باشد پریتنر با مشکل مواجه شده و رنگ ها را پخش می کند.

اما در بعضی از مدل ها ( اغلب قدیمی ها ) جوهر ها را باید بالاتر قرار می دادیم.که خوشبختانه در مدل های جدید نیازی نیست.

خلاصه شما امتحان کنید....
    ajjadesa و M.irani تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر آشنا omid_ آواتار ها
    تشکر کرده
    98

Post پاسخ: راهنمای خرید پرینتر جوهرافشان

در موردکارتریج اپسون میشه اونهارو زمانی که جوهرشون تمام شد با سرنگ از سوراخ بالای اون پر کرد قبل از اینکه درشون بیاریم

دستگاه میشناسه کارتریج و یا مشکلی پیش نمیاد اروری نمیده

کسی امتحان کرده یا اطلاعی داره اصلا شدنیه ؟
    فتو بلاگ

ناداني در ندانستن نيست ؛ در مطلق كردن دانسته هاست.

تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_ نمایش پست ها
    در موردکارتریج اپسون میشه اونهارو زمانی که جوهرشون تمام شد با سرنگ از سوراخ بالای اون پر کرد قبل از اینکه درشون بیاریم

دستگاه میشناسه کارتریج و یا مشکلی پیش نمیاد اروری نمیده

کسی امتحان کرده یا اطلاعی داره اصلا شدنیه ؟
    خیر این امکان وجود ندارد...
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر آشنا omid_ آواتار ها
    تشکر کرده
    98

Post پاسخ: راهنمای خرید پرینتر جوهرافشان

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    خیر این امکان وجود ندارد...

ممنون کاوه جان اما راه حل چیست کیت اونوهم قیمت کردم 140 تومان بود زیاد صرف نمیکند (از خود دستگاه گران تره)

کارتریجهام هنوز کامل تمام نشده دستگاه میگه جوهر تمامه منم مجبورم همه را عوض کنم چون باقی هم تقریبا

یک سوم هستن تازه اوناروئی را هم که دستگاه میگه تمام وقتی تکون میدم هنوز جوهر داره

شما که بیشتر کار کردین راه حلی پیدا کردین کلا چاره چیه غیر از کیت اکسترنال برا این مشکل مثلا میشه دستگاه و

مجبور کرد تا اخر جوهر و مصرف کنه یا هر راه دیکه ای که شما میدونین

با تشکر
    فتو بلاگ

ناداني در ندانستن نيست ؛ در مطلق كردن دانسته هاست.

تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_ نمایش پست ها
    ممنون کاوه جان اما راه حل چیست کیت اونوهم قیمت کردم 140 تومان بود زیاد صرف نمیکند (از خود دستگاه گران تره)

کارتریجهام هنوز کامل تمام نشده دستگاه میگه جوهر تمامه منم مجبورم همه را عوض کنم چون باقی هم تقریبا

یک سوم هستن تازه اوناروئی را هم که دستگاه میگه تمام وقتی تکون میدم هنوز جوهر داره

شما که بیشتر کار کردین راه حلی پیدا کردین کلا چاره چیه غیر از کیت اکسترنال برا این مشکل مثلا میشه دستگاه و

مجبور کرد تا اخر جوهر و مصرف کنه یا هر راه دیکه ای که شما میدونین

با تشکر
    اول اینکه هر کدام که تمام شده است را تعویض کنید.

چرا مجبورید همه را عوض کنید؟

هر کدام که پرینتر خطای جوهر می دهد را تعویض کنید.بعد از اولین اخطار شما می توانید حدود 2 تا 3 صفحه دیگر هم چاپ کنید.

قیمت جوهر هم که ارازن است.

اما کیت اکسترنال به صرفه تر است.

در آن حال با خرید 100 سی سی جوهر ماه ها بی نیاز از جوهر خواهید بود.

برای کسانی که تعداد زیاد چاپ می کنند بهترین روش خرید کیت اکسترنال است.

اما اگر هر از گاهی ( در ماه حدود 20 صفحه ) چاپ می کندی جوهر به صرفه تر است.

آن هنگامی هم که جوهر را تکان می دهید مقدار زیادی جوهر درونش نیست.یک بار جوهر ها را بشکافید متوجه خواهید شد.

و بعد اینکه به هیچ وجه مگر برای تعویض جوهر آنها را از جای خوب بر ندارید.ممکن است هد دستگاه مشکل پیدا کند.باز هم تاکید می کنم هرگز جوهر ها را خارج نکنید.
    omid_ تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر جديد smojtaba_akbari آواتار ها
    تشکر کرده
    1

پیش فرض راهنمایی برای خرید photoprinter

با سلام خدمت دوستان عزیز.
    من رو می بخشید اگه سوالم رو جای مناسبی نپرسیدم یا احتمالا دارم سوال تکراری می پرسم. اما حقیقتش من با راهنمایی یک عزیزی از یه فروم دیگه به اینجا راهنمایی شدم که جواب سوالم رو اینجا بگیرم. یه چند صفحه ای از تاپیک رو حوندم اما کاملا گیج شدم . آخه من تابحال پرینتر رنگی نداشتم و نیاز هم نداشتم ولی الان این نیاز شدیدا ایجاد شده و اتفاقا زمان کمی هم برای انتخاب و تحقیق راجع به اون دارم. اینه که از دوستان متخصص و خوب این فروم عاجزانه درخواست کمک و راهنمایی دارم.

من یک دوربین عکاسی Sony CyberShot DSC-T10 دارم (7.2 مگاپیکسل) می خوام یک photoprinter بگیرم که عکس هام رو چاپ کنم.
    اول اینکه تو بازار دو سری پرینتر دیدم ، یکی PhotoPrinter و یکی ColorPrinter. میشه بگین فرقشون تو چیه و من باید کدومش رو انتخاب کنم ؟
    امکاناتی مثل Wireless بودن و اتصال مستقیم به دوربین برای چاپ برام مهم نیست چون من عکس هارو با برنامه هایی مثل فتوشاپ Edit میکنم و بعد جاپ می کنم ، لذا داشتن این قابلیت برای من مهم نیست. سایز چاپ هم معمولی باشه (فکر می کنم استانداردش 13x18 Cm باشه اگه اشتباه نکنم)

چیزی که واسم مهمه قیمت و به صرفه بودن اون و موندگاری بلندمدت کیفیت عکس روی کاغذ مخصوصش هست چون این عکس ها رو طبیعتا می خوام بگذارم تو آلبوم خانوادگی . راجع به انتخاب لیزری یا جوهر افشان بودنش هم راهنمایی کنید لطفا. می خوام که از 100 هزار تومن بیشتر هزینه نکنم. حالا یه کم بالاتر یا پایین تر.
    راجع به مصرف هم بگم که من فقط می خوام عکس های دوربینم رو باهاش چاپ کنم. اون هم هر از چند گاهی که مناسبتی ، یا چیزی باشه که دوربینم رو ببرم برای عکاسی. لذا من چاپ های مقطعی دارم.

دوستان اگه تجربه یا پیشنهادی دارن ، لطف کنند. ضمنا اگه از قیمت کاغذ مخصوص چاپ عکس هم یک مظنه ای بدن ، ممنون می شم. می خوام بدونم کلا چه قدر می بایستی هزینه کنم.

شرمنده که تعدا سوالهام یه کم زیاد شد

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

جناب اکبری خوش امدید
    در خصوص پرینتر فکر کنم اگر کمی پول بیشتر بدهید و اپسون r270 بگیرید بهتر است .(که در اینده از خریدتان هم پشیمان نشوید )اما یک موضوع که به ان باید توجه داشته باشید .این است که چون شما مقطعی پرینت می گیرید و روزانه پرینت نخواهید داشت با خشک شدن جوهر در هد به مرور زمان روربرو خواهید شد .که خود در اینده هزینه بردار خوهد بود البته قیمت هد و کاتریج را ندارم کاوه جان کجایی ؟ اما برای خرید کاغذ عکس بین 7/5 تا 8/5 باید هزینه کنید البته برای 20 شت کاغذ A4.مورد بعد ی اینکه ماندگاری چاپ پرینتر را با چاپ لابراتوار مقایسه نکن .کلی در این زمینه ماندگاری عکس ها حرف می زنن ولی بستگی به نگهداری شما دارد .مثلا عکس ها را در البوم فریم دار نگهداری کنید یا البوم چسبی .یا در قاب در پنجره و یا.........اما مهمتر از همه کیفیت عکس می باشد که چاپ لابراتوار همیشه تر وتازه می مونه ولی چاپ با پرینتر خیلی زود به کهنگی می پیونده .
    راستی با پولی که شما دارید فکر پرینتر لیزری سیاه وسفید هم نکنید چه برسه به رنگی شما می توانید پرینتر های جوهر افشان خریداری کنید .
    و سلیقه شخصی خودم . با اینکه یک پرینتر canonپیکسما IP6600D در خانه دارم اما چاپ عکسهایم را با لابراتوار انجام می دهم کلا لابراتوار یه حالی دیگه داره .تا زه اگه لابراتوار آشنا هم باشه که دیگه نور ..........
    Amir Mohebi، shabab و smojtaba_akbari تشکر می‌کنند.
    اسدالله مداح

كاربر جديد smojtaba_akbari آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط 1348346 نمایش پست ها
    جناب اکبری خوش امدید
    ...... ماندگاری چاپ پرینتر را با چاپ لابراتوار مقایسه نکن .کلی در این زمینه ماندگاری عکس ها حرف می زنن ولی بستگی به نگهداری شما دارد .مثلا عکس ها را در البوم فریم دار نگهداری کنید یا البوم چسبی .یا در قاب در پنجره و یا.........اما مهمتر از همه کیفیت عکس می باشد که چاپ لابراتوار همیشه تر وتازه می مونه ولی چاپ با پرینتر خیلی زود به کهنگی می پیونده .
    ....
    با تشکر از شما بابت توجهتون.
    لطف کنید راجع به نگهداری هم فوت کوزه گری رو به من بگید. من قصد داشتم عکس هام رو بگذارم داخل آلبوم چسبی؟ خوبه یا بد؟

ضمنا ، آیا شما پیشنهاد می کنید که من اصلا هزینه برای خرید نکنم و هر بار که چاپ دارم ، برم لابراتور و بدم برای چاپ 13x18 ؟ درست متوجه شدم؟

اگر اینطوره لابراتوار بابت هر عکس چقدر می گیره؟

صفحه 34 از 141 نخستنخست ... 24 30 31 32 33 34 35 36 37 38 44 84 134 ... آخرینآخرین