صفحه 70 از 141 نخستنخست ... 20 60 66 67 68 69 70 71 72 73 74 80 120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 691 تا 700 , از مجموع 1407
Like Tree585تشکر

موضوع: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

نقل قول نوشته اصلی توسط shabani206 نمایش پست ها
    سلام به دوستان لطفا اگه در مورد جوهر inktec و خوب يا بد بودن و کيفيتش اطلاعاتي داريد راهنمايي بفرماييد قربون معرفت همتون
    سلام دوست عزيز اگر سري به فروم هاي بين المللي پرينت بزني متوجه ميشي كه اينك تك از لحاظ كيفيت چاپ با جوهر هاي اصلي هم آرم پرينتر تقريبا برابري ميكنه و اختلاف 2 يا 3 درصدي در مقايسه با چاپ جوهر اصلي داره اما تو همين فروم خوندم دوستي از اين جوهر دل خوشي نداشت و ظاهرا مانند ساير جوهر ها كمي به هد آسيب رسونده در تست جوهر شركت پارس كپي هم رتبه خوبي كسب نكرده بود اما در عمل به چشم ميديدي كه در تصاوير مورد آزمايش كيفيت رنگ خوبي داره اما به چشم كارشناساي شركت پارس كپي تعريفي به نظر نيومده بود .
    اگر خواستي بخري به سايت خود اينكتك برو مشخصاتي از نماينده ايرانشون داره كه بهتره از اونا بخري بنده تماس گرفتم متوجه شدم بسيار گيج ميزنند و آشنايي چنداني با انواع جوهر ندارند .
    اما يك جوهر نسبتا جديد تري هم هست به نام نئو مارك كه خود شركت پارس كپي وارد ميكنه و خيلي هم روش تبليغ ميكنند. كسي هم تا به حال نشنيدم كه ازش بد بگه ظاهرا تا حالا جوهر كم آزاري بوده اما تو فروم هاي بين المللي هم اثري ازش نيست كه شايد به خاطر تازه وارد بودنش باشه در ضمن به گفته كارشناسان شركت پارس كپي مقاومت بالاتري نسبت به اينك تك در مقابل تابش آفتاب داره .
    در كل ميشه گفت:
    1-اينكتك معروف ترين و خوش رنگ ترين جوهر موجود در بازار ايران هست .
    2-با ديدن سايت شركت نئو مارك متوجه ميشي توليد كننده اين جوهر ديد بسيار علمي وتخصصي به مقوله توليد جوهر داره و نماينده بسيار قدرتمندي هم در ايران كه جوهرها را به صورت تفكيك شده براي آرمهاي مختلف ارائه ميده من تماس گرفتم باهاشون صحبت كردم بسيار ديد تخصصي دارند و احساس نميكنيد كه با بقالي يا همه چيز فروشي تماس گرفتيد .
    3- ووكس جوهري خوب اما بدون نمايده رسمي در ايران ,همينطور دوگانگي در تعاريفي كه ازش ميشه .
    shabani206 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا omid_ آواتار ها
    تشکر کرده
    98

سلام
    نه هنوز همون جوهرهای اولیه خودشه که تمام نشده مارک Vox
    تعجب منم از همینه اگه مشکل از هد بود باید نازل چک بد میزد دیگه درسته؟
    در ظاهر بنظر میاد تو تشخیص رنگها مشکل داره اما وقتی دقت میکنی میبینی تو اون قسمتهام پوشش کامل نزده و نارنجی بنظر میاد ( دور چشمها و سایه روشن پوست)

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام من ار 290دارم با جوهر اصلی پرینت پرسنلی میگیرم ولی رنگ پوست صورت رو غیر طبیعی میزنه خیل روشن و متفاوت با عکس اصلی که اسکن کردم علتش رو کسی میدونه؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

یادم رفت بگم که رنگ پوست بیشتر به قرمزی میزنه

كاربر همراه nautilus_214 آواتار ها
    تشکر کرده
    644

بهترین پیشنهادتون برای یه پرینتر A3 با امکان استفاده از کاغذ رول چیه؟ منظورم پرینتر جوهر افشان برای عکسه.
    علي يارقلي

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

من از اپسون R295 همراه با مخزن استفاده می کنم.
    تا بحال حدود 70 صفحه تمام رنگی هم باهاش پرینت گرفتم ولی از دیروز وقتی پرینت می گیرم نوشته های یه قسمت از صفحه رو دو تا میندازه.
    دوبار head clean هم کردم ولی درست نشد.
    مشکل از چی می تونه باشه؟

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

من از اپسون R295 همراه با مخزن استفاده می کنم.
    تا بحال حدود 70 صفحه تمام رنگی هم باهاش پرینت گرفتم ولی از دیروز وقتی پرینت می گیرم نوشته های یه قسمت از صفحه رو دو تا میندازه.
    دوبار head clean هم کردم ولی درست نشد.
    مشکل از چی می تونه باشه؟
    موقعي كه نازل چك مي كنيد آيا تست رو صحيح مي زنه؟؟؟ يعني خطوط شكستگي دارن يا نه؟
    اگه فقط يه قسمت از كاغذ باشه يعني در طول كاغذ از بالا به پائين ممكنه با افزايش وزن كاغذ مشكل حل بشه(اگه از كاغذ معمولي استفاده مي كنيد) (كاغذ هاي سبك بعضي وقتا روي غلطكهاي زيري مي لغزند)
    و يه چيز ديگه كه تجربي بهش رسيدم: من بيشتر وقتا عكسهايي كه كيفيت بالايي رو نمي طلبند (مثل تبليغات روي كاغذ عروسكي 120) با تنظيم Text& Image مي زنم كه سرعت بالاتري داره و مصرف جوهر هم كمتره ولي بعضي وقتا بعد از 20-30 تا پرينت شروع ميكنه به خط دار زدن عكسها و مجبور ميشم تنظيم Image رو اعمال كنم تا كيفيتش درست بشه. منظورم اينه كه تنظيمات رو هم تغيير بديد شايد درست شد.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

یه مشکل دیگه ای که دارم اینه که وقتی سبز پر رنگ می زنم یه نوارهای پهن زرد رنگ بصورت محو روش میندازه.
    تقریبا میشه گفت در امتداد غلطکها و به همون پهنا.
    البته وقتی بک گراند سفیده چنین خطهایی نمیفته.
    می تونه از غلطکها باشه؟
    غلطکها رو چجوری میشه تمیز کرد؟

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

ه مشکل دیگه ای که دارم اینه که وقتی سبز پر رنگ می زنم یه نوارهای پهن زرد رنگ بصورت محو روش میندازه.
    تقریبا میشه گفت در امتداد غلطکها و به همون پهنا.
    اگه فقط 70 تا پرينت گرفتيد بعيد مي دونم غلطكها اشكال داشته باشند.
    من فكر مي كنم كيت كارتريج حجيمتون خراب شده و بايد تعويض بشه (من هم اين مشكل رو داشتم كه رنگ سبز رو زرد نواري مي زد و با تعويض درست شد و الان هم داره كار ميكنه)
    هرچند اميدوارم اينطور نباشه چون هزينه داره.
    براي امتحان كردن اينكه مشكل از كارتريج هست يا نه مي تونيد از كارتريج هاي اصلي دستگاه استفاده كنيد(اگه قبلاً اونا رو استفاده نكردين و الان دارين) كارتريج حجيم رو خارج كنيد و كارتريج هاي اصلي رو جا بزنيد و يكي دو پرينت بگيريد.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان.
    یه مدل r295 داریم که روش مخزن نصب کردیم که این مخزن روی کارتیج ها یه کلید داره که فکر کنم برای رسیت باشه درسته ؟
    مشکل ما اینجاست که بعد از چندتا پرینت بعضی از کارتیجا یا همه 6 تا کارتیج روشون ضربه در میخوره و میگه که کارتیجا شناسایی نمیشن و باید جایگزینی کنید.
    به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه؟
    هوا گیری میتونه مشکل رو حل کنه؟
    الان توی مخزن های کوچک پشت مخزن های بزرگ جوهر ته کشیده و چیزی ازش نمونده.
    اصلا این مشکل ضربه در خوردن کارتیجا توی قسمت وضعیت پرینتر از چی میتونه باشه؟ چرا بعد از چند تا پرینت اینطوری میشه؟

صفحه 70 از 141 نخستنخست ... 20 60 66 67 68 69 70 71 72 73 74 80 120 ... آخرینآخرین