صفحه 8 از 112 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 58 108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1119
Like Tree3439تشکر

موضوع: Canon EOS 7D

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 7D

بحث نویز این دوربین کمی غیر انصافانه شده
    شما در این تصویر پرتره که از سایت کنونن ژاپن معرفی شده نگاهی بیاندازید
    فکر کنم این جنگ زرگری پایان نداره و دوستان نظرات شخصی را با ارائه نظرات کارشناسانه اشتباه نگیرند
    و در هیچ صورت این دوربین با یه دوربین کامپکت قابل قیاس نیست

اگزیف عکس
    ایزو 100 / اف 2.8 / 7 دی / 50 اف 1.2 / و شاتر 1/320

کد HTML:
    http://cweb.canon.jp/camera/eosd/7d/sample/sample-images/downloads/001.jpg
    ویرایش توسط Hamid Moradi : Saturday 5 September 2009 در ساعت 15:15
    ARASH II، Kourosh Kahal، Jesmi و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

نقل قول نوشته اصلی توسط Hajiabadi نمایش پست ها

اما من در این عکس نویز آزار دهنده ای میبینم که در هیچ سنسور APS با ایزو 100 تا بحال ندیده بودم

چرا نمایش در مانیتور را معیار ارزیابی قرار ندهیم؟!
    در کراپ 100% نمایان شدن نویز این نو رسیده که جای خود دارد, جزئیاتی هم که از 18 مگاپیکسل بودنش انتظار میره دیده نمیشه, در بهترین حالت برابر 12 مگاپیکسل سایر برندهاست...
    البته همراه با نویز
    تمامی این اختلاف در دیدگاه ها بر میگردد به این نکته که واقعا کیفیت یک عکس چیست و به چه عواملی بر میگردد و معیار ارزیابی کیفیت چیست؟

اگر چه مانیتور در ارزیابی های همسان بین دو عکس روی یک مانیتور شاید ایده هایی بدهد، ولی وقتی صحبت از کیفیت خواهد شد یعنی آنکه یک عکس در شرایط مناسب نوری با تنظیماتی درست با ویرایشی متناسب با جزییات درون عکس و نهایتا ارسال برای چاپ... خروجی از کیفیت مناسبی نسبت به ابعاد چاپ مورد نیاز برخوردار باشد.

با دقت به این مورد چیزی ( بطور تجربی ) که روی عکس مورد اشاره شما دیده میشود اینست یک عکسی که به تنهایی معیاری بر ارزیابی رفتار نویزی یک دوربین نخواهد بود ( تا حدودی به دلیل شرایط خاص نوری نسبت به جزییات دورن عکس ) مضاف بر تاثیر شارپنس نامطلوب + نویز ریداکشنی که روی عکس اعمال شده...

خلاصه بگویم چیزی که ممکن است تاثیری از یک نویز دیده شود از دیده من میتواند تاثیر نامطلوبی از ویرایش مورد نظر باشد.

به این دلایل شاید براحتی نتوان با یک عکس بی آنکه تاثیر پارامترهای متغیر آن را در نظر گرفت پی به رفتار نویزی یک دوربین ( اصلا هر دوربینی ) ( یا کیفیت های مطلوب یا نامطلوب سنسور ) مورد نظر پی برد.

دیدن عکسهای دیگر این دوربین ( در همین سایت مورد نظر یا سایت های اصلی کانن ) میتواند تا حدودی این شک و شبهه را برطرف کند چرا که این تاثیر مورد اشاره شما یا دوستان در آنها نیست یا به اشکالی دیگر میتواند بروز کند.

به هر حال زمان بیشتری تا ارایه عکسهای دیگر ( مخصوصا فرمت خام ) از این دوربین نیاز خواهد بود تا به قطعیت رفتار نویزی این دوربین را مورد ارزیابی قرار داد.

موفق باشید
    A_Maddah، A. Mohammadi، بهرنگ و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه fartow آواتار ها
    تشکر کرده
    1432

دوستان گرامی شاید لازم بود که در پستم واژه "بـــتــــا" را بزرگتر مینوشتم.
    Jesmi تشکر می‌کند.

كاربر آشنا M.Navabi آواتار ها
    تشکر کرده
    106

من الان چند روزه دارم سمپل های این دوربین رو از سایت های مختلف دانلود می کنم، یه نکته برام خیلی عجیبه اونم اینکه چرا سمپل های سایت Rob Galbraith نسبت به سایت های دیگه مثل DP و CANON دارای نویز خیلی بیشتری هست!؟
    کدوم رو باید ملاک قرار داد؟
    احیانا Beta بودن می تونه دلیلی بر این مساله باشه؟!
    Queen تشکر می‌کند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1617

بهتر نیست که این تاپیک برای یک هفته قفل بشه؟! چرا منتظر فرمور نهایی و ریویو های معتبر نمی مانید و به عکس های سایت کنون و .... اکتفا میکنید..
    وحید بیگدلی

كاربر فعال Kourosh Kahal آواتار ها
    تشکر کرده
    9817

سلام
    از روزی که این مدل معرفی شده 80 درصد بحثها مربوط میشه به مساله نویز.
    ایا فرمور این توانایی رو داره که احیانا" بتونه مساله نویز رو در یک دوربین بهبود ببخشه؟ ویا اینکه نویز ریداکشنی مخفی انجام میده وبقولی سر کاربر رو گول میماله؟
    xman_a تشکر می‌کند.
    احمق را موافق حماقتش جواب مده مبادا تو نیز مانند او بشوی.
    احمق را موافق حماقتش جواب بده مبادا خویشتن را حکیم بشمارد.

كاربر فعال Kourosh Kahal آواتار ها
    تشکر کرده
    9817

نقل قول نوشته اصلی توسط Hajiabadi نمایش پست ها

اما من در این عکس نویز آزار دهنده ای میبینم که در هیچ سنسور APS با ایزو 100 تا بحال ندیده بودم

چرا نمایش در مانیتور را معیار ارزیابی قرار ندهیم؟!
    در کراپ 100% نمایان شدن نویز این نو رسیده که جای خود دارد, جزئیاتی هم که از 18 مگاپیکسل بودنش انتظار میره دیده نمیشه, در بهترین حالت برابر 12 مگاپیکسل سایر برندهاست...
    البته همراه با نویز

سلام
    به احتمال زیاد توسط نرم افزار جبران نوردهی افزایش پیدا کرده که در برخی مناطق همچین گرین هایی میبینیم.
    xman_a تشکر می‌کند.
    احمق را موافق حماقتش جواب مده مبادا تو نیز مانند او بشوی.
    احمق را موافق حماقتش جواب بده مبادا خویشتن را حکیم بشمارد.

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

7D Instruction Manual

کد PHP:
    http://gdlp01.c-wss.com/gds/0/0300002580/01/eos7d-im-en.pdf 

كاربر همراه
    تشکر کرده
    203

با سلام
    دوستان در بحث هاي معرفي اين دوربين به موارد زيادي اشاره داشتند كه برخي از آنها به تاپيك جداكانه اي منتقل شد ولي مطلبي در مورد دوربين هاي آتي كنون با توجه به تكنولوژي هاي جديد استفاده شده در بدنه 7D بيان نشد. من فكر مي كنم اين دوربين در جديدي را در مورد بادي هاي آتي كنون خصوصا سري 1 باز كرده است كه قابل توجه خواهد بود مواردي كه به نظر من مي رسند

1- در اين بادي با توجه به قدرت پردازشي Dual digic IV يراي انجام پروسس 8 فريم بر ثانيه 18 مگاپيكسل، افزايش مگاپيكسل بصورت قابل توجه در سري 1D نسبت به 10 مگاپيكسل فعلي دور از انتظار نخواهد بود
    2-سيتم فوكوس در بادي هاي مذكور كاملا متحول خواهد شد ومكانيزم عملكرد فوكوس سيستم فعلي كه چندين سال است در باديهاي سري 1 استفاده مي شود جاي خود را به سيستم جديد تري خواهد داد كه امكانات ستينگهاي متنوعي را در اختيار عكاس قرار ميدهد
    3- سيستم ميترينگ كاملا نوسازي خواهد شد
    4- قابليت عملكرد هر يك از دگمه هاي دوربين تقريبا توسط يوزر قابل تعريف خواهد بود و ايكاش يه فكري بحال mirrior lock بكنند
    و ......

من از اينكه در كنار رقابت مگاپيكسلي كه چندين سال پارامتر مهم در بين سازندگان بود حالا به موارديكه براي بهتر نمودن بادي نيز سرايت كرده است بيشتر اهميت ميدهم و فكر ميكنم اين به ساير سازندگان نيز تسري يابد ودر اين صورت فاصله بين سازندگاني همچون كنون و نيكون با ساير سازندگان جديد بيشتر خواهد شدو احتمالا به ساختار جديدي در قيمت گذاريها منجر شود. در هر صورت به نفع عكاسان خواهد بود و دامنه متنوعي از بادي هاي يك سازنده را براي انتخاب خواهند داشت همان كاري را كه سوني آغاز كرده و شايد ديگران نيز مجبور به انجام اينكار شوند.
    Canon!، fartow، AslanAslan و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    امير رضا برهاني
    http://www.arbphotos.com

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

سلام:

Canon 7D Image Quality

کد:
    http://www.imaging-resource.com/PRODS/E7D/E7DIMAGING.HTM

در این صفحه قسمت های Resolution ، Sharpness & Detail ، ISO & Noise Performance ، Print Quality به نکاتی اشاره شده که بنظرم برای کسانی که از رفتار این دوربین ( فعلا ) میخواهند ایده هایی داشته باشند مفید فایده خواهد بود ( مخصوصا برای دوستانی که روی رزولوشن و رفتار نویزی این دوربین ابهاماتی دارند )

با دقت به این نکات شاید کسانی که انتخابشان این دوربین باشد با توجه به نوع عکاسی و شرایط آن بتوانند تصمیم دقیق تری در خرید این دوربین داشته باشند البته بدیهی است معیار این عرایض تاریخ ارسال پست است...

بعد ها رویوو هایی کامل تر یا تجربه هایی شخصی دیگر و مواردی از این دست میتواند مضاف بر اطلاعات این لینک باشد

تاکید سایت مورد نظر در ارزیابی بررسی این دوربین:

NOTE: All test shots in this review were captured and all measurements made on a beta (pre-production) unit. Image quality may change on production samples
    FARID، Pooyan، fartow و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 8 از 112 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 58 108 ... آخرینآخرین