صفحه 46 از 52 نخستنخست ... 36 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 451 تا 460 , از مجموع 515
Like Tree2488تشکر

موضوع: Canon EOS 5D Mark III

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام .من دوربین 70 دی دارم .ومیخواستم عوضش کنم به یه مارک 3 دی5 .ولی پشیمون شدم .باید این واقعیت رو همه بدونید که دوربینها به سرعت دارن ارتقاع پیدا میکنن ودوربین مارک 3 مال سال 2012 هست .والان دوربینها (حتی دوربینهای ارزانتر مثل 70دی یا7دی مارک2) امکانات بیشتری به ما میدن.و همچنین شرکت کنن به تکاپو افتاده چون بعد از دوربین 36 مگاپیکسلی نیکن که رقیب مارک 3 بود عقب افتاده .شرکت کنن که زوری از 18 مگاپیکسل به 20 ارتقاع داده بود دوربیناش رو،الان کم کم روشش رو عوض کرده ودوربینای نیمه حرفه ایش رو داره فول امکانات (با وایفای و قابلیت اتوفلوس فیلبرداری وفلش و...)24 مگاپیکسل عرضه میکنه .این تغیرات مال 1.5 سال اخیره .پس الان در حال تغیرات سریع در دوربینها هستیم .کنن میخواد یه 50 مگاپیکسلی فول رو کنه که گرانقیمت خواهد بود .واین یعنی منتظر مارک 2 دی 6 ویا مارک 4 دی 5 باشیم که قطعا به زودی وارد بازار خواهند شد و البته با تکنولوژی جدیدتر وهمچنین باید از نظر قیمت هم با نیکن رقابت کنه. پس بهتره دوربین گرفتن رو تا سه ماه اینده فراموش کنیم .یعنی تا اخر بهار زمانی که شرکتها محصولات جدیدشون رو رو میکنن و محصولات قدیمیشون از نظر قیمت میشکنه .
    obsidiyan، Hamed Ziyaei و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

نقل قول نوشته اصلی توسط وحید. نمایش پست ها
    سلام .من دوربین 70 دی دارم .ومیخواستم عوضش کنم به یه مارک 3 دی5 .ولی پشیمون شدم .باید این واقعیت رو همه بدونید که دوربینها به سرعت دارن ارتقاع پیدا میکنن ودوربین مارک 3 مال سال 2012 هست .والان دوربینها (حتی دوربینهای ارزانتر مثل 70دی یا7دی مارک2) امکانات بیشتری به ما میدن.و همچنین شرکت کنن به تکاپو افتاده چون بعد از دوربین 36 مگاپیکسلی نیکن که رقیب مارک 3 بود عقب افتاده .شرکت کنن که زوری از 18 مگاپیکسل به 20 ارتقاع داده بود دوربیناش رو،الان کم کم روشش رو عوض کرده ودوربینای نیمه حرفه ایش رو داره فول امکانات (با وایفای و قابلیت اتوفلوس فیلبرداری وفلش و...)24 مگاپیکسل عرضه میکنه .این تغیرات مال 1.5 سال اخیره .پس الان در حال تغیرات سریع در دوربینها هستیم .کنن میخواد یه 50 مگاپیکسلی فول رو کنه که گرانقیمت خواهد بود .واین یعنی منتظر مارک 2 دی 6 ویا مارک 4 دی 5 باشیم که قطعا به زودی وارد بازار خواهند شد و البته با تکنولوژی جدیدتر وهمچنین باید از نظر قیمت هم با نیکن رقابت کنه. پس بهتره دوربین گرفتن رو تا سه ماه اینده فراموش کنیم .یعنی تا اخر بهار زمانی که شرکتها محصولات جدیدشون رو رو میکنن و محصولات قدیمیشون از نظر قیمت میشکنه .
    5ds و 5dr پنجاه مگاپیکسلی حدوده یک ماه که معرفی شدند:
    Canon EOS 5DS / 5DS R First Impressions Review: Digital Photography Review
    امکانات 5d m3 هنوز در فیلم برداری raw و clean hdmi بی نظیره و با توجه به معرفی این دو دوربین، معرفی 5d m4 در آینده نزدیک بعید به نظر میرسه..
    18 مگا پیکسلی بودن دوربین های قدیمی کنون هم بدلیل بزرگ نگه داشتن ریز پیکسل های سنسور بود که مزیت های خودشون رو داشتن.
    و به هیچ عنوان نمی توان خروجی تصویر یک apc مثل 7d m2 رو با full frame مثل 5d مقایسه کرد..
    yaghoobi، suzanfire، hadi6987 و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    149

با سلام خدمت اساتید گرامی
    چطور میشه فهمید که بدنه 5d و لنزش ژاپنیه ؟
    و متعلقات جعبه رو هم اگر دوستان اطلاع دارن بفرمایند .

كاربر همراه Javid-Aj آواتار ها
    تشکر کرده
    162

نقل قول نوشته اصلی توسط jinger نمایش پست ها
    خب زیر بدنه دوربین نوشته شده لنز هم که جلوی لنز درج شده Made in Japan
    jinger تشکر می‌کند.
    SONY A7R III, Canon 700D,GoPro Hero 7 Black, Tamron 24-70mm F2.8 & 70-300mm, Samyang Cine 35mm F1.4 & Cine 14mm F2.8, Canon 18-55 STM, Helios 58mm, Jupiter 200mm, Revenon 135mm F2.8

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط jinger نمایش پست ها
    مگر 5D MK III غیر ژاپنی هم وجود دارد؟
    yaghoobi، lamagra، jinger و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Mahdi.A.Tabar آواتار ها
    تشکر کرده
    5057

سلام بر دوستان هنرمند
    نمیدونم جای این مطلب اینجاست یا نه اما مجبورم بپرسم.
    برای عکاسی حیات وحش با لنز 400 فیکس اکثر افراد دوربین های کراپ رو بخاطر ضریب 1.6 توصیه میکنند ولی خب همه از مشکل نویز در دوربین های کراپ هم مطلع هستند مخصوصأ اگه شرایط جوی و نور مطلوب نباشه.
    از طرفی دوربین های فول فریم از لحاظ نویزی بسیار بهتر عمل میکنند ولی یقینأ در فاصله یکسان، نسبت به دوربین های کراپ، سوژه کوچکتر ثبت خواهد شد. البته یه مزیت دیگه فول فریم اینه که سوژه با جزئیات بالاتری ثبت میشه.
    حالا با توجه به مطالب بالا سوال اینجاست که با توجه به رفتار نویزی بسیار بهتر و ثبت دیتیل بیشتر در مارک تری، اگر سوژه را پس از عکاسی کراپ کنیم، تصویر بهتری نسبت به کراپ بدست نمی آید؟

منتظر نظرات و تجربیات ارزشمند اساتید حیات وحش هستم.
    با تشکر فراوان
    MEHRDAD.D تشکر می‌کند.
    پس از سالها عکاسی دریافتم هنرمند واقعی خداست. چرا که او خلق میکند و ما ثبت!
    آری اوج هنر ما، ثبت هنر اوست! www.tabarpix.ir

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.A.Tabar نمایش پست ها
    سلام بر دوستان هنرمند
    نمیدونم جای این مطلب اینجاست یا نه اما مجبورم بپرسم.
    برای عکاسی حیات وحش با لنز 400 فیکس اکثر افراد دوربین های کراپ رو بخاطر ضریب 1.6 توصیه میکنند ولی خب همه از مشکل نویز در دوربین های کراپ هم مطلع هستند مخصوصأ اگه شرایط جوی و نور مطلوب نباشه.
    از طرفی دوربین های فول فریم از لحاظ نویزی بسیار بهتر عمل میکنند ولی یقینأ در فاصله یکسان، نسبت به دوربین های کراپ، سوژه کوچکتر ثبت خواهد شد. البته یه مزیت دیگه فول فریم اینه که سوژه با جزئیات بالاتری ثبت میشه.
    حالا با توجه به مطالب بالا سوال اینجاست که با توجه به رفتار نویزی بسیار بهتر و ثبت دیتیل بیشتر در مارک تری، اگر سوژه را پس از عکاسی کراپ کنیم، تصویر بهتری نسبت به کراپ بدست نمی آید؟

منتظر نظرات و تجربیات ارزشمند اساتید حیات وحش هستم.
    با تشکر فراوان
    سلام

با کراپ کردن رزولوشن رو از دست میدهید ، دلیل اصلی استفاده از بدنه های کراپ برای عکاسی حیات وحش حفظ رزولوشن در عین داشتن فاصله ی کانونی بلند هست.
    همچنین نویز جزء عواملی هست که با کراپ تشدید میشود (بیشتر نمیشود ولی بزرگتر میشود)
    yaghoobi، obsidiyan، S_Mahdi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2083

در تکمیل فرمایش جناب دانشمند عرض شود که معمولا اکثر عکسهای این ژانر به علت بهره مندی از نور مناسب با ایزو زیر 1600 ثبت میشود یعنی جایی که ضعف کراپدارها هنوز شروع نشده و ضمنا کراپدارهای جدید هم دیتیل کافی ثبت میکنند (مخصوصا بدنه های سری 7000 نیکون) بنابر این پاسخ پرسش شما خیر است.
    معمولا در عکاسی طبیعت برتری فول فریم در عکاسی منظره پررنگ تر است (داینامیک رنج بالاتر). و صد البته که برای پرتره و مدلینگ نیز فول فریم برتر است.
    yaghoobi، obsidiyan، viva_utopia و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    27

دوستان . من این دوربین رو 3 ماه خریدم . احساس میکنم عکس هام فلو هستش و زیاد شارپ نیست . لنزم 24 -105 کیت هستش . از فوکوس نقطه ای روی چشم استفاده میکنم . خیلی اعصابم داغون شده . به یکی از همکار هام گفتم.گفت از پیکچر استایل شارپ رو بیشتر کن . من شارپ الکی که نمیخوام . من شارپ واقعی میخام . وقتی عکسهای خام یکی از همکارام که دی 810 داره رو میبینم اعصابم بیشتر داغون میشه . دوستان لطفا کمک کنید

كاربر فعال Jalal Parsa آواتار ها
    تشکر کرده
    3214

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa_van_buure نمایش پست ها
    دوستان . من این دوربین رو 3 ماه خریدم . احساس میکنم عکس هام فلو هستش و زیاد شارپ نیست . لنزم 24 -105 کیت هستش . از فوکوس نقطه ای روی چشم استفاده میکنم . خیلی اعصابم داغون شده . به یکی از همکار هام گفتم.گفت از پیکچر استایل شارپ رو بیشتر کن . من شارپ الکی که نمیخوام . من شارپ واقعی میخام . وقتی عکسهای خام یکی از همکارام که دی 810 داره رو میبینم اعصابم بیشتر داغون میشه . دوستان لطفا کمک کنید
    سلام
    بهتره چند نمونه عکس اشتراک بذارین تا دوستان بتونن راهنمایی کنن.
    Majix و Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کنند.
    جلال پارسا
    instagram

صفحه 46 از 52 نخستنخست ... 36 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... آخرینآخرین