صفحه 19 از 22 نخستنخست ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 181 تا 190 , از مجموع 216

موضوع: Canon S2IS

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: Canon S2 is

احتمالا دوربين به طور خودكار پس از مدتي به حالت Stand by رفته و بعد هم خاموش شده. اما طبيعتا بعد از خاموش شدن بايد روشن بشه در صورتيكه شما مي گيد دوربين روشن نشده، قضيه كمي مشكوك به نظر مياد. شايد شارژ باتري ها همون موقع تموم شده باشه. وقتي دوربين رو روشن كرديد چيزي روي صفحه LCD ظاهر نشد؟
    صادق طاهری

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

سلام
    نه شارژ باتري تموم نشده بود چون بعدش من خيلي طولاني عکاسي کردم و روي صفحه lcd هم چيزي ظاهر نشد.در مورد stand by قبلا چندين بار انجام شده بود ولي همان طور که ميدونيد و گفتيد با فشردن هر کدام از کليدها دوباره به کار مي افتاد ولي اين بار حتي دوربين خاموش هم نميشد.ولي ممنون بابت جوابتون
    استاد آراز چند وقته نيستش و خبري ازشون نيست.
    امير ـ م
    Canon S2IS

كاربر فعال arax30th آواتار ها
    تشکر کرده
    1

سلام ...

من هستم! ولی تا حالا با چنین مشکلی مواجه نشدم. احتمالش هست که یه مشکل نرم افزاری بوده باشه و چیز مهمی نباشه، ولی دقیقا نمی تونم بگم ایراد چی بوده.
    آراز سركارفرشی
    Canon EOS 40D
    Canon EF-S 18-55 IS + Canon EF-S 55-250 IS

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان

من ميخواستم بدونم با داشتن همه شرايط کاملا مساوي آيا در فوکوس کردن روي سوژه اي فرقي بين مدهاي عکاسي وجود داره يا نه؟
    من تا به حال چندين بار با اين موضوع برخورد کردم يعني در يک زمان از بابت نور و خود سوژه و حتي زاويه و فاصله من با سوژه در مد پرتره عمل فوکوس کردن انجام نميشد ولي در مد p اين کار خيلي راحت انجام ميشه.ممکنه منو راهنمايي کنيد که کجا کار دچار اشتباه يا اشکال هستم.
    متشکرم
    امير ـ م
    Canon S2IS

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

1. احتمالا مشكل نرم افزاري بوده. هر چند تا الان من نشنيدم كه S2 مشكل نرم افزاري داشته باشه.
    2. الگوريتم فوكوس در S2 رو نرم افزار كنترل مي كنه و اين الگوريتم در مدهاي خاص مثل پرتره يا مد عكسبرداري در شب ممكنه كمي تغيير كنه و به همين خاطر فوكوس هم دستخوش تغييراتي مي شه. حالت P در واقع حالت استاندارد هست كه كاربر به همه تنظيمات دوربين (منهاي سرعت و ديافراگم) دسترسي داره.
    صادق طاهری

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

سلام
    جناب طاهري خيلي ممنون.فقط من متوجه نشدم اين اتفاق نشون ميده دوربين من دچار مشکل هستش يا نه.آيا با آزمايشات ديگري ميتونم متوجه بشم که ايراد واقعي کجاست.خيلي ممنون از راهنمائي هاي که ميکنيد.

يک سوال ديگه هم داشتم تو آدرس زير فاصله کانوني بعضي عکس 432 ميليمتر ذکر شده ولي من بيش از 72 ميليمتر با دوربين خودم تو عکسها نتوانستم ببينم آيا با لوازم جانبي اين کار را انجام دادند.

http://www.dpreview.com/gallery/canons2is_samples

جناب آراز ميگه هستش ولي در عمل نيستند اميدوارم هر کجا که هستند موفق باشند.
    امير ـ م
    Canon S2IS

تشکر کرده
    1

سلام ...

هستم! فاصله کانونی به خاطر ضریب برش سنسورها تو دوربینهای مختلف هست که تو فروم در موردش بحث زیاد شده. ضریب برش سنسور اس 2 شش هست، بنابر این وقتی فاصله کانونی لنز 72 میلیمتر باشه فاصله کانونی که در عمل به وجود میاد (با معیار سنسور فول فریم) 6 برابر 72 یعنی 432 هست.
    آراز سركارفرشی
    Canon EOS 40D

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

سلام
    جناب آراز خيلي ممنون از توضيحاتتون.احتمالا چند پست قبلي را مطالعه کرده ايد شما نمي دونيد اين اشکال تو دوربين من از کجا ناشي شده است البته دوست عزيزمون جناب طاهري منو راهنمايي کردند نظر شما چيه.
    متشکرم
    امير ـ م
    Canon S2IS

تشکر کرده
    1

سلام ...

بله پستهای قبلی رو خوندم، و چیز خاصی به ذهنم نرسید که مشکل از کجا می تونه باشه.
    آراز سركارفرشی
    Canon EOS 40D

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

در بعضي دوربين هاي ديگر هم گاها چنين مشكلي پيش مياد و نرم افزار داخلي آنها در شرايط خاصي هنگ ميكند. به هر حال نرم افزار داخلي دوربين هم مثل يك سيستم عامل مي تواند در شرايط خاصي هنگ كند. مشكل خاصي نيست و من چنين مساله اي را در انواع وسايل مانند موبايل، mp3 پلير و حتي دوربين خودم ديده ام كه تنها راه حل به بيرون كشيدن باتري انجاميده است. البته در اين ميان مي تواند يكي از دلايل مشكل كارت حافظه باشد. مثلا يكي از دوستان دوربيني داشت كه هنگام فيلمبرداري هنگ ميكرد، من به كارت حافظه اش شك كردم و با تعويض كارت مشكل بر طرف شد.

صفحه 19 از 22 نخستنخست ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 آخرینآخرین