صفحه 48 از 62 نخستنخست ... 38 44 45 46 47 48 49 50 51 52 58 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 471 تا 480 , از مجموع 611
Like Tree1523تشکر

موضوع: Canon EOS 70D

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط TORGHEH نمایش پست ها
    من خط های قهوه ای رو دیدم دوست عزیز...
    دوستان دقت کنید منظور ایشون اون خط های کامل واضح گرید نیست! ... به عکس دقت کنید و اونو با سوژه (فرش) مقایسه کنید متوجه میشید ...
    به نظرم ایرادی باید وجود داشته باشه...
    بنده الان متوجه شدم.
    اون لک های قهوه ای رنگ رو میفرمایین. فکر کردم خط های گرید رو میگن.
    چه عرض کنم....
    بنظرم به دفتر مرکزی ایده آل نشون بدید.
    TORGHEH تشکر می‌کند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

درسته منم اول فکر کردم اون طرح فرشه که افتاده

از custom menu
    ببينيد aspect ratio رو فعال نکرديد؟اگر هست غير فعال کنيد
    ویرایش توسط Majix : Wednesday 14 October 2015 در ساعت 01:25
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

ظاهرا مسئله شایعی است

اینجا
    اینجا
    اینجا
    و اینجا

در موردش بحث شده

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    4

سلام
    ممنون از کمک شما دوستان گرامی شاید باورتون نشه مشکل چی بود و اگه بگم خنده داره . اما میگم که دوستان نترسن کلا اگه همچین چیزی دیدن . مشکل اینجا بود که فقط توی مود دستی ام این مشکل بود در تمام مود ها مشکلی نداشت حتی مود عکاسی ام !!! پس تا اینجا پی بردم دستکاری در تنظیماتم مشکل داره درون راهنمای لاتین هم نوشته بود اگر زیر نور فلوروسنت یا چیز مشابه خط خط میفته یا استفاده بیش از حد و داغی و تصویر احتمال داره بلرزه یا نویز بیفته.
    مشکل چیز ساده ای بود اون هم سرعت شاتر . سرعت شاتر رو برای عکاسی 320 گذاشته بودم روی مود ام و هنگام تصویر برداری با بی دقتی که انجام دادم اون رو به حالت نرمال برای تصویر برداری برنگردوندم ! همین !!! سرعت شاتر رو کم کردم مشکل حل شد . ممنون از یاری شما دوستان عزیزم . کلی از استرس ترسیده بودم !!!
    Majix و Mahhmudi تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Jalal Parsa آواتار ها
    تشکر کرده
    3214

نقل قول نوشته اصلی توسط alialiali100055 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از کمک شما دوستان گرامی شاید باورتون نشه مشکل چی بود و اگه بگم خنده داره . اما میگم که دوستان نترسن کلا اگه همچین چیزی دیدن . مشکل اینجا بود که فقط توی مود دستی ام این مشکل بود در تمام مود ها مشکلی نداشت حتی مود عکاسی ام !!! پس تا اینجا پی بردم دستکاری در تنظیماتم مشکل داره درون راهنمای لاتین هم نوشته بود اگر زیر نور فلوروسنت یا چیز مشابه خط خط میفته یا استفاده بیش از حد و داغی و تصویر احتمال داره بلرزه یا نویز بیفته.
    مشکل چیز ساده ای بود اون هم سرعت شاتر . سرعت شاتر رو برای عکاسی 320 گذاشته بودم روی مود ام و هنگام تصویر برداری با بی دقتی که انجام دادم اون رو به حالت نرمال برای تصویر برداری برنگردوندم ! همین !!! سرعت شاتر رو کم کردم مشکل حل شد . ممنون از یاری شما دوستان عزیزم . کلی از استرس ترسیده بودم !!!
    سلام
    وقت بخیر
    نمیدونم جاش اینجاست یا نه . دوربین هفتاد دی دارم وقتی روی مود منوال ( ام ) دوربین رو قرار میدم برای تصویر برداری ( فیلمبرداری ) سه تا خط نسبتا پهن روی مانیتور و فیلم خروجی به صورت موازی و قهوه ای کمرنگ ظاهر میشه . در بقیه مود ها این اتفاق نمیفته ! میشه عزیزان کمکم کنند ؟ خیلی ضروری مشکلم حیاتیه چون دوربین رو لازم دارم . توی مود عکاسی هم این اتفاق نمیفته . این رو هم بگم اون سه خط میفته من ضربه به دوربین وارد نکردم به لنز هم همینطور زیر نور مهتابی و غیر مهتابی و نور طبیغی همیطوره . اگر مشکلی باشه باید روی همه ی حالت ها باشه دیگه . ممنون از کمتون پیشاپیش .
    سلام
    خوشبختانه مشکلتون حل شد
    ولی با اون بخشی از پستتون که با رنگ قرمز مشخص کردم باعث شدین دوستان سردرگم بشن ونتونن راهنماییتون کنن
    موفق باشید.
    ویرایش توسط Jalal Parsa : Wednesday 14 October 2015 در ساعت 17:46
    Majix تشکر می‌کند.
    جلال پارسا
    instagram

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    43

سلام
    وقت بخیر
    نمیدونم جاش اینجاست یا نه . دوربین هفتاد دی دارم وقتی روی مود منوال ( ام ) دوربین رو قرار میدم برای تصویر برداری ( فیلمبرداری ) سه تا خط نسبتا پهن روی مانیتور و فیلم خروجی به صورت موازی و قهوه ای کمرنگ ظاهر میشه . در بقیه مود ها این اتفاق نمیفته ! میشه عزیزان کمکم کنند ؟ خیلی ضروری مشکلم حیاتیه چون دوربین رو لازم دارم . توی مود عکاسی هم این اتفاق نمیفته . این رو هم بگم اون سه خط میفته من ضربه به دوربین وارد نکردم به لنز هم همینطور زیر نور مهتابی و غیر مهتابی و نور طبیغی همیطوره . اگر مشکلی باشه باید روی همه ی حالت ها باشه دیگه . ممنون از کمتون پیشاپیش .
    امکان حذف پست نبود نیت راهنمایی بود اما متوجه رفع مشکلتون نشده بودم

خودمم اول متوجه نشدم اما با توجه به چیزی که تو تصویر میبینم مشکل بسیار جدی هست اما رو حساب حرف خودتون که میفرمایین تو مد های دیگه این مشکل رو ندارین به نظر من مشکل نرم افزاریه قبل از مراجعه به تعمیرگاه مرکزی تمامی تنظیمات رو ریست کن کنید . هم clear all custom func هم clear all camera settings

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    4

سلام وقت همه دوستان بخیر
    چند تا سوال دارم .
    1 .من هفتاد دی دارم میخوام ببینم چند هزار تا عکس میشه با این دوربین گرفت بدون افت کیفیت . چون از چند نفر پرسیدم میگفتن تا 10 هزار تا خوبه بعد افت شارپنس داره نمیشه عکساتو بزرگ پرینت کنی . و ایا این درسته ؟ من دوربین رو از اولی که خریدم فقط یه با با کیفیت بالا عکس گرفتم ! و همش دوربین روی 8 مگاپیکسل تنظیمه این هم به سفارش دوستان کارشناس بود برای اینکه سنسور عمر بیشتری داشته باشه و به همون دلایل بالا .

2. من بیشتر از اینکه عکس بگیرم چون فیلم کوتاه و مستند و ... درست میکنم با این دوربین فیلم میگیرم بیشتر . ایا عمر دوربین کم میشه ؟ البته هیچ شاتی از 30 ثانیه بیشتر نمیگیرم نیاز هم نیست مگر اینکه مجبور باشم توی راهنماش هم نوشته تا 30 دقیقه پیاپی مجازیم . تا حالا هم نذاشتم دوربین داغ کنه و خاموش بشه حتی ولرم هم نشده .

3. به نظر شما کیفیت فیلم 70 دی اونقدری هست که ادم رو مجاب کنه باهاش کار کنه و آثار به یادماندنی و پر زحمت درست کنه ؟ ( با بودجه محدود )

4. ایا هر دوربین حرفه ای یه عمر مفیدی دارند ؟ و ایا با ترس و لرز باید عکس گرفت ؟!! چون به خاطر مراقبت های ویژه ای که از دوربین میکنم یکم کار برام سخت میشه !

پیشاپیش ممنون از پاسخ شما دوستان

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

سلام وقت همه دوستان بخیر
    چند تا سوال دارم .
    1 .من هفتاد دی دارم میخوام ببینم چند هزار تا عکس میشه با این دوربین گرفت بدون افت کیفیت . چون از چند نفر پرسیدم میگفتن تا 10 هزار تا خوبه بعد افت شارپنس داره نمیشه عکساتو بزرگ پرینت کنی . و ایا این درسته ؟ من دوربین رو از اولی که خریدم فقط یه با با کیفیت بالا عکس گرفتم ! و همش دوربین روی 8 مگاپیکسل تنظیمه این هم به سفارش دوستان کارشناس بود برای اینکه سنسور عمر بیشتری داشته باشه و به همون دلایل بالا .

2. من بیشتر از اینکه عکس بگیرم چون فیلم کوتاه و مستند و ... درست میکنم با این دوربین فیلم میگیرم بیشتر . ایا عمر دوربین کم میشه ؟ البته هیچ شاتی از 30 ثانیه بیشتر نمیگیرم نیاز هم نیست مگر اینکه مجبور باشم توی راهنماش هم نوشته تا 30 دقیقه پیاپی مجازیم . تا حالا هم نذاشتم دوربین داغ کنه و خاموش بشه حتی ولرم هم نشده .

3. به نظر شما کیفیت فیلم 70 دی اونقدری هست که ادم رو مجاب کنه باهاش کار کنه و آثار به یادماندنی و پر زحمت درست کنه ؟ ( با بودجه محدود )

4. ایا هر دوربین حرفه ای یه عمر مفیدی دارند ؟ و ایا با ترس و لرز باید عکس گرفت ؟!! چون به خاطر مراقبت های ویژه ای که از دوربین میکنم یکم کار برام سخت میشه !

لا اله الا الله!!!
    Babak Borhani، yaghoobi، davoud maani و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

سلام وقت همه دوستان بخیر
    چند تا سوال دارم .

1- بر اساس مشخصات دوربین تعداد 150هزار سیکل عمر مفید شاتر هست . البته در دنیای واقعی عدد های بیش از اینها هم برای دوربین مشکل خاصی بوجود نخواهد آورد و این عدد صرفا جهت اطمینان مصرف کننده است. برای چاپ بزرگ مشکلی نیست و اگر نیاز به کراپ یا چاپ بزرگ دارید با سایز بزرگ عکاسی کنید اصلا مشکلی وجودی نداره.

2- خیر عمر دوربین کم نمیشه . باندازه عمرش برای شما فیلم خواهد گرفت

3-در حال حاضر با توجه به فوکوس تشخیص فازی این دوربین جزو انتخاب های اصلی و عالی برای فیلم برداری است.

4- بله هر وسیله الکترونیکی عمر مفید داره. ولی اگه عمر مفید تلویزیون شما 1000ساعت باشه با ترس و لرز روشنش میکنید؟ یا اگه عمر مفید برف پاک کن خودرو 1000سیکل باشه برای روشن کردنش این دست و اون دست می کنید؟
    yaghoobi، M.Nouri، Dariush Chegini و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    4

ممنون از شما
    یعنی حتی با بالاترین مگا پیکسل هم عکس بگیرم 150 هزار تا عکس رو با کیفیت میگیره ؟ یا اگر همینجوری با 8 مگاپیکسل بگیرم عمر سنسورش دو برابر نمیشه ؟
    پس در مورد سوال 3 با این دوربین تلاش کنیم درامد زایی میشه ؟ ارزش داره ؟
    ویرایش توسط alialiali100055 : Monday 26 October 2015 در ساعت 22:17

صفحه 48 از 62 نخستنخست ... 38 44 45 46 47 48 49 50 51 52 58 ... آخرینآخرین