صفحه 7 از 17 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 61 تا 70 , از مجموع 170
Like Tree919تشکر

موضوع: Canon EOS 5Ds/5Dsr

كاربر همراه Kane آواتار ها
    تشکر کرده
    3887

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    شای این موضوع درست باشدشاهین خان، واینکن همه نمیتونن ازاین otusخان استفاده کنند، مهم اینه که وقتی شرکتی محصولی رو تولید میکنه اون رو کامل تولیدکنه. تولید دوربین بدون لنزمثه خودروی بدون چرخه!!!
    به هرحال اکه سنسور d810تواناست شکی نیست ، ولیکن اگه واقعا با یه لنز خوب خودش رو بیشتر نشون میده، خوب بسم اله... نیکون، لنزش رو هم بمون بده دیگه. اگه نه که همون phase one رو عشق است...
    با سری آرت سیگما هم میشه به نتایج خیلی خوبی رسید ،سری آرت که میشه گفت در دسترس همه قرار داره و قیمتش کسری از قیمت اون لنز مدیوم فرمتی هست که روی phase one به کار برده شده ، هم زایس و هم سیگما دارند رنج های مختلفی رو پوشش می دهند و فکر می کنم به زودی شاهد محصولات دیگه ای هم ازشون باشیم . به نظر من انتقاد به کنن و نیکون کاملا وارد هست که چرا لنز درخور دوربینهایی که تولید کرده اند رو نساختن! ولی الان موضوع این نیست ، موضوع اینه که انتظار میره که مقایسه عادلانه باشه و چون هدف این مقایسه بیشتر آزمایش عملکرد سنسور دوربین ها بوده حداقل باید تلاش میشد که متغییر ها رو تا حدی کنترل کنند . در خوبی مدیوم فرمت شکی نیست ولی تفاوت به هیچ وجه این قدر نیست .
    yaghoobi، lamagra، kiavash و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    شاهین بوذرجمهری

كاربر همراه Shadows آواتار ها
    تشکر کرده
    659

برخی سایتها اشاره کردن به پیشرفت خوب dynamic range اگر محقق شود میتوان تولید این دوربین را حرکتی بسیار مهم دانست از کنن دانست
    بابک مهرافشار تشکر می‌کند.

كاربر همراه Amin Zarif آواتار ها
    تشکر کرده
    6314

به نظر من انتقاد به کنن و نیکون کاملا وارد هست که چرا لنز درخور دوربینهایی که تولید کرده اند رو نساختن!
    Canon back in 2010 started the arduous task of replacing all their existing L-lenses, this to better match new sensors with very high resolution. The first model in the series of upgraded L-lenses was the EF 70-200/2,8L IS II USM.
    کانن در تولید تمام لنز های سری ال از سال 2010 به بعد، رزولوشن بالای سنسور را برای طراحی لنز درنظر گرفته است.
    Video interview Canon Eos 5Ds and 5Ds R - Fotosidan
    yaghoobi، M.Mobin، a.g g.a و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    امین ظریف مهدیزاده

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadows نمایش پست ها
    برخی سایتها اشاره کردن به پیشرفت خوب dynamic range اگر محقق شود میتوان تولید این دوربین را حرکتی بسیار مهم دانست از کنن دانست
    لطفا منبع خبرتون رو ذكر كنيد ، به نظر من اگر در دايناميك رنج پيشرفت خيلي خوبي هم محقق نشود ! باز ساخت اين دوربين با اين خروجي حركت بسيار با ارزش و شاهكاري خواهد بود و با ارزش بودن اين دوربين منوط به بحث جانبي دايناميك رنج اونم در اين فروم و توسط دوستان نيكوني نخواهد بود
    Amin Zarif، m.daneshpayeh، M.Mobin و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

Video interview Canon Eos 5Ds and 5Ds R - Fotosidan
    اين فيلم رو نگاه کنيد ، نماينده کنون ميگه که ديناميک رنج تغيير نکرده و در حد 5 دی 3 ، اما نويز در سايه و هايلايت ها کمتره
    yaghoobi، Nima Sadigh، a.g g.a و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    اگر امكان استفاده از لنزهاي EF-S‌نباشد، اين امكان به چه دردي مي خورد؟
    “We realise that certain photographers shoot in a certain style, or with a certain crop, and knew that our new CMOS sensor would allow for these crop ratios to be utilised in-camera. We feel that by adding these, it increases [the] EOS 5DS and EOS 5DS R functionality and usability.”
    Nima Sadigh و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

قابلیت جدید شخصی سازی Quick Control Screen(یا همان Custom Quick Control Screen) در 5ds:

قابلیت دیگر auto isoی قابل برنامه ریزی(ظاهرا شبیه دوربینهای نیکون) است. با این قابلیت شما می توانید میزان default مینیمم سرعت شاتر را که برابر فاصله کانونی/1 است را در 7 level - هر پله 2/3 استاپ- اصلاح کنید. در نیکون اصلاح در 5 level - هر پله 1 استاپ- وجود دارد. (7d ii هم این قابلیت را داشته است):

سعی می کنم دوربین بعدی که خریداری می کنم حتما این قابلیت مفید را داشته باشد. البته مدتی طول خواهد کشید این آپشن روی دوربینهای رده پایینتر هم منتقل شود. مشکلی نیست صبر می نماییم.
    ویرایش توسط Nima Sadigh : Thursday 12 February 2015 در ساعت 11:50
    ME، yaghoobi، K_NMT و 15 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر همراه sohrab-gh آواتار ها
    تشکر کرده
    1708

نظر شخصی : به نظر من این دوربین کاملا مناسب برای کسانی که توانایی خرید مدیوم فرمت ندارند و کنون به نظر بازار تبلیغات رو بیشتر هدف قرار داده و اگر مساله جنس تصویر رو در نظر نگیریم به نظر من از نظر سطح جزئیات میتونه کاملا قابل مقایسه با مدیوم فرمت ها باشه .بالا بودن داینامیک رنج و عمق رنگ میتونه مساله بسیار مهمی باشه ولی چون به نظر من بیشتر هدف این دوربین بازار تبلیغات و چاپ است میتونه فاکتور زیاد مهمی نباشه.لنز های جدید کنون و سیگما(مخصوصا لنز های آرت) به نظرم کاملا قابلیت پوشش این رزولوشن را دارند.البته دردسر های خرید سیستم مناسب و هارد و مموری مناسب هم هست . البته راه حل بسیار مناسب هم برای کسانی که از 50 مگاپیکسل بودن این دوربین ناراحتند اینه که نخرند.
    در کل این حرکت کنون بسیار هوشمندانه بود و به نظرم این دوربین ، دوربین موفقی خواهد بود
    yaghoobi، Behin Nazem، usef و 15 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    سهراب قابزلو
    photography is about what you feel and see
    sohrabphotography.blogfa.com
    Cacal Telegram : telegram.me/sohrabphotography

كاربر همراه Niaz آواتار ها
    تشکر کرده
    1154

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    ... به نظر من اگر در دايناميك رنج پيشرفت خيلي خوبي هم محقق نشود ! باز ساخت اين دوربين با اين خروجي حركت بسيار با ارزش و شاهكاري خواهد بود و با ارزش بودن اين دوربين منوط به بحث جانبي دايناميك رنج اونم در اين فروم و توسط دوستان نيكوني نخواهد بود
    جناب آقای نژادی بنده به عنوان یک کاربر آماتور کانن تنها موردی که به کاربران نیکون حسودی میکنم داینامیک رنج نیکون هست، اتفاقاً من امیدوارم در این سنسور جدید در زمینه داینامیک رنج پیشرفت خیلی خیلی خوبی محقق بشه، به نظر من اکثریت کاربران چه آماتور و چه حرفه ای خواهان داینامیک رنج بالاتر در مقایسه با مگایپیکسل بیشتر باشند.
    nejadi، obsidiyan، H.S 329 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    instagram: niazch

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط Niaz نمایش پست ها
    جناب آقای نژادی بنده به عنوان یک کاربر آماتور کانن تنها موردی که به کاربران نیکون حسودی میکنم داینامیک رنج نیکون هست، اتفاقاً من امیدوارم در این سنسور جدید در زمینه داینامیک رنج پیشرفت خیلی خیلی خوبی محقق بشه، به نظر من اکثریت کاربران چه آماتور و چه حرفه ای خواهان داینامیک رنج بالاتر در مقایسه با مگایپیکسل بیشتر باشند.
    كاملا با شماموافقم
    Niaz، hosein1973، obsidiyan و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 7 از 17 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... آخرینآخرین