صفحه 9 از 17 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 90 , از مجموع 170
Like Tree919تشکر

موضوع: Canon EOS 5Ds/5Dsr

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    D810 Vs 5Ds
    قسمت تعدادلنزهای قابل استفاده برای هربرندجالبه!!
    Canon 5DS vs Nikon D810 Detailed Comparison
    مقايسه ماشينی و مشکل داره مثلاً سيلينگ 5 دی اس دقيقاً با 5 دی 3 يکيه اما اون رو در نظر نگرفته
    يا رزولوشن ال سی دی 5 دی اس 18 % بيشتره اما برابر زده
    از اون طرف برای منظره 5 دی اس رو بهتره دونسته که جز رزولوشن بالا برتری ديگه اي نداره

لنز های نيکون اکثراً قديميه و جز چند تا پرايم و 14-24 لنز های زوم جالبی نداره
    مخصوصاً لنز های پر استفاده مثل 24-70 70-200 که اکثر عکاس ها نياز دارند
    خودم خيلی از بادی D750 خوشم اومد اما به خاطر اينکه لنز مناسبی که ميخواستم پيدا نکردم بيخيال عوض کردن سيستم شدم
    Amin Zarif، kiavash، obsidiyan و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر همراه usef آواتار ها
    تشکر کرده
    4817

نمونه های استودیوی 5DSRو 5DS در سایت imaging-resource.com منتشر شد.
    عکس های بالا نمونه با کراپ صد در صد و ایزو ۶۴۰۰ از دوربین 5dsrو d810 و در دو حالت نویز ریداکشن روشن و خاموش میباشد.(دو تصویر اول مربوط به 5Dsr میباشد)
    ویرایش توسط usef : Saturday 21 March 2015 در ساعت 20:34
    eksir، yaghoobi، Amin Zarif و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه M. Bagheri آواتار ها
    تشکر کرده
    213

نقل قول نوشته اصلی توسط niceevil نمایش پست ها
    مقايسه ماشينی و مشکل داره مثلاً سيلينگ 5 دی اس دقيقاً با 5 دی 3 يکيه اما اون رو در نظر نگرفته
    يا رزولوشن ال سی دی 5 دی اس 18 % بيشتره اما برابر زده
    از اون طرف برای منظره 5 دی اس رو بهتره دونسته که جز رزولوشن بالا برتری ديگه اي نداره

لنز های نيکون اکثراً قديميه و جز چند تا پرايم و 14-24 لنز های زوم جالبی نداره
    مخصوصاً لنز های پر استفاده مثل 24-70 70-200 که اکثر عکاس ها نياز دارند
    خودم خيلی از بادی D750 خوشم اومد اما به خاطر اينکه لنز مناسبی که ميخواستم پيدا نکردم بيخيال عوض کردن سيستم شدم
    لنزهای نیکون اکثرا قدیمیه ؟!!!
    واقعا ؟!
    تا جایی که من می دونم خیلی از کنونی ها به خاطر کیفیت بالاتر 24-70 نیکون این لنز رو با تبدیل روی بدنه کنونشون استفاده می کنن. در مورد 70-200 هم VRII عملکرد فوق العاده ای دارهو چیزی از همتای کنونی کمتر نداره!!!
    مرتضی باقری
    D7100+Nikkor 18-105mm f3.5-5.6+Nikkor 50mm f1.8 D+Sigma 105mm f2.8 macro+Tokina 11-16 II f2.8 + SB800+Vangard Alta 233AP
    درباره من

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط M. Bagheri نمایش پست ها
    لنزهای نیکون اکثرا قدیمیه ؟!!!
    واقعا ؟!
    تا جایی که من می دونم خیلی از کنونی ها به خاطر کیفیت بالاتر 24-70 نیکون این لنز رو با تبدیل روی بدنه کنونشون استفاده می کنن. در مورد 70-200 هم VRII عملکرد فوق العاده ای دارهو چیزی از همتای کنونی کمتر نداره!!!
    چرا کسی بخواهد لنز 24-70 نیکون را با تبدیل روی کنون استفاده کند؟ وقتی لنز کنونی لنز جدیدتر و بهتری است؟!!
    در مورد مشکلات لنز 70-200 نیکون هم در تاپیک دی6 یا 750دی بحث کردهایم میتوانید آنجا مطالعه کنید.
    بنظر من اگر بخواهید از نظر کیفیت اپتیک مقایسه درستی داشته باشید باید این دو لنز کنون را با لنزهای پرایم نیکون مقایسه کنید!
    yaghoobi، Amin Zarif، nejadi و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

تا جایی که من می دونم خیلی از کنونی ها به خاطر کیفیت بالاتر 24-70 نیکون این لنز رو با تبدیل روی بدنه کنونشون استفاده می کنن
    تصور میکنم اشتباه به عرضتون رسوندن مرتضی جان
    تنها لنزی از نیکون که خیلی از دوستان عزیز کاننی با تبدیل روی بادیهاشون استفاده میکردند. 24-14 بود. !!!
    میگم بود چون با عرضه لنز خوب 24-11 دیگه این مورد هم عملا برای دوستداران این لنز و این دامنه و کارهای مورد نظرشون منتفی شده
    مگر اینکه هنوز کاننی هایی باشند که ممکنه و فقط ممکنه به دلیل گرون بودن قیمت 24-11 در حال حاضر ( آینده و کاهش قیمت رو هم در نظر بگیریم. ) رغبتی به تهیه اون نداشته باشند. !
    به هر حال هر دو لنز 70-24 در کانن و نیکون لنزهای خوبی هستند و اختلاف اون قدر فاحش نیست که یک کاننی بخواد لنزی رو که مشابه اون با کیفیت خوب در برند مورد استفاده ش موجوده بره سراغ نسخه نیکونی اون و دشواری ها تهیه تبدیل و استفاده از اون.
    بحث 70-24 جدید تامرون رو اصلا در نظر نمیگیرم.
    ویرایش توسط omid mohebbi : Monday 23 March 2015 در ساعت 15:49
    yaghoobi، m.daneshpayeh، Nima Sadigh و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

كاربر جديد alimorteza آواتار ها
    تشکر کرده
    30

من هم فکر میکنم این دو مدل بیشتر به درد کار آتلیه و چاپ عکس با سایز بالا میخوره. به علت بالا رفتن تعداد پیکسل (هرچند پردازشگر ارتقا یافته) اما عملکرد دوربین رو در ایزوهای بالا نسبت به مارک 3 کاهش داده. بنابراین ترجیح شرکت کانن هم به حذف ایزوهای بالای این دو دوربین بوده. پس به نظر من اگر درجاهای کم نور و فضای بسته بدون نور کمکی عکاسی میکنید همچنان برتری با مارک 3 هست.
    Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کند.

كاربر جديد alimorteza آواتار ها
    تشکر کرده
    30

نقل قول نوشته اصلی توسط usef نمایش پست ها

نمونه های استودیوی 5DSRو 5DS در سایت imaging-resource.com منتشر شد.
    عکس های بالا نمونه با کراپ صد در صد و ایزو ۶۴۰۰ از دوربین 5dsrو d810 و در دو حالت نویز ریداکشن روشن و خاموش میباشد.(دو تصویر اول مربوط به 5Dsr میباشد)

در ایزوهای بالا بهتره این دوربین رو با غول سونی مقایسه کنید. دوربین sony alpha 7s عملکرد بسیار خوبی در ایزوهای بالا داره. هرچند به نظر من تا ایزوی 6400 برتری با مارک 3 هست
    بادرنظر گرفتن اختلاف قیمت دوربین سونی و کانن، ذوربین سونی بهترین گزینه برای کار در ایزوهای بالاست.
    به لینک زیر توجه کنید:
    High ISO Compared: Sony A7S vs. A7R vs. Canon EOS 5D III: Digital Photography Review

كاربر همراه Hamed Ziyaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1887

درود...
    خب... قیمت این بقول دوستان غول !!! رو در دوبی پیدا کردم.. دوستم چنتا وارد کرده به قیمت 11 هزار درهم.! بدنه 5 DSR

البته در تاپیک قیمتها هم اعلام میکنم. منتها فکر کردم اگه اینجا هم اعلام بشه بد نیست..

پ.ن : بدنه 5 مارک تری وقتی اومد 14 هزار درهم بود ! چجوریه که اینو میگه 11 هزار درهم.؟؟؟ من پیشبینی حداقل 14 هزار رو کرده بودم... ! کمی غیر منطقی بنظر میاد..! دوستان نظری ندارن؟؟
    yaghoobi، usef، saber.pix و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مبر ز موی سپیدم گمان به عمر دراز
    جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی ...
    "حامد "

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

سایت pdreview و imaging-resource هر دو نمونه های استودیویی این بدنه را منتشر کردند.

http://www.dpreview.com/articles/2335390472/canon-eos-5ds-r-added-to-studio-test-scene-comparison

نمونه ها از چیزی که فکر میکردم بهتر بودند. در مقایسه با مدیوم فرمت Pentax 645Z تقریبا تفاوت معنی داری دیده نمیشد. فقط کمی در سایه های تیره برتری با Pentax 645Z بود. البته برای این بدنه از لنز 85 اف 1.8 استفاده شده که خوب شاید بهترین لنز قابل استفاده نبوده باشد. در نمونه های imaging-resource از فاصله کانون 70 مم !!!؟ (احتمالا لنز 70-200) استفاده شده که میتونید خودتان نتیجه را حدس بزندید...

با این حساب باید بدنههای مدیویم فرمت برای حفظ فاصله قبلی تکانی بخود بدهند. اگرچه هنوز مدیوم فرمتهای ریزولوشن بالا (بالاتر از Pentax 645Z) با این بدنه فاصله زیادی دارند ولی از دید یک عکاس حرفه ای در عمل شاید یک رقیب جدی برای مدیوم فرمتها باشد.
    yaghoobi، lamagra، aliakbar و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

نقل قول نوشته اصلی توسط papyruus نمایش پست ها
    درود...
    خب... قیمت این بقول دوستان غول !!! رو در دوبی پیدا کردم.. دوستم چنتا وارد کرده به قیمت 11 هزار درهم.! بدنه 5 DSR

البته در تاپیک قیمتها هم اعلام میکنم. منتها فکر کردم اگه اینجا هم اعلام بشه بد نیست..

پ.ن : بدنه 5 مارک تری وقتی اومد 14 هزار درهم بود ! چجوریه که اینو میگه 11 هزار درهم.؟؟؟ من پیشبینی حداقل 14 هزار رو کرده بودم... ! کمی غیر منطقی بنظر میاد..! دوستان نظری ندارن؟؟
    حامد جان ارادتمندیم.
    باید دید از کدوم مبدا وارد دوبی شده.؟
    مبدا غیر رسمی و یا رسمی.؟
    که با توجه به قیمت اولیه مارک 3 که فرمودید 14000 درهم بوده و اختلاف 3000 درهمی با مدل جدیدتر تصور میکنم از مبدا غیر رسمی وارد دوبی شده
    Hamed Ziyaei و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

صفحه 9 از 17 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... آخرینآخرین