صفحه 29 از 37 نخستنخست ... 19 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 281 تا 290 , از مجموع 366
Like Tree1559تشکر

موضوع: Canon EOS 5D Mark IV

كاربر همراه saber.pix آواتار ها
    تشکر کرده
    736

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_ashrafi نمایش پست ها
    خیلی مبارکه امیدوارم کلی باهاش زندگی کنین
    در مورد فرمایشتون یعنی مشکل سافت بودن فایل RAW که تو تست سایت دی پی رویو هست براتون پیش نیومده ؟ در مقایسه با مارک3 شارپنس فایل های خامتون چطوره؟
    نه اصلا عکس های سافتی من ندیدم البته لنز هم خیلی تاثیر داره مابا دوستم هم نسخه قدیمی 24-70 هم امتحان کردیم هم نسخه تایپ 2 رو بشدت نسخه تایپ 2 شارپ هست اونقدر شارپ که حتی 1% هم تو فتوشاپ احتیاج به شارپ سازی نداره. فقط یه چیز اذیت کننده داره اونم تعدد بسیار زیاد گزینه ها و پیچیدگی منو نسبت به دوربین های قبلی کانن هست.
    yaghoobi، K_NMT، Nima Sadigh و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon EOS 5D Mark IV+Canon EF 24-70mm f/2.8L II +Metz mecablitz 64 AF-1

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

سلام دوستان سوالی داشتم کسانی که تجربه استفاده از این دوربین رو داشتن میتنونن راهنمایی کنن که من الان مارک 3 دارم ارزش داره بفروشم این دوربین رو بگیرم من فقط از قابلیت عکاسی استفاده میکنم و قابلیت تصویر برداری برام هیچ اهمیتی نداره آیا این دوربین تفاوت های خیلی جذابی داشته !! که تو خروجی و کیفیت تاثیر بزاره ؟ البته ژانر من طبیعت و پرتره هست اگر میشه تخصصی راهتمایی کنید ممنون

در مورد 5DS 5DSR چی اونا برتری خاصی به غیر از رزولیشین نسبت به مارک 3 داره ؟
    ویرایش توسط scorpion8 : Monday 2 January 2017 در ساعت 11:24
    CANON 5D MARK IV / TAMRON 85MM 1.8 SP VC / TAMRON 15-30MM 2.8 SP VC
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40

كاربر همراه saber.pix آواتار ها
    تشکر کرده
    736

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها
    سلام دوستان سوالی داشتم کسانی که تجربه استفاده از این دوربین رو داشتن میتنونن راهنمایی کنن که من الان مارک 3 دارم ارزش داره بفروشم این دوربین رو بگیرم من فقط از قابلیت عکاسی استفاده میکنم و قابلیت تصویر برداری برام هیچ اهمیتی نداره آیا این دوربین تفاوت های خیلی جذابی داشته !! که تو خروجی و کیفیت تاثیر بزاره ؟ البته ژانر من طبیعت و پرتره هست اگر میشه تخصصی راهتمایی کنید ممنون

دوست عزیز اختلاف خیلی فاحشی نداره. اما عکس هاش رو من نسبت به مدل قدیمی ترش خیلی بیشتر قبول دارم.
    rezanazemi87 و M-ESMAILZADEH تشکر می‌کنند.
    Canon EOS 5D Mark IV+Canon EF 24-70mm f/2.8L II +Metz mecablitz 64 AF-1

تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط saber.pix نمایش پست ها
    دوست عزیز اختلاف خیلی فاحشی نداره. اما عکس هاش رو من نسبت به مدل قدیمی ترش خیلی بیشتر قبول دارم.
    حالا احتمالا یک سال دیگه هم با مارک 3 کار کنم بفروشم آخر سال دیگه مارک 4 بگیرم که قیمتشم متعادل تر بشه اینطوری بهتره به نظرم
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40

كاربر همراه esfandiyar2002 آواتار ها
    تشکر کرده
    194

درود

مارک چهار دارای ایزوی بهبود یافته جهت عکاسی در شرایط کم نور است که در 5DSR چنین نیست..قابلیت فیلم برداری 4K را دارید که در 5DSR موجود نیست..

در 5DSR شما جزئیات بسیار خوبی دارید و اگر مایل به کراپ کردن عکس باشید،جزئیات کماکان در کراپ1.3 و یا 1.6 محفوظ بوده و زحمت ادیت شما را کمتر می کنند..

moire effect در مارک چهار بدلیل حضور فیلتر دیده نمی شود،ولی جزئیات را اندکی از دست می دهید.در 5DSR شما این تاثیر را خواهید دید،ولی جزئیات عکس گرفته شده باقی خواهند ماند..

در یک کلام، 5DSR در شرایط نوری کافی،عدم نیاز تخصصی به فیلم برداری با جزئیات بالا،رزولوشن و جزئیات تصویری بیشتری حین عکاسی به همراه خواهد داشت..

مارک چهار تمامی نیازهای دیگر شما را بدون درنظر گرفتن جزئیات فراوان تصویری و چاپ پوسترهای بزرگ،در بر خواهدگرفت.

بدرود تا درودی دیگربار
    yaghoobi، Mehrdad-PL، saber.pix و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

سیستم فوکوس به‌کار رفته درEOS 1D X Mark II با دوربین 5D Mark IV یکسان است وازهمان ماژول فوکوس استفاده میکند.بنابراین این راهنمای pdf میتواند برای هردو استفاده شود
    Canon EOS-1D X Mark II AF Setting Guidebook

yaghoobi، saber.pix و amir.komeily تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    131

آقا با اون کامنتی که آخر بررسی گذاشته بود کلا دارم ناامید میشم از پرداخت هزینه واسه این دوربین چرا کنون اینقدر تو این رنج انتخاب محدود داره ولی نیکون چند مدل دوربین با مگاپیکسل بالا بدبختی اینه که اگه بخوایم بریم سمت نیکون باید کل لنز ها رو بفروشم که اینم همش ضرره
    دوست گرامی

متاسفانه نه مقاله ای که لینک آن گذاشته شده است (که به نفع کنون است) با واقعیت منطبق است و نه کامنتی که زیر آن گذاشته شده است (و به ضرر کنون است) صحت دارد.

نویسنده مقاله که از تصاویر سایت DPReview استفاده کرده است شرایط یکسانی را برای تست دوربینها در نظر نگرفته است. نویسنده کامنت هم که مانند بسیاری دیگر به نقل قول شکسته و بسته اعداد سایت DXOMARK پرداخته است بدون آنکه به معنا و مفهوم این اعداد توجهی داشته باشد.

اگر تصمیم خرید خود را بر اساس کامنتهای مهندسین همه فن حریف اینترنتی می گیرید کار بسیار سختی پیش رو دارید!

ارادتمند
    DELL، obsidiyan، amir.komeily و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط vtn54 نمایش پست ها
    دوست گرامی

متاسفانه نه مقاله ای که لینک آن گذاشته شده است (که به نفع کنون است) با واقعیت منطبق است و نه کامنتی که زیر آن گذاشته شده است (و به ضرر کنون است) صحت دارد.

نویسنده مقاله که از تصاویر سایت DPReview استفاده کرده است شرایط یکسانی را برای تست دوربینها در نظر نگرفته است. نویسنده کامنت هم که مانند بسیاری دیگر به نقل قول شکسته و بسته اعداد سایت DXOMARK پرداخته است بدون آنکه به معنا و مفهوم این اعداد توجهی داشته باشد.

اگر تصمیم خرید خود را بر اساس کامنتهای مهندسین همه فن حریف اینترنتی می گیرید کار بسیار سختی پیش رو دارید!

ارادتمند

ممنون بابت راهنمایی ولی میدونید خودتون هر کسی یه چیزی میگه dp dxo هر کدوم ساز خودشون رو میزنن ما هم مرجع دیگه ای نداریم مگر اینکه کسی این دوربین از داخل همین بچه ها خریده باشه راهنمایی کنه وگرنه میمونه نظرات مردم تو اینترنت و بررسی های خارجی
    MohammadRanjbar تشکر می‌کند.
    Kupo C stand 40

كاربر همراه
    تشکر کرده
    131

ممنون بابت راهنمایی ولی میدونید خودتون هر کسی یه چیزی میگه dp dxo هر کدوم ساز خودشون رو میزنن ما هم مرجع دیگه ای نداریم مگر اینکه کسی این دوربین از داخل همین بچه ها خریده باشه راهنمایی کنه وگرنه میمونه نظرات مردم تو اینترنت و بررسی های خارجی
    از قضا مشکل سایت DPReview یا DXOMARK نیست مشکل تفسیرهای نادرست یا ناقص ما از اطلاعات ارایه شده در این سایتها است. شما تفسیرهای دیگران و حتی خود سایتهای مزبور را کنار بگذارید و فقط به اطلاعات خام ارایه شده در این سایتها توجه کنید و اگر آنها را با نیازهای واقعی خودتان کنار هم بگذارید به بهترین نتیجه می‌رسید. در مورد این دوربین با توجه به گذشتن چند ماه از عرضه آن اطلاعات بسیار کاملی در مورد کاربرد عملی آن در دنیای واقعی و نقاط ضعف و قوت آن و همچنین مقایسه آن با مدلهای مشابه توسط عکاسان واقعی وجود دارد که می‌توانید به آنها مراجعه کنید.

ارادتمند
    Amin.Zallaghi و scorpion8 تشکر می‌کنند.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

متاسفانه مقایسه‌ای که در سایت مذکور گذاشته‌شده، بسیار خام‌دستانه و فقط کپی‌ایست ناقص از تعدادی از مطالب DP و بعد با یک نتیجه‌گیری یک خطی نادرست .
    به اینگونه مطالب سایت‌هایی چنین توجه‌نکنید.در همین فروم در این‌باب مطالب کاملی وجود‌دارد.
    yaghoobi، amir.komeily، scorpion8 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 29 از 37 نخستنخست ... 19 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... آخرینآخرین