صفحه 20 از 60 نخستنخست ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 24 30 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 191 تا 200 , از مجموع 594
Like Tree991تشکر

موضوع: Canon EOS 50D

كاربر همراه Ali Reza Aslani آواتار ها
    تشکر کرده
    229

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 50D

سلام جناب قشقایی
    اگر شما دوربین را به کامپیوتر وصل کنید و صفحه اوتوران را که بعد از وصل دوربین روی صفحه ظاهر میشود را ببندید سپس در my camputer روی درایو جدیدی که مربوط به دوربین است کلیک کرده و عکسها را در درایو دیگری کپی کنید در آن درایو عکسها را فقط jpeg خواهید دید.
    علیرضا اصلانی

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    27

نقل قول نوشته اصلی توسط 0808 نمایش پست ها
    سلام جناب قشقایی
    اگر شما دوربین را به کامپیوتر وصل کنید و صفحه اوتوران را که بعد از وصل دوربین روی صفحه ظاهر میشود را ببندید سپس در my camputer روی درایو جدیدی که مربوط به دوربین است کلیک کرده و عکسها را در درایو دیگری کپی کنید در آن درایو عکسها را فقط jpeg خواهید دید.
    سلام.
    چیزی که توضیح دادید اتفاقی هست که دقیقا برای من میفته به همین ترتیب. پس بقیه دوستان هم با این مشکل برخورد کردند . فکر می کردم دوربین من مشکل داره.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

نگران نباشيد اين ايراد نيست. سازمانا در همه ي دوربين هاي كنن ( از 20D هم همينطور بود؛ 40D هم همين است و الي آخر ) وقتي با كابل به كامپيوتر متصل مي شويد براي داونلود كردن عكس هاي RAW فقط بايد از نرم افزار دوربين استفاده كنيد و يا همان طور كه دوستان گفتند از Card Reader استفاده كنيد.
    Ali Reza Aslani، partow و pArsi تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر همراه ghanbar آواتار ها
    تشکر کرده
    1809

سلام

عرض تبريك مجدد يه دوستان . من 40D دارم و يندوز ويستا هم هست در ابتدا ويستا نمي توانست RAW فرمت را شناساي(CR2) كند ولي با به روز كردن برنامه windows photo gallery كه در خود ويستا است از سايت مايكروسافت اين مشكل برطرف شد حتي دوربين دوستم كه 50 است و ديگر دوستم 1000 هيچ مشكلي نداشت و به راحتي فايل ها هم كپي شده و هم اجرا مي شود. با خود اجرا كننده اتوماتيك ويندوز و هم از طريق My computer كپي كردن آنها . در ضمن حتي EXIF را هم به خوبي نمايش ميدهد . به نظر من يكبار برنامه خود را به روز كنيد مشكل برطرف خواهد شد. من دوربين را مستقيم با كابل غير اصلي به دوربين وصل مي كنم .
    QashQai و Rofougaran تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

نقل قول نوشته اصلی توسط 0808 نمایش پست ها
    سلام جناب قشقایی
    اینطور نیست من در اینصورت باز هم فایل های خام و Jpeg را جداگانه میبینم چه روی دوربین چه پس از کپی رو هارد کامپیوتر( منظور حالتی است که از نرم افزار دوربین استفاده نشود و دوربین با پورت USB به کامیپوتر کانکت شود ) این مورد همانطور که پیش تر هم عرض شد در صورتی که از نرم افزار دوربین استفاده نشود به پارامترهای متغیر دیگری از سیستم عامل تا غیر... بستگی خواهد داشت که در این خصوص حدس میزنم تفاوت در سیستم عامل و آپگرید ها برمیگردد. ویندوز مورد استفاده من ویستا است
    farhad44، Ali Reza Aslani، Rofougaran و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط QashQai نمایش پست ها
    .......
    این مورد همانطور که پیش تر هم عرض شد در صورتی که از نرم افزار دوربین استفاده نشود به پارامترهای متغیر دیگری از سیستم عامل تا غیر... بستگی خواهد داشت که در این خصوص حدس میزنم تفاوت در سیستم عامل و آپگرید ها برمیگردد. ....
    سلام

اين حرف افشين عزيز باعث شد تا من بعد از يكسال و نيم كه فقط از كارد ريدر استفاده مي كردم يك تست ديگري با كابل بكنم و با كمال تعجب متوجه شدم كه فايل هاي RAW ديده مي شوند.

حالا اين تغيير يا بر مي گردد به Service Pack 3 ويندوز XP كه آن زمان نداشتم و يا به Firmware دوربينم كه يك بار آپديت شده است كه در اين صورت اين از آن موارد Subject to change without notice براي آن فرمور بوده است !
    QashQai، Ali Reza Aslani و Rofougaran تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر آشنا N.Salehoof آواتار ها
    تشکر کرده
    65

سلام
    من یک مبتدی هستم و تصمیم دارم به دنیای SLR وارد شوم.پس از بررسیهای زیاد نظرم روی Canon 50D به همراه لنز Canon 18-200 هست.در بعضی تاپیک ها به نویز 50D نسبت به 40Dاشاره شده بود که مرا نگران کرد.آیا این نویز فقط در ایزوهای بالا وجود داره یا کلا 50D دوربین نویزداری است؟ از بین دوستانی که 50D به همراه لنز Canon 18-200 دارند آیا راضی هستند؟ وکلا برای من که میخواهم تازه وارد دنیای SLR شوم کار با این لنز راحت است ( منظورم فوکوس این لنز است).
    با تشکر
    نادر صالح اوف
    ویرایش توسط N.Salehoof : Thursday 2 April 2009 در ساعت 08:33

كاربر فعال A. Mohammadi آواتار ها
    تشکر کرده
    7479

نقل قول نوشته اصلی توسط NASA804 نمایش پست ها
    سلام
    من یک مبتدی هستم و تصمیم دارم به دنیای SLR وارد شوم.پس از بررسیهای زیاد نظرم روی Canon 50D به همراه لنز Canon 18-200 هست.در بعضی تاپیک ها به نویز 50D نسبت به 40Dاشاره شده بود که مرا نگران کرد.آیا این نویز فقط در ایزوهای بالا وجود داره یا کلا 50D دوربین نویزداری است؟ از بین دوستانی که 50D به همراه لنز Canon 18-200 دارند آیا راضی هستند؟ وکلا برای من که میخواهم تازه وارد دنیای SLR شوم کار با این لنز راحت است ( منظورم فوکوس این لنز است).
    با تشکر
    نادر صالح اوف
    سلام

اینکه دوربین 40d یکی از کم نویزترین دوربینهای کانن محسوب می شود ، واقعیتی غیر قابل انکار است. نویز زیاد(مقداری) دوربین 50d نسبت به 40d مربوط به پیکسل دانسیته سنسور 50d است . البته رزولوشن 50 دی ، 15 مگاپیکسل و 40 دی ، 10 مگاپیگسل است و اگر علاقمند به داشتن دوربینی جدید و با رزولوشن بیشتر هستید 50d انتخاب شماست ولی برای خروجی بهتر با این دوربین، باید از لنزهای گرانتر و مرغوب تر ! استفاده کنید.

با توجه تفاوت قیمت این دو دوربین و اگر به مگاپیکسل بیشتر اعتقاد و نیاز ندارید ، خرید دوربین 40d به صرفه تر است و باقی بودجه تون رو می تونید صرف خرید لنز (های) بهتری کنید.

در مورد لنز هم ، لنزهایی مثل 200-18 با رنج زوم بالا (حدود 11 برابر) ، اگر به عنوان تک لنز می خواهید ، لنز خوبیست هر چند ایده آل نیست ولی اگر در اینده قصد خرید لنزهای دیگر رو هم خواهید داشت ، از خیر خرید این لنز بگذرید و با توجه به اولویتهای کاری خودتان لنزهای بهتری تهیه نمائید.

به قول یکی از دوستان : فاکتورهای عکاسی : 1- تجربه عکاس 2- لنز مرغوب 3 - بادی دوربین

سر آخر اینکه اگر واقعا مبتدی هستید و تا کنون دوربین دیجیتال نداشته اید و یا اگر با اصول عکاسی (با آنالوگ یا دیجیتال) آشنا نیستید ابتدا یک دوربین شبه SLR تهیه مکنید و پس از کسب تجربه یک SLR بگیرید.
    partow، AslanAslan، hesamsh و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    اصغـرمحمـدی

كاربر آشنا N.Salehoof آواتار ها
    تشکر کرده
    65

نقل قول نوشته اصلی توسط canon1356 نمایش پست ها
    سلام

اینکه دوربین 40d یکی از کم نویزترین دوربینهای کانن محسوب می شود ، واقعیتی غیر قابل انکار است. نویز زیاد(مقداری) دوربین 50d نسبت به 40d مربوط به پیکسل دانسیته سنسور 50d است . البته رزولوشن 50 دی ، 15 مگاپیکسل و 40 دی ، 10 مگاپیگسل است و اگر علاقمند به داشتن دوربینی جدید و با رزولوشن بیشتر هستید 50d انتخاب شماست ولی برای خروجی بهتر با این دوربین، باید از لنزهای گرانتر و مرغوب تر ! استفاده کنید.

با توجه تفاوت قیمت این دو دوربین و اگر به مگاپیکسل بیشتر اعتقاد و نیاز ندارید ، خرید دوربین 40d به صرفه تر است و باقی بودجه تون رو می تونید صرف خرید لنز (های) بهتری کنید.

در مورد لنز هم ، لنزهایی مثل 200-18 با رنج زوم بالا (حدود 11 برابر) ، اگر به عنوان تک لنز می خواهید ، لنز خوبیست هر چند ایده آل نیست ولی اگر در اینده قصد خرید لنزهای دیگر رو هم خواهید داشت ، از خیر خرید این لنز بگذرید و با توجه به اولویتهای کاری خودتان لنزهای بهتری تهیه نمائید.

به قول یکی از دوستان : فاکتورهای عکاسی : 1- تجربه عکاس 2- لنز مرغوب 3 - بادی دوربین

سر آخر اینکه اگر واقعا مبتدی هستید و تا کنون دوربین دیجیتال نداشته اید و یا اگر با اصول عکاسی (با آنالوگ یا دیجیتال) آشنا نیستید ابتدا یک دوربین شبه SLR تهیه مکنید و پس از کسب تجربه یک SLR بگیرید.
    سلام
    واقعیت اینست که من حدود سه سال است که با S3IS عکس میگیرم.ابتدا میخواستم یک 450D بگیرم .ریویوهای زیادی از آن خواندم اما یکبار که آنرا در فروشگاه عکاسی دستم گرفتم بدنه پلاستیکی آن بدجوری تو ذوقم زد بنابراین نظرم معطوف به 40D شد اما چون قصد دارم که بادی ای بگیرم که حداقل پنج سال برام کار کنه و تا آن موقع تکنولوژی مورد قبولی داشته باشه ! نظرم به 50D برگشت (امکاناتی نظیر Face Detection برای من مبتدی جالب توجه است). مورد استفاده من عکس از طبیعت عکس پرتره از اعضای خانواده و کمی هم ماکرو است. ضمنا لنزی که بگیرم حداقل تا دوسال شاید نتوانم لنز دیگری تهیه کنم به همین دلیل Canon 18-200 را انتخاب کردم بنظر شما برای این مصارف آیا این لنز مناسب است؟
    ضمنا من شاید حداکثر اندازه ای که بخواهم با این دوربین چاپ کنم 20x25 cm میباشد. آیا در این اندازه هم نویز 50D آزاردهنده است؟
    با تشکر از دوستان
    نادر صالح اوف
    ویرایش توسط N.Salehoof : Thursday 2 April 2009 در ساعت 18:50

كاربر جديد
    تشکر کرده
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط NASA804 نمایش پست ها
    سلام
    واقعیت اینست که من حدود سه سال است که با S3IS عکس میگیرم.ابتدا میخواستم یک 450D بگیرم .ریویوهای زیادی از آن خواندم اما یکبار که آنرا در فروشگاه عکاسی دستم گرفتم بدنه پلاستیکی آن بدجوری تو ذوقم زد بنابراین نظرم معطوف به 40D شد اما چون قصد دارم که بادی ای بگیرم که حداقل پنج سال برام کار کنه و تا آن موقع تکنولوژی مورد قبولی داشته باشه ! نظرم به 50D برگشت (امکاناتی نظیر Face Detection برای من مبتدی جالب توجه است). مورد استفاده من عکس از طبیعت عکس پرتره از اعضای خانواده و کمی هم ماکرو است. ضمنا لنزی که بگیرم حداقل تا دوسال شاید نتوانم لنز دیگری تهیه کنم به همین دلیل Canon 18-200 را انتخاب کردم بنظر شما برای این مصارف آیا این لنز مناسب است؟
    ضمنا من شاید حداکثر اندازه ای که بخواهم با این دوربین چاپ کنم 20x25 cm میباشد. آیا در این اندازه هم نویز 50D آزاردهنده است؟
    با تشکر از دوستان
    نادر صالح اوف
    دوست عزیز
    این نوع تصمیم گیری تا حدودی اذیت کننده است . و هر روز که میگذرد مجبور به تغییر دادن نظرتان میشوید. چون روزی نیست که یک مدل جدید از وسایل الکترونیکی به بازار نیاد. حالا که دوربین جای خود دارد. در ضمن اگر مطلع باشید کانن 50 دی مارک 2 هم با 21 مگاپیکسل رزولوشن به بازار اومده. توانایی های خوبی هم داره. ولی مطمئن باشید تا لحظه ای که به خونتون برسه و برای خرید وسایل جانبی برید چشمتون به یک مدل جدید دیگه می خوره. پس بهترین کار اینه که برای خودتون محدودیت تعریف کنید که دو تا از بهترین محدودیتها میتونه دامنه کارکرد و دیگری هزینه خرید باشه (به شرطی که ثابت نگهش دارید). در اینصورت احصاص خوبی از خریدتون دارید و میتونید با خیال راحت به عکاسیتون بپردازید و خودتون را پرورش بدید. چیزی که بهترین دوربین رو هم که داشته باشید یک شبه به دست نمی یاد.
    partow تشکر می‌کند.

صفحه 20 از 60 نخستنخست ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 24 30 ... آخرینآخرین