صفحه 17 از 60 نخستنخست ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 27 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 161 تا 170 , از مجموع 594
Like Tree991تشکر

موضوع: Canon EOS 50D

كاربر همراه a_pendar آواتار ها
    تشکر کرده
    201

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 50D

سلام.
    با تشکر از جناب قشقایی.پس وارد کردن فایل خام 50d به cs3 به صورت مستقیم امکان پذیر نیست؟البته من در حال حاضر توسط light room این مشکل را حل کرده ام.اما گاهی برای سرعت بیشتر نیاز هست که فایل مستقیما به فتوشاپ وارد شود.
    احتمالا مجبور به نصب cs4 هستم که البته برای سیستم من کمی سنگین هست.و خوب با کانورتورها هم زیاد میانه خوبی ندارم.
    به هر حال ممنون از وقت و پاسخ شما.
    دوستان دیگر نظری ندارند؟
    hamedmohamadi تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    دوستان من همون 50d+17-55 F:2.8 Canon رو گرفتم
    از همه چیز این مجموعه راضی هستم به جز 2 مورد:(خواهشا در صورت اطلاع راهنمایی کنید)
    -اولی که خیلی هم اذیت میکنه فوکوس نا مطمئنه...یعنی از هر دو سه تا عکس حتما یکی فلو میشه...نمیدونم دلیل لنزه یا بدنه و یا ... خیلی سعی کردم رفعش کنم ولی نشد ...همه ی حالات فوکوس رو هم امتحان کردم کم و بیش یکی بود...
    یادمه در همین بخش یکی از دوستان به حساسیت فوکوس در 50d اشاره کرده بود و گفته بود که در 50d نیاز به دقت زیادی در فوکوس کردن هست...البته من کل این بخش رو از اول خوندم و دیگه پیداش نکردم...
    -دومی هم شارژ کم باطریه که حدود 100 شات خالی میشه(البته این رو بگم که به خاطر اطمینان نداشتن از فوکوس تمام عکس ها رو باید ببینم و خیلی ها رو با لایوویو فوکوس کنم که احتمالا دلیل همینه تا نظر دوستان چی باشه؟)
    راستی frimware 1.0.3 روی دوربینه که فکر میکنم اخریشه...اصلا میتونم امیدوار باشم که این مشکل(اولی) نرم افزاریه...
    hamedmohamadi تشکر می‌کند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

هر دو مورد خيلي عجيبه.

55-17 يكي از بهترين و سريترين فوكوس ها رو داره ( رو 40D كه اينجوري بود) و باتري هم بايد نزديك 1000 شات كار كنه.

دوربين را از جاي مطمئن خريديد ؟ بعضي از خدا بي خبران باتري را قبل از فروش با باتري هاي تقلبي يا كاركرده عوض مي كنند.

ضمنا نسخه ي ايراد دار 55-17 هم در بازار فراوان است.

اگر دوربين گارانتي دارد سريعتر اقدام كنيد.
    Kaveh Ghobadi، Ali Shadi و QashQai تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    با تشکر از شما دوست گرامی...
    سرعت فوکوس لنز بی نظیره،ولی بعظی مواقع (که کم هم نیست)فوکوس ناقصه...
    در مورد باطری: اگر پشت سر هم شات بزنم و از لایو ویو استفاده نکنم و به خاطر فوکوس نا مطمئن مجبور به چک کردن عکس ها نباشم شاید بیش از 700 تا شات بزنه،ولی با لایو ویو و چک کردن عکسا شاید 200 تا (البته مثلا 50تا با لایو ویو و ما بقی خیر)البته از یک فروشگاه مطمئن و آشنا خرید کردم که اگر مشکل از باطری باشه میتونم حلش کنم...
    بیش از همه چیز مشکلم فوکوس نا مطمئنه (لنز رو از یکی از بچه های فروم خریدم که ایشان هم مدتی با لنز کار کرده بود و خیلی خیلی هم راضی بود) میتونه فوکوس نا مطمئن مشکله 50D باشه؟
    راستی اینکه گاهی اوقات فوکوس ناقصه و گاهی کامل و عالی ، نشان دهنده سلامت لنز و دوربین نیست؟(یعنی اگر مشکل داشتند باید همه عکسها فلو میشد؟)
    ممکنه با کار کردن بیشتر راه حل این مشکل رو پیدا کنم و یا ... ؟!!!

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

سلام:

من 55-17 را یکسال داشتم از بابت دقت و سرعت فکوس در مقایسه با لنزهای دیگری که دارم واقعا بی نظیر بود. تنها مشکل این لنز که شاید یک مشکل هم نباشد( چون تاثیری روی عکس هایم ندیدم ) مشکل غبار داخلی بود.
    .
    اما بطور کل یک مورد گهگاهی اتفاق می افتد ....
    .
    بطور مثال یک لنز با یک دوربین کامپتیبل نیست پس از گزارش های فراوان از کاربران شرکت مورد نظر ( بسته به اینکه ایراد از چه چیزی باشد ) لنز یا دوربین را جمع آوری میکند ( در مواردی خاص ) یا اقدام به تصحیح Firmware دوربین مورد نظر..... راه حل اینست یک جستجو در نت انجام دهید اگر که ایرادی مشابه مشکل دوربین و لنزشما وجود داشته باشد منتظر تصحیح این ایراد در Firmware بعدی باشید. بعنوان مثال لنز 85 اف 1.2 روی 40D دوربین را شات داون میداد و باطری علامت خالی را نشان میداد. پس از گزارشات فراوان در فروم ها و ارسال گزارشات به کارخانه در آخرین فریم ویر این مشکل برطرف شد...... الی آخر.
    .
    .
    .
    حال یا شما به یک ایرادات اینچنینی برخورد کرده اید ( مثل لنز 85 و دروبین 40D ) یا اگر گزارشاتی از کاربران دیگر در نت پیدا نکردید .....ایرادی اساسی در لنز یا دوربینتان هست. پیشنهاد اینست با لنز دیگری تست کنید اگر از صحت دوربین اطمینان پیدا کردید. احتمال زیاد ایراد از لنز باشد.....
    .
    .
    .
    ولی در اینکه این لنز خطای فکوس آنهم به این شدت داشته باشد اصلا اینگونه نیست. ......
    .
    .
    .
    من در تاریکی زیاد ( درحالتی که تشخیص برای چشم هم سخت بود ) برای تست شاید به یک مورد اینچنین برخورد میکردم که البته بیشتر جنبه تست داشت وگرنه در شرایط نوری متعارف همچون لنزهای دیگر به جرات اگر از 500 تا یکی خطا میشد ( البته شک دارم باز هم خطایی بوده باشد )

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    27

Question پاسخ: Canon EOS 50D

سلام.
    در سایت هایی که 50d رو معرفی کرده بودند مثل dpreview حد اکثر iso دوربین 12800 اعلام شده بود. من دیروز 50 رو تهیه کردم اما اصلا نتونستم iso رو بالاتر از 3200 تنظیم کنم. اگر ممکنه راهنماییم کنید.

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

نقل قول نوشته اصلی توسط pArsi نمایش پست ها
    سلام.
    در سایت هایی که 50d رو معرفی کرده بودند مثل dpreview حد اکثر iso دوربین 12800 اعلام شده بود. من دیروز 50 رو تهیه کردم اما اصلا نتونستم iso رو بالاتر از 3200 تنظیم کنم. اگر ممکنه راهنماییم کنید.
    سلام:

مبارک باشد...

این صفحه :

کد:
    http://www.dpreview.com/reviews/canoneos50d/page12.asp
    قسمت C.Fn I: Exposure را مرور بفرمایید

در اصل منو دوربین را روی enables H1 and H2 ISO modes تنظیم کنید
    pArsi تشکر می‌کند.

كاربر همراه farshad_k آواتار ها
    تشکر کرده
    1160

ریویو جدید لنز EF 85mm f/1.8 USM

کد:
    http://www.photozone.de/canon_eos_ff/421-canon_85_18_50d

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad_k نمایش پست ها
    ریویو جدید لنز EF 85mm f/1.8 USM

کد:
    http://www.photozone.de/canon_eos_ff/421-canon_85_18_50d
    لطفا پست ها را در تاپیک مرتبط نقل کنید.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام ، دوست عزیز شما هنوزم اون مشکل را با 50D و 17-55 دارید ؟!

صفحه 17 از 60 نخستنخست ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 27 ... آخرینآخرین