صفحه 46 از 87 نخستنخست ... 36 42 43 44 45 46 47 48 49 50 56 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 451 تا 460 , از مجموع 865
Like Tree2532تشکر

موضوع: Canon EOS 5D Mark II

كاربر آشنا vector آواتار ها
    تشکر کرده
    62

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 5D MK II

سلام دوستان
    متاسفانه دوربین 5d markII من از روی سه پایه افتاد (ارتفاع ۱/۵ متری روی سرامیک) به ظاهر نه برای لنز و نه برای body هیچ مشکلی ایجاد نشده ، به نظر شما با توجه به body قوی mark II ممکنه در آینده مشکلی برای BODY ایجاد بشه؟(فکر می کنید ردش کنم بره یا نگهش دارم)

ممنون

كاربر همراه K_NMT آواتار ها
    تشکر کرده
    4984

نقل قول نوشته اصلی توسط vector نمایش پست ها
    سلام دوستان
    متاسفانه دوربین 5d markII من از روی سه پایه افتاد (ارتفاع ۱/۵ متری روی سرامیک) به ظاهر نه برای لنز و نه برای body هیچ مشکلی ایجاد نشده ، به نظر شما با توجه به body قوی mark II ممکنه در آینده مشکلی برای BODY ایجاد بشه؟(فکر می کنید ردش کنم بره یا نگهش دارم)

ممنون
    با سلام
    راستش تشخيص اينكه مخصوصا لنز شما صدمه ديده يا نه به اين راحتي نيست...به نظر من احتمال صدمه ديدن بدنه كمتر هست...ولي بدنه هم سيستم آينه ظريفي داره.
    به هر حال...اگر هم قصد رد كردن مجموعه رو داشته باشين، با اين پستي كه زدين، ديگه اينجا نمي تونين!
    با عرض تسليت
    فعلا...
    Navid7h، Rouzbeh Ehsani و vector تشکر می‌کنند.
    كيوان نعمت اللهي
    تجهيزات من

كاربر ويژه farsad آواتار ها
    تشکر کرده
    7124

نقل قول نوشته اصلی توسط K_NMT نمایش پست ها
    به هر حال...اگر هم قصد رد كردن مجموعه رو داشته باشين، با اين پستي كه زدين، ديگه اينجا نمي تونين!
    برای چی نتونن من خودم همین الان نقدا ۸۰۰ تومن بدنشونو میخرم!

دوست عزیز حالا از شوخی که بگذریم. بهترین کار از نظر من اینه که لنز و دوربین رو به تعمیرگاه مرکزی ببرید و بدین به صورت کامل تمام بخش هاش رو براتون چک کنند. در صورتی که مشکلی نداشت فکر نکنم دلیلی داشته باشه که بفروشیدشون. اگر فوکوس لنز کمی مشکل پیدا کرده باشه و سیستم فوکوسش سالم باشه یعنی مثلا کمی بک فوکوس پیدا کرده باشه ، هم در تعمیرگاه قابل تنظیمه و هم اینکه خودتون روی دوربین میتونید تنظیمش کنید.
    فکر میکنم اگه دوربین و لنز رو با بیمه خریده باشید هنوز باید در مدت زمان بیمه باشه و اگر دوربین یا لنز صدمه ای دیده باشه باید به صورت رایگان تعمیر و یا تعویض بشه.
    امیدوارم مشکل جدی براتون پیش نیومده باشه.
    ویرایش توسط farsad : Monday 11 January 2010 در ساعت 09:43 دلیل: اشتباه تایپي!
    jebrahim و vector تشکر می‌کنند.
    فرساد غفاریان
    farsad.me
    فوتوبلاگ: TrappedLight.net

كاربر جديد
    تشکر کرده
    64

سلام دوستان
    در ادامه داستان ایراد لنز دوربینم هفته پیش دوربین و لنز را تحویل نمایندگی دادم .

قرار بر این شد که دوشنبه ( دیروز ) برم و تحویل بگیرم .

وقتی مراجعه کردم گفتند دارند رو لنز کار میکنند و هنوز آماده نشده .

من هم شروع کردم به اعتراض کردن که نیاز به دوربین دارم و بعد از کلی جر و بحث گفتند تنها کاری که میتونند بکنند اینه که یه لنز جایگزین به من بدهند تا کارم راه بیوفته و یه مقدار دیگه رو لنز کار کنند .

البته لنز جایگزین تفاوتش با لنزم همانند تفاوت پیکان با بنز سی کلاس 2008 بود ( لنز جایگزین تامرون 28-300 )

جالب اینکه بهشون گفتم اگر تو این یک هفته آینده که محل دارید لنز را درست کنید لنز درست نشد چه باید کرد گفتند در این حالت باید از شرکت کانن تعیین تکلیف کنیم و احتمال داره مجبور بشیم بفرستیم آلمان .

من هم گفتم هیچی دیگه 1.200 پول لنز دادم که تو نمایندگی بچرخه و ..... و گفتم اجازه این کار را نمیدهم .

دست آخر گفتم اگر قرار باشه این اتفاق بیوفته لنزم را نحویل میگیرم و میکوبم درب و داغونش میکنم و از شرایط بیمه استفاده میکنم .

پرداخت 120 هزار تومان بابت فرنشیز بیمه منطقی تر از یکی دو ماه بدون لنز بودن و تازه بعدش هم یه لنز تعمیری را تحویل گرفتنه .

ظاهرا داستان ادامه داره .....
    ME، farsad، Kourosh Kahal و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط Behzad Tak نمایش پست ها
    پرداخت 120 هزار تومان بابت فرنشیز بیمه منطقی تر از یکی دو ماه بدون لنز بودن و تازه بعدش هم یه لنز تعمیری را تحویل گرفتنه .
    .....
    سلام

حواستون باشه فرانشيز بيمه 20% است نه 10%
    Behzad Tak، Rouzbeh Ehsani و Vahid تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر ويژه farsad آواتار ها
    تشکر کرده
    7124

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

حواستون باشه فرانشيز بيمه 20% است نه 10%
    سلام
    من همین یک ماه پیش از بیمه استفاده کردم و لنزم رو تعویض کردم. گارانتی نورنگار و بیمه سامان.
    حدود یک سال و نیم پیش که دوربین و لنز ماکروم رو خریده بودم روی برگه بیمه هیچ چیز ننوشته بودن و فقط موقع خرید گفتند که فرانشیز ۱۰ درصد است.
    ولی این لنز ۵۰ میلیمتر رو که حدود سه چهار ماه پیش خریده بودم و زمین خورد و تعویضش کردم . بر روی برگ بیمه اش نوشته:
    فرانشیز هر دستگاه تعمیری در طی ماه اول به میزان ۱۰ درصد ارزش دستگاه بوده و در طی ماههای بعدی به ازاء هر ماه ۱/۵ درصد بابت هزینه استهلاک به فرانشیز اولیه افزوده میشود. فرانشیز دستگاه سرقتی در طی ماه اول به میزان ۲۰درصد ارزش دستگاه بوده و در طی ماههای بعدی به ازاء هر ماه ۳ درصد به فرانشیز اولیه افزوده میشود.

برای تعویض لنزم هم نورنگار دقیقا از همین فرمول استفاده کرد.

یک نکته جالب این بود که قبل از تعویض لنز با خود بیمه سامان تماس گرفتم و در مورد نحوه محاسبه فرانشیز سئوال کردم و گفتم که روی برگ بیمه اینطوری نوشته. اون بنده خدایی که تلفن رو پاسخ میداد شاکی شده بود که شما اینها رو از کجا میدونین. گفتم روی برگ بیمه نوشته. گفت کی نوشته. نباید این ها رو به مشتری بگن و روی برگ بیمه بنویسن! یک جورایی انگار که هر وقت که بخوان میتونن این مقدار رو بدون اطلاع مشتری تغییر بدن و از این حرفا :cool: خلاصه که یک جورایی مشکوکه قضیه این میزان فرانشیز! برای ما که مشکلی پیش نیومد و راحت لنز رو عوض کردیم. امیدوارم دوستان دیگه هم بتونن از بیمه تجهیزاتشون به راحتی استفاده کنن.
    ME، LightBox، Behzad Tak و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرساد غفاریان
    farsad.me
    فوتوبلاگ: TrappedLight.net

كاربر فعال Babak Borhani آواتار ها
    تشکر کرده
    1253

يعني اگه ده ماه بعد از خريد لنزتو دزد برد ... بعد از اينكه هزار و يكي شاهد و غيره آوردي و گزارش پليس و استشهاد محلي و غيره و ذالك 50 درصد قيمت لنز يا دوربين را بهت ميدهند( اگر هزينه ديگري مثل استهلاك كم نكنند ...!)

واقعا انصاف شون رو شكر !!
    حالا خوبه تو بيمه نامه شما اينو نوشته ..
    نو بيمه نامه ايده آل من كه خبري از اين چيز ها نيست.
    بابک برهانیhttp://sibsabz.persiangig.com

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

سلام:

بی ارتباط با موضوع این تاپیک نیست ( خواندن نظرات دیگران )

Does anyone else miss a pop up flash on the 5Dmk2

Bob Atkins
    A popup flash with wireless control of speedlites (like the 7D has) would be very useful on a 5D MkII.

Though I don't use popup flash a lot with my 40D, I do use it at times and it would be handy to have on my 5D too. An external speedlite is better of course, but it's no good if you forget to bring it along. That never happens with the built in flash!
    کد:
    http://photo.net/canon-eos-digital-camera-forum/00Vbwn
    Chik تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

بنا بر اخبار سایت شایعات کنون
    فرمور جدید این دوربین در کمتر از یک ماه دیگر بروز می شود ( 17 مارچ )

کد:
    http://www.canonrumors.com/2010/02/5d-mark-ii-firmware-release/

كاربر فعال ARASH II آواتار ها
    تشکر کرده
    1259

Babak Borhani، Meisam، farhad44 و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آرش زمانی
    5DII A7RII

صفحه 46 از 87 نخستنخست ... 36 42 43 44 45 46 47 48 49 50 56 ... آخرینآخرین