صفحه 84 از 87 نخستنخست ... 34 74 80 81 82 83 84 85 86 87 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 831 تا 840 , از مجموع 865
Like Tree2532تشکر

موضوع: Canon EOS 5D Mark II

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط Sisi7 نمایش پست ها
    مدیوم پرفرومنس آرته، و باید در قالب یک ویدئو پرفرمنس تمام رفتار ها، بدون هیچ کات و تاخیری ضبط بشه.
    با این شرایط غیر قابل تغییر (منظور زمان برداشت و محدودیت هایی که وجود داره) چه پیشنهادی دارید؟ چه دوربینی؟ چه راه حلی؟
    بودجه شما تعیین میکند چه دوربین ولنزی انتخاب کنید؟ همینطور کیفیتی که مد نظرشماست در میزان حافظه ای که لازم دارید هم تاثیر دارد. اگر بهترین کیفیت رالازم داشته باشید بدیهی ست ,به نسبت حافظه بیشتری هم می خواهید. شاید بتوانید از 2 دوربین استفاده کنیدو پیش از اتمام یکی , دیگری را استفاده کنید.
    yaghoobi و Sisi7 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    33

نقل قول نوشته اصلی توسط Sisi7 نمایش پست ها
    مدیوم پرفرومنس آرته، و باید در قالب یک ویدئو پرفرمنس تمام رفتار ها، بدون هیچ کات و تاخیری ضبط بشه.
    با این شرایط غیر قابل تغییر (منظور زمان برداشت و محدودیت هایی که وجود داره) چه پیشنهادی دارید؟ چه دوربینی؟ چه راه حلی؟
    طبق استاندارد دوربین های عکاسی حداکثر 29 دقیقه و 59 ثانیه بیشتر نمی تونند پیوسته فیلم بگیرند و باید کات و دوباره فیلم گرفته بشه. برای ضبط فیلم با مدت زمان بیشتر دوربین های سری C کنون پیشنهاد می شه که بسته به امکانات موردنیاز و بودجه می شه یکی از اونها رو انتخاب کرد معروفترینش در ایران 1DC هست. مدلهای C100, C300, C500 هم وجود داره که قیمت و امکانات بالاتری دارند. ضمنا از دوربین های بلک مجیک هم می تونید استفاده کنید که از قیمت پایینتر و کیفیت خوبی برخوردارند. (در ضمن از مموری های SSD) هم استفاده می کنند.
    به این لینک یک نگاه بندازید
    Black Magic Pocket Cinema Camera

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    بودجه شما تعیین میکند چه دوربین ولنزی انتخاب کنید؟ همینطور کیفیتی که مد نظرشماست در میزان حافظه ای که لازم دارید هم تاثیر دارد. اگر بهترین کیفیت رالازم داشته باشید بدیهی ست ,به نسبت حافظه بیشتری هم می خواهید. شاید بتوانید از 2 دوربین استفاده کنیدو پیش از اتمام یکی , دیگری را استفاده کنید.
    ممنونم، تعویض دوربین مقدور نیست. ناچارا مجبورم از استفاده از دوربین های عکاسی صرف نظر کنم. با توضیحی که علی جان داد، برای این مورد خاص مجبورم به سمت کرایه ی تجهیزات برم و نه خرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.jamshidi نمایش پست ها
    طبق استاندارد دوربین های عکاسی حداکثر 29 دقیقه و 59 ثانیه بیشتر نمی تونند پیوسته فیلم بگیرند و باید کات و دوباره فیلم گرفته بشه. برای ضبط فیلم با مدت زمان بیشتر دوربین های سری C کنون پیشنهاد می شه که بسته به امکانات موردنیاز و بودجه می شه یکی از اونها رو انتخاب کرد معروفترینش در ایران 1DC هست. مدلهای C100, C300, C500 هم وجود داره که قیمت و امکانات بالاتری دارند. ضمنا از دوربین های بلک مجیک هم می تونید استفاده کنید که از قیمت پایینتر و کیفیت خوبی برخوردارند. (در ضمن از مموری های SSD) هم استفاده می کنند.
    به این لینک یک نگاه بندازید
    Black Magic Pocket Cinema Camera
    ممنونم دوست عزیز.
    خرید دوربین عکاسی ایده آلم هست، مطالعه این لینک هم بیشتر به خریدنش ترغیبم کرد!
    ولی با این وجود برای ضبط این کار، مجبور میشم یه دوربین فیلمبرداری کرایه کنم و بعدا به سراغ خرید دوربین عکاسی برم.
    متاسفانه آشنایی زیادی با دوربین های فیلمبرداری ندرام و فقط با Z7 و X3 کار کردم، منتها جنس تصویرشون رو نمی پسندم، به عقیده ی من خیلی تلویزیونیه(3:4) (صرف نظر از مراحل تدوین). چه برند و مدلی از دوربین فیلمبرداری رو توصیه می کنید که جنسش نزدیک به سینمایی باشه (16:9) (صرف نظر از مراحل تدوین) و محدودیت 30 دقیقه تصویربرداری دوربین های عکاسی رو نداشته باشه؟
    ممنونم...

كاربر همراه
    تشکر کرده
    33

دوربین های جدید کنون و بلک مجیک همه سینمایی هستند و می تونید نسبت تصویر رو تعیین کنید. امروز داشتم کاتالوگ بلک مجیک رو می دیدم که توش زده بود با SSD 256MB می تونید 30 دقیقه فیلمبرداری 2.5K فرمت RAW ضبط کنید حالا اگه فشرده بشه مدت زمان بیشتری می تونید فیلم بگیرید ، همینطور اگر ظرفیت SSD هم بیشتر بشه. البتهاینآخری هزینه رو بالا می بره اما در مقایسه با کنون قیمت این دوربینها فوقالعاده پایین تره. تقریبا 1 به 5. کنون C500 حدود 15 تا 16 هزار دلار , black magic با کیفیت 2.5K حدود 3 هزار دلار و با کیفیت 4K کمی بالاتره که الان یادم نیست.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام دوستان من یه دوربین 5D MARKII دارم که به تازگی وقتی عکس می گیرم باهاش روی عکس نقطه های قرمز می ندازه لنز هم عوض کردن بازم فایده نداشت من یه عکس ضمیمه می کنم تا ببینید و دور نقاط خط می کشم .

ممنون اگه کسی منو راهنمایی کنه که مشکل از کجاست .

لینک عکس :
    http://bahalbax12.com/wp-content/upl...11-700x466.jpg

111-700x466.jpg

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Raoufy نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه دوربین 5D MARKII دارم که به تازگی وقتی عکس می گیرم باهاش روی عکس نقطه های قرمز می ندازه لنز هم عوض کردن بازم فایده نداشت من یه عکس ضمیمه می کنم تا ببینید و دور نقاط خط می کشم .

لینک عکس :

111-700x466.jpg
    به نظرم پيكسل هاي سوخته است. به تعميرگاه مركزي دوربين مراجعه كنيد با نرم افزار اختصاصي كانن برايتان حذف مي كنند.
    پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین
    yaghoobi، viva_utopia، eternal و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

دوست عزیز اگه محبت کنی آدرس یا شماره تماس جایی که این کارو میکنه به من بدی ممنون میشم .

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

دوست عزیز اگه محبت کنی آدرس یا شماره تماس جایی که این کارو میکنه به من بدی ممنون میشم .
    66749494
    تهران- خيابان جمهوري- ساختمان آلمينيوم- طبقه 11-
    تعميرگاه مركزي دوربين.
    yaghoobi تشکر می‌کند.

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

لینک عکس :

111-700x466.jpg
    سلام ، درب لنزتون رو بزاريد و و روي manual focus بزاريد لنز رو، دوربين رو روي مد M بزاريد و سرعت شاتر رو روي ٣٠ ثانيه و دياف رو روي ٢٢ يا ١٦ قرار بديد و عكس بگيريد! حالا عكس گرفته شده رو توي كامپيوتر ( يا همون ال سي دي دوربينت )با بزرگتمايي ١٠٠ يا ٢٠٠ درصد ببينيد اگر نقاط قرمز يا آبي يا حتي سفيد ميبينيد چيزه عجيبي نيست چون همه SLR هاي دنيا اين hot pixel يا dead pixel رو دارن ، براي رفع اون به قسمت تنظيمات دوربين بريد و در sensor cleaning قسمت manual cleaning رو بيابيد و اون رو اجرا كنيد و بعد از 30 يا 45 ثانيه دوربين رو خاموش كنيد ، هات پيكسل هاي شما به احتمال ٩٥ درصد تماما از بين خواهند رفت !! اگر چنين نشد به تعمير گاه مجاز مراجعه كنيد تا اون رو رفع كنن
    yaghoobi، saeed2vfx، M.Barani و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6463

سلام

دو تا باطری برای این دوربین دارم، در بعضی شرایط به باطری (های) دیگری نیاز پیدا میکنم (همچنین بدنه دومم یکی از دوربین هایی خواهد بود که از این باطری استفاده میکند)

حال برای خرید باطری 2 تا گزینه هستش:

باطری اصلی Canon با نام LP-E6 با قیمت 270 تومان

باطری Hahnel HL-E6 به قیمت 130 تومان

آیا کیفیت و تعداد شاتی که با باطری های Hahnel میتوان زد، در حد و اندازه ی باطری اصلی Canon می باشد؟! یا باطری اصلی canon پیشنهاد میشود ؟!

منتظر شنیدن نظرات و تجربیات دوستان هستم
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

صفحه 84 از 87 نخستنخست ... 34 74 80 81 82 83 84 85 86 87 آخرینآخرین