صفحه 74 از 87 نخستنخست ... 24 64 70 71 72 73 74 75 76 77 78 84 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 731 تا 740 , از مجموع 865
Like Tree2532تشکر

موضوع: Canon EOS 5D Mark II

كاربر جديد
    تشکر کرده
    62

امشب فيلمبردار سريال تاثريا رو آورده بود تلويزيون و پشت صحنه رو نشون داد. گفت با يه دوربين 5D mark II فيلمبرداري سريال رو انجام داده.و اكثر صحنه ها رو با نور كم و F هاي كوچك 1.4 و... گرفته.
    گفتم خواستيد كيفيتش رو ببينيد شبكه اول سريال تا ثريا رو ببينيد

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD.T نمایش پست ها
    امشب فيلمبردار سريال تاثريا رو آورده بود تلويزيون و پشت صحنه رو نشون داد. گفت با يه دوربين 5D mark II فيلمبرداري سريال رو انجام داده.و اكثر صحنه ها رو با نور كم و F هاي كوچك 1.4 و... گرفته.
    گفتم خواستيد كيفيتش رو ببينيد شبكه اول سريال تا ثريا رو ببينيد
    حال ادم و بهم می زند !

چند وقت پیش ها قبل از اینکه این سریال پخش شود بنده در جایی از این کار اسم بردم همان زمان هم عرض کردم که دوستان به شدت روش بدی را انتخاب کرده اند به قول آن بنده خدا ! ( دوستان می دانند کی ) دوربین روی دست مبتذل !

این کار دیگر شورش در آمده بود آنقدر تکان های بی خود و فلو فوکوس های غیر فنی داشت که کلافه کننده بود.بارها دوستان هم به این شیوه در اجرا نقد کردند که اقایان اصلا قبول نکردند.شاید برای خیلی ها تازگی داشته باشد اما برای کسی که دو پلان با دوربین 35 کار کرده است شبیه فحش است !

گفتند دیجیتال

گفتند دوربین روی دست کانسپت

گفتند موشن

گفتند تحرک

گفتند ایده و خلاقیت اما وقتی از حد بگذرد تبدیل می شود به فاجعه!
    masoud687، asgaripour، lamagra و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    153

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    حال ادم و بهم می زند !

چند وقت پیش ها قبل از اینکه این سریال پخش شود بنده در جایی از این کار اسم بردم همان زمان هم عرض کردم که دوستان به شدت روش بدی را انتخاب کرده اند به قول آن بنده خدا ! ( دوستان می دانند کی ) دوربین روی دست مبتذل !

این کار دیگر شورش در آمده بود آنقدر تکان های بی خود و فلو فوکوس های غیر فنی داشت که کلافه کننده بود.بارها دوستان هم به این شیوه در اجرا نقد کردند که اقایان اصلا قبول نکردند.شاید برای خیلی ها تازگی داشته باشد اما برای کسی که دو پلان با دوربین 35 کار کرده است شبیه فحش است !

گفتند دیجیتال

گفتند دوربین روی دست کانسپت

گفتند موشن

گفتند تحرک

گفتند ایده و خلاقیت اما وقتی از حد بگذرد تبدیل می شود به فاجعه!
    اون بنده خدا که به دوربین رو دست محمود کلاری تو جدایی نادر از سیمین میگه مبتذل، دیگه خدا رحم کنه کسی نظرش رو نسبت به دوربین بازی این‌ها نپرسه.
    واقعاً غیر قابل درکه کارهایی که می‌کنن. انگار که دوربین رو داده دادن دست یک آدم نا بلد و طرف هم با ذوق و شوق دوربین رو این طرف و آن طرف می‌کنه و با رینگ فوکوس بازی میکنه.

كاربر همراه vahid_cinema آواتار ها
    تشکر کرده
    426

سلام
    نکته ی جالبش اینجاس این فیلمبردار (تصویربردار) در کل میخواسته شبیه تصویربرداره اصلیه آقای مقدم کار کنه که متاسفانه نتونسته، قسمت اول سریال اصلا قابل مقایسه با بقیه قسمت ها نیست... اینجاس که میگن تکیه بر جای بزرگان نتوان زد.
    saeed2vfx تشکر می‌کند.
    Nikon

وحید شاهوند

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

تیتراژ که به وسیله جناب ساسان توکلی کار شده بسیار خوب است ( اتفاقا از لنز تیلت شیفت یک بنده خدایی ! ( آرش عاشوری نیا ) استفاده شده است )صرفا یک ایده داشتند و آن هم استفاده از لنز های تیلت شیفت بوده و به نظرم بد در نیامده و باید به ساسان تبریک گفت اما باقی کار بیشتر یک آش است که نه ترش است نه شیرین نه شور نه تلخ نه بی مزه هیچی نیست
    ajjadesa، M.Mobin، asgaripour و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه sherlockHolmes آواتار ها
    تشکر کرده
    104

توی فیلمبرداری یه سریال که سوژه هاش هم متحرک هستند هم غالبا بیشتر از یک سوژه وجود داره چطور میشه با دوربین روی دست کار کرد ؟ حالا اف پایین بماند .
    بهنام

كاربر همراه
    تشکر کرده
    917

سلام دوستان
    اخیرا یکی از همکاران یک دوربین 5D II به همراه لنزهای 120-24 و 200-70 را خریداری کردند البته دست دوم ولی در حد نو. دیروز ایشون با من تماس گرفت و میگفت که عکسهایی که گرفته نت نیست و از کسبه محترم که سوال کرده بهش گفتن که 5D همینه و هر کس خریده این مشکل فلو بودن تصویر را داشته. البته من خودم دوربین را دیدم و واقعا تمیز بود و به نظر نمیومد که مشکلی داشته باشه. در ضمن این دوست بنده قبلا نیکون داشته و به فوت و فن عکاسی آشناست. من خودم آشنایی با سیستم کنون ندارم که ایشون را راهنمایی کنم ولی حدس میزنم لنز ایشون (120-24) مشکل back یا front focus داشته باشه. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند تا بتونم به ایشون انتقال بدم.

تشکر کرده
    426

نقل قول نوشته اصلی توسط milad65 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اخیرا یکی از همکاران یک دوربین 5D II به همراه لنزهای 120-24 و 200-70 را خریداری کردند البته دست دوم ولی در حد نو. دیروز ایشون با من تماس گرفت و میگفت که عکسهایی که گرفته نت نیست و از کسبه محترم که سوال کرده بهش گفتن که 5D همینه و هر کس خریده این مشکل فلو بودن تصویر را داشته. البته من خودم دوربین را دیدم و واقعا تمیز بود و به نظر نمیومد که مشکلی داشته باشه. در ضمن این دوست بنده قبلا نیکون داشته و به فوت و فن عکاسی آشناست. من خودم آشنایی با سیستم کنون ندارم که ایشون را راهنمایی کنم ولی حدس میزنم لنز ایشون (120-24) مشکل back یا front focus داشته باشه. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند تا بتونم به ایشون انتقال بدم.
    سلام
    کلا 5d یه ته فولویی داره، مثل نیکون شارپ نیست مگر در استودیو و زیر نور فلاش، اگر مشکل بک فوکوس داره که باید بره پیش استاد قاسمی، به دوستتون بگید یواش یواش عادت میکنه به این فولویی.
    ویرایش توسط vahid_cinema : Tuesday 17 January 2012 در ساعت 12:40
    milad65 تشکر می‌کند.
    Nikon

وحید شاهوند

تشکر کرده
    426

نقل قول نوشته اصلی توسط sherlockHolmes نمایش پست ها
    توی فیلمبرداری یه سریال که سوژه هاش هم متحرک هستند هم غالبا بیشتر از یک سوژه وجود داره چطور میشه با دوربین روی دست کار کرد ؟ حالا اف پایین بماند .
    با 10 یا 20 بار تمرین، دستیار 1 با 1000 دفعه متر زدن بالاخره فوکوس سوژه ها دستش خواهد آمد...
    Nikon

وحید شاهوند

كاربر فعال Kourosh Kahal آواتار ها
    تشکر کرده
    9817

سلام
    کلا 5d یه ته فولویی داره، مثل نیکون شارپ نیست مگر در استودیو و زیر نور فلاش، اگر مشکل بک فوکوس داره که باید بره پیش استاد قاسمی، به دوستتون بگید یواش یواش عادت میکنه به این فولویی.
    عجب !!!
    farsad، Navid7h، M.Mobin و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    احمق را موافق حماقتش جواب مده مبادا تو نیز مانند او بشوی.
    احمق را موافق حماقتش جواب بده مبادا خویشتن را حکیم بشمارد.

صفحه 74 از 87 نخستنخست ... 24 64 70 71 72 73 74 75 76 77 78 84 ... آخرینآخرین