صفحه 8 از 87 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 58 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 865
Like Tree2532تشکر

موضوع: Canon EOS 5D Mark II

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

پیش فرض پاسخ: Canon 5D MK II

ایزو های بالای این دوربین ظاهرا در این لینک ها هستند که متاسفانه برای من دیده نمیشوند. ( ف ی ل ت ر ) هستند

اگر کسی از دوستان توانست ببیند برای دیگران هم نمایش دهد. ممنون

ایزو 6400

کد:
    http://www.flickr.com/photos/limens/2865263549
    ایزو 12800

کد:
    http://www.flickr.com/photos/limens/2866088734/
    ایزو 25600

کد:
    http://www.flickr.com/photos/limens/2866086958/

كاربر همراه Amin Zarif آواتار ها
    تشکر کرده
    6314

به نظر من طراحی گردونه انتخاب وضعیت در این دوربین و 50D ،آسیب زیادی به نمای کلی این دوربینها زده است و با ظاهر بقیه قسمتهای دوربین هماهنگی ندارد.
    امین ظریف مهدیزاده

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

قشقائی جان این عکسهای پست ۶۲ رو از کجا آوردی؟
    شدیدا مشکل اسکین تن و وایت بالانس دارن! یا شاید هم مشکل پست پروسس!
    امیدوارم کار هنرمندان کانن نباشه!
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

عكسهاي فليكر به همان ترتيب افشين (ايزو 6400 و 12800 و 25600 )

توضيح :

دوستان خوبمون KingArash و مهرداد(متيو) به فاصله ي چند ثانيه قبل و بعد از من اين عكس ها را قرار دادند ولي چون ******* هم امشب ( لااقل براي من ) في ل تر است هر دو را پاك كردم. اميدوارم دوستان با persiangig مشكلي نداشته باشند ! ( داشتيد هم چيز خيلي مهمي رو از دست نداده ايد !!! )
    ویرایش توسط farhad44 : Thursday 18 September 2008 در ساعت 00:43
    Pooriya_Online، ARASH II، matthew و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    5125

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    قشقائی جان این عکسهای پست ۶۲ رو از کجا آوردی؟
    شدیدا مشکل اسکین تن و وایت بالانس دارن! یا شاید هم مشکل پست پروسس!
    امیدوارم کار هنرمندان کانن نباشه!
    از سایت کانن

متاسفانه کار همان هنرمندان کانن است

کد:
    http://www.canon-ci.co.kr/common/ima...e/IMG_0309.JPG
    این لینک یکی از همان عکسهاست
    Arash، ARASH II و Super Oli تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

آرش جان جینی
    نمی‌دونم چرا به این دوربین گیر می‌دین؟
    چه چیزی قرار بوده در این دوربین باشه که نیست؟
    ثبت جزییات اون نسبت به نسخه قبلی دو برابر شده
    سیستم فوکوس و نورسنجی تغییر کرده
    LCD تغییر کرده.
    اصولا نویز کم شده و داینامیک رنج بیشتر شده.
    سرعت عمل دوربین بالاتر رفته..
    بدنه و درزبندی‌ها بهتر شده
    سیستمهای ضد گرد و غبار داره
    و کلی خرت و پرت دیگه!!!!
    جدای بحث لایو ویو و فیلمبرداری که خودش داستان جداگانه‌ایست.
    قیمت هم که همانست...

حالا نکته چیه؟
    در زمانی که من دی ۷۰۰ رو دوربین بسیار ارزشمندی می‌دانم ۵دی مارک ۲ دوربین هیجان انگیزیست!

لازم نیست مقایسه کنیم که کدام بهتر و کدام بدتر است؟
    تکلیف مشخص است.. کسی که لنزهای زیاد دارد؟ می‌داند از چه برندی استفاده می‌کند.
    کسی هم که لنز ندارد و یا می‌خواهد از دوربینهای کراپدار به فول فریم مهاجرت کند و لنز تهیه کند؟ می‌تواند انتخاب کند.
    حالا این انتخاب بر چه مبنایی است؟

اگر عکاس خبری حر‌فه ایست؟ که انتخابش اصلا این نیست... و بهترین گزینه دی ۳ نیکون است و مرحله بعدی با اختلاف زیاد ۱ دی مارک ۳ کانن.

اگر کار خبری می‌کند و دی ۳ نمی‌خواهد؟ دوربینی سریع(از لحاظ سرعت عمل مثل تاخیر شاتر و فوکس و تعداد فریم در ثانیه ) و اینکه این افراد اصلا نیازی به مگاپیکسل بالا ندارند. دی ۷۰۰ را انتخاب می‌کند.
    میشه تصور کرد که نویز دی۷۰۰ کمتر هم باشد.(در حد فرض چون تصاویر مقایسه ای از نویز ۵دی مارک ۲ ندیدم)

حالا کسی که عکاسی خبری یواش! می‌کند... تمایل به عکاسی اجتماعی دارد؟ عکاسی طبیعت می‌کند. عکاسی صنعتی می‌کند. عکاسی عروسی می‌کند... خلاصه اینکه عکاسی در استودیو انجام می‌دهد؟ بدون هیچ شکی ۵ دی را نتخاب می‌کند.(سونی بحث جداگانه ای دارد و چون اصلا تکلیف عکسهاش معلوم نیست در موردش نظر نمی‌دم ... ولی یقینا در نور خوب اونهم دوربین ارزشمندی خواهد بود)
    این نکته را هم در نظر داشته باشید که اگر نویز ۵دی مارک ۲ اندکی بیش از دی ۷۰۰ باشد؟ این تفاوت چقدر است؟ ممکن است کانن نویز بیشتری داشته باشه... ولی با نویزگیری و از دست دادن جزییات و بعد کاهش سایز تصویر به ۱۲ مگاپیکسل تصویری با کیفیت تر از دی۷۰۰ داشته باشیم!(این هم یه فرضیه‌است که در مدت زمان کوتاهی تکلیفش مشخص می‌شه)

قشقایی جان لطفا یه ایمیل به کانن بزن بگو اگر عکاس خواست ما در خدمتیم! چهارتا عکس خوب براشون بگیریم! اینقدر گند نزنن!
    nmroshan، ME، Pooriya_Online و 18 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر ويژه rezakh آواتار ها
    تشکر کرده
    2259

... ولی یقینا در نور خوب اونهم دوربین ارزشمندی خواهد بود)
    در نور خوب موبایل هم کیفیتی هم سطح dslrداره
    ME، ARASH II و smn تشکر می‌کنند.

كاربر همراه aghahvechy آواتار ها
    تشکر کرده
    213

دوستان من به عنوان یه عضو نوزاد این فروم واقعا نارحت میشم این تعصب های بی منطق رو میبینم واقعا تعجب آوره و بعید از همه دوستان البته شاید برخی هاشون هم وارد باشه اما اینجور که از گفتگو ها بر میاد خیلی هاشون وارد نیست .
    یکی که از این محصول تعریف میکنه سهام دار کنون نیست و احتمالا دوستان مخالف هم نماینگی برند های دیگه یا کارمند اونا نیستن پس اینهمه جبهه گیری واسه چی هست ؟؟؟
    دوستان خوب گفتن که این دوربین باید چی میبود که نیست؟ شاید انتظار داشتین سوارش بشین باهاش سر کار برین یا اینکه میخواستین قیمتش 1000 دلار باشه یا اینکه دوربین های هم سن اون مثل دی 700 یا آلفا 900 یه محصول ماورایی هستن ؟؟ من فقط میدونم این یه دوربین هست که 3 سال از نسل فبلیش میگذره و خوب هم پوست انداخته و همه تکنولوژی هاش رو به جلو بودن و همین کافی هست که مارک خوب بودن بهش بخوره . از نظر نویز که نکته ای بحث بر انگیز بوده همیشه با اینکه واسه خیلی ها بی استفاده هست میگن رفتارش قابل قبول هست و از هم سن و سالاش بهتر دیگه حرفی واسه گفتن نمیمونه . داینامیک رنجش کشنده هست دیوانه کنندست .
    من همیشه کنون رو دوست داشتم اما این دوست داشتن دلیل نمیشه اگه یه روز یه محصولی بخوام تهیه کنم و بینم که نیکون یا سونی بیشتر در جهت منافعم هست اونوفت بازهم کنون بخرم . دوستانی که روی کنون نظر مثبت دارن تنها دلیلش اینکه فکر میکنن خوب هست و اگه یه روز ببینن خوب نیست و از قافله عقب مونده فکر نمیکنم اونفدر بی فکر باشن که باز هم دنبالش راه بیوفتن . همه پول هاشون رو دوست دارن و حاضر نیستن الکی دست اجنبی نا مسلمون بدن .
    ---------------------------------
    اما روی یه چیز بدجور تعصب دارم اونم اینکه دوست دارم همه چیز جای خودش باشه مثلا تلوزیون باید سونی باشه یخچال باید وستینگ هاوس یا مارک های خوب دیگه یا لپتاپ باید دل یا کامپک یا اپل یا .. باشه نه ال جی !!!!! و دوربین هم کنون یا نیکون یا فوجی یا سایر برند های با پدر مادر که اسمشون شما رو یاد دوربین می اندازه . درسته که شرکت های چند ملیتی همه چیز رو میبلعند و دیگه این حرف ها رو خیلی ها به درست کهنه و عدم همراهی با تکنولوژی و ..... میدونن .
    به خدا خیلی زور داره دوربین حرفه ای با مارک سامسونگ دستت بگیری .
    شرکت های با سابفه ولی ضعیف مثل مینولتا توسط غول ها بلعیده میشن و لوگو های قشنگشون محو میشه به نظرتون غم انگیز نیست؟ خیلی زیاد هم هست .
    اگه ارسالم بی ربط هست عذر میخوام .
    ممنونم .

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

آرش جان جینی
    نمی‌دونم چرا به این دوربین گیر می‌دین؟
    چه چیزی قرار بوده در این دوربین باشه که نیست؟
    ثبت جزییات اون نسبت به نسخه قبلی دو برابر شده
    سیستم فوکوس و نورسنجی تغییر کرده
    LCD تغییر کرده.
    اصولا نویز کم شده و داینامیک رنج بیشتر شده.
    سرعت عمل دوربین بالاتر رفته..
    بدنه و درزبندی‌ها بهتر شده
    سیستمهای ضد گرد و غبار داره
    و کلی خرت و پرت دیگه!!!!
    جدای بحث لایو ویو و فیلمبرداری که خودش داستان جداگانه‌ایست.
    قیمت هم که همانست...

حالا نکته چیه؟
    در زمانی که من دی ۷۰۰ رو دوربین بسیار ارزشمندی می‌دانم ۵دی مارک ۲ دوربین هیجان انگیزیست!

لازم نیست مقایسه کنیم که کدام بهتر و کدام بدتر است؟
    تکلیف مشخص است.. کسی که لنزهای زیاد دارد؟ می‌داند از چه برندی استفاده می‌کند.
    کسی هم که لنز ندارد و یا می‌خواهد از دوربینهای کراپدار به فول فریم مهاجرت کند و لنز تهیه کند؟ می‌تواند انتخاب کند.
    حالا این انتخاب بر چه مبنایی است؟

اگر عکاس خبری حر‌فه ایست؟ که انتخابش اصلا این نیست... و بهترین گزینه دی ۳ نیکون است و مرحله بعدی با اختلاف زیاد ۱ دی مارک ۳ کانن.

اگر کار خبری می‌کند و دی ۳ نمی‌خواهد؟ دوربینی سریع(از لحاظ سرعت عمل مثل تاخیر شاتر و فوکس و تعداد فریم در ثانیه ) و اینکه این افراد اصلا نیازی به مگاپیکسل بالا ندارند. دی ۷۰۰ را انتخاب می‌کند.
    میشه تصور کرد که نویز دی۷۰۰ کمتر هم باشد.(در حد فرض چون تصاویر مقایسه ای از نویز ۵دی مارک ۲ ندیدم)

حالا کسی که عکاسی خبری یواش! می‌کند... تمایل به عکاسی اجتماعی دارد؟ عکاسی طبیعت می‌کند. عکاسی صنعتی می‌کند. عکاسی عروسی می‌کند... خلاصه اینکه عکاسی در استودیو انجام می‌دهد؟ بدون هیچ شکی ۵ دی را نتخاب می‌کند.(سونی بحث جداگانه ای دارد و چون اصلا تکلیف عکسهاش معلوم نیست در موردش نظر نمی‌دم ... ولی یقینا در نور خوب اونهم دوربین ارزشمندی خواهد بود)
    این نکته را هم در نظر داشته باشید که اگر نویز ۵دی مارک ۲ اندکی بیش از دی ۷۰۰ باشد؟ این تفاوت چقدر است؟ ممکن است کانن نویز بیشتری داشته باشه... ولی با نویزگیری و از دست دادن جزییات و بعد کاهش سایز تصویر به ۱۲ مگاپیکسل تصویری با کیفیت تر از دی۷۰۰ داشته باشیم!(این هم یه فرضیه‌است که در مدت زمان کوتاهی تکلیفش مشخص می‌شه)

قشقایی جان لطفا یه ایمیل به کانن بزن بگو اگر عکاس خواست ما در خدمتیم! چهارتا عکس خوب براشون بگیریم! اینقدر گند نزنن!
    آرش جان
    شما اگر به نوشته های من مراجعه کنید هیچ کجا نگفتم این دوربین "بد" است یا حتی به نسبت بد است...
    با ورود یک کالا به بازار از چند جهت می شود در موردش بحث کرد. یکیش بحث کیفیت است اما یک بحث همیشگی و مهم هم داستان مارکتینگ است که همه نوشته من مربوط بود به این حوزه که متاسفانه مباحث کیفی در جواب مطرح شد در حالی که مارکتینگ تنها به کیفیت ارتباط ندارد. در بحث مارکتینگ هم مسلماً ممکن است چیزی که نوشته ام صحیح نباشد اما عدم صحت آن را نمی شود با نکیه بر این دوربین و فارغ از بازار به اثبات رساند.
    شما اشاره کرده اید به تغییر سیستم فوکوس و نورسنجی و تغییر LCD و درزبندی و...اینها از دید من تنها improvement هستند و نه شاخصه این دوربین. حرف من این بود که این دوربین با همه خوب و عالی بودنش هیچ چیز جدیدی را طرح نکرده و حتی improvement ها هم در حدی نیستند که در مارکتینگ هم بتوانند مشوق خوبی باشند. چه برای کسی که 5D دارد و چه برای کسی که 40D با کلی لنز دارد و چه برای کسی که به تبلیغات برندی توجهی ندارد و می خواهد دوربینی در این سطح را انتخاب کند.
    بحث فوق فقط بحث مارکتینگ است نه کیفیت دوربین که چطور وقتی هنوز عکس های قابل اعتمادی از این دوربین برای تست عرضه نشده می توان در مورد کیفیت آن حرف زد. در بحث کیفیت تنها به این نکته اشاره کردم که باید دید(این باید دید هم به معنای پیش بینی بد بودن کنون نیست!) کنون با این تعداد پیکسل روی سایز ثابت سنسور چطور مواجه شده که متاسفانه در جواب، مقایسه دیگری ارسال شد.
    اما شما سوال کرده اید که این دوربین چه چیزی باید می داشت که حالا ندارد؟
    در جواب باید بگویم که خیلی وقت است که ابتدا تکنولوژی عرضه می شود و بعد نیاز به آن به وجود می آید و این تکنولوژی های جدید هم صرفاً در جهت مارکتینگ عرضه می شوند و ارائه شاخصه برای کالا. اما من 5DMK2 را فاقد شاخصه ارزیابی کردم. که باز تاکید می کنم در بحث هزارتوی مارکتینگ هم ممکن است کاملاً اشتباه کنم.
    اینکه می گویم طرفداری طرفداران کنون مهم نیست هم در همان حوزه مارکتینگ است و...
    سوال اصلی همان است که مطرح کردم که باید دلیل ارائه کرد برای اینکه چرا یک کاربر باید در این رده این دوربین را انتخاب کند؟ اگر می خواهد از مناظر عکس بگیرد و در استودیو چرا A900 را نگیرد که هم رزولوشن بالاتری دارد و هم قابلیت های آن حرفه ای تر است در حالی که در انتخاب لنز یا استفاده از لنزهای قدیمی اش هم دستش بازتر است....توجه کنید که صرفاً در حوزه مارکتینگ بحث می کنم...
    نمی دانم شاید پیشتر در این حوزه بحث نمی شده...
    Arash تشکر می‌کند.
    آرش

Java Intelligent Network Infrastructure

تشکر کرده
    5125

عکس در کادر گرفته شده

[IMG]http://www.*******.info/files/ahu9zxurxpydx8353guq.jpg[/IMG]

کراپ از معادل سایز دوربین Canon 5D MK II

[IMG]http://www.*******.info/files/x0lpb2s1c3pjizs3ln55.jpg[/IMG]

کراپ از ریسایز شده معادل سایز 12 مگاپیکسل

[IMG]http://www.*******.info/files/he4u8br7lnxbnmtjw9ji.jpg[/IMG]

کراپ از ریسایز عکس معادل 10 مگاپیکسل

[IMG]http://www.*******.info/files/c5zimu2o1enox0evt5ur.jpg[/IMG]

پ.ن عکسها را در پنجره جدید ببینید از سایز پیشفرض سایت بزرگتر دیده میشود.
    سعی شد در ریسایز میزان کاهش نویز مقایسه بشه. عکسها تا حدامکان با ظرفیت 2 ذخیره سازی شده تا حجم صفحه بالا نره. در عکس اول اگزیف در عکس موجود است . بسختی این عکسها رو گرفتم روم نشد به دوستان بگم سایز اصلی رو دانلود کنید :)
    nmroshan، ARASH II، farhad44 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 8 از 87 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 58 ... آخرینآخرین